Jump to content

בחירות 2022, עונה חמישית

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני3 שעות , נועם שוהם said:

אני יודע שלא היתה לך כוונה מזלזלת, אבל אני חושב שצריך להזהר עם מה שרשמת שמשכילים ואליטות משכילות נוטות שמאלה.

זה קורה בישראל כי במשך שנים האליטות האלה מינו את עצמם, אנשים שנראים ונשמעים כמוהם ואת זה צריך לשנות.

יש מספיק משכילים בציבורים אחרים כדי למלא את בג"ץ.

זה מוכח מחקרית בצורה מובהקת

לפני5 שעות , נועם שוהם said:

אתה ניזון מהם בהרבה.

אתה אולי לא מאמין בזה, אבל אני הקטן מאמין בזה שלתורה שהם לומדים יש כוח שמשפיע על עם ישראל.

אבל בוא נשים את זה שנייה בצד ונתעסק איך הם תורמים לנו ברמה החומרית.

קודם כל, שיעור התעסוקה שם הוא גבוה ממה שאתה מצייר.

בגברים זה מעל 50% ולדעתי אצל הנשים זה נע באזור 70-80%, מי שרוצה נתון מדוייק שיעשה גוגל.

הם כח קנייה משמעותי מאוד לכלכלה הישראלית.

הם אולי לא עושים צבא, אבל יש להם תרומה מגה משמעותית לחברה האזרחית עם אין ספור ארגונים שהם הקימו והם פעילים בהם. מעזרה ראשונה רפואית, דרך ידידים למקרה שמישהו נתקע בכביש ועד לארגוני חסד למשפחות ולחולים בבתי חולים.

הם שליש מתושבי יהודה ושומרון, שבלעדיהם תל אביב מחוררת יותר ביטחונית.

אני עוד זוכר את שלושת מעגלי האבטחה שעברנו בפסח 02 בדרבי בבלומפילד  באינתפאדה השנייה. אנחנו יכולים לבלות בתל אביב גם בזכות הבחירה שלהם לגור בעוטף מרכז הארץ.

בקיצור, אפשר לחלוק עליהם ולהתווכח, אבל מפה ועד להפוך אותם לכלום ושום דבר, המרחק רב.

סליחה, אבל אחוזי התעסוקה שלהם (שגם ככה נמוכים) לא מספרים את הסיפור - הבעיה שרובם עובדים בעבודות עם סביבות השכר מינימום ומביאים המון ילדים.

המדינה 'מפסידה' כסף על רוב המשפחות החרדיות, עובדים או לא עובדים, כי הם עדיין זקוקים לתמיכה כדי לשרוד. 

מדובר במגזר לא יצרני בצורה קיצונית, שבעזרת כוחם הפוליטי מוצצים את הכסף ממגזרים יצרניים. אין דרך לסובב את זה.

הארגונים שהם מקימים עוזרים בעיקר לציבור שלהם, בגלל שההנהגה שלהם דואגת להשאיר אותם פרימיטיבים, צייתנים ועניים. 

הופה מסתבר שיש פה דיון מעניין על המצב העגום במדינה והממשלה המושחתת שצמחה לנו כאן. 

1- חובה להתנגד לדיקטטורה

2- כולנו שווים, מספיק עם האכלו לי שתו לי וההתמסכנות. 

3- הצד הימני במפה רוצה שנעוף מהארץ וחושב שיוכל בלעדינו, רק חבל שהם לא חושבים קצת קדימה ולא ישרדו פה יותר משנה בלי מתנגדי הרפורמה. 

אני מדבר בשמי, ימין בדעותיי אבל האנרכיסט מספר 1. די לשחיתות

זיו, עדיין לא הבנתי איזה החלטות או מדיניות עילת הסבירות מנעה מהממשלה הנוכחית או הקודמות לממש. יש דוגמה אחרת מלבד פרס ישראל?

חברים, שקט. 

זיו, חבר ותיק כבר עשור שעשה בשבילי המון ניסה לגנוב עליי דעת להגיד שאני צריך חרדים ושהם תורמים לי כמו שאני תורם להם. הביא עליי פה גניבת דעת בלתי מתקבלת לאור יום.

מבקש שתתנו לו להתנצל על האמירות הקשות שלו או לנסות לשכנע אותי שהציבור החרדי (ובפעם האלף. חרדי. לא דתי. לא מסורתי. חרדי) תורם לי ואני צריך אותו.

לפני8 שעות , מנג'ר יונייטד said:

זיו, עדיין לא הבנתי איזה החלטות או מדיניות עילת הסבירות מנעה מהממשלה הנוכחית או הקודמות לממש. יש דוגמה אחרת מלבד פרס ישראל?

גם הדוגמה הזאת לא קשורה לסבירות. ההחלטה של בג"ץ דנה בסמכות של השר מול הסמכות של ועדת הפרס על פי התקנון.

אלו הסעיפים מהתקנון (המספר של הסעיפים יצא לא נכון אחרי הדבקה):

צטט
  1. עם קבלת ההחלטה בוועדת השופטים, יובאו המלצותיה לפני שר/שרת החינוך. החלטת השופטים תקבל תוקף רק לאחר שהשר יאשר / שהשרה תאשר את ההמלצות.
  2. השר רשאי/השרה רשאית להחזיר המלצה, במנומק, לדיון חוזר בוועדה, לשם קבלת החלטה חוזרת. ההחלטה השנייה של הוועדה תהיה סופית.

אז אמנם שר החינוך הוא נבחר ציבור, אבל זה לא אומר שהוא יכול לעשות מה שבא לו בניגוד לתקנון.

עילת הסבירות היא בסך הכל עוד קורבן של ההסתה של השופרות של ביבי.

עבר חוק האנג'לים. (באופן חריג) חוק חיובי שיעזור ליצור פה כמה מקומות עבודה וגם קצת לצמיחה בסופו של דבר, ואולי אפילו ירכך טיפה את ההשמדה שענף ההייטק עובר בשנה האחרונה. 

רק מה- החוק עבר בתמיכת האופוזיציה. יש למישהו בכלל ספק שאם הקואליציה הנוכחית היתה יושבת היום באופוזיציה, היא לא היתה משתפת פעולה עם הקואליציה, ומנסה לסכל את חוק האנג'לים? אם יש כאן מישהו כזה אז הוא שקרן. וזה רק ממחיש לנו כמה הממשלה הזו לא פועלת מהמניעים הנכונים ולכן היא אינה לגיטימית.

איך אמר יריב לוין? הבקרה הכי טובה על איכות הממשלה הן הבחירות. אם היו בחירות כל רבעון אז היה הרבה יותר קל לקבל את הטענה של לוין אבל לרוע מזלנו יש בחירות כל 4 שנים וזה אומר שהבקרה על איכות הממשלה תצטרך לחכות עוד 3.5 שנים, ובינתיים אנחנו תקועים עם ממשלה לא לגיטימית שמובילה את המדינה לדעיכה כמעט בכל אספקט. אני רוצה לראות שבארגון עסקי כלשהו, ההנהלה היתה מובילה השמדת ערך כל כך רחבה בזמן כל כך קצר, ובעלי המניות היו מחכים 3.5 שנים כדי לבעוט אותה לכל הרוחות. יריב לוין לא מבין את זה ולכן גם הוא מנהל גרוע במיוחד.

On 26.7.2023 at 19:01, שי123 said:

ראיתי את הרשימה הזאת.

יש פה לדעתי ערבוב של הרבה דברים, וממש לא רק עילת הסבירות.

זה סתם אוסף של החלטות שלא מצאו חן בעיני מישהו, אבל זאת המהות של משפט מנהלי.

רשות מנהלית מקבלת החלטה שהרבה פעמים נמצאת בתחום הסמכות שלה, ואז עותרים לבית המשפט, והשופטים צריכים להחליט במכלול של הרבה שיקולים האם ההחלטה צריכה להתבטל.

לדוגמה, נניח ששר הפנים מוסמך להחליט מי יקבל מעמד של תושב ארעי, ואז בגלל שהוא אוהד מכבי חיפה הוא נותן לעלי מוחמד מעמד כזה ולסבוריט לא.

אז בית המשפט מחליט שגם סבוריט יקבל כי יש פה שיקולים זרים.

אז מה אם יש לשר סמכות?

הוא צריך להוכיח שההחלטה שלו עומדת בקריטריונים של הדין תוך התחשבות בעובדות הספציפיות של המקרה. 

זה לא קשור לחוק.

אתה טועה בצורה משמעותית.

עילת הסבירות לא מתייחסת לדברים לא חוקיים, שכן, אם הם לא חוקיים הם פשוט נפסלים כי הם לא חוקיים...

עילת שיקולים זרים, ניגוד אינטרסים, הצורך לעמוד בקיטריונים ברורים מאוד בחוק את מי ממנים, למי נותנים אזרחות - כל אלה נשארים ויוכלו גם במציאות הנוכחית לפסול חוק או מועמד.

מתי הסבירות בגדול נכנסה עד היום? כאשר הכל חוקי, אבל השופט בכל זאת מחליט שהדבר לא הגיוני ולכן פוסל את החוק/החלטה.

On 26.7.2023 at 19:02, Sawyer said:

כמובן שאין מה להתדיין על תורת ישראל וכו', אני לא מאמין. לא ייתכן ואין אף תקדים/הגיון לכך שהם יקבלו משהו על משהו שהם מאמינים בו ואני לא ואני צריך לממן. אז בוא נשכח את כל השטויות של לימוד תורה עוזר לי, כי הוא בהכרח לא. 

הם כוח קניה הכי פחות משמעותי ביחס לגודל שלהם, יש אחוז מסויים של תורמים ומתנדבים, זה יש בכל אוכלוסייה ובטוח שלא ניתן על סמך זה לתת להם נקודות כציבור אלא מקסימום כבודדים.

הטענה על כך שההתיישבות שלהם ביהודה שומרון שומרת על תושבי תל אביב היא לא יותר ממניפולציה, חוצמזה שבין תא לשומרון יש עוד כמה ישובים קטנים בדרך ככה שבאפר זון היה נשאר גם בלי.

בקיצור גם אם אסכים איתך שהתרומה שלהם היא לא 0, התרומה שלהם לבטח נמוכה הרבה הרבה הרבה יותר משל אנשים כמוני (שעשו צבא, משלמים עשרות אלפי שקלים בחודש מס וכו') ואם נפרד מהם ונעשה מדינה לבד כמובן וכמובן שיהיה לנו הרבה הרבה יותר טוב כי גם אם הם קצת תורמים לצד המון נזק דרישות והקצאת משאבים - הם בטח לא משהו שאי אפשר בלעדיו ולבטח ישפר את חיי אי קיומים במדינה איתי.

אם נפרדים מהם, טוב לנו הרבה יותר.

אם הם נפרדים מאיתנו, הם גמורים/עוברים לחיות בתת תנאים קיצוני קיצוני עד להשמדתם.

אלו עובדות פשוטות שלא תצליח לערער ששומטות את הקרקע מתחת לרוב מה שאתה כותב.

אנשים כמוך, חובשי כיפה, דתיים, מסורתיים - אתם צריכים לשחרר מהעלוקות החרדים אם אתם רוצים שיקחו ברצינות את הדעה שלכם.

זה כמו.. הגייז והטרנאסים א בינאריים פאנסקסואלים טוספירטים המוגזמים. יש אוכלוסייה לגיטימית רגילה תורמת טובה, ויש את היצורים ההזויים המגזימים שרק עושים רע.

אתה חייב להכיר חרדים.

כוח הקנייה שלהם, בטח ובטח בשוק המזון, הוא ממש לא קטן, אין לך שמץ של הבנה על אחוז ההתנדבות שם (רק תעיף מבט על הפיגוע שהיה ברמת החייל מי קפץ לשם להעניק עזרה), וגם ההבנה שלך בנושאי ביטחון צריכה בחינה מחודשת.

זה לא רלוונטי שיש יישובים שמפרידים בינהם לבין תל אביב. אם הם לא נמצאים איפה שהם יושבים, משמה יורים טילים על תל אביב.

יש מה לבקר ומה להתווכח עם החרדים וזה בסדר גמור.

מפה ועד לתפיסה שלך שהתרומה שלהם אפסית והשנאה שאתה מפגין כלפיהם, המרחק אדיר.

לפני23 שעות , Zizou said:

סליחה, אבל אחוזי התעסוקה שלהם (שגם ככה נמוכים) לא מספרים את הסיפור - הבעיה שרובם עובדים בעבודות עם סביבות השכר מינימום ומביאים המון ילדים.

המדינה 'מפסידה' כסף על רוב המשפחות החרדיות, עובדים או לא עובדים, כי הם עדיין זקוקים לתמיכה כדי לשרוד. 

מדובר במגזר לא יצרני בצורה קיצונית, שבעזרת כוחם הפוליטי מוצצים את הכסף ממגזרים יצרניים. אין דרך לסובב את זה.

הארגונים שהם מקימים עוזרים בעיקר לציבור שלהם, בגלל שההנהגה שלהם דואגת להשאיר אותם פרימיטיבים, צייתנים ועניים. 

הדיון לא היה על אם הם יצרניים כמו הציבור הכללי או לא, אלא אם הם תורמים משהו לחברה מתוך "הטענות" שסוייר העלה כאן. ובכן, עובדתית זה לא נכון.

על אחוז התרומה שלהם אפשר להתווכח. אותי אישית זה לא מעניין.

כל הביטויים האלה של מוצצים זה בגדר בדיחה, לא רק כי זה מתכתב עם סמי אנטישמיות, לא רק שזה לא דמוקרטי/ליברלי (שכן, גם לערבים מגיע תקציבים מהיותם אזרחי המדינה, אז קל וחומר שלהם), אלא גם כי כל בר דעת מבין שהם מקבלים שקל תשעים ביחס למה שהשמאל היה נותן להם, אילו אם הם היו הולכים איתו.

עובדתית, הם ויתרו על המון כסף ושקט ציבורי כדי ללכת עם האמת שלהם (ציפי לבני אחרי בחירות 09, גנץ באחד הסבבים האחרונים). ממש מוצצים.

לפני23 שעות , YallaMaccabi said:

הופה מסתבר שיש פה דיון מעניין על המצב העגום במדינה והממשלה המושחתת שצמחה לנו כאן. 

1- חובה להתנגד לדיקטטורה

3- הצד הימני במפה רוצה שנעוף מהארץ וחושב שיוכל בלעדינו, רק חבל שהם לא חושבים קצת קדימה ולא ישרדו פה יותר משנה בלי מתנגדי הרפורמה. 

3. אין לך מושג מה הימין רוצה. צר לי שזה מה שאתה מרגיש. 

לפני23 שעות , YallaMaccabi said:

1- חובה להתנגד לדיקטטורה

1) מסכים, חובה להתנגד לדיקטטורה של החונטה.

2) פעם חשבתי כמוך, אבל כיום אני מבין שיש אזרחים ויש אזרחים אחרים. ההבדל הוא לא בהכרח עדתי, אבל גם זה בהחלט מסייע.

3) הצד הימני במפה בנה פה את הכלכלה ב 20 השנים האחרונות.

בהחלט די לשחיתות, אבל מי המושחתים?

* נאמר על ידי מי שלא בחר ליכוד מעולם, אבל מקבל את תוצאת הבחירות, ומבין כיום שהיה ניסיון להפיכה צבאית / משפטית / סיכול מפכ"ל / שימוש בפגסוס נגד האזרחים / התערבות של כסף זר ושל ממשל אמריקאי פרוגרסיבי בנעשה בארץ.

לפני20 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אני נתתי פה לינק עם 15 מקרים, שי טוען שחלקם לא נכונים, לא מעניין אותי להתווכח על זה, מהסיבה הפשוטה שכבר הסכמנו כאן שעילת הסבירות זה הדבר הכי קטן ולא מעניין ברפורמה וגם, כי נדמה לי שמכיוון שאתם אנשים ישרים ואף אחד מכם עוד לא התנדב להגיד שהוא מעוניין ש-11 שופטים חרדים בבג"ץ יחליטו לכולנו מה סביר בעיניהם לפי עולם הערכים שלהם, שגם אתם מבינים שאם כך לא נכון שנסכים ששופט כזה או אחר יחליט מה סביר ומה לא.

לפני1 שעה , נועם שוהם said:

אתה טועה בצורה משמעותית.

עילת הסבירות לא מתייחסת לדברים לא חוקיים, שכן, אם הם לא חוקיים הם פשוט נפסלים כי הם לא חוקיים...

עילת שיקולים זרים, ניגוד אינטרסים, הצורך לעמוד בקיטריונים ברורים מאוד בחוק את מי ממנים, למי נותנים אזרחות - כל אלה נשארים ויוכלו גם במציאות הנוכחית לפסול חוק או מועמד.

מתי הסבירות בגדול נכנסה עד היום? כאשר הכל חוקי, אבל השופט בכל זאת מחליט שהדבר לא הגיוני ולכן פוסל את החוק/החלטה.

לא הבנת מה אמרתי.

לפי הרשימה בקישור שנתת, הבנתי שאתה קורא "סבירות" לכל החלטה של בג"ץ שהיא בניגוד למדיניות השר/ממשלה. אולי טעיתי.

שוב, אין פה כל כך עניין של חוק.

משפט מנהלי עוסק יותר בסמכות ובשיקולים שהובילו להחלטה של הרשות המנהלית.

אם תעבור על הדוגמאות בקישור ותקרא את הנימוקים בפסקי הדין, אתה תראה שזה לא ככה, כמו שרשמתי לדוגמה לגבי ההחלטה על פרס ישראל שעסקה בסמכות שר החינוך לפי תקנון פרס ישראל.

עוד דוגמה היא ההחלטה לתת מעמד פליטים במקרה ספציפי, שאגב העתירה היתה בכלל נגד רשות האוכלוסין וההגירה, כך שהחוק החדש לא חל פה.

ההחלטה עסקה בכלל בשאלה אם בנסיבות המאוד מיוחדות מגיע ל2 בנות מעמד פליטות בהתאם לאמנת הפליטים הבינלאומית שישראל חתומה עליה.

הממשלה תאשר קיצוץ רוחבי - לטובת תוספת 164 מיליון שקל למוסדות תורניים

כשפנינו לממשלה למנוע קיצוץ בשעות של החינוך המיוחד לילדים עם מוגבלויות, התשובה הייתה ש״אין כסף״. הלילה הם הודיעו שיקצצו בכל משרדי הממשלה כדי להוסיף 164 מיליון שקל למוסדות תורניים. זו ממשלה שאין לה לב.

מעניין עוד כמה זמן נמשיך לתת לפאשיסטים האלה לנסות להשמיד את המדינה. הגיע הזמן להתחיל לבצע מעצרים, למלא זינזאנות ולהעיף לכלא

On 27.7.2023 at 23:36, נועם שוהם said:

אתה חייב להכיר חרדים.

כוח הקנייה שלהם, בטח ובטח בשוק המזון, הוא ממש לא קטן, אין לך שמץ של הבנה על אחוז ההתנדבות שם (רק תעיף מבט על הפיגוע שהיה ברמת החייל מי קפץ לשם להעניק עזרה), וגם ההבנה שלך בנושאי ביטחון צריכה בחינה מחודשת.

זה לא רלוונטי שיש יישובים שמפרידים בינהם לבין תל אביב. אם הם לא נמצאים איפה שהם יושבים, משמה יורים טילים על תל אביב.

יש מה לבקר ומה להתווכח עם החרדים וזה בסדר גמור.

מפה ועד לתפיסה שלך שהתרומה שלהם אפסית והשנאה שאתה מפגין כלפיהם, המרחק אדיר.

אתה כותב פה כל כך יפה, בצורה כל כך מכבדת. למרות הטון המזלזל הנסתר על כמה אני בור בנושא וכמה אם הייתי פותח את הראש להכיר את הקהילה הייתי מבין שאני טועה אתה עדיין מתנסח בצורה יפה. אבל.. זהו. כי עמדה..? אין מאחוריי מה שאתה כותב ואני חושב שגם אתה מבין את זה.

אתה מדבר פה על טווחי ירי, כוח קנייה (שמגיע מכוח סחיטה של הממשלה) והתנדבות - אבל ברור לכולם כולל לך שזה זניח, כלום. בטל בשישים כשאתה משווה את זה לסכומים כסף האדירים שאותו ציבור מוצץ מהורידים שלנו.

שורה תחתונה - אני עדיין משלם 50% מס עשרות אלפי שקלים בחודש, ורק היום דיברו על עוד 164 מליון למגזר העלוקות מוצצות הכסף על חשבוני. אתה יכול לכתוב פה ספר באורך התנך 10 פעמים אבל כולם בנושא כולל אותי וכולל אותך יודעים את האמת. החרדים כציבור הם ציבור שעושק אותנו, החילוניים שמחזיקים את המדינה. הם עושים הרבה הרבה יותר נזק מתועלת והיה לנו הרבה הרבה יותר טוב אם הם לא היו פה ולא היינו צריכים להחזיק אותם (או שהם סתם לא היו מקבלים מיליארדים סתם בלי סיבה)

אז בואו נפסיק עם מחול הטירוף הזה, תיסוג מההודעה ההזויה שלך על זה שהחרדים תורמים לי יותר משעושים נזק ושאני רוצה/צריך אותם פה ונחזור כולנו לצחוק על קרישי כמה הוא שטוף מוח הזוי.

On 27.7.2023 at 23:44, נועם שוהם said:

הדיון לא היה על אם הם יצרניים כמו הציבור הכללי או לא, אלא אם הם תורמים משהו לחברה מתוך "הטענות" שסוייר העלה כאן. ובכן, עובדתית זה לא נכון.

על אחוז התרומה שלהם אפשר להתווכח. אותי אישית זה לא מעניין.

כל הביטויים האלה של מוצצים זה בגדר בדיחה, לא רק כי זה מתכתב עם סמי אנטישמיות, לא רק שזה לא דמוקרטי/ליברלי (שכן, גם לערבים מגיע תקציבים מהיותם אזרחי המדינה, אז קל וחומר שלהם), אלא גם כי כל בר דעת מבין שהם מקבלים שקל תשעים ביחס למה שהשמאל היה נותן להם, אילו אם הם היו הולכים איתו.

עובדתית, הם ויתרו על המון כסף ושקט ציבורי כדי ללכת עם האמת שלהם (ציפי לבני אחרי בחירות 09, גנץ באחד הסבבים האחרונים). ממש מוצצים.

לא הבנתי, אם השמאל היה נותן להם זה היה לגיטמי לסחוט את כספי המיסים שלנו?

אגב, לפחות לשמאל יש תירוץ עקב אידואלוגיה סוציאליטית. מה התירוץ של "הימין"?

בנוגע לציפי לבני, לטעמי דווקא ציפי לבני היא זו שסירבה להקים איתם ממשלה בטענה כי הבקשות שלהם מוגזמות מידי. 

השוואה לערבים היא שגויה מהיסוד, אני לא רואה את ערביי ישראל חלק ממני, לא מצפה מהם לתת למדינה כ-כוקלטיב מה שאני מצפה מהחרדים. החרדים חלק ממני, הם לא חלק ממני.

אני יכול לדבר על עצמי, אני לא שונא ואין לי שום דבר נגד המגזר החרדי. אני סולד מהפוליטיקאים שלהם שמונעים מחלקם לימודי ליבה,

שרוצים שהם יחיו בעוני, אך הילדים של אותם פוליטקאים כן לומדים לימודי ליבה וכן חיים בעושר רב. בסוף ההפסד הכלכלי הוא של כולנו, גם שלהם, וגם שלנו. 

אינשאללה נקבל עוד ידיעות מהסוג הזה 

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001442619

On 27.7.2023 at 23:30, נועם שוהם said:

אתה טועה בצורה משמעותית.

נכון, תמוהה שהכתבה ששלחת לא ציינה את פסק הדין האחרון בו בג"ץ השתמש בעילת הסבירות כדי לפסול החלטת ממשלה.

תופים... מדובר בפס"ד מעונות של ליברמן משנת 2021 אשר גם נפסלה עקב חוסר סבירות. 

1 hour ago, שי123 said:

בפה אחד: שופטי בג"ץ קבעו כי מקורבו של דרעי לא יוכל להתמודד לראשות עיריית טבריה.

בג"ץ 2 : דרעי 0

נו, אז אנחנו לא בדיקטטורה? 

בית המשפט עדיין חזק?

הממשלה לא כל יכולה כעת לאחר החקיקה?

אז למה ממשיכים לחסום את איילון ולפלג את העם?

25 דקות לפני, avi atias said:

בית המשפט עדיין חזק?

החוק שעבר היה רק השלב הראשון, והוא קשור לממשלה ולא לחקיקה בכנסת כמו במקרה הזה.

אתה מתבלבל. מי שמפלג את העם זאת הממשלה, ובעיקר ביבי שיש לו דוקטורט בפילוג והסתה.

31 דקות לפני, avi atias said:

בית המשפט עדיין חזק?

השימוש שלך במילים "לאחר החקיקה" אינו מתאים. החקיקה עברה בקריאה ראשונה והיא עדיין על שולחן הכנסת. ברגע שיפסיקו לחסום ולהפגין, זה יהיה אור ירוק להשלמת החקיקה. לא ניתן לזה לקרות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.