Jump to content

בחירות 2022, עונה חמישית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני20 שעות , avi atias said:

מוזמנים לשתף תובנות על תוצאות הפריימריז בליכוד, בעבודה, במרצ וברשימה המשותפת.

לדעתי בליכוד התוצאה מעולה לחובבי השוק החופשי ורעה לועדים, להסתדרות ולחובבי קבוצות הכח ה"חברתיות" שאוחזות את המדינה בגרון.

אוחנה ולוין ראשונים.

מירי רגב נפלה למקום 15 

ישראל כץ נפל למקום 22 

חיים כץ נפל למקום 32

אורלי לוי התרסקה למקום 35.

את כל השאר אני פחות מכיר. כלומר, פחות מכיר את העשייה שלהם בתחום הכלכלי.

כל עוד השותפים הטבעיים הם החרדים, אין מה להיות אופטימי. הליכוד רחוקה מלהיות מפלגת ימין כלכלי

On 11.8.2022 at 01:33, avi atias said:

מוזמנים לשתף תובנות על תוצאות הפריימריז בליכוד, בעבודה, במרצ וברשימה המשותפת.

לדעתי בליכוד התוצאה מעולה לחובבי השוק החופשי ורעה לועדים, להסתדרות ולחובבי קבוצות הכח ה"חברתיות" שאוחזות את המדינה בגרון.

אוחנה ולוין ראשונים.

מירי רגב נפלה למקום 15 

ישראל כץ נפל למקום 22 

חיים כץ נפל למקום 32

אורלי לוי התרסקה למקום 35.

את כל השאר אני פחות מכיר. כלומר, פחות מכיר את העשייה שלהם בתחום הכלכלי.

יש תוצאות אמת קצת אחרות כבר. בכל מקרה, קיוויתי שתדמור יהיה קצת יותר למעלה, אבל עדיין יש לו סיכוי להיכנס לממשלה אם יקבל את אחד השריונים.

באסה על יולי אדלשטיין (עדיין בממשלה) ועל פייגלין (נראה שהוא בדרך לסיים את הקריירה הפוליטית שלו).

לא מבין מי ממשיך להצביע לרגב, מעדיף את גלית במקומה. אפילו את טלי גוטליב. בעצם כמעט כל אישה חוץ ממנה. 

עצם זה שהיה אפילו אדם אחד שבחר בגלעד שרון זה בושה וחרפה. 

ומקווה שנראה עכשיו כמה שפחות את הנגבי. 

בפינת הפיקנטריה - מועמד בשם "אושר שקלים" חחחח 

סה"כ אחלה רשימה. 

מה שהולך בעבודה לעומת זאת... וואו וואו.. סכנת נפשות, נראה כאילו סטאלין בעצמו הרכיב את הרשימה הזאת. אוי ואבוי אם הם יהיו בממשלה הבאה. ועם זאת דבר אחד טיפה משמח שאפילו מתפקדי העבודה הבינו שבר לב היה כישלון טוטאלי. מה שכן, עם קריב בצמרת הרשימה הסיכוי הקטן שעוד היה שהחרדים ישבו איתם ביחד לדעתי די התפוגג לו.

לתוצאות של שונאי ישראל במרצ ובמשותפת אין באמת משמעות. 

לפני10 שעות , מכביסט לעד said:

החרא הזה עוד עובד על אנשים?

ממזמן כבר לא, היום גם ככה הכל אותו דבר ואין לך אף רמטכ"ל שניצח איזו מלחמה כמו פעם. זה לא מה שמשפיע אם לבחור במפלגה כזאת או אחרת.

• 4 weeks later...

כיצד אתם חושבים שהפיגוע האחרון ישפיע על מערכת הבחירות?

אני מתכוון כמובן לפיגוע שביבי הבטיח לקיים כנגד כל אזרחי המדינה והצעירים החרדים בפרט, אם יקבל 61 מנדטים.

מאוד ברור שמהלך כזה מנוגד לאני מאמין שלו, והוא יודע שזו הצעה רעה מאוד בתווך הארוך. פשוט מדהים כמה החלאה הזה מוכן לשרוף הכל על מנת להיות king of the ash.

לפני7 שעות , ravid said:

אני מתכוון כמובן לפיגוע שביבי הבטיח לקיים כנגד כל אזרחי המדינה והצעירים החרדים בפרט, אם יקבל 61 מנדטים.

מאוד ברור שמהלך כזה מנוגד לאני מאמין שלו, והוא יודע שזו הצעה רעה מאוד בתווך הארוך. פשוט מדהים כמה החלאה הזה מוכן לשרוף הכל על מנת להיות king of the ash.

כשגנץ הציע לחרדים צ'ק פתוח חתום על כל מה שהם רוצים על מנת שייישבו איתו, מה אתה חושב שהם היו דורשים?

זה הפוליטיקה וזה המשחק אם בגיל 30 ומשהו עוד לא הבנת את זה אז אתה בבעיה קשה

ועוד דבר,

כשזה נוח: אמאלה ביבי הבטיח לחרדים שלא יילמדו ליבה, הלכה המדינה גדל כאן דור של בורים.

כשזה לא נוח: חחחחחח ביבי הבטיח משהו למישהו רמת אמינית איני הנהג סמיילי צוחק

אז לקחת ברצינות הבטחות שלו או שלא? נא לשמור על עקביות

לפני8 שעות , ravid said:

מטורף. כרגיל ביבי מנסה לקנות את השלטון בכסף, כשהוא מוכר את העתיד של מדינת ישראל.

57 דקות לפני, roei p said:

כשגנץ הציע לחרדים צ'ק פתוח חתום על כל מה שהם רוצים על מנת שייישבו איתו, מה אתה חושב שהם היו דורשים?

שום דבר ממה שרשמת פה לא קשור למציאות.

גם אין בזה שום היגיון, כי גם אם יהדות התורה תסכים ללכת עם גנץ בתמורה לכסף דמיוני, עדיין אין לו ממשלה. 

הערבים קיבלו 50 מיליון, לא שמעתי פה מילה על זה. מהשמאל כמובן.

אני מעדיף ממשלה עם חרדים, מאשר ממשלה עם ערבים. 

ובנינו, אם יהיה לשמאל חסר את החרדים, הם יתנו להם כפול ממה שביבי ייתן.

ראינו איך השמאל מכר את המדינה ונתן לחמור להיות ראש ממשלה.

21 דקות לפני, שי123 said:

שום דבר ממה שרשמת פה לא קשור למציאות.

גם אין בזה שום היגיון, כי גם אם יהדות התורה תסכים ללכת עם גנץ בתמורה לכסף דמיוני, עדיין אין לו ממשלה. 

א. מה לא קשור למציאות? זה שפוליטיקאים שקרנים נוכלים שיעשו הכל בשביל הכסא?

ב. זה שאין לגנץ ממשלה עם החרדים לא משנה את העובדה שאם כן הייתה לו אז החרדים היו סוחטים אותו יופי יופי 

בנוסף, לשיטתך, גם לביבי אין ממשלה עם החרדים כרגע וראינו את זה גם בארבע מערכות האחרונות אז ההבטחות של נתניהו להם שוות להבטחות של גנץ אליהם כי לשניהם אין כרגע ממשלה יחד עם החרדים 

מה שהרוב מתמקדים בו זה המצע המדיני, בזמן שהימין והשמאל מוכנים לשרוף פה את הכסף של כולנו בשביל להיבחר שוב.

הפוליטיקאים לא יעשו צעדים כלכליים הכרחים עד שלא תקום פה מפלגת ימין כלכלי אמיתי שתקבל המון מנדטים או עד שיהיה בישראל משבר כלכלי סטייל שנות השמונים (שבעקבותיו קרסו הקיבוצים, מושבים ומפעלים שהוחזקו ע"י המדינה בלי הצדקה כלכלית, אך לצערי לא ההסתדרות).

במשבר הבא ינתקו את החרדים והערבים מתקציבים וגברים חרדים ונשים ערביות יאלצו לצאת לעבוד.

בנתיים המדינה תדרדר מבחינה כלכלית עד שעוד עשור או שניים זה יהיה מאוחר מדי לעצור את המשבר.

אנשים כמו לזימי וביבי מביאים הצעות שרק יוסיפו עוד נטל כלכלי ועוד מיסים על מעמד הביניים עד שכבר לא יהיה מאיפה לקחת.

53 דקות לפני, roei p said:

א. מה לא קשור למציאות? זה שפוליטיקאים שקרנים נוכלים שיעשו הכל בשביל הכסא?

ב. זה שאין לגנץ ממשלה עם החרדים לא משנה את העובדה שאם כן הייתה לו אז החרדים היו סוחטים אותו יופי יופי 

בנוסף, לשיטתך, גם לביבי אין ממשלה עם החרדים כרגע וראינו את זה גם בארבע מערכות האחרונות אז ההבטחות של נתניהו להם שוות להבטחות של גנץ אליהם כי לשניהם אין כרגע ממשלה יחד עם החרדים 

לא קשור למציאות, כי אין ליהדות התורה צ'ק פתוח מגנץ.

זאת סתם אמירה חסרת בסיס שלא נשענת על כלום.

אתה משווה בין הבטחות של ביבי שנוגעות לכספי המדינה, לבין הבטחות שמשפיעות עליו אישית - השוואה לא רלוונטית.

בשביל להיות ראש ממשלה ביבי ישקר, ירמה וימכור את המדינה בלי בעיה.

מצד שני, לחלק כספי מדינה אין לו שום בעיה, ואין סיכוי שהוא לא יקיים את ההתחייבות אם זה יהיה אפשרי.

30 דקות לפני, שי123 said:

בשביל להיות ראש ממשלה ביבי ישקר, ירמה וימכור את המדינה בלי בעיה.

מסכים איתך, אבל זה נכון גם ללפיד גנץ איווט וכו'

https://ladaat.co/archives/23142

לפני4 שעות , זיפו said:

הערבים קיבלו 50 מיליון, לא שמעתי פה מילה על זה. מהשמאל כמובן.

אני מעדיף ממשלה עם חרדים, מאשר ממשלה עם ערבים. 

ובנינו, אם יהיה לשמאל חסר את החרדים, הם יתנו להם כפול ממה שביבי ייתן.

ראינו איך השמאל מכר את המדינה ונתן לחמור להיות ראש ממשלה.

מה קשור כמה כסף נתנו לערבים?

זה האינטרס של המדינה להשקיע במגזר הערבי כדי לקדם אותם ולשלב אותם בחברה.

השאלה אם הכסף שנותנים מקדם את מדינת ישראל, לא למי נותנים את הכסף.

מצידי שישקיעו עשרות מיליארדים במגזר החרדי כדי לשלב אותם בשוק העבודה, אבל לא לזרוק כסף שבעצם מעודד חלק גדול מהמגזר החרדי להכשיר תלמידי בית ספר שיתקשו להשתלב בשוק העבודה.

לפני8 שעות , roei p said:

לא, זה לא "המשחק". זה ה"נתניהו".

ה"משחק" הוא שנבחרי הציבור יפעלו לטובת הציבור שאותו הם אמורים לשרת וינסו לשפר את החיים פה. 

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

מצחיק אותי האובססיה של התקשורת להפיל את הדר מוכתר

מוצדקת. הבחורה יצאה שקרנית וחרטננית וחוץ מזה ששקוף שעומד מאחוריה איזה טייקון/פוליטקאי

לפני12 שעות , yellow_blood said:

מוצדקת. הבחורה יצאה שקרנית וחרטננית וחוץ מזה ששקוף שעומד מאחוריה איזה טייקון/פוליטקאי

מרגישה די אותנטית, מתנהגת כמו ילדה בת 20 והיא גם לא ממש מתוחכמת או פועלת נכון בשביל שאחשוב שעומד מאחוריה מישהו חזק. התקשורת אשמה שהריצה אותה כל כך חזק בלי סיבה ועכשיו כשהיא תפסה קצת תאוצה מנסים לכבות את השריפה.

מה שכן זה ניכר שרוב המראיינים רואים אותה טרף קל, לא מציגים רבע מהאגרסיביות של הראיונות איתה עם פוליטיקאים אחרים.

לפני21 שעות , פנחס שוף said:

עדיין אין לי מושג מי זאת. 

On 18.9.2022 at 20:16, פנחס שוף said:

הם אלופי העולם להתעסק בחרא. חכמים על איזה ילדת טיקטוק ומעדיפים לשחוט אותה במקום להיכנס בפוליטיקאים פה.

דרך אגב, היא חסרת הבנה לחלוטין בכל מה שהיא מדברת זה והיא סתם מחפשת צומי ורכבה על הגל של יוקר המחייה כדי להתפרסם. אבל מצחיק אותי אלה שמבקרים אותה שהמחאה שלה לא אוטנתית כי היא מוטה פוליטית או כי היא ממונת או כי יש לה משפחה עשירה מאחוריה.

אפשר לחשוב המחאה החברתית הייתה אוטנתית, חבורה של ילדי שמנת שעשו מחאה שעמדו מאחוריה גופים פוליטים ושניים מהמארגנים קיבלו ג'וב בכנסת ולא עשו כלום. אני די בטוח שאם ביבי בשלטון עכשיו הרבה אנשים היו זורמים עם הטרלול של הדר מוכתר ורצים לעשות איתה הפגנות ברחובות כי זה יכול להטריד את ביבי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.