Jump to content

איביץ חתם

liron981s

Recommended Posts

16 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

עם הגנה כזאת אין טעם לפתוח את העונה, ראינו כבר את ההגנה הזאת בעונה שעברה וזה הספיק לנו. זו לא הגנה לאליפות.

אתה מדבר על מאמן שלקח אליפות עם פיבן וייני

13 דקות לפני, Keano said:

אתה מדבר על מאמן שלקח אליפות עם פיבן וייני

זה לא אומר שהוא יכול לקחת אליפות עם קונוסים. גם פפ לא יכול לעשות את זה. הרבה השתנה מאז אותה עונה. חייב להביא שני בלמים טובים.

5 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי תיהיה יותר דפנסיבית ממה שנראה לנו כרגע. תחושה שלי- גלזר וגבי/ואן אובריים הם באנקרים. דבר ראשון- יציבות וקילומטראז' בקישור. 

מצטרף לתחושה. קניקובסקי וממה שראיתי גם ואן אובריים מתאימים למה שאיביץ׳ אוהב.

36 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא אומר שהוא יכול לקחת אליפות עם קונוסים. גם פפ לא יכול לעשות את זה. הרבה השתנה מאז אותה עונה. חייב להביא שני בלמים טובים.

זה ליטרלי אותם שחקנים פלוס סאבוריט שיכול לשחק בקו 3, עוד בלם אחד יספיק

זה ליטרלי אותם שחקנים פלוס סאבוריט שיכול לשחק בקו 3, עוד בלם אחד יספיק

כן רק ששרן נהיה בן 35 ושפיבן מגיע אחרי שלוש שנים של הליכה אחורה. ועוד לא דיברתי על שאר הסגל ועל היריבות…

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

כן רק ששרן נהיה בן 35 ושפיבן מגיע אחרי שלוש שנים של הליכה אחורה. ועוד לא דיברתי על שאר הסגל ועל היריבות…

שרן רק הולך ומשתבח, פיבן תחת איביץ' יראה אחרת, יש לך גם את נחמיאס שיכול להראות מגמת שיפור תחתיו

1 דקה לפני, Keano said:

שרן רק הולך ומשתבח, פיבן תחת איביץ' יראה אחרת, יש לך גם את נחמיאס שיכול להראות מגמת שיפור תחתיו

שלישיית הבלמים החלשה בליגה.

חובה חיזוק ב2 בלמים לפחות.

11 דקות לפני, itanar said:

שלישיית הבלמים החלשה בליגה.

חובה חיזוק ב2 בלמים לפחות.

לא יודע אם החלשה בליגה אבל הכי חלשה שהיתה פה מזה עשור

נחמיאס לא ברמה, פיבן לכל היותר בלם רביעי, ייני ישחק איפה שצריך אותו אבל לא הייתי בונה עליו בעמדה מסוימת באופן קבוע.

עם כל האהבה לשרן זה לא נכון, פיבן תחת איביץ׳ הביא את אום אל פאחם ונחמיאס לא ברמה.

איביץ׳ זה גאון כדורגל, אבל הוא לא יכול להפוך קונוס לכוכב. גם לו יש גבול. אולי נעלה עם 11 מהפורום ועם איביץ׳ הם יראו טוב? 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עם כל האהבה לשרן זה לא נכון, פיבן תחת איביץ׳ הביא את אום אל פאחם ונחמיאס לא ברמה.

איביץ׳ זה גאון כדורגל, אבל הוא לא יכול להפוך קונוס לכוכב. גם לו יש גבול. אולי נעלה עם 11 מהפורום ועם איביץ׳ הם יראו טוב? 

אתה קורה לפיבן קונוס?

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא יודע אם החלשה בליגה אבל הכי חלשה שהיתה פה מזה עשור

נחמיאס לא ברמה, פיבן לכל היותר בלם רביעי, ייני ישחק איפה שצריך אותו אבל לא הייתי בונה עליו בעמדה מסוימת באופן קבוע.

הגזמת

הוא שיפר משמעותית שחקנים, גם ג'ראלדש היה נראה בכמה רמות טוב יותר תחתיו

אי אפשר לקחת לפיבן משחק אחד לעומת עונה שלמה

4 דקות לפני, snufkin said:

אתה קורה לפיבן קונוס?

מן הסתם שזאת הייתה הגזמה, אבל אי אפשר להגיד על כל בעיה שאיביץ׳ כבר ידאג לטפל בה. הוא גם צריך כלים.

אתה באמת חושב שפיבן, נחמיאס וסאבוריט זאת הגנה לאליפות?

2 דקות לפני, Keano said:

הוא שיפר משמעותית שחקנים, גם ג'ראלדש היה נראה בכמה רמות טוב יותר תחתיו

אי אפשר לקחת לפיבן משחק אחד לעומת עונה שלמה

אבל כל אותה עונה הוא היה חלש. גם באירופה. ומאז גם בשתי העונות האחרונות הוא לא טוב. 

אולי כבלם רביעי הוא אחלה. בלם פותח ממש לא, פתח לא שנחמיאס לצידו.

Just now, הילד בן 30 said:

במה הגזמתי?

איזה ציוות בלמים היה חלש יותר מאז עונת אוסקר?

אני חושב שפיבן בלם טוב. יש לו בעיית יציבות אבל הנתונים הגולמיים הם בהחלט של בלם טוב יהוא גם  הוכיח את זה בעונות איביץ'. הוא לא מקסימום בלם רביעי כמו שכתבת.

נחמיאס בעונה האחרונה נראה רע מאוד בקבוצה מאוד לא מאומנת, אבל בק"ש היה טוב. תחת מאמן כמו איביץ' הוא יכל להיראות הרבה יותר טוב.

ייני בלם עם הרבה ניסיון ומנהיגות.

עדין צריך בלם זר איכותי, אין ספק. אבל ציוות של אחק הישראלין בסגל הנוכחי עם בלם זר איכותי זה בכלל לא רע, עם איביץ' זה יכל להיראות גם מצויין

Just now, מכביסט לעד said:

אבל כל אותה עונה הוא היה חלש. גם באירופה. ומאז גם בשתי העונות האחרונות הוא לא טוב. 

אולי כבלם רביעי הוא אחלה. בלם פותח ממש לא, פתח לא שנחמיאס לצידו.

לא היה פה מאמן נורמלי מאז איביץ' אז קצת קשה להשוות

לא אמרתי שיפתח, צריך עוד בלם אחד לסגל שיפתח לצד סאבוריט, זאדה ורביבו בצד שמאל.

Just now, snufkin said:

אני חושב שפיבן בלם טוב. יש לו בעיית יציבות אבל הנתונים הגולמיים הם בהחלט של בלם טוב יהוא גם  הוכיח את זה בעונות איביץ'. הוא לא מקסימום בלם רביעי כמו שכתבת.

נחמיאס בעונה האחרונה נראה רע מאוד בקבוצה מאוד לא מאומנת, אבל בק"ש היה טוב. תחת מאמן כמו איביץ' הוא יכל להיראות הרבה יותר טוב.

ייני בלם עם הרבה ניסיון ומנהיגות.

עדין צריך בלם זר איכותי, אין ספק. אבל ציוות של אחק הישראלין בסגל הנוכחי עם בלם זר איכותי זה בכלל לא רע, עם איביץ' זה יכל להיראות גם מצויין

צריך בלם זר וניר ביטון. אם משהו מזה לא יעבוד אפשר לשקול לשחק שם עם סאבוריט מדי פעם, ייני ופיבן צריכים להיות מחליפים.

נחמיאס צריך ללכת עם כל הצער

מן הסתם שזאת הייתה הגזמה, אבל אי אפשר להגיד על כל בעיה שאיביץ׳ כבר ידאג לטפל בה. הוא גם צריך כלים.

אתה באמת חושב שפיבן, נחמיאס וסאבוריט זאת הגנה לאליפות?

לא, אני חושב שצריך בלם זר איכותי ועל זה נקום וניפול. אבל.אבל גדול. גראלדש (נניח), בלם זר, סבוריט ועיד בלם ישראלי מאלו שכבר בסגל (נגיד פיבן) ועם מאמן כמו איביץ' - אני חושב שזו יכולה להיות הגנת ברזל. אני חושב שפיבן הוא אנדרייטד, בטח כשאיביץ' כאן.  אני בטח לא חושב שפיבן גרוע כמו שעושים ממני כאן

Just now, הילד בן 30 said:

צריך בלם זר וניר ביטון. אם משהו מזה לא יעבוד אפשר לשקול לשחק שם עם סאבוריט מדי פעם, ייני ופיבן צריכים להיות מחליפים.

נחמיאס צריך ללכת עם כל הצער

אצה בטוח שביטון בלם כל כך טוב?

אני חושב שאם במכבי (איביץ') היו חושבים שביטון כזה מטאור וחשוב כמו שאתם עושיל ממנו, הוא כבר היה במירלו. זה שלא מתאבדים עליו, מראה לדכתי שלא באמת בונים על זה שהוא יהיה המושיע. יגיע בשכר שפוי בחוזה לעונה ואופציה? סבבה. לא יגיע? לא אסון

5 דקות לפני, snufkin said:

אצה בטוח שביטון בלם כל כך טוב?

לא. אבל פואנציאלית הוא טוב מכל הישראלים שיש לך שם כרגע. ולכן אמרתי שאם אכן מהם לא מסתדר ויש סיכוי לא רע שאם תביא שני בלמים תפגע רק באחד.

יש לך קישור מעולה, התקפה באמת צ'מפיונס, אתה באמת מהמר על העונה הזאת עם בלם זר ופיבן?

אני רוצה להקטין אי וודאיות כשיש לי את האפשרות, אז אני אביא גם בלם זר וגם את ביטון וסומך על איביץ שכולם יקבלו הזדמנות.

9 דקות לפני, snufkin said:

לא, אני חושב שצריך בלם זר איכותי ועל זה נקום וניפול. אבל.אבל גדול. גראלדש (נניח), בלם זר, סבוריט ועיד בלם ישראלי מאלו שכבר בסגל (נגיד פיבן) ועם מאמן כמו איביץ' - אני חושב שזו יכולה להיות הגנת ברזל. אני חושב שפיבן הוא אנדרייטד, בטח כשאיביץ' כאן.  אני בטח לא חושב שפיבן גרוע כמו שעושים ממני כאן

זה משהו אחר. עדיין צריך עוד בלם גם במקום בלטקסה.

12 דקות לפני, Keano said:

לא היה פה מאמן נורמלי מאז איביץ' אז קצת קשה להשוות

לא אמרתי שיפתח, צריך עוד בלם אחד לסגל שיפתח לצד סאבוריט, זאדה ורביבו בצד שמאל.

דוידזאדה לא מספיק טוב ויציב כדי להיות המגן השמאלי הראשון שלנו.

4 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שאם במכבי (איביץ') היו חושבים שביטון כזה מטאור וחשוב כמו שאתם עושיל ממנו, הוא כבר היה במירלו. זה שלא מתאבדים עליו, מראה לדכתי שלא באמת בונים על זה שהוא יהיה המושיע. יגיע בשכר שפוי בחוזה לעונה ואופציה? סבבה. לא יגיע? לא אסון

מכבי כמעט אף פעם לא מתאבדים על שחקן. לדעתי זה הכל משחקי מו״מ.

איזה בלם ישראלי טוב ממנו בליגה?

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה משהו אחר. עדיין צריך עוד בלם גם במקום בלטקסה.

דוידזאדה לא מספיק טוב ויציב כדי להיות המגן השמאלי הראשון שלנו.

מכבי כמעט אף פעם לא מתאבדים על שחקן. לדעתי זה הכל משחקי מו״מ.

איזה בלם ישראלי טוב ממנו בליגה?

כשמכבי רוצים והשחקן חשוב להם - זה נסגר. עם ביטון מכבי לא טורחים לשפר הצעה ולהמשיך מו"מ כרגע, זה לא שהשחקן מתלבט בין אופציות כמו דסה או שחקנים אחרים. ביטון אשכרה התרפס כדי שמכבי יקחו אותו.

אני לא יודע לגבי בלמים טובים ממנו כי לא עקבתי אחריו בסקוטלנד (לא יודע גם מה היחס בין המשחקים שלו שם כבלם לבין תפקידים אחרים). אם ראית משחקים מלאים שלו בעונה האחרונה, תאיר את עיננו. כי לא נראה שמכבי חושבים שהוא סופרסטאר

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא. אבל פואנציאלית הוא טוב מכל הישראלים שיש לך שם כרגע. ולכן אמרתי שאם אכן מהם לא מסתדר ויש סיכוי לא רע שאם תביא שני בלמים תפגע רק באחד.

יש לך קישור מעולה, התקפה באמת צ'מפיונס, אתה באמת מהמר על העונה הזאת עם בלם זר ופיבן?

אני רוצה להקטין אי וודאיות כשיש לי את האפשרות, אז אני אביא גם בלם זר וגם את ביטון וסומך על איביץ שכולם יקבלו הזדמנות.

אני לא חושב שפיבן זה הימור. ואני באמת לא יודע אם ביטון טוב מכל מה שיש בליגה. לא ראיתי משחקים מלאים שלו בסקוטלנד, יכל להיות שאתה צודק אבל לפחות נכון לכרגע, מכבי לא מתאבדים על ביטון וזה קצת מלמד על הלך המחשבה של איביץ', לפחות בשלב הזה של האימונים והחלון

2 דקות לפני, snufkin said:

כשמכבי רוצים והשחקן חשוב להם - זה נסגר. עם ביטון מכבי לא טורחים לשפר הצעה ולהמשיך מו"מ כרגע, זה לא שהשחקן מתלבט בין אופציות כמו דסה או שחקנים אחרים. ביטון אשכרה התרפס כדי שמכבי יקחו אותו.

אני לא יודע לגבי בלמים טובים ממנו כי לא עקבתי אחריו בסקוטלנד (לא יודע גם מה היחס בין המשחקים שלו שם כבלם לבין תפקידים אחרים). אם ראית משחקים מלאים שלו בעונה האחרונה, תאיר את עיננו. כי לא נראה שמכבי חושבים שהוא סופרסטאר

לא היו מקרים שמכבי התעכבו על פרטים קטנים? למה ריקן חתם רק היום? 

אם ניר ביטון בלם מספיק טוב כדי לפתוח בחלק נכבד מהעונה בסלטיק כבלם אני מאמין שהוא יותר טוב מכל בלם ישראלי. גם בנבחרת הוא פתח (בקמפיין האחרון לא היה כשיר) והיה מהיותר טובים בהגנה.

הוא פיזי, הוא מהיר יחסית לבלם, הוא יודע להניע כדור בחינם בניגוד לנחמיאס, יש לו משחק ראש טוב בניגוד לפיבן. לא רואה בלם ישראלי יותר טוב בליגה.

אם מכבי הציעו לו זה לא מתוך נימוס, זה מתוך רצון לראות אותו כאן. מאמין שאם הוא לא יקבל פתאום הצעה טובה מקבוצה אחרת שני הצדדים יתפשרו והוא יהיה כאן. מניח שמה ששומעים בתקשורת זה גם חלק מהמשחקי מו״מ.