Jump to content

הישראליות באירופה 2022/2023

Recommended Posts

21 דקות לפני, YoniC said:

זה פשוט הזיה, סכנין אפילו לא הסכימו לדחיית המשחק. איזה מטונף פה הכל וואו 

יש להם תכנית עסקית שעד 2035 חיפה תעקוף אותנו .

מזימה של ממש. 

דעה לא פופולרית אבל אני אגיד את דעתי בנושא. 

אז נכון שזה לא הכי פייר כי כשעלינו לצמפיונס היה לנו משחק נגד סכנין שגם נגרר להארכה 120 דקות בין 2 המשחקי פלייאוף עם באזל. 

ונכון שרוב הסיכויים שהיו מאבדים נקודות נגד סכנין אם ישחקו בשבת. 

אבל אם הם יהיו הראשונים שיגרמו לזה שיהיה חוק שקבוצות בפלייאוף ידחו להם את המחזור ליגה בין לבין- אני בעד. 

היום זה חיפה שנה הבאה זה אנחנו. ואנחנו חייבים לקדם את הדירוג של הכדורגל הישראלי. 

מעדיף לקחת אליפות על חיפה ובש חזקות (כמו שלקחנו אליפות נגד בש אז שכל משחק נגדם היה לחץ שיא ורמה גבוהה של כדורגל), מאשר שהרמה של הקבוצות תהיה ירודה וכל הכדורגל מעפן כמו שהיה בשנים האחרונות (גם כשאנחנו וגם כשהם לקחו אליפות). 

בסופו של דבר רמה גבוהה של חיפה ובש תמשוך גם אותנו למעלה , בדיוק כמו מסי ורונאלדו. 

אז לדעתי עשו את ההחלטה הנכונה בדחייה שת המשחק אבל שידחו גם לנו נגד ריינה אחרת זה מלוכלך והורס את הכל.

16 דקות לפני, YallaMaccabi said:

אז נכון שזה לא הכי פייר כי כשעלינו לצמפיונס היה לנו משחק נגד סכנין שגם נגרר להארכה 120 דקות בין 2 המשחקי פלייאוף עם באזל. 

אבל אם הם יהיו הראשונים שיגרמו לזה שיהיה חוק שקבוצות בפלייאוף ידחו להם את המחזור ליגה בין לבין- אני בעד. 

היום זה חיפה שנה הבאה זה אנחנו. ואנחנו חייבים לקדם את הדירוג של הכדורגל הישראלי. 

מעדיף לקחת אליפות על חיפה ובש חזקות (כמו שלקחנו אליפות נגד בש אז שכל משחק נגדם היה לחץ שיא ורמה גבוהה של כדורגל), מאשר שהרמה של הקבוצות תהיה ירודה וכל הכדורגל מעפן כמו שהיה בשנים האחרונות (גם כשאנחנו וגם כשהם לקחו אליפות). 

בסופו של דבר רמה גבוהה של חיפה ובש תמשוך גם אותנו למעלה , בדיוק כמו מסי ורונאלדו. 

אז לדעתי עשו את ההחלטה הנכונה בדחייה שת המשחק אבל שידחו גם לנו נגד ריינה אחרת זה מלוכלך והורס את הכל.

1. המשחק של ה-120 דקות היה באלוף האלופים מול ק"ש 5 ימים לפני המשחק הראשון מול באזל, סכנין בליגה היה בין לבין (3 ימים אחרי המשחק הראשון)

2. אתה חי בסרט שיהיה כזה "חוק". הם ינסחו את זה שיהיה ברור שזה רק במקרים מיוחדים של זמן צפוף בין 2 המפגשים בפלייאוף = 6 ימים (אם לדוגמה המשחק הראשון הוא בשלישי והגומלין הוא ביום רביעי אז לא תוכל לבקש לדחות), בנוסף יצטרכו את אישור היריבה. אתה חושב שאם יהיה לנו משחק מול סכנין או דרבי הם יגידו שמבחינתם אין בעיה לדחות? זין שלי. יגידו שיהיה להם צפוף בהמשך וזו בעיה שלנו.

3. סתם מתייחס לא קשור - ראינו איך אוהדים אמרו שהיה קל מדי ב2 האליפויות של איביץ' ותראו מה קרה מאז. מצידי לסיים כל עונה בפער 20 נקודות ושהקבוצה במקום השני תהיה חדרה.

לפני12 שעות , Double said:

מסכנים אוהדי חיפה שיטוסו, באיזה כלוב ישימו אותם

6Hh0oVF.png

עכשיו הם יבינו איך אנחנו הרגשנו בקרית אליעזר.

(לא מבחינת אווירה, מבחינת המרחק מהמגרש)

1 דקה לפני, דקסטר said:

1. המשחק של ה-120 דקות היה באלוף האלופים מול ק"ש 5 ימים לפני המשחק הראשון מול באזל, סכנין בליגה היה בין לבין (3 ימים אחרי המשחק הראשון)

2. אתה חי בסרט שיהיה כזה "חוק". הם ינסחו את זה שיהיה ברור שזה רק במקרים מיוחדים של זמן צפוף בין 2 המפגשים בפלייאוף = 6 ימים (אם לדוגמה המשחק הראשון הוא בשלישי והגומלין הוא ביום רביעי אז לא תוכל לבקש לדחות), בנוסף יצטרכו את אישור היריבה. אתה חושב שאם יהיה לנו משחק מול סכנין או דרבי אם יגידו שמבחינתם אין בעיה לדחות? זין שלי. יגידו שיהיה להם צפוף בהמשך וזו בעיה שלנו.

3. סתם מתייחס לא קשור - ראינו איך אוהדי אמרו שהיה קל מדי ב2 האליפויות של איביץ' ותראו מה קרה מאז. מצידי לסיים כל עונה בפער 20 נקודות ושהקבוצה במקום השני תהיה חדרה.

אגיב על 3. 

אני חושב שאם זה היה המצב לא ככ היינו מצליחים באירופה. 

ליגה טובה תמשוך אותנו לקצה גבול היכולת שלנו וזה יתבטא גם באירופה. 

נראלך אם לא היה יריבות לתואר אז היינו עושים רכש כמו השנה? 

זהבי, פרץ, דסה, ביטון, יונתן וכו זה מסע חימוש רציני שקרה רק בזכות (או בגלל) הצלחה של חיפה באירופה ושרואים שהם התקדמו משנה שעברה - ואין סיכוי שנלך לעוד עונה שאנחנו לא פקטור. 

אז בעקיפין חיפה גרמה לכך שנהיה קבוצה טובה יותר, לא?

19 דקות לפני, YallaMaccabi said:

כל פעם שהיה תקדים לטובתם אמרו שזה יהיה גם לאחרות אף פעם לא קרה 

הפעם הם גם בזמן ההווה דואגים להוסיף סעיפים שידפקו אותנו אם נרצה את זה בעתיד: 

1. הדחיית משחק רק בתנאי שהיריבה תסכים.

בהגרלת הליגה הם ידאגו שהסעיף הזה יוביל אותנו למשחק נגד יריבה שלא תסכים לדחיית המשחק שבין משחקי הפלייאוף.

אבל זה לא מספיק כדי לדאוג שבעתיד לא נהנה מהחוק הזה כי לא ניתן לתכנן את 'הגרלת הליגה' לשלב ה32 אחרונות שמשוחק בפברואר לכן הם הוסיפו עוד סעיף: 

2. בתנאי שיש בין הצמד משחקים רק 6 ימים

7 דקות לפני, Davidna said:

נדחו המשחקים שלנו ושל ב"ש

תודה ליעקב שחר הראשון לשמו, מנתץ התקנונים, משפיל היו"רים, מלבין הבועלים ומלך הכרמל והחוף הצפוני.

איפה פורסם?

9 דקות לפני, YallaMaccabi said:

לא טעות

הראש בניס

ברגע שאתה זורם עם חיפה בלכופף את הכללים זה תקדים מסוכן לדעתי. מקווה שמכבי תודיע שאין שום דחייה, ובינינו זה גם לא הוגן כלפי ריינה שמתכוננת למשחק אם ננחית עליה ברגע האחרון תאריך אחר. דברים כאלה צריכים להיעשות בצורה מסודרת, מה שהולך עכשיו זאת שכונה, ואם אנחנו זורמים עם זה ומנצלים את זה אז יהיה לנו קשה הרבה יותר לטעון נגד כשעושים דברים כאלה מולנו.

10 דקות לפני, itanar said:

לא מבין למה אנחנו צריכים לדחות.

חושב שזו טעות.

טעות מטורפת 

ההתאחדות הבינה שלאשר זה ווין ווין שלהם גם ישתיק את הצעקות על השחיתות כאן וגם יגרום לנו לא לפתוח פער מהמחזור הראשון