Jump to content

זהבי חתם רשמית במכבי תל אביב!!! נושא יששששש

ebibo

Recommended Posts

38 דקות לפני, דרור שווץ said:

ספורט one עם לא פחות מ14 כתבות בפיד שלהם רק על זהבי

בחיי תכנסו לראות כמעט ואין כתבות אחרות שמופיעות בכל הקשור לכדורגל ישראלי 

זה הרבה יותר גדול מזה.

פושים ברשת וקשת, כתבות גדולות בחדשות המרכזיות(לא הספורט).

כדורגל ישראלי זה נישה, ערן זהבי זה בלבל ביבי, בנט בחירות תקציב

1 דקה לפני, EranZeAvi said:

זה הרבה יותר גדול מזה.

פושים ברשת וקשת, כתבות גדולות בחדשות המרכזיות(לא הספורט).

כדורגל ישראלי זה נישה, ערן זהבי זה בלבל ביבי, בנט בחירות תקציב

הסופרסטאר האחרון של הכדורגל הישראלי.

49 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

כשלטרנר תיכנס אם תצא זה נס

ואיזה כיף חמש הפרש :yahoo:

חייב לציין שגלוני השלשול שאוהדי חיפה שופכים בטוויטר (בין אם בגלוי ובין אם בניסיונות מוזרים ושקופים להסתלבט) קצת מפתיעים אותי. במקומם לא נראה לי שהייתי בכזאת פאניקה

הוא אומנם היה פה תקופה קצרה אבל מבחינתי הוא הגדול ביותר שהיה פה.

מניח שזקני השבט פה זוכרים דברים שאני לא, אבל מבחינתי בתור יליד 91, נימני היה גדול, אבל אני לא באמת ראיתי אותו עושה אף פעם משהו שקרוב למה שזהבי עשה פה בשלוש וחצי שנים.

צמרמורת.

5 דקות לפני, Raumdeuter said:

תודה.

(אם תוכל לפתוח את נושא הציטוטים של השנה למען המזל נשמח).

לא חבר של מזל בכלל

ראיתי בעיניים משהו שלא משתמע ל-2 פנים לכן הייתי בטוח ב100%.

19 דקות לפני, kutomer said:

מניח שזקני השבט פה זוכרים דברים שאני לא, אבל מבחינתי בתור יליד 91, נימני היה גדול, אבל אני לא באמת ראיתי אותו עושה אף פעם משהו שקרוב למה שזהבי עשה פה בשלוש וחצי שנים.

צמרמורת.

נמני בעצמו אמר כבר בסוף העונה עם סוזה נראה לי שזהבי עבר אותו כבר ויותר גדול ממנו. מקצועית בכל אופן אין על זה ויכוח.

נושא ציטוטים - מאלון מזרחי

"ערן עשה בחירה נכונה בעיני, ידעתי שהוא יחזור למכבי", אמר מזרחי בראיון לערוץ הספורט. "הוא עשה שנים יפות במכבי, זכה אליפויות, במלכות השערים, אין יותר יפה לסיים קריירה במועדון שהצלחת בו. מה גם שאני מניח שיקבל תפקיד מקצועי לאחר הפרישה".

בגילו, הוא יכול לתת את אותה תפוקה שנתן בקדנציה הקודמת במכבי ת"א?
"הוא עבר ניתוח עכשיו כך שאי אפשר לדעת באיזה כושר הוא, אבל הליגה הישראלית שלנו היא לא ליגה כזאת קשה שהוא לא בה ייתן גולים. לא הייתי אומר שזו ליגה חלשה מאוד, אבל זו ליגה חלשה לצערי - הן מבחינת איכות המשחקים והן מבחינת המיעוט בכוכבים. אני חושב שהוא בהחלט יכול לעזור למכבי והיא תהיה קבוצה חזקה איתו".

ומה לגבי שיא השערים בליגת העל? ישבור?
"אני עומד כרגע על 207 שערים והוא עם 125 שערים. הפער ביננו הוא 82 שערים, זה המון. על מנת שהוא יוכל לשבור את השיא, הוא צריך בכל עונה לכבוש 25 שערים ואפילו יותר. הוא כבר בן 35, ככל שאתה מתבגר כמות השערים יורדת. הרגשתי את זה על בשרי כששברתי את השיא בגיל 34 במדי ב"ש. הבקעתי אז 12 שערים לעומת שנים קודמות שהבקעתי תמיד מעל 20 שערים. הגוף שלך לא נשאר צעיר לנצח".

"הוא צריך שלוש עונות לפחות כדי לשבור את השיא, יהיה לו קשה, הוא צריך להיות בטופ", המשיך השיאן הנוכחי. "25 שערים זה עדיין לא מספיק, אתה יודע מה זה להבקיע כל עונה 30 שערים? קשה לי להאמין שישבור את השיא, אבל אין ספק שזה יהיה מעניין כי כל הזמן ערן שואף לשבור שיאים. אתה יודע, זה שיא שהוא ייקח איתו לכל אורך הקריירה, כמו שזוכרים אותי, לך תדע מתי ישברו את השיא הזה".

הבן אדם עשה חישובים מתמטיים. בלחץ היסטרי...

19 דקות לפני, kutomer said:

צמרמורת.

לא ראיתי בכדורגל שלנו פינישר רוצח כזה(מלבד אוחנה). אצל אוחנה זה לא התבטא במספרים אבל היתה שם חבילה שלמה. 

45 דקות לפני, Elirandani said:

דמיינתי את השער הראשון של זהבי, ואז נזכרתי בסידי, הוא הולך לגמור לנו על עור התוף.

אטמי אוזניים חובה

"וואה וואה שיואווו יואווו יואווו וואה וואה וואוההה. כמה חיכיתם לו כמה חיכיתם לגול שלו בבלומפילדדד כמה התגעגענו. איזה כיף לומר את זה שוב. אני חזק אתם חלש. מספר 7. ערןןןן *קהל עונה* ערןןןן *קהל עונה* ערןןןן *קהל עונה* ערןןןןן *קהל עונה*

ערןןןן *קהל עונה* ערןןןן *קהל עונה* ערןןןן *קהל עונה*

התוצאה מכבי תל אביב: 1 מכבי חיפה 3

*דמיין עיניים פקוחות עם תנועת מנגל ביד אחת ויד שנייה מחזיקה את הראש*

5 דקות לפני, danielone said:

נושא ציטוטים - מאלון מזרחי

"ערן עשה בחירה נכונה בעיני, ידעתי שהוא יחזור למכבי", אמר מזרחי בראיון לערוץ הספורט. "הוא עשה שנים יפות במכבי, זכה אליפויות, במלכות השערים, אין יותר יפה לסיים קריירה במועדון שהצלחת בו. מה גם שאני מניח שיקבל תפקיד מקצועי לאחר הפרישה".

בגילו, הוא יכול לתת את אותה תפוקה שנתן בקדנציה הקודמת במכבי ת"א?
"הוא עבר ניתוח עכשיו כך שאי אפשר לדעת באיזה כושר הוא, אבל הליגה הישראלית שלנו היא לא ליגה כזאת קשה שהוא לא בה ייתן גולים. לא הייתי אומר שזו ליגה חלשה מאוד, אבל זו ליגה חלשה לצערי - הן מבחינת איכות המשחקים והן מבחינת המיעוט בכוכבים. אני חושב שהוא בהחלט יכול לעזור למכבי והיא תהיה קבוצה חזקה איתו".

ומה לגבי שיא השערים בליגת העל? ישבור?
"אני עומד כרגע על 207 שערים והוא עם 125 שערים. הפער ביננו הוא 82 שערים, זה המון. על מנת שהוא יוכל לשבור את השיא, הוא צריך בכל עונה לכבוש 25 שערים ואפילו יותר. הוא כבר בן 35, ככל שאתה מתבגר כמות השערים יורדת. הרגשתי את זה על בשרי כששברתי את השיא בגיל 34 במדי ב"ש. הבקעתי אז 12 שערים לעומת שנים קודמות שהבקעתי תמיד מעל 20 שערים. הגוף שלך לא נשאר צעיר לנצח".

"הוא צריך שלוש עונות לפחות כדי לשבור את השיא, יהיה לו קשה, הוא צריך להיות בטופ", המשיך השיאן הנוכחי. "25 שערים זה עדיין לא מספיק, אתה יודע מה זה להבקיע כל עונה 30 שערים? קשה לי להאמין שישבור את השיא, אבל אין ספק שזה יהיה מעניין כי כל הזמן ערן שואף לשבור שיאים. אתה יודע, זה שיא שהוא ייקח איתו לכל אורך הקריירה, כמו שזוכרים אותי, לך תדע מתי ישברו את השיא הזה".

הבן אדם עשה חישובים מתמטיים. בלחץ היסטרי...

בגלל זה אמרתי שלשבור פה את השיא יהיה משקל היסטורי גדול משתי עונות טובות בפסוו.

עכשיו זה כבר כמעט בלתי אפשרי

7 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בגלל זה אמרתי שלשבור פה את השיא יהיה משקל היסטורי גדול משתי עונות טובות בפסוו.

עכשיו זה כבר כמעט בלתי אפשרי

הוא היה צריך את זה, גם חוויה מתקנת על מה שהיה באיטליה. גם להוכיח את עצמו בליגה בכירה באירופה. ועל הדרך להשתיק הרבה אנשים שאמרו שהלך בסך הכל לסין, והצליח בליגה חלשה וכל זה...

הרכב:

פרץ

זר סבוריט סה ג'רלדש

זר גלזר

קניקובסקי                 יורי

זהבי   

יובאנוביץ

קצב אמר כמה דברים מעניינים:

צטט

ראינו היום את ה’וולקאם’ של מכבי ת”א, ההקלטה היא משהו שבעצם כבר נעשה לפני כמה שבועות.
“כן, היה ביניהם הבנות, ערן כבר הקליט את עצמו כאילו הוא חזר. לא היה את ההסכם, אבל כבר היה מוכן ותוך כדי תנועה. זה היה נראה שהמילה מספיקה ועובדה שהוא בסוף עמד במילה שלו”.

מה גולדהאר אמר לערן שישר ששכנע אותו לחזור?
“מיץ’ אמר שמכבי צריכה אותו וזה הספיק. אתה יודע, למיץ’ יש את הקסם שלו, הוא יודע לדבר ולתת הרגשה טובה. לאורך כל התקופה הם היו בקשר. קל מאוד להיכנס בו כל הזמן, אבל ברק עשה פה עבודה מדהימה של קשר יום יומי ודאג וחלחל שזה יקרה. את מה שיש למיץ’ אי אפשר לקחת ממנו וזהו”.

חוץ מזהבי, את מי עוד אתה מביא למכבי ת”א?
“את מי? אותך נראה לי. אלי דסה וניר ביטון? אין חדשות”.