Jump to content

זהבי חתם רשמית במכבי תל אביב!!! נושא יששששש

ebibo

Recommended Posts

לפני3 שעות , ClinteastwoodFan said:

סמרטוט רצפה שלא מפסיק לספק אמרות של מפגר , לא סובל אותו קנאי, עילג ומגעיל.

חיפאי ירוק מצוי.

לפני3 שעות , ClinteastwoodFan said:

סמרטוט רצפה שלא מפסיק לספק אמרות של מפגר , לא סובל אותו קנאי, עילג ומגעיל.

אני נהנה לראות את כל טורי הדעה והבמה שנותנים לאוהדי חיפה, וסמרטוטים כדוגמת תום בנאדו. הם לא חוששים מערן זהבי :clap:

אפילו קופמן אמר עליהם שהם בהתקף חרדה מתמשך ומסתובבים עם חיתולים.

25 דקות לפני, danielone said:

מעניין אותי איך זהבי ואיביץ' יסתדרו. שני ווינרים קילרים ברמות הגבוהות ביותר.

על הנייר ? הכי טוב שבעולם.

לא מבין את החשש מהשילוב ביניהם, לא אישי אליך חלילה אבל זה באמת דבילי כי צריך בסופו של יום לבחון את המציאות :

ערן תמיד אהב מאמנים דומיננטיים שדוחפים אותו לקצה. איביץ׳ אוהב שחקנים שבאים לעבוד. ערן הוא השחקן הישראלי היחיד שמכור לאימונים ונותן 200% בכל אימון ובכל משחק. איביץ׳ ווינר, ערן ווינר.

אני חושב שמעטים האנשים שמבינים עם מי זהבי שיחק ותחת מי התאמן בפסוו. במכבי הוא ה-סופרסטאר. בפסוו שיחק לצד אלוף אירופה מריו גצה, פרוספקטים סופרסטארים כגון מאלן, מאדוקה, גאקפו, סנאגרה, קרלוס ויניסיוס וכו׳.

אלו שחקנים ש 90% מהם יהיו בקבוצות טופ אירופה בשנתיים הקרובות. שמידט מאמן סופר קפדן שמונה למאמן בנפיקה.

ערן היה חלק אינטגרלי מאוד סביב כל השחקנים האלו וסופר מוערך ודומיננטי אצל כל מאמן שהיה לו.

צריך להרחיב עוד ?

13 דקות לפני, MTA For Ever said:

על הנייר ? הכי טוב שבעולם.

לא מבין את החשש מהשילוב ביניהם, לא אישי אליך חלילה אבל זה באמת דבילי כי צריך בסופו של יום לבחון את המציאות :

ערן תמיד אהב מאמנים דומיננטיים שדוחפים אותו לקצה. איביץ׳ אוהב שחקנים שבאים לעבוד. ערן הוא השחקן הישראלי היחיד שמכור לאימונים ונותן 200% בכל אימון ובכל משחק. איביץ׳ ווינר, ערן ווינר.

אני חושב שמעטים האנשים שמבינים עם מי זהבי שיחק ותחת מי התאמן בפסוו. במכבי הוא ה-סופרסטאר. בפסוו שיחק לצד אלוף אירופה מריו גצה, פרוספקטים סופרסטארים כגון מאלן, מאדוקה, גאקפו, סנאגרה, קרלוס ויניסיוס וכו׳.

אלו שחקנים ש 90% מהם יהיו בקבוצות טופ אירופה בשנתיים הקרובות. שמידט מאמן סופר קפדן שמונה למאמן בנפיקה.

ערן היה חלק אינטגרלי מאוד סביב כל השחקנים האלו וסופר מוערך ודומיננטי אצל כל מאמן שהיה לו.

צריך להרחיב עוד ?

חחחחח רק אמרתי שמעניין איך זה יהיה במבחן המציאות..

מסכים עם הדברים שלך.