Jump to content

הישראליות באירופה 2022/2023

Recommended Posts

3 דקות לפני, Omer said:

בשביל 4-0 צריך שקבוצה אחת תהיה טובה מאוד והשנייה רעה מאוד. שני התנאים התקיימו הערב. מבחינה מקצועית, כל הכבוד לחיפה, ניצלו את ההזדמנות לעשות ערב היסטורי.

איזה ערב היסטורי? אפשר לחשוב העפילו לצמפיונס

2 דקות לפני, snufkin said:

אני במשחק האחרון ראיתי איך מול קבוצה ברמה של ליגה לאומית ההגנה שלנו מובכת יותר מפעם אחת. איביץ' מאמן ענק אבל בלי איכות במגרש אין קסמים. ואיביץ' בעצמו אמר כמה אנחנו זקוקים לחיזוק. אנחנו לא באיזור חיוג כרגע

מסכים בהחלט.ללא דור פרץ לא נצליח להשתוות לקישור שלהם 

5 דקות לפני, Double said:

איזה ערב היסטורי? אפשר לחשוב העפילו לצמפיונס

כשאתה שם רביעייה נגד מועדון עם שם ומסורת במשחק חוץ במוקדמות הצ׳מפיונס - זה ערב היסטורי גם אם הם יעלו עם הנוער וגם אם זה מה שאתה אמור לעשות.

Just now, Omer said:

אתה שם רביעייה נגד מועדון עם שם ומסורת במשחק חוץ במוקדמות הצ׳מפיונס, זה ערב היסטורי גם אם הם יעלו עם הנוער וגם אם זה מה שאתה אמור לעשות.

לגמרי. 

Just now, Omer said:

אתה שם רביעייה נגד מועדון עם שם ומסורת במשחק חוץ במוקדמות הצ׳מפיונס, זה ערב היסטורי גם אם הם יעלו עם הנוער וגם אם זה מה שאתה אמור לעשות.

הם ניצלו את זה שתפסו אותם לא מוכנים בשתי המשחקים הראשונים של העונה. אם הם היו מנצחים אותם ככה בפלייאוף אז וואלה כן היה אפשר לפרגן.

Just now, Krishi said:

אתה מעדיף לדאוג? זה לא בריא במיוחד. 

לא. זה רק כדורגל, לוקח בפרופורציה.הגלגל יסתובב לכיווננו בקרוב, רק שזה לא בעונה הקרובה. מי שעבר את לוני הרציקוביץ ישרוד גם את זה

4 דקות לפני, Omer said:

כשאתה שם רביעייה נגד מועדון עם שם ומסורת במשחק חוץ במוקדמות הצ׳מפיונס - זה ערב היסטורי גם אם הם יעלו עם הנוער וגם אם זה מה שאתה אמור לעשות.

!

2 דקות לפני, snufkin said:

לא. זה רק כדורגל, לוקח בפרופורציה.הגלגל יסתובב לכיווננו בקרוב, רק שזה לא בעונה הקרובה. מי שעבר את לוני הרציקוביץ ישרוד גם את זה

העונה העונה, אל תדאג

13 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

מבאס לרשום אבל אני ממש מקנא בהם. יש להם חתיכת זכרון מצמד המשחקים האלה. מי יזכור עוד חודשיים כמה אולימפיאקוס היתה גרועה. 

לא אתפלא אם יתקעו להם גם את החמישי

אין בזה בושה. אני זוכר שאחרי זניט הייתי בהלם ולא עיכלתי ועצרנו בדרך הביתה למרות שלא היה לי חשק ובדיוק במקום שעצרנו שידרו באר שבע ובוזגלו שם את החופשית בסן סירו. רק שמה ירדו לי דמאות, קינאתי בהם ממש וזה היה כולה באר שבע כן?

חייבים רכש בלי קשה שחיפה קבוצה טובה מאוד

יש לנו בעיה 

אפילו חמורה 

חסר בלם 

חסר מגן

וחסר שחקי כנף, יש לנו בעיה בשני הכנפיים

בקיצור צריכים מנהל מקצועי שיפתור לנו את הבעיות האלה

בכל מקרה אני אופטימי לנו יש משהו שלהם אין

אופי מכביסטי, זהבי, ואיביץ