Jump to content

בחירות 2022, עונה חמישית

פנחס שוף

Recommended Posts

54 דקות לפני, Double said:

איזו סיבה תהיה לחרדים להידבק לביבי אם הוא לא יהיה אפילו ראש ממשלת מעבר

"הציבור החרדי חוטף את המכות" = אין יותר ארוחות חינם. לכו לעבוד ותפסיקו לצפות שהמדינה תשלים לכם הכנסה. איפה האחריות האישית שלהם? כמה אפשר למצוץ כסף ממעמד הביניים?

On 22.6.2022 at 23:30, Zizou said:

"הציבור החרדי חוטף את המכות" = אין יותר ארוחות חינם. לכו לעבוד ותפסיקו לצפות שהמדינה תשלים לכם הכנסה. איפה האחריות האישית שלהם? כמה אפשר למצוץ כסף ממעמד הביניים?

מה אתה מזיין את השכל?

גם אנשים לא חרדים קיבלו בממשלה הזאת גזרות קשות, אין אחד במדינה הזאת שאומר שהחיים פה הם אפשריים לשרוד כלכלית

והמון חרדים ששתי בני הזוג עובדים קיבלו מכות קשות

השנאה שלך לחרדים פשוט מגעילה

תראה את עליית מחירי הדיור והשכירות, הדלק, החד פעמי(כן אתם אוהבים לחפור שזה לחרדים, אבל תבינו שכל העולם ואחותו משתמשים בחד פעמית, זה לא המצאה עבור החרדים, ממה שאני זוכר בימים לפני עליית אותם מחירים פשטו מאות חילונים על סניפי סטוק כאלה ואחרים), השתייה הקלה(כאילו רק חרדים שותים שתייה קלה, נכון?) וכל דבר אפשרי במדינה הזאת עלה במחירים, אי אפשר לחיות פה יותר והממשלה הזאת עשתה הכל כדי להזיק לכסף של הציבור

הכי גדול שהחמאת לחזיר הזה ליברמן

עוד פעם, השנאה שלך לחרדים פשוט מגעילה

ואני כל כך אשמח שהם יחזרו לשלטון כי הם היחידים שבאמת מעניין אותם המחירים על כל דבר פה במדינה

את כל השאר מעניין רק ביבי- רק לא ביבי

לפני4 שעות , maccabi-king said:

מה אתה מזיין את השכל?

גם אנשים לא חרדים קיבלו בממשלה הזאת גזרות קשות, אין אחד במדינה הזאת שאומר שהחיים פה הם אפשריים לשרוד כלכלית

והמון חרדים ששתי בני הזוג עובדים קיבלו מכות קשות

השנאה שלך לחרדים פשוט מגעילה

תראה את עליית מחירי הדיור והשכירות, הדלק, החד פעמי(כן אתם אוהבים לחפור שזה לחרדים, אבל תבינו שכל העולם ואחותו משתמשים בחד פעמית, זה לא המצאה עבור החרדים, ממה שאני זוכר בימים לפני עליית אותם מחירים פשטו מאות חילונים על סניפי סטוק כאלה ואחרים), השתייה הקלה(כאילו רק חרדים שותים שתייה קלה, נכון?) וכל דבר אפשרי במדינה הזאת עלה במחירים, אי אפשר לחיות פה יותר והממשלה הזאת עשתה הכל כדי להזיק לכסף של הציבור

הכי גדול שהחמאת לחזיר הזה ליברמן

עוד פעם, השנאה שלך לחרדים פשוט מגעילה

ואני כל כך אשמח שהם יחזרו לשלטון כי הם היחידים שבאמת מעניין אותם המחירים על כל דבר פה במדינה

את כל השאר מעניין רק ביבי- רק לא ביבי

50% מהגברים החרדים עובדים, בדר"כ בעבודות לא ממש מכניסות, ומביאים 5-7 ילדים לעולם. זה אומר שהמדינה לא 'מרוויחה' מהם שום דבר מבחינת מיסים. ככה המדינה לא תשרוד כשהם יהיו 40%-45% מהאוכלוסיה. ההנהגה שלהם מטפחת בורות ומסרבת בתוקף לכל רפורמה, לא משנה כמה הדרגתית, כדי לשלב אותם במעגל העבודה בצורה משמעותית, כולל איסור לימודי ליבה.

תוסיף את. הערבים שגם התרומה שלהם למדינה על הפנים וככה נראה העתיד הכלכלי של המדינה

לפני12 שעות , הישראלי היפה said:

image.png.418e4ddff18df167cf735a30316a11d5.png

מה אתה בא להציג בעצם? שהחמאס מפחד להתעסק איתנו בגלל הפעולות שנקטה ממשלת בנט? חשבת אולי שהגיוני שהעזתים מנסים להתאושש מהכאפות שקיבלו בשומר החומות? 

חוץ מזה, מה זה 20 נרצחים ועשרות פצועים לעומת קציר החיטה. 

מקווה מאוד שאיתמר בן גביר יקבל כמה שיותר מנדטים, נחזיק את ביבי בביצים ונדרוש ממנו לבצע מדיניות ימין.

לאט לאט העם מבין שאין דו קיום עם ****, לעם נמאס להיות הסמרטוט של השמאל והערבים.

לפני3 שעות , זיפו said:

מקווה מאוד שאיתמר בן גביר יקבל כמה שיותר מנדטים, נחזיק את ביבי בביצים ונדרוש ממנו לבצע מדיניות ימין.

לאט לאט העם מבין שאין דו קיום עם ****, לעם נמאס להיות הסמרטוט של השמאל והערבים.

כן. אין ספק שלעם "נמאס להיות סמרטוט של של השמאל".

בגלל זה ביבי לא מצליח ליצור קואליציה כבר שנתיים וחצי.

מדהים שעדיין אנשים קונים את דיבורי הימין/שמאל של ביבי.

אצל ביבי ימין=מה שטוב לביבי, שמאל=מי שמתנגד לביבי.

אין שום קשר למדיניות כלשהי בכל תחום חיים שהוא, ואף אחד לא יגרום לביבי לעשות משהו שהוא לא רוצה, כולל כמובן בן גביר.

ביבי כרגיל יעשה מה שטוב לביבי.

36 דקות לפני, שי123 said:

מדהים שעדיין אנשים קונים את דיבורי הימין/שמאל של ביבי.

אצל ביבי ימין=מה שטוב לביבי, שמאל=מי שמתנגד לביבי.

אין שום קשר למדיניות כלשהי בכל תחום חיים שהוא, ואף אחד לא יגרום לביבי לעשות משהו שהוא לא רוצה, כולל כמובן בן גביר.

ביבי כרגיל יעשה מה שטוב לביבי.

בגלל זה הוא תמיד יעדיף להוסיף מפלגה מהמרכז-שמאל לממשלה. הסיוט הכי גדול של ביבי זו קואליציה שבה הוא הסממן הכי פחות ימני.

נקודת האל חזור בבעיה הדמוגרפית לפיה המדינה תקרוס כלכלית היא 2030.

אנחנו באמצע 2022 כשאין ממשלה. אופטימי אני לא.

אתם מתעסקים פה בשטויות.

17 דקות לפני, הנדון said:

מה זה חוק המטרו?

החוק אמור להסדיר את התשתית החוקתית של עבודת רשות המטרו ובעצם מפקיע מהרשויות המקומיות את סמכותן להחליט על התוואי בשטחיהן. כלומר החוק נועד לבטל חסמים שאם היו קיימים כנראה שלא היה מוקם לעולם מטרו בגוש דן כאשר אי אפשר לגבש הסכמות בין כל כך הרבה גופים ורשויות במקביל.

במסגרת הפרויקט עתידים להיבנות 3 קווים של המטרו שיעברו דרך 24 רשויות מרחובות ועד רעננה, ויכללו כ-109 תחנות וצפויים לשרת כ-2 מיליון נוסעים כל יום. זו בשורה ענקית לציבור, ונכון - זה ייקח זמן, אבל בסוף זה יגרום לשיפור משמעותי בתחבורה ויקל מאוד על הציבור שמתקשה היום להתנייד.

אני רק רוצה להזכיר לכל מיני משתמשים פה כמו @שי123 ו- @NewGeneration שגיחכו וזלזלו כשאמרתי שבנט סיים את הסיפור שלו ושהמפלגה שלו פחות או יותר תמחק וכמובן שהממשלה הזאת לא תחזיק מעמד. 

אתה לא יכול לבגוד במליוני אנשים, באלפי בוחרים שלך, בכל הערכים שלך ובכל האני מאמין שלך ושזה לא יחזור לנשוך אותך כמו בומרנג. 

אגב עוד היו שם עוד הרבה פנינים, כמו רע"מ שיעסקו רק בנושאים אזרחיים (פחחחחחח), הרפורמות של סער שהוא יוכל לבצע (פחחחחחחחח) על הממשלה ה"ליברלית" שהייתה תקועה עד שמועצת השורא תחליט מה אפשר לעשות ומה לא ושאר חברי כנסת ערבים שפעלו מאינטרסים מוסלמים לגמרי, על הסחיטות שהם עברו ועוד ועוד.... 

5 דקות לפני, Krishi said:

אני רק רוצה להזכיר לכל מיני משתמשים פה כמו @שי123 ו- @NewGeneration שגיחכו וזלזלו כשאמרתי שבנט סיים את הסיפור שלו ושהמפלגה שלו פחות או יותר תמחק וכמובן שהממשלה הזאת לא תחזיק מעמד. 

אתה לא יכול לבגוד במליוני אנשים, באלפי בוחרים שלך, בכל הערכים שלך ובכל האני מאמין שלך ושזה לא יחזור לנשוך אותך כמו בומרנג. 

בנט לא סיים שום דבר, כמו שהוא לא סיים כשהוא לא עבר את אחוז החסימה בסבב א׳ ואז חזר להיות ראש ממשלה בסבב ד׳.

יחסית לתחזיות הקודרות שהממשלה הזאת לא תחזיק אפילו חודש, שנה שלמה של כהונה זה נחמד. גם יחסית לכאוס ששרר כאן ב3 שנים האחרונות זה השתפרות.

בסך הכל אני אופטימי במיוחד בגלל האמירות של ח״כים מיהדות התורה שהפעם הם יראו לנתניהו את הדרך החוצה אם בפעם החמישית לא יהיה לו 61

36 דקות לפני, NewGeneration said:

בנט לא סיים שום דבר, כמו שהוא לא סיים כשהוא לא עבר את אחוז החסימה בסבב א׳ ואז חזר להיות ראש ממשלה בסבב ד׳.

יחסית לתחזיות הקודרות שהממשלה הזאת לא תחזיק אפילו חודש, שנה שלמה של כהונה זה נחמד. גם יחסית לכאוס ששרר כאן ב3 שנים האחרונות זה השתפרות.

בסך הכל אני אופטימי במיוחד בגלל האמירות של ח״כים מיהדות התורה שהפעם הם יראו לנתניהו את הדרך החוצה אם בפעם החמישית לא יהיה לו 61

הבן אדם הודיעה על פרישה, נראה כמו שבר כלי ובספק אם יחזור לחיים הפוליטיים. 

גם אם יחזור מתישהו הוא יצטרך לעבור מסע ארוך מאוד של גאולה. 

התחזיות אמרו שהממשלה לא תחזיק מעמד יותר מדי זמן, בפועל היא מתה כשסילמן עזבה לפני כמעט חצי שנה. מאז ועד היום זה פשוט נסיונות להחיאה לגופה מתה וזה היה רק שאלה של זמן. קואליציה שלא מסוגלת להעביר חוקים בעצמה זה כבר לא ממשלה, זה זומבי חי מת. 

המטרה שלי בבחירות הקרובות - בלי תומכי מחבלים ובן גביר שר כלשהו בממשלה. 

רק שנשרוד את תקופת לפיד בשלום. 

נתניהו הארכי נוכל יזרוק את בן גביר בהזדמנות הראשונה אל מתחת גלגלי האוטובוס, אתה זורע יותר מדי אופטימיות בנושא. נתניהו קונה עכשיו ויקנה בכל הזדמנות שחזור הרוטציה עם גנץ אפילו כשהוא יהיה השני ברוטציה, בקונסטלציה כזאת ברור שבן גביר ישאר מחוץ לקואליציה.

הדרך היחידה של נתניהו ל61 שברירי זה אם שקד תצליח להעביר לו קולות רכים מהימין, זה תסריט בדיוני. אף מתנגד נתניהו לא מהימין ומהמרכז לא יצביע לה אחרי כל האימרות המתחנפות שלה כלפיו. למעשה אני לא מצליח לראות אפילו 30,000 מצביעים שיצביעו לה

לפני1 שעה , Krishi said:

מעניין אותי מה דעתך על הסירוב לאשר את חוק המטרו. זה לא בגידה באינטרס של מאות אלפי בוחרים?

עד היום היינו שומעים איזה תירוץ מחורטט כשהאופוזיציה היתה מכשילה מהלכים ציבוריים חשובים כמו חוק הפקדון לחיילים משוחררים. עכשיו גם את זה הם לא טורחים לספק אלא פשוט מחרבנים עלי, עליך ועל שאר תושבי גוש דן בריש גלי.  אין תירוץ כמו שאין תירוץ לכך שאין פה אובר וליפט.

אתה פשוט מפגין שוב ושוב את תסמונת האישה המוכה שאתה לוקה בה. אפס ביקורת כלפי נבחרי הציבור שאתה סוגד להם בצורה עיוורת. יש עוד איזה 1-2 מיליון כמוך בארץ, אז פלא שהמצב פה נראה כמו שהוא נראה? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.