Jump to content

זהבי חתם רשמית במכבי תל אביב!!! נושא יששששש

ebibo

Recommended Posts

34 דקות לפני, Raumdeuter said:

אופיר שחקן אנדרייטד לדעתי.

גם לדעתי, הבעיה שלו היא שאולי קצת כמו דן ביטון, הוא התחיל חזק במכבי (כולם התלהבו מזה שהחתמנו מגן שמאלי ישראלי כזה), ומאז לא יציב. זה משהו שאני מקווה שעם איביץ' ישתפר. זה נכון שבסה"כ הוא סיים עונה לא רעה בכלל ועדיין, הוא מסוגל ליותר לדעתי.

2 דקות לפני, Omer said:

גם לדעתי, הבעיה שלו היא שאולי קצת כמו ניר ביטון, הוא התחיל חזק במכבי (כולם התלהבו מזה שהחתמנו מגן שמאלי ישראלי כזה), ומאז לא יציב. זה משהו שאני מקווה שעם איביץ' ישתפר. זה נכון שבסה"כ הוא סיים עונה לא רעה בכלל, ועדיין, הוא מסוגל ליותר לדעתי.

דן :)

לא לפתוח פה על ניר...

3 דקות לפני, רויקלה said:

דן :)

מאמין לי שבהתחלה כתבתי בכלל דודו? טוב שלא הלכתי עד אלי.

שחקנים עם שם המשפחה כהן, פרץ או ביטון חייבים להתחיל לשחק עם השם הפרטי על החולצה, זה מבלבל לעקוב. הבעיה שאז דניאל טננבאום יצטרף להיות סופית "טננבאום", אבל נראה שהוא סבבה עם זה לפי השם על החולצה.

אתם מעכלים את זה שהיום הוא במדי מכבי כנראה יעלה על הדשא של בלומפילד? אני מאתמול מתחיל לקבל ווייבים של זה ולא מצליח להרגיע את עצמי.

השחקן האהוב עליי, מבחינתי הגדול שלנו בתקופת חיי(עם כל הכבוד לנמני) לקחת 3 אליפויות ב 4 שנים זה מטורף, אם הוא היה נשאר מאמין שהיו לפחות עוד שתיים מאז.

אני לא מעכל את זה עדיין, נראה לי כמו חלום, מקווה שלא ישבר לי עם איזו פציעה לתקופה ארוכה אבל זהבי איתנו הכל אפשרי, באמת לא משנה מי, אריס, ניס, חיפה, הכל אפשרי.

לפני15 שעות , Elirandani said:

אשכרה 7 האמיתי מחר בבלומפילד, במדים שלנו. 

לא מצליח לחשוב על כלום כרגע. שיא ההתרגשות.

יאללה

חלום שמתגשם. 

6 שנים.. נושאים רבים שנפתחו, וגעגועים.

ועוד מעט זה משקוף.. זה קורה. זה שער** !.. התרגשות

55 דקות לפני, רויקלה said:

זה לא רק הגול. זה זה שהוא יורד לסגור לפני נחמיאס בהתקפה של אריס. מי אמר שחקן גמור?

מי שאמר את זה או העז בכלל להשוות לקאמבקים של ברקוביץ' וכו', אלו אנשים שאין להם ולא יהיה להם טיפת מושג מה זה מכביזם. אי אפשר להסביר את זה, או שיש או שאין את זה

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

איך הוא לא שם את הנגיחה בנגיעה הראשונה שלו היום? אם זה נכנס זה טירוף ברמה של ה-3:2 על הפועל בדרבי. פספוס לדורות.

אמת. זה ה"פספוס לדורות" השני שאני זוכר לאלוהים ביחד עם חיפה במשחק פרידה מקרית אליעזר.

מעניין מה הוא מכין לנו העונה, תחושה שהפעם הוא לא יפספס.

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

איך הוא לא שם את הנגיחה בנגיעה הראשונה שלו היום? אם זה נכנס זה טירוף ברמה של ה-3:2 על הפועל בדרבי. פספוס לדורות.

אני לא חושב שהיינו עומדים בזה. נגיחה מטורפת, אבל יש להם שוער מצויין. מרבית השוערים מסתכלים על הכדור נכנס לשער.

הוא פרגן לכולם וחיפש את המהלך הנכון ולא את הבעיטה

ראיתי את רוב המשחקים שלו בסין וגם בנבחרת ולא מעט הוא בועט מכל מקום גם אם יש משהו יותר נכון לעשות

לגיטימי בגלל היכולת המוכחת, ובגלל שבסין ובנבחרת הוא משחק עם נגרים (ווילבקין סטייל)

ב-PSV הוא די מיתן את זה וגם אתמול היה ממש אחלה

רוצה לראות את השילוב שלו עם ג'ורג'ה, למרות שפריצה בגלל הנוכחות שלו יכול לפנות לו הרבה שטח וזה גם שילוב טוב