Jump to content

הישראליות באירופה 2022/2023

Recommended Posts

כולם מתלהבים מה5/5 ניצחונות ו21-1 יחס שערים בליגה אבל לא חושב שיש יותר מדי מה לקחת מזה

חיפה לדעתי מנצחים בהפרש של שני שערים

4 דקות לפני, erantheking21 said:

לא אוהב שיובאנוביץ' מתעסק במשחק של חיפה

זה לא לעניין מצטער

התראיין לתקשורת הסרבית ושאלו אותו בין היתר על המשחק מה רצית שיגיד אין תגובה?

אחלה יובאנוביץ זין על חיפה

6 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא לעניין מצטער

אם היה שחקן ישראלי בצרפת התקשורת שלנו לא היתה שואלת אותו לגבי ניס?

7 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא לעניין מצטער

לא מסכים,

התראיין לתקשורת הסרבית וזה בסדר גמור,

זה לא שהוא דיבר על חיפהלה במסיבת עיתונאים שלנו לפני משחק.

ואל תפלו בפח של התקשורת שמנסה לחמם,

כתוב בכותרת: "העקיצה ששלח לירוקים".

נכנסתי לכתבה וכל מה שהוא אמר היה ענייני ומקצועי.

לא חושב שזה במקום שלנו להתעסק בקבוצות אחרות, היום חיפה יכולים לנצח ואז להגיד הנה המכבי האלה 

עזוב אותי מלהתעסק בזה, רק חסר לי החגיגות שלהם אחרי הנצחון אם יקרה

17 דקות לפני, erantheking21 said:

לא חושב שזה במקום שלנו להתעסק בקבוצות אחרות, היום חיפה יכולים לנצח ואז להגיד הנה המכבי האלה 

הוא שחקן סרבי ששיחק שם וכרגע משחק בישראל והתקשרו לשאול אותו לגבי משחק בין קבוצה ישראלית לקבוצה סרבית.

אמר שלדעתו הכוכב פייבורטים והם יעברו, לא הייתי מתרגש יותר מדי.

16 דקות לפני, erantheking21 said:

צטט

הבוקר (רביעי) הוא התראיין בסרביה ונשאל על יחסי הכוחות לקראת פלייאוף ליגת האלופות בין אלופות ישראל וסרביה.

"אתם מבקשים ממני תחזית למשחק? אני לא יודע מה יקרה בישראל, אבל אני חושב שבגומלין הכוכב האדום היא הפייבוריטית והיא תדיח את מכבי חיפה", אמר יובאנוביץ', "אני חושב שהכוכב האדום בלגרד קבוצה איכותית יותר, עם שחקנים טובים יותר וגם מנוסים יותר. אני חושב שהכוכב התחזקה היטב הקיץ והיא מוכנה להיות חלק מליגת האלופות".

כשנשאל אם מכבי חיפה היא הקבוצה הטובה בישראל, השיב: "כן, זה נכון, אבל זו גם הקבוצה שחילצה מאיתנו נקודה בתוספת הזמן ושאצלה בבית ניצחנו אותה 1:3. מבחינת איכות אנחנו לא רחוקים מהכוכב האדום".

שחקן מכבי תל אביב, ג'ורג'ה יובאנוביץ' הבקיע נגד מכבי חיפה בעונה שעברה. יובאנוביץ' | דני מרון

החוזקות של מכבי חיפה: "זו קבוצה מאוד התקפית, שמוכנה לקחת סיכונים. אצילי וחזיזה הם שחקנים מאוד מסוכנים בכנפיים, וגם אם אצילי לא היה דומיננטי במשחקים האחרונים, יש לו השפעה גדולה על הקבוצה. המשחק של מכבי חיפה נגד אולימפיאקוס היה חלומי ונראה כמעט לא אמיתי אחרי שאולימפיאקוס עוד הובילה במשחק בישראל. גם יש למכבי חיפה את פיירו ואת פלאניץ' שמוביל את ההגנה, אבל אני חושב שאמרתי מספיק דברים טובים על מכבי חיפה".

האווירה שצפויה בחיפה: "חמה מאוד, כל הכרטיסים כבר נמכרו והקהל יושב מאוד קרוב לדשא, אבל עם כל הכבוד גם הכוכב האדום רגילה לאווירה כזו במשחקים שלה וזה לא משהו שאמור להפחיד אותה".

לפני שדיבר גם על מכבי תל אביב, נשאל יובאנוביץ' על מי הוא מהמר שתעלה לשלב הבתים של ליגת האלופות: "אני עומד מאחורי התחזית שלי שהכוכב האדום פייבוריטית להעפיל לליגת האלופות".

ערן זהבי, שחקן מכבי תל אביב "נתן לי כמה עצות". יובאנוביץ' על זהבי | דני מרון

בכל הנוגע לקבוצתו, אמר יובאנוביץ': "עד כה הכל עבד לנו לפי התכנית. בפלייאוף הקונפרנס אנחנו נשחק נגד ניס ובכדורגל הכל יכול לקרות…למה שלא נעבור גם את המשחק בצרפת בשלום? הגעתי לישראל כי חשבתי שזו הבחירה הכי נכונה וטובה בשבילי ודעתי לא השתנתה גם עכשיו. כבשתי 13 שערים ובישלתי שלושה נוספים ואני חושב שהעונה אני יכול לשפר את המספרים".

לסיום אמר יובאנוביץ' על ערן זהבי: "הוא שחקן רציני ואדם נפלא, הוא גם נתן לי כמה עצות נפלאות ואנחנו מבינים טוב אחד את השני. אני מקווה ששנינו נבקיע הרבה העונה ונוכל לעזור למכבי להצליח".

נו באמת אחי 

בסה"כ נתן ראיון בנאלי

מן הסתם גם מבחינתו המחשבה שלו בראיון זה שלא ינסו להוציא ממנו (שחקן שמזוהה עם פרטיזן בלגרד) הודעה שהוא נגד הליגה הסרבית

בינינו מן הסתם הוא בכלל בעד חיפה

הכוכב באמת קבוצה כ"כ איכותית?

אם הם כאלה טובים כמו שמדברים עליהם אז גם אם יפסידו כאן היום, הם צריכים לגמור את הסיפור בגומלין.

10 דקות לפני, Afrojack said:

אם הם כאלה טובים כמו שמדברים עליהם אז גם אם יפסידו כאן היום, הם צריכים לגמור את הסיפור בגומלין.

ההגנה שלהם חלשה והחלוץ שלהם שהוא שחקן ברמה גבוהה פצוע ולא ישחק היום 

היא יותר ברמה של הקבוצות שפוגשים בסיבוב שלפני הפלייאוף 

18 דקות לפני, Afrojack said:

לדעתי הכוכב זה אולימפיאקוס. 

שניהן קבוצות טובות יותר מחיפה אבל חיפה יכולים לעבור.

אל תצפו יותר מדי, בערב נגלה שהכוכב האדום הם לא יותר מקבוצת טופ ליגת העל.

אולימפיאקוס על הנייר טובה יותר מהם וראינו איך שיחקו, חיפה עוברים קל ולא כי הם מכונה אמתנית, פשוט זה מהשנים האלה שאם הולך הכל הולך.