Jump to content

הישראליות באירופה 2022/2023

Recommended Posts

9 דקות לפני, קובי השועל said:

מישהו פרסם בטוויטר את המדדים של הכוכב והממוצע שלהם מתחילת העונה, כמעט חצי בכל פרמטר. זו לא רמתם.

אתה מודע לזה שבכדורגל אתה משחק נגד יריבה?

לפני1 שעה , maccabi-king said:

הבאתי את הדרג השלוש והדרג השני וגם הדרג הראשון הכי "חלשים", אין יותר חלש מזלצבורג

כן הבנתי ובגלל זה גרמת לבית מוות (לקבוצה ברמת חיפה) כי הם ישחקו עד הסוף והן עדיין מספיק חזקות כדי להתעלל בך 

זה מה שהתכוונתי: במקום להביא את הקבוצות הכי חלשות, תיקח דרג א' נוראית תוסיף דרג ב' שחזקה ממי שתצא בדרג ג' אבל שהדרג ב' לא תאיים על הדרג א'

ואז תקבל בית מושלם (כמו שהיה לחיפה בצ'מפיונס הראשון שלהם)

משהו בסגנון הזה:

פסז

לייפציג

איינדהובן

תירגעו עם הפאניקה...

אני זוכר בעונת האלופות שלנו כשעברנו את פלזן ואת באזל כולם אמרו שהליגה תהיה קטנה עלינו ומי יעצור אותנו ברמה הזאת?

בסוף סיימנו בלי אליפות.

הכל טוב, תנו לכל העולם לאונן עליהם, הם פשוט מחוברים יותר מקבוצה ממוצעת בחודשים האלה של הקיץ כי הם רצים עם אותו סגל כבר שנתיים.

השורה התחתונה, אליפות לוקחים במאי.

נתחבר יותר ויותר וזה שלנו

Just now, ClinteastwoodFan said:

ולחשוב שהיה לנו ביד

שתי פגיעות שפגעתי בחיים: שידעתי שעלי מוחמד שחקן עוד שהוא שיחק בנתניה בלאומית ושידעתי שוואקמה מעל הליגה עוד שהוא תפר את חיפה עם רעננה שהוא רק הגיע לליגה.

בעיניי מוחמד זה פספוס ברמת וואקמה. 

המשחקים של חיפה באוגוסט לא ישפיעו כלום על האליפות במאי זה בטוח. זה יהיה צמוד מאוד לדעתי ולמרות שאין ספק שעומדת מולינו יריבה לא פשוטה, אני לגמריי מאמין שאנחנו בסוף נהיה שם. אין סיבה שלא.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה מודע לזה שבכדורגל אתה משחק נגד יריבה?

נילאש, בבלגרד זה עולם אחר לגמרי.

ההפסד האחרון שלהם בבית לצורך העניין היה אי שם בנומבר 21 למיידיטלינד וגם זה היה עם הרכב שני בגלל שהבטיחו כבר עליה בשלב הבתים של הליגה אירופית מהמקום הראשון! ועל הדרך קיבלו אדום בדקה ה-12 אני לא אומר שחיפה לא קבוצה מעולה אבל בחוץ זה המבחן שלהם.

1 דקה לפני, Double said:

סודני חזיזה ולביא מתחו שרירים. יאללה תנו לנו קצת חדשות טובות אולי לאיזה קרע

אבקה מרפאת הכל

לכאורה

3 דקות לפני, קובי השועל said:

ההפסד האחרון שלהם בבית לצורך העניין היה אי שם בנומבר 21 למיידיטלינד וגם זה היה עם הרכב שני בגלל שהבטיחו כבר עליה בשלב הבתים של הליגה אירופית מהמקום הראשון! ועל הדרך קיבלו אדום בדקה ה-12 אני לא אומר שחיפה לא קבוצה מעולה אבל בחוץ זה המבחן שלהם.

אגף לפני המשחק הזה, המשחק הקודם שבו הפסידו בבית היה לבאיירן בנובמבר 19!!

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אגף לפני המשחק הזה, המשחק הקודם שבו הפסידו בבית היה לבאיירן בנובמבר 19!!

פורסם היום בתקשורת הסרבית על הזיקוקים במלון שהעירו את שחקני בלגרד, האוהדים שלהם יבואו בטירוף חזק.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

גולדשטיין מדווח שפיירו עם פציעה לא פשוטה, בספק גדול לגומלין

עוד עוד לא מספיק. דרור שמשון תדאג לנו לעוד פציעות

11 דקות לפני, Double said:

סודני חזיזה ולביא מתחו שרירים. יאללה תנו לנו קצת חדשות טובות אולי לאיזה קרע

לא ראיתי מה היה עם לביא ופיירו, אבל לחזיזה נתפס שריר, לא נמתח.

יהיה כשיר לגומלין

13 דקות לפני, קובי השועל said:

זו לא מה שאמרת. יש הבדל בין להגיד שבבלגרד הסיפור יראה אחרת לבין הכוכב לא היו טובים היום. אין לי ספק שהמשחק בבלגרד יראה אחרת לגמרי. זה לא אומר שהם בהכרח ידיחו את חיפה. הם צריכים לנצח בשני שערים, ככה שהם עדיין יכולים לשמור על הסטטיסטיקה שלך ולעוף בתיקו או בפנדלים. 

האמת, אני אשמח מאוד אם הם יעופו כי אין לי כח לכל פסטיבל הליקוקים שזה יגרור, אבל בתאכלס העניין האמיתי מבחינתי הוא האליפות. בין אם הם יעלו לבתים או לא הם קבוצה טובה יותר מאיתנו כרגע. משמעותית. אנחנו צריכים לעבוד קשה.

1 דקה לפני, yellowgunner said:

לא ברור למה אנשים פה בטוחים שחיפה לא יכולים להוציא שם תיקו, הם פייבוריטים וידאגו לחנוק את המשחק שם טוב טוב… 

אם זה היה מול קבוצה גנרית עם קהל פח אז כן. ראית איזה אנרגיות הקהל הביא לאריס ואם לא זהבי איך זה היה נגמר.

3 דקות לפני, Double said:

אם זה היה מול קבוצה גנרית עם קהל פח אז כן. ראית איזה אנרגיות הקהל הביא לאריס ואם לא זהבי איך זה היה נגמר.

השפיעו בעיקר על השופט