Jump to content

זהבי חתם רשמית במכבי תל אביב!!! נושא יששששש

ebibo

Recommended Posts

לפני1 שעה , MTA For Ever said:

על הנייר ? הכי טוב שבעולם.

לא מבין את החשש מהשילוב ביניהם, לא אישי אליך חלילה אבל זה באמת דבילי כי צריך בסופו של יום לבחון את המציאות :

ערן תמיד אהב מאמנים דומיננטיים שדוחפים אותו לקצה. איביץ׳ אוהב שחקנים שבאים לעבוד. ערן הוא השחקן הישראלי היחיד שמכור לאימונים ונותן 200% בכל אימון ובכל משחק. איביץ׳ ווינר, ערן ווינר.

אני חושב שמעטים האנשים שמבינים עם מי זהבי שיחק ותחת מי התאמן בפסוו. במכבי הוא ה-סופרסטאר. בפסוו שיחק לצד אלוף אירופה מריו גצה, פרוספקטים סופרסטארים כגון מאלן, מאדוקה, גאקפו, סנאגרה, קרלוס ויניסיוס וכו׳.

אלו שחקנים ש 90% מהם יהיו בקבוצות טופ אירופה בשנתיים הקרובות. שמידט מאמן סופר קפדן שמונה למאמן בנפיקה.

ערן היה חלק אינטגרלי מאוד סביב כל השחקנים האלו וסופר מוערך ודומיננטי אצל כל מאמן שהיה לו.

צריך להרחיב עוד ?

:clap:

לפני2 שעות , Afrojack said:

ייתכן שזו תמונה של ‏‏‏‏2‏ אנשים‏, ‏אנשים עומדים‏‏ ו‏פעילות בחוץ‏‏

אני לא יכול אפילו לתאר לכם מה התמונה הזאת עושה לי בחלציים :D

עלק אוהדי חיפה לא מפחדים, התמונה הזאת צריכה להיכנס לקטגוריית ״תוכן לא הולם, יכול לפגוע בחלק מהאנשים / תוכן פורנוגרפי לגילאי 21+״.

לערן יש דלק בגוף מספיק? כי הראש, הרגליים שינועו נכון, חייב אנרגיה ומיינד מאד מפוקס. זה יש לו. הגוף יעמוד? זאת שאלה אובייקטיבית. כולנו ראינו אותו בשיא. האם הגוף היום יכול לשאת? הספיריט רוצה והשאלה אם זה תמיד מספיק.

נו... זה רק טיזר להקשות וליצר סיפורי שאלה בשביל הקטרזיס. האיש שעומד אחרון...

4 דקות לפני, המכבייה said:

לערן יש דלק בגוף מספיק? כי הראש, הרגליים שינועו נכון, חייב אנרגיה ומיינס מאד מפוקס. זה יש לו. הגוף יעמוד? זאת שאלה אובייקטיבית. כולנו ראינו אותו בשיא. האם הגוף היום יכול לשאת? הספיריט רוצה והשאלה אם זה תמיד מספיק.

זאת השאלה היחידה מבחינתי. ולדעתי הגוף שלו יעמוד בזה בגדול.

3 דקות לפני, המכבייה said:

לערן יש דלק בגוף מספיק? כי הראש, הרגליים שינועו נכון, חייב אנרגיה ומיינס מאד מפוקס. זה יש לו. הגוף יעמוד? זאת שאלה אובייקטיבית. כולנו ראינו אותו בשיא. האם הגוף היום יכול לשאת? הספיריט רוצה והשאלה אם זה תמיד מספיק.

בעונות כמו 14/15 ו15/16 הוא כבר לא יעמוד.

אבל ב30 משחקים מצרפי בסה"כ בעונה אני מאמין שהוא יעמוד.

לפני2 שעות , Raumdeuter said:

בעונות כמו 14/15 ו15/16 הוא כבר לא יעמוד.

אבל ב30 משחקים מצרפי בסה"כ בעונה אני מאמין שהוא יעמוד.

זה ברור שלא.

והאמת אני לא מוטרד אם נצטרך לתת לו לנוח.

העניין הוא שהמשחק שלו בנוי מאוד על תנועה, מעניין יהיה לראות אם הוא יצליח להיות דינמי כל כך גם היום

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

זה ברור שלא.

העניין הוא שהמשחק שלו בנוי מאוד על תנועה, מעניין יהיה לראות אם הוא יצליח להיות דינמי כל כך גם היום

אני חושב שזה יכול רק לעזור לקבוצה וגם לערן שלא כל נטל ההבקעה עליו ושיש עוד "רוצח" בהתקפה(יובא).

ובכל מקרה אלמנט התנועה הוא כמעט נצחי ברגע שאתה יודע לבצע את זה בדרגת איכות גבוהה כמו ערן(שמתי לב שהוא שינה את סגנון התנועה שלו מלרוץ ללא הפסקה בשליש ההתקפי לבחירת תזמונים מעולה לריצות ההתקפיות או במילים אחרות מעבר מכמות לאיכות המצבים).

לפני4 שעות , הילד בן 30 said:

זה ברור שלא.

לפחות לפי העונה האחרונה בהולנד - מאוד דינמי. שיחק שם גם מאוד קבוצתי והיה מצויין לשטף המשחק. המהירות והיציאה מהמקום לא מה שהיו פעם וזה טבעי בגלל הגיל, אבל ערן שחקן מאיד חכם ומחפה על זה בתנועה נכונה וכמובן בקילריות שלו שאותה אנחנו מכירים - כל 10% הזדמנות היא מצב מאוק מאוד מסוכן כשהוא שם

רואה קצת תקצירים ולא מעט גולים באו מבישולים של מיכה.

נקווה שאוסקר/ביטון/אלוהים יודע מי יצליחו לספק לו מספיק כדורים כדי שיסיים בנגיעה

עד מתי אתם חושבים שנראה תמונות שלו מהאימון ונדפוק חיוך דבילי? 

ראיתי את הסרטון של הכאפות שהשחקנים חילקו לו מאה פעם בערך. איביץ׳ עומד בצד עם מבט קשוח ליד העוזרים שלו שמחייכים.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ראיתי את הסרטון של הכאפות שהשחקנים חילקו לו מאה פעם בערך. איביץ׳ עומד בצד עם מבט קשוח ליד העוזרים שלו שמחייכים.

מעניין מה הוא אמר לדניאל פרץ 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

איפה אתם רואים את הסרטונים האלה? או במילים אחרות, קישור?

4 דקות לפני, yzfR125 said:

איפה אתם רואים את הסרטונים האלה? או במילים אחרות, קישור?

הכל באינסטגרם של מכבי: 

https://instagram.com/maccabitlvfc?igshid=YmMyMTA2M2Y=