Jump to content

יוריס ואן אובריים חתם במכבי ל3 שנים

Recommended Posts

16 דקות לפני, joza said:

לא מכיר אותו אבל לאחר הסרטון :

1) נראה שחקן בעמדה 10. העמדה הכי עמוסה שלנו.

2) לא ראיתי משהו מיוחד מדי בסרטון.

3) אם הוא אמור לשחק את ה-6,8 מעניין לראות כמה פיזי הוא וכמה הוא טוב בחילוץ כדורים.

שיהיה בהצלחה.

הוא ממש לא 10. הוא 8 ו 6 רוב הקריירה. מאוד דומה לגולסה בסגנון, אולי גם לכיאל ושמיר.

6 צריך גם להיות טכני , לדעת להשתחרר מלחץ, ולבנות התקפות וזה מה שחסר לנו מאוד כשגולסה לא משחק (וגלזר לא יודע לצאץ קדימה ולבנות התקפות)

3 דקות לפני, קובי השועל said:

קשרים שיוצאים כרגע למחנה:

קישור אחורי- גלזר, נידם, גלזר הקטן(?), 

קישור אמצע- ואן אובריים, גבי, גולסה, שחר

קישור התקפי- פארפה, ביטון, גלוך, בר כהן

זה עוד בלי הפתעות לא צפויות ובלי ריקן.

פארפה לא ישאר פה כקשר התקפי, אלא כשחקן אגף, בר כהן התחיל את הקריירה באגף, גלוך נמצא ביורו, תמיר גלזר לדעתי יושאל שוב.

2 דקות לפני, joza said:

אתה באמת חושב שאני רוצה להוריד. הלוואי הייתי בטוח בהצלחתו.

1) לא אמרתי שהוא רק 10. כל הקטעים שלו בסרטון נראים בעמדה מאוד גבוהה.

2) בדיוק מה שאני אומר. סרטון כזה אמור להראות את שיא הפוטנציאל. או שזה סרטון מאוד גרוע או שאני פחות נלהב מכם.

3) אני ממש מקווה שאתה צודק.

הצלחתו הצלחתנו.

סרטון של שתי דקות שרואים בו רק את הגולים שלו ומזה הסקת מה התפקיד שלו ומה האיכות שלו? גם אם אני אעשה סרטון על הגולים של דור פרץ יחשבו שהוא 10 למרות שהוא 8. 

הסרטון לא נועד להראות מה האיכות שלו, אלא רק מראה את הגולים שלו. אפשר להסיק מזה איך הוא עושה לחץ? מה המהירות שלו? אגרסיביות? תיקולים? 

אלה דברים שהרבה יותר חשוב שיהיו לקשר ככה שהסרטון נחמד ומראה שהוא מצטרף להתקפות, אבל לא יותר. 

אין לי מושג אם יצליח, לא ראיתי משחק שלו מעולם, אבל זה שחקן הולנדי שנחשב ישראלי, היה שחקן הרכב בכל הקריירה בליגה ההולנדית בקבוצות טובות (לא בטופ, אבל ברמה טובה) ושיחק בנבחרות הצעירות של הולנד. יש כמה סיבות לאופטימיות.

וואלה לא התלהבתי, מה גם אני לא רואה שהוא יותר טוב ממי שכבר יש לנו, דן ביטון יכול לעשות מקבץ סרטונים יותר מרשים, יש לנו את אוסקר על העמדה הזאת ואת גבי, אז למה עוד אחד?

מילא היה קיצוני וזה היה משנה את התמונה, אבל הוא באמצע, מצד שני, פציעות, רוטציה ושאר בלבולי המח שאני לא מסתכל עליהם כאוהד.

Just now, DeDo said:

וואלה לא התלהבתי, מה גם אני לא רואה שהוא יותר טוב ממי שכבר יש לנו, דן ביטון יכול לעשות מקבץ סרטונים יותר מרשים, יש לנו את אוסקר על העמדה הזאת ואת גבי, אז למה עוד אחד?

מילא היה קיצוני וזה היה משנה את התמונה, אבל הוא באמצע, מצד שני, פציעות, רוטציה ושאר בלבולי המח שאני לא מסתכל עליהם כאוהד.

אבל הוא 6/8

לא הבנתי מה כולם קובעים על סמך סרטון שיצא לפני 4 שנים, וגם זה אולי אפילו אפשר לחשב ל5 שנים אם מניחים שזה מסקר את העונה הקודמת

סיכוי מדהים שהרבה דברים השתפרו אצלו, הוא בגיל מאוד איכותי אצל שחקני כדורגל

ואם עד עכשיו הוא היה שחקן הרכב בליגה כזאת, זה אומר דרשני

Just now, maccabi-king said:

לא הבנתי מה כולם קובעים על סמך סרטון שיצא לפני 4 שנים, וגם זה אולי אפילו אפשר לחשב ל5 שנים אם מניחים שזה מסקר את העונה הקודמת

סיכוי מדהים שהרבה דברים השתפרו אצלו, הוא בגיל מאוד איכותי אצל שחקני כדורגל

ואם עד עכשיו הוא היה שחקן הרכב בליגה כזאת, זה אומר דרשני

בדיוק

ואם לא היה חותם היו אומרים למה לא החתמנו

יהודי+גיל טוב+עמדה שצריכה חיזוק

מושלם

כמו כל שחקן שחותם בארץ וזה פעם ראשונה שלו בליגה, חובת ההוכחה עליו ושום דבר לא בטוח, אבל חלק מהתגובות פה הזויות. איך אפשר להסיק משהו מסרטון של הגולים שלו בלי לראות לפחות משחק אחד מלא שלו? איך אפשר שלא להתייחס לרזומה המכובד שלו ולשנים שהוא שיחק באופן קבע בליגה בכירה מאיתנו שבאים לשפוט אותו? יכול להיות הוא ייכשל, יכול להיות הוא יהיה בינגו אבל כן ירבו רכשים בסגנון הזה.

הסירטון הקצר הזה לא מעיד על כלום.

אבל באופן כללי, אני מדבר הרבה על זה שצריך להביא לכאן יהודים, כמו שמכבי עשתה או עדיין עושה בכדורסל (כבר לא מעודכן)

כל שחקן בינוני ומטה דורש כאן משכורת של כוכב.

כמו בלטקסה, שחקן רוטציה במקרה הטוב עשה עלינו פוזות עם החוזה כבר שנתיים, לך כוסאמק.

3 דקות לפני, liron981s said:

בדיוק

ואם לא היה חותם היו אומרים למה לא החתמנו

יהודי+גיל טוב+עמדה שצריכה חיזוק

מושלם

ודרך אגב, מה שהגבתי היה לפני שצפיתי בכל הסרטון

אחרי זה אני אומר שאנשים פה נדפקו בשכל

שזהבי ידע בצורה כזאת למצוא את הכדור וידע לעשות ריצות למקומות הנכונים בלי הכדור אנשים פה גמרו כל משחק שני

אבל עכשיו זה כבר טוב מדי לאנשים, כולם פה כבר קטלו שחקן עם יכולת התמקמות נהדרת ממה שרואים בסרטון

ועוד משהו, זה שחקן שכבר כמה שנים מקבל בפיפא מעל 70, להביא שחקן כזה לא בא ברגל

12 דקות לפני, kutomer said:

שחקן ישראלי בעמדה בה אנחנו חסרים איכות עם 117 הופעות באלקמאר, מה אפשר לבקש יותר מזה.

נכון מאוד. אם הוא יותר טוב משלומי אזולאי וגורדנה אז כבר הרווחנו

Just now, maccabi-king said:

ודרך אגב, מה שהגבתי היה לפני שצפיתי בכל הסרטון

אחרי זה אני אומר שאנשים פה נדפקו בשכל

שזהבי ידע בצורה כזאת למצוא את הכדור וידע לעשות ריצות למקומות הנכונים בלי הכדור אנשים פה גמרו כל משחק שני

אבל עכשיו זה כבר טוב מדי לאנשים, כולם פה כבר קטלו שחקן עם יכולת התמקמות נהדרת ממה שרואים בסרטון

בדיוק קוטלים לפני שהגיע

שיהיה לו בהצלחה ויאלה עוד רכש אמן

לא מבין למה רוצים אותו. שחקן מחליף בקבוצה שירדה ליגה באיטליה. לפי הסרטון הוא לא יותר טוב מגלוך, קניקובסקי ואפילו לא מביטון. אז למה להביא עוד שחקן לא מרשים לעמדה העמוסה הזאת? מי מנהל את מכבי? 

איביץ' חולה על השחקנים הדינמים האלו עם ווארק רייט גבוה. יוריס, גבי, גולסה, שחר, נידם - תחרות קשה והוא יוציא מזה את המקסימום.

סביר להניח שהוא יותר טוב או לפחות שווה ביכולת שלו לשמיר, והוא בא בחינם, שמיר היה עולה כסף, החתמה טובה