Jump to content

הישראליות באירופה 2022/2023

Recommended Posts

2 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אבל ההודעה מכוונת לאנשים שהכריזו כבר שחיפה אלופה עוד שבוע שעבר ולא ספציפית אליך. 

חיפה פייבוריטים  ברורים אבל בכדורגל הכל יכל להיות, העונה ארוכה ויש מלא משתנים.

חכה שהם יחתימו את סבע עוד מעט ותראה את התגובות כאן ;)

3 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אבל ההודעה מכוונת לאנשים שהכריזו כבר שחיפה אלופה עוד שבוע שעבר ולא ספציפית אליך. 

גם עלינו הכריזו אלופים לפני שנתיים וב2016

אליפות לוקחים במאי, אני אפילו לא מתייחס לניס רק למשחק מחר , אבל גם לחלון שאני מקווה שנראה פה שיפורים זה לא רק להביא רכש, זה גם להכניס אותם לעניינים אתה יודע

בכל אופן אני בטוח שאנחנו נהיה שם עד הסוף

5 דקות לפני, Double said:

2-0 הכוכב. בוקארי שחקן שחקן

הם קבוצה חזקה מאוד, חיפה יכולים לתת להם פייט אבל 50\50 לא מכריז על חיפה כעוברים

יחד עם זאת חיפה כרגע הם הקבוצה הישראלית היחידה שיכולים לעשות את זה כרגע כי הם הכי מוכנים וסגורים בסגל, גם נתניה למשל יש להם קבוצה בנויה

ב"ש ואנחנו באותו מצב פחות או יותר, עדין בונים ומתקנים.

חלון העברות זה כמו מירוץ, ברגע שאתה מוכן ויוצא מהר למרוץ, מן הסתם שאתה תהיה רענן יותר ותוכל להקדים את כולם

ברגע שכל יום שעובר והרכש לא מגיע ומתעכב (מן הסתם גם שאתה תביא את הרכש הכי טוב שנוכל להביא, הדברים צריכים גם  להתחבר ובשביל זה יש מחנה אימון) אז יקח לך זמן להקדים את הפער שנפתח.

זה הקטע עם ההגרלה שלהם.

בפועל בסיבוב הזה היו אמורים להיות מול קבוצות ברמה של הכוכב האדום/בודו גלימט. 

תפסו את אולימפיאקוס כמו שצריך, לקחו להם את הדירוג וגם שם קיבלו את האופציה הכי נוחה.

צריך גם מזל שאתה לא מדורג.

1 דקה לפני, itanar said:

זה הקטע עם ההגרלה שלהם.

בפועל בסיבוב הזה היו אמורים להיות מול קבוצות ברמה של הכוכב האדום/בודו גלימט. 

תפסו את אולימפיאקוס כמו שצריך, לקחו להם את הדירוג וגם שם קיבלו את האופציה הכי נוחה.

צריך גם מזל שאתה לא מדורג.

אני לא מבין איך אנחנו מדורגים וקיבלנו הגרלות הכי קשות בפער ב2 סיבובים רצוף , צריך להיות חסר מזל בצורה חולנית , 20-25 אחוז 

בהגרלה הזאת אוסייק היתה ההגרלה השניה בטיבה אחרי אריס וגם הם הודחו ואחריה ניס שהם הקבוצה הכי טובה בפער מ3 קבוצות שיכולנו להתמודד איתם .

הסרבים קבוצה מצוינת, אפשר להגיד שאם חיפה יעקפו אותם אז זה יהיה טירוף. אני לא יודע אם להשוות את זה לבאזל אבל זה יהיה הישג ענק בשבילם. קבוצה נהדרת, הרבה מסורת, שחקנים טובים ואצטדיון מפחיד. פייבוריטים ברורים אבל בשלבים האלה יש גם הפתעות.

6 דקות לפני, car.garsia said:

הסרבים קבוצה מצוינת, אפשר להגיד שאם חיפה יעקפו אותם אז זה יהיה טירוף. אני לא יודע אם להשוות את זה לבאזל אבל זה יהיה הישג ענק בשבילם. קבוצה נהדרת, הרבה מסורת, שחקנים טובים ואצטדיון מפחיד. פייבוריטים ברורים אבל בשלבים האלה יש גם הפתעות.

לדעתי

באזל שעברנו עוברת אותם בקלות

17 דקות לפני, avi atias said:

לדעתי

באזל שעברנו עוברת אותם בקלות

אני גם חושב, באזל זה באמת הגרלה חרא (גם הגרסא "המרוככת" שפגשנו ב2015) אבל הם קבוצה טובה, אין לי ספק.

קודם כל זה ברור שחיפה משחקים מצוין, שמרו על רוב הסגל שלהם וחיזקו ברכש מצוין נקודתית מה שהיו צריכים - שני בלמים וחלוץ (ונראה שפגעו בינגו).

הפאניקה כאן בפורום נובעת בעיקר מהיכולת שאנחנו מציגים והיעדר רכש נכון במקומות שאנחנו צריכים.

הרבה תלוי במה ינחת כאן בחודש הקרוב.

בתסריט הוורוד בו דסה, יוני כהן, דור פרץ ובלם זר בינגו נוחתים פה, מכבי תיקח את האליפות על הראש של חיפה, אין לי ספק בזה.

כי אם יש לנו הרכב שנראה ככה:

דניאל פרץ

סאבוריט, ניר ביטון, בלם זר, דסה

גלזר

פרץ, גלוך / גולסה

פארפה, זהבי / יובא / פריצה, יוני כהן

בתוספת העובדה שכנראה לא נעשה בתים השנה ונהיה מרוכזים בליגה בלבד - בהרכב כזה מכבי תשחט את הליגה ותיקח אליפות על הראש של חיפה.

תסתכלו על ההרכב הזה ותבינו כמה הפאניקה כאן יכולה להשתנות ברגע לדעה שהולכים לקחת אליפות אם אכן נביא את הרכש הזה וזה לא בשמיים להביא את זה.

צריך לפגוע בבלם זר ואת השלושה שכבר היו אצלנו ללחוץ עליהם כמה שיותר שיחזרו כמה שיותר מהר.

אני רואה את ההרכב לעיל ומקבל אורגזמה בכל הגוף.

זה לא דומה בכלל לשנתיים האחרונות אבל כמו שכתבתי לעיל, הכל תלוי מה ינחת פה בחודש הקרוב.

נקווה שהתסריט יהיה כמה שיותר קרוב לעיל.

3 דקות לפני, Hararihr said:

קודם כל זה ברור שחיפה משחקים מצוין, שמרו על רוב הסגל שלהם וחיזקו ברכש מצוין נקודתית מה שהיו צריכים - שני בלמים וחלוץ (ונראה שפגעו בינגו).

הפאניקה כאן בפורום נובעת בעיקר מהיכולת שאנחנו מציגים והיעדר רכש נכון במקומות שאנחנו צריכים.

הרבה תלוי במה ינחת כאן בחודש הקרוב.

בתסריט הוורוד בו דסה, יוני כהן, דור פרץ ובלם זר בינגו נוחתים פה, מכבי תיקח את האליפות על הראש של חיפה, אין לי ספק בזה.

כי אם יש לנו הרכב שנראה ככה:

דניאל פרץ

סאבוריט, ניר ביטון, בלם זר, דסה

גלזר

פרץ, גלוך / גולסה

פארפה, זהבי / יובא / פריצה, יוני כהן

בתוספת העובדה שכנראה לא נעשה בתים השנה ונהיה מרוכזים בליגה בלבד - בהרכב כזה מכבי תשחט את הליגה ותיקח אליפות על הראש של חיפה.

תסתכלו על ההרכב הזה ותבינו כמה הפאניקה כאן יכולה להשתנות ברגע לדעה שהולכים לקחת אליפות אם אכן נביא את הרכש הזה וזה לא בשמיים להביא את זה.

צריך לפגוע בבלם זר ואת השלושה שכבר היו אצלנו ללחוץ עליהם כמה שיותר שיחזרו כמה שיותר מהר.

אני רואה את ההרכב לעיל ומקבל אורגזמה בכל הגוף.

זה לא דומה בכלל לשנתיים האחרונות אבל כמו שכתבתי לעיל, הכל תלוי מה ינחת פה בחודש הקרוב.

נקווה שהתסריט יהיה כמה שיותר קרוב לעיל.

וואלה אחי, לא אמרת כלום...

הבאת את דסה, פרץ, יוני ובלם זר בינגו...

גם אני חושב שהפאניקה תרד בסיטואציה שהבאת את כולם ;)

חיפה שמרה על הסגל במלואו (כל מי שרצו שישאר) הם רצים ביחד מעל שנתיים ויש להם מאמן טוב מאוד. קיבלו הגרלה נוחה מאוד ועדיין לשחק בקצב כזה בשלב כזה של העונה זה מרשים. אם איך שאנחנו נראים והזמן שיקח לנו להתחבר, מקווה שחיפה תעפיל לצ'מפיונס זה יקשה עליהם מאוד בליגה פיזית ומנטאלית. 

2 דקות לפני, מנש שער 11 said:

חיפה שמרה על הסגל במלואו (כל מי שרצו שישאר) הם רצים ביחד מעל שנתיים ויש להם מאמן טוב מאוד. קיבלו הגרלה נוחה מאוד ועדיין לשחק בקצב כזה בשלב כזה של העונה זה מרשים. אם איך שאנחנו נראים והזמן שיקח לנו להתחבר, מקווה שחיפה תעפיל לצ'מפיונס זה יקשה עליהם מאוד בליגה פיזית ומנטאלית. 

הרמה בליגה אירופית גם גבוהה. למה שנרצה שהם יעפילו לצ'מפיונס ויקבלו 70 מיליון שקל.