Jump to content

איביץ חתם

liron981s

Recommended Posts

12 דקות לפני, Dr. Caligari said:

פרץ היה הכוכב 

וזה לא רק במחלקה אלא בכלל ברמה לאומית - תמיד בנבחרות הצעירות דיברו עליו כהדבר הבא (לפחות מגיל 16 שלו)

אני זוכר במשחק טוטו שלפני שאוסקר ברח הוא שיתף אותו ושרף לא הפסיק לשבח אותו ולהסביר שהוא הכוכב של השנתון ברמה הלאומית

היה גם עוד משחק נוער של הנבחרת שנעשתה עליו עבירה אגרסיבית ואיוניר התחיל לדאוג והסביר שהוא פוטנציאל על רק שלא ייפצע כמו אחיו

לי זכור אחרת ואני אפילו חושב שאני זוכר קטע מראיון שלו שהוא אמר את זה.

ושלמה שרף בטח לא משכנע אותי יותר מדי.

בכל מקרה, זאת לא הנקודה...

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לגבי פרץ ענו לך מעליי. 

לגבי השחקנים בעמדות האלה, בעיניי זה לא מספיק. גולסה פציע ואין לו את אותה יכולת של פעם, גלזר צריך רוטציה וגם ההולנדי וגם גולסה יוכלו לתת את זה ולא בטוח שקניקובסקי ישחק פה כ8. יכול להיות שאיביץ׳ יעדיף אותו כ10 או באגף. 

הקישור שלנו די הושפל בעונה שעברה גם נגד חיפה וגם נגד ב״ש. אפילו בשושלת של ב״ש זה לא קרה. היה צריך להביא חיזוק לשם.

לדעתי הבאה של שחקן שמשחק שנים בליגה טובה כמו הליגה ההולנדית ועוד נחשב ישראלי זאת החתמה מצוינת. יש לי הרבה ביקורות על יצחקי, אבל אם הוא אחראי על זה מגיע לו שאפו. 

ימים יגידו, אולי הוא שחקן טוב. אני לא אומר שלא. הודיתי שמעולם לא ראיתי אותו אלא מתייחס לנתונים יבשים, תיאורים בכתבות ורזומה.

אני מדבר על סמך זה בלבד. ולפי זה אם אנחנו לא מחתימים שחקן שהוא בהגדרה תוספת משמעותית, אלא מישהו שמתואר שהוא פחות טוב מגולסה ובעיקר ורסטילי ונייד, אז אני לא משוכנע שיש בו צורך כי הוא בעיקר מוסיף עומק ולא איכות. ובשביל עומק יש את שחר ונידם.

זו הטענה שלי, ומכאן הכל מתנקז ליכולת שלו. אם הוא שחקן ברמה של הרכב ויככב כאן, זה משהו אחר לגמרי. אני פשוט טוען שזה ממש לא בטוח שזה המצב.

במידה ופריצה נשאר יהיה מעניין לראות איזה מערך יבחר איביץ', לשחק 433 עם חלוץ יחיד לא יחזיק לאורך זמן סגל בריא. 

433 עם יובה משמאל זה חצי כח, ל352 אין ווינגרים כרגע, זה או 442 או 3412, וכל משחק יובה או פריצה על הספסל

5 דקות לפני, Keano said:

במידה ופריצה נשאר יהיה מעניין לראות איזה מערך יבחר איביץ', לשחק 433 עם חלוץ יחיד לא יחזיק לאורך זמן סגל בריא. 

433 עם יובה משמאל זה חצי כח, ל352 אין ווינגרים כרגע, זה או 442 או 3412, וכל משחק יובה או פריצה על הספסל

352 אפשר גם עם מגנים תקופים, סבוריט ומזרחי או עם סבוריט שמאל וקניקובסקי ימין

13 דקות לפני, snufkin said:

352 אפשר גם עם מגנים תקופים, סבוריט ומזרחי או עם סבוריט שמאל וקניקובסקי ימין

הם לא ממש מתאימים לשיטה הזו, אין פה באמת ווינגר חוץ מדסה, אולי דוידזאדה כן אבל אז אתה יורד באיכות

On 26.6.2022 at 10:22, מכביסט לעד said:

לגבי פרץ ענו לך מעליי. 

לגבי השחקנים בעמדות האלה, בעיניי זה לא מספיק. גולסה פציע ואין לו את אותה יכולת של פעם, גלזר צריך רוטציה וגם ההולנדי וגם גולסה יוכלו לתת את זה ולא בטוח שקניקובסקי ישחק פה כ8. יכול להיות שאיביץ׳ יעדיף אותו כ10 או באגף. 

הקישור שלנו די הושפל בעונה שעברה גם נגד חיפה וגם נגד ב״ש. אפילו בשושלת של ב״ש זה לא קרה. היה צריך להביא חיזוק לשם.

לדעתי הבאה של שחקן שמשחק שנים בליגה טובה כמו הליגה ההולנדית ועוד נחשב ישראלי זאת החתמה מצוינת. יש לי הרבה ביקורות על יצחקי, אבל אם הוא אחראי על זה מגיע לו שאפו. 

לא הושפל ולא נעליים בוא לא נגזים, המשחק היחיד נגד חיפה שלא שלטנו בו זה ה3-2, ושם בכלל שיחקנו עם 2 קשרים. 

גם נגד ב"ש זכור לי ששלטנו ברוב המשחקים כולל ההפסד בליגה, רק בהפסד בגביע אולי אפשר להגיד שהקישור הושפל, אם כבר במשחק הראשון נגד סכנין הקישור שלנו הושפל, אבל זה היה גלזר ייני וריקן.

3 דקות לפני, R24 said:

לא הושפל ולא נעליים בוא לא נגזים, המשחק היחיד נגד חיפה שלא שלטנו בו זה ה3-2, ושם בכלל שיחקנו עם 2 קשרים. 

גם נגד ב"ש זכור לי ששלטנו ברוב המשחקים כולל ההפסד בליגה, רק בהפסד בגביע אולי אפשר להגיד שהקישור הושפל, אם כבר במשחק הראשון נגד סכנין הקישור שלנו הושפל, אבל זה היה גלזר ייני וריקן.

חוץ מהמשחקים שציינת גם במשחק בסמי עופר לא שלטנו (כן למרות שניצחנו 3-1), גם במשחקים נגד נתניה וגם בהפסד המביך לב״ש בפלייאוף. 

פעם הקישור שלנו תמיד היה הכי חזק. אני בטוח שאיביץ׳ יחזיר אותו למה שהוא היה וואן אובריים יכול מאוד לעזור בזה.

1 hour ago, Keano said:

למה אי אפשר לשחק עם זהבי מאחורי פריצה/יובה? בנוסף עם שני קשרים מאחור שיודעים לטפל בכדור, לדעתי המערך הזה ו3-4-2-1 הם צריכים להיות המערכים המרכזיים של הקבוצה השנה.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חוץ מהמשחקים שציינת גם במשחק בסמי עופר לא שלטנו (כן למרות שניצחנו 3-1), גם במשחקים נגד נתניה וגם בהפסד המביך לב״ש בפלייאוף. 

פעם הקישור שלנו תמיד היה הכי חזק. אני בטוח שאיביץ׳ יחזיר אותו למה שהוא היה וואן אובריים יכול מאוד לעזור בזה.

לא מסכים לגבי החלק הראשון, גם אם לא שלטנו זה לא אומר שהושפלנו, נגד ב"ש דווקא שלטנו בכל המשחק לפי מה שזכור לי,  הם כבשו מבעיטה רנדומלית וחוץ מזה שתי הקבוצות לא הגיעו למצבים (לא מפתיע, שיחקנו עם חוזז וטב"ח) בכל מקרה השפלה לא הייתה שם.

בהחלט מסכים שהיה צריך חיזוק, ועם איביץ וואן אוברים זה יראה יותר טוב זה בטוח.

3 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

למה אי אפשר לשחק עם זהבי מאחורי פריצה/יובה? בנוסף עם שני קשרים מאחור שיודעים לטפל בכדור, לדעתי המערך הזה ו3-4-2-1 הם צריכים להיות המערכים המרכזיים של הקבוצה השנה.

יש כבר עומס בעמדה הזאת, ביטון, קניקובסקי, גויאגון, לא צריך לדחוף את זהבי שם בכח, עדיף שיהיה חלוץ ביחד עם פריצה/יובא 

ועדיין אחד מיובא/פריצה יפתח בספסל אז מה היתרון בזה?

1 דקה לפני, R24 said:

יש כבר עומס בעמדה הזאת, ביטון, קניקובסקי, גויאגון, לא צריך לדחוף את זהבי שם בכח, עדיף שיהיה חלוץ ביחד עם פריצה/יובא 

מקווה שבונים על פארפה לאגף כי שם החוסר הגדול של הקבוצה, דן ביטון יהיה ברוטציה עם ערן וגבי יתופקד בין ה8 ל10(עונה ארוכה מאוד)

אם אוסקר נשאר(לתחושתי ימכר הקיץ) אז צריך לראות מה עושים, אולי איביץ' יזיז את דן ביטון לאגף וככה אוסקר וזהבי על העמדה של ה10.

מקווה שבונים על פארפה לאגף כי שם החוסר הגדול של הקבוצה, דן ביטון יהיה ברוטציה עם ערן וגבי יתופקד בין ה8 ל10(עונה ארוכה מאוד)

אם אוסקר נשאר(לתחושתי ימכר הקיץ) אז צריך לראות מה עושים, אולי איביץ' יזיז את דן ביטון לאגף וככה אוסקר וזהבי על העמדה של ה10.

לא יודע, לא היית מעדיף את זהבי באנקר בהרכב ובעמדה החזקה שלו, במקום לעשות רוטציה עם ביטון? ואז גם גויאגון יהיה בעמדה החזקה שלו. 

אפשר לשחק 442 יהלום/ 4132 ככה יהיה תמיד מקום לשני חלוצים, וזה יותר מתאים לשחקנים כמו גבי ביטון וגויאגון.

27 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

זה לא מנג'ר, אין סרט ששלושתם ביחד בהרכב

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מוסיף גם שאי אפשר לשחק עם שלושה בלמים כי היום יש לנו שניים וגם הם לא משהו…

דווקא איביץ' יכול להוציא משלישייה של סבוריט, ייני, נחמיאס/פיבן הגנה טובה

לפני1 שעה , Keano said:

הם לא ממש מתאימים לשיטה הזו, אין פה באמת ווינגר חוץ מדסה, אולי דוידזאדה כן אבל אז אתה יורד באיכות

רביבו יכול אם יתנו לו הזדמנות. ואם דסה וניר ביטון יגיעו בתוספת לבלם זר השיטה הזאת כבר תתחיל לקבל צורה.

1 דקה לפני, car.garsia said:

רביבו יכול אם יתנו לו הזדמנות. ואם דסה וניר ביטון יגיעו בתוספת לבלם זר השיטה הזאת כבר תתחיל לקבל צורה.

אם דסה יגיע ועם כזו איכות למעלה חובה לשחק 352

אם דסה מגיע בטעות אני חושב שיש לנו את הסגל הכי טוב שהיה לקבוצה ישראלית מאז הפועל 2010.

איביץ>>>>>>>גוטמן.

2 המגנים הכי טובים בליגה

גרזן הכי טוב בליגה

2/3 חלוצים הכי טובים בליגה

למרות שלטעמי להחתים מגן בן 30 בשכר עתק לחוזה של 3/4 שנים זה קצת מוגזם.

4 דקות לפני, Keano said:

אם דסה יגיע ועם כזו איכות למעלה חובה לשחק 

ברור, זה החלום. פרץ שוער, שלושה בלמים של ביטון סבוריט ובלם זר. דסה בימין, דוידזאה או רביבו בשמאל. בקישור גלזר, ההולנדי או גולסה לידו ומעליהם אוסקר או פארפה. ובחוד שניים מזהבי יובאנוביץ' או פריצה ברוטציה. לא נראה לי שזה יקרה אבל אני די סקרן איך איביץ' ישלב את כולם. ב4-3-3 אני משוכנע שהוא יהיה חייב לעשות ליובא הסבה לאגף, ישחק איתו כמו אטו באינטר או מנדז'וקיץ' ביובה.

13 דקות לפני, Keano said:

אבל אז אתה מאבד את סאבוריט בעמדת המגן ונחלש שם. חוץ מזה לא חושב שאפשר לבנות על שרן כבלם פותח. 

לפני3 שעות , Keano said:

זה לא מנג'ר, אין סרט ששלושתם ביחד בהרכב

לא רשמתי שלושתם

אמרתי זהבי מתחת לאחד מהם. זהבי 

זהבי שיחק ככה בהתחלה שלו במכבי, זה הפתרון היחידי שאני רואה לשחק עם 2/3 ובמערך של קו 4 מסודר.

לא רשמתי שלושתם

אמרתי זהבי מתחת לאחד מהם. זהבי 

זהבי שיחק ככה בהתחלה שלו במכבי, זה הפתרון היחידי שאני רואה לשחק עם 2/3 ובמערך של קו 4 מסודר.

זהבי חלוץ שני חופשי יכול לעבוד, זה מה שהיה בנבחרת למשל וגם אצל בוס

39 דקות לפני, Keano said:

זהבי חלוץ שני חופשי יכול לעבוד, זה מה שהיה בנבחרת למשל וגם אצל בוס

מסכים, מקווה מאוד שזה מה שיהיה, חוד קטלני וגם מערך שלא מפקיר את המשחק ההגנתי.

יש סיבה להתרגש

לפני5 שעות , Keano said:

עם הגנה כזאת אין טעם לפתוח את העונה, ראינו כבר את ההגנה הזאת בעונה שעברה וזה הספיק לנו. זו לא הגנה לאליפות.