Jump to content

קיץ בקבוצת הכדורסל

ravid

Recommended Posts

לפני2 שעות , דקסטר said:

עודד קטש רשמי

נו שיהיה, בהצלחה!

הוא כבר כאן, אז באמת שיהיה לו ולנו בהצלחה, הלוואי ואיכשהו הוא יפתיע.

אולי הנוכחות של בלאט תשפיע עליו לטובה..

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

תומר גינת זה מיקי ברקוביץ שיש עליו כזה רעש?

כספי

אבל ברצינות- שונא מכבי גדול, בימים כתיקונם הייתי מקווה שלא יגיע. במצב הנוכחי חייבים שהוא יהיה פה.

ספורט5 מפרסמים שדארון היליארד בדרך. האמת? שחקן חשמל, יכול להיות פה הצלחה גדולה, אם לא יפצע (וזה אם מאוד גדול). 

לפני2 שעות , ravid said:

כספי

אבל ברצינות- שונא מכבי גדול, בימים כתיקונם הייתי מקווה שלא יגיע. במצב הנוכחי חייבים שהוא יהיה פה.

הוא בהפועל.

כמובן, בשביל שיהיה מרגש הוא עשה את עצמו כאילו הוא חותם במכבי ואז ברגע האחרון פניית פרסה למועדון המרגש ביקום. הצלחת היחידה שהוא ייראה בקריירה זה הצלחת שיס יבואו להתקין לו בבית בשביל לראות שחקנים ישראליים אחרים משחקים בבמה הגדולה של אירופה שהוא נשאר לשחק בארגז חול עם הילדים.

24 דקות לפני, The yellow Toms said:

אחרי שהאופציה על גינת נפל, יש אלטרנטיבה במקומו או שהשוק הישראלי גרוע וכל מי שיביאו לא יעזור? 

טיוס ותמיר בלאט?

עם כל האהבה תנצח וכל החרטא הזאת, למה הלך לרחרח אצל מכבי? למה התלבט איפה לחתום? לא קונה את כל החרטא הזאת שלו.

לדעתי, לא ויתר על כסף במכבי, נהפוכו, בהפועל יש לו חוזה פיקס ל 5 שנים במעל מיליון דולר. במכבי יותר לעונה אבל החוזה לשנתיים.

צריך לנסות להחתים את טי ג'יי ליף שלא נופל מגינת.

לפני3 שעות , ClinteastwoodFan said:

עם כל האהבה תנצח וכל החרטא הזאת, למה הלך לרחרח אצל מכבי? למה התלבט איפה לחתום? לא קונה את כל החרטא הזאת שלו.

לדעתי, לא ויתר על כסף במכבי, נהפוכו, בהפועל יש לו חוזה פיקס ל 5 שנים במעל מיליון דולר. במכבי יותר לעונה אבל החוזה לשנתיים.

צריך לנסות להחתים את טי ג'יי ליף שלא נופל מגינת.

נטו מו"מ מול הפועל.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

פניני?

זה לא איזה חיזוק מטורף, אבל לדעתי מגיע לו שנת פרישה במכבי. יותר עניין של כבוד לשחקן שמאוד מזוהה עם המועדון כמו השנת פרישה של ג'מצ'י אז. מלחתחילה היה טעות לשחרר אותו. אישית הוא אחד השחקנים הישראליים היותר אהובים עליי אני חייב לציין.

25 דקות לפני, car.garsia said:

זה לא איזה חיזוק מטורף, אבל לדעתי מגיע לו שנת פרישה במכבי. יותר עניין של כבוד לשחקן שמאוד מזוהה עם המועדון כמו השנת פרישה של ג'מצ'י אז. מלחתחילה היה טעות לשחרר אותו. אישית הוא אחד השחקנים הישראליים היותר אהובים עליי אני חייב לציין.

עם כל האהבה לפניני, אני כבר רואה איך הוא הופך לשחקן המרכזי שלנו בגיל 39

וזה מעיד עלינו לא עליו

וולקאם ראשון

צטט

מכבי החתימה את אלכס פוית'רס

הפורוורד האמריקני (2.06 מ', 28), שכיכב בשורות זניט וזכה לאחרונה באליפות ה-VTB, צורף לסגל של קטש

אחלה החתמה. אם היה איתנו העונה, ההגנה היתה הרבה יותר יציבה. אני רק מקווה שישחק עם גבוה שמשלים אותו, כלומר בעל אוריינטציה התקפית, ולא ג'וש ניבו. אנתוני גיל יהיה מושלם.