Jump to content

הישראליות באירופה 2022/2023

Recommended Posts

3 דקות לפני, car.garsia said:

אתם מוכנים כבר ל"במארקה התמוגגו מחזיזה".

"אנצ'לוטי החמיא למוחמד", בלאקיפ החמיאו לאווירה בסמי או לא? כי לי זה כבר עושה חשק להתנזר מכדורגל.

"ניימאר בראיון לאחר המשחק: חזיזה מזכיר לי אותי בגילו. הוא עוד יגיע רחוק."

1 hour ago, אלק נילאש said:

זה רגע קוסמי כמו ההתקפה הראשונה של באזל במשחק חוץ כשיאנקו לא רק החמיץ מול שער ריק אלא גם קרע איזה צולבת. 

היה צפוי. לא מתרגש משום משמעות גדולה של העפלה הזו, רק אין לי ז לכל פסטיבל הליקוקים שיגיע עכשיו ועוד יותר לשמוע את כל בלבולי המוח של האהבלים מהכרמל. 

יאללה מיוט עד יום חמישי בלילה. בהצלחה לאמיצים.

באמת שאם היה על מה הייתי מפרגן להם אבל בסוף הם עלו בזכות 2 שערים הזויים וטעויות איומות של הכוכב האדום.

מאחל להם שיפלו על בית מוות, אולי לא יסיימו בלי להכניס בכלל אבל מה שיא הספיגה לקבוצה בליגת האלופות?

משחק כזה של חיפה נגדנו בבלומפילד נגמר 3 חלק לנו.

יהיה בסדר, כגודל הפסטיבל שיהיה  כך גודל הזין שנכניס להם לרקטום.

יום חמישי מכבי מלחמה.

שימרחו הרבה ווזלין

דרג 1: ריאל מדריד, פרנקפורט, מנצ'סטר סיטי, מילאן, באיירן מינכן, פ.ס.ז', פורטו, אייאקס
דרג 2: ליברפול, צ'לסי, ברצלונה, אתלטיקו מדריד, יובנטוס, סביליה, לייפציג, טוטנהאם
דרג 3: דורטמונד, זלצבורג, שחטאר דונייצק, אינטר, נאפולי, בנפיקה ליסבון, ספורטינג ליסבון, לברקוזן

1 דקה לפני, משה פרימו said:

באמת שאם היה על מה הייתי מפרגן להם אבל בסוף הם עלו בזכות 2 שערים הזויים וטעויות איומות של הכוכב האדום.

מאחל להם שיפלו על בית מוות, אולי לא יסיימו בלי להכניס בכלל אבל מה שיא הספיגה לקבוצה בליגת האלופות?

עזוב, עשו דרך יפה ועלו. צריך גם מזל. הם קבוצה מצויינת וכל הכבוד להם על ההישג.

Just now, משה פרימו said:

אין על מה לפרגן להם כי הם לא אנחנו ושיזדיינו אלף פעם. גם אם הם היו נותנים פה חמישייה. 

אין מה לעשות כל הכוכבים הסתדרו להם השנה לעלות. כולל כוכב אדום אחד. איזו קבוצה שכונה בחיי, שער של ליגה למקומות עבודה, עוד אחד עצמי דקה 90. לא הופיעו בכלל מחצית שניה. מקווה לראות אותם מושפלים בבתים לפחות. כך או כך זה לא משנה שום דבר. האליפות בסוף תהיה שלנו וזה מה שחשוב. 

Just now, שמש צהובה said:

שימרחו הרבה ווזלין

דרג 1: ריאל מדריד, פרנקפורט, מנצ'סטר סיטי, מילאן, באיירן מינכן, פ.ס.ז', פורטו, אייאקס
דרג 2: ליברפול, צ'לסי, ברצלונה, אתלטיקו מדריד, יובנטוס, סביליה, לייפציג, טוטנהאם
דרג 3: דורטמונד, זלצבורג, שחטאר דונייצק, אינטר, נאפולי, בנפיקה ליסבון, ספורטינג ליסבון, לברקוזן

ריאל,לייפציג ונאפולי אמן.

5 דקות לפני, משה פרימו said:

מי זוכר או יזכור שעלו בזכות שערים הזויים? יזכרו שעלו

אחרי שעברו את אולמפיאקוס הדרך שלהם הייתה סלולה לבתים. לפחות יגיעו לארץ 2-3 קבוצות מעניינות.

בשונה מהקמפיינים הקודמים בקפריסין ורמת גן, הפעם הם ישחקו בחיפה. וזה הבדל משמעותי.

לגבי הכסף. אז בסדר עכשיו שחר לא יצטרך להוציא מהכיס. ויהיה יותר רכש. אבל אין מה להתרגש. ראינו אותם בעבר עם כסף גדול מפשלים.

זו הפעם השישית של קבוצה ישראלית בצ'מפיונס תוך 20 שנה.

חיפה 3

מכבי 2

הפועל 1

צריכים שוב לסגור את הפער..