Jump to content

איביץ חתם

liron981s

Recommended Posts

6 דקות לפני, וזה ברשת said:

דעה לא פופולארית: 

ההחתמה של ואן אובריים מאוד מיותרת. כשיש לנו בקישור את גבי וגולסה וכששחר ונידם כאן ואפילו בר לין בנוער הוא פרוספקט, אני פשוט לא מבין למה ההחתמה שלו נחוצה.

במיוחד כשייתכן שהשנה נראה יותר הרכבים של שני קשרים ולא שלושה. 

לדעתי לא מיותרת, אבל גם לא פותרת את הבעיה שהייתה ועודנה יש בקישור.

1 hour ago, וזה ברשת said:

דעה לא פופולארית: 

ההחתמה של ואן אובריים מאוד מיותרת. כשיש לנו בקישור את גבי וגולסה וכששחר ונידם כאן ואפילו בר לין בנוער הוא פרוספקט, אני פשוט לא מבין למה ההחתמה שלו נחוצה.

נחוצה מאוד.

צריכים רענון באמצע, גולסה פציע וגם גלזר עובר שנתיים לא פשוטות בין היתר גם בגלל פציעות חוזרות בשרירי הבטן.

יוריס הוא שחקן זר שלא נחשב ככזה, ששיחק שנים בהולנד אין לנו פריבילגיה לוותר על זה. לא כל מה שעבד עם גלזר ויונתן יעבוד כרגע. גלזר וכל שחקני האמצע צריכים מישהו שלא רק יתמודד איתם אלא גם יאיים על המקום שלהם. אני לא אומר שזו רכישה גדולה כי אנחנו לא מכירים אותו אבל לדעתי הוא יכול להוסיף עומק וגיוון אחר בקישור.

בוא נגיד שזו הבעיה האחרונה שלנו כרגע.

לפני1 שעה , MTA For Ever said:

נחוצה מאוד.

צריכים רענון באמצע, גולסה פציע וגם גלזר עובר שנתיים לא פשוטות בין היתר גם בגלל פציעות חוזרות בשרירי הבטן.

יוריס הוא שחקן זר שלא נחשב ככזה, ששיחק שנים בהולנד אין לנו פריבילגיה לוותר על זה. לא כל מה שעבד עם גלזר ויונתן יעבוד כרגע. גלזר וכל שחקני האמצע צריכים מישהו שלא רק יתמודד איתם אלא גם יאיים על המקום שלהם. אני לא אומר שזו רכישה גדולה כי אנחנו לא מכירים אותו אבל לדעתי הוא יכול להוסיף עומק וגיוון אחר בקישור.

בוא נגיד שזו הבעיה האחרונה שלנו כרגע.

למה הרענון לא יכול להיות שחר ונידם? אולי הם טובים יותר?

מודה שמעולם לא ראיתי אותו משחק אבל אני לא נופל משחקן מקומי בליגה ההולנדית שהוא שחקן רוטציה בקבוצת מרכז טבלה.

אם עקבו אחריו ויודעים שהוא שחקן טוב אז זה משהו אחר, אבל לפחות על הנייר זה מרגיש לי החתמה של שחקן שיהיה "שומן" עודף ולא עם ערך מוסף אמיתי.

שוב אני אומר, בהנחה שעונה הבאה נשחק לרוב עם שני קשרים, יש כבר את גלזר, גולסה, גבי ואפשר גם את שחר ו/או נידם. עומק יש.

אני באמת חושב שבעיקר שחר, אבל גם נידם, יכולים להצליח פה בענק.

שחקן הרכב-רוטציה כמה שנים רצוף בליגה ההולנדית בקבוצות טובות, להעריך שנידם ושחר, שני שחקנים טובים מהנוער שלנו אבל לא כשרונות על יוצאי דופן, טובים ממנו, זה חתיכת דבר לא סביר.

לפני4 שעות , וזה ברשת said:

דעה לא פופולארית: 

יש מצב שפשוט יש לו תכונות שאין לשחקנים הקיימים שלנו בעמדות האלה ויכול להתאים למשחקים מסויימים יותר מאחרים.

סתם דוגמה למשל אין לך קשר אמצע פליימייקר aka מיטרוביץ', רובן מיקאל או האריס שיכלו גם לתת מסירות עומק מטווח יחסית רחוק.

1 hour ago, אקיטה said:

גלזר גולסה יוריס שחר נידם.

רוטציה יפה ויש מקום לכולם. גבי לדעתי עם איביץ' יתפקד קישור התקפי/אגף שמאל.

דווח שנידם רוצה להיות מושאל השנה

לפני1 שעה , סלבה said:

שחקן הרכב-רוטציה כמה שנים רצוף בליגה ההולנדית בקבוצות טובות, להעריך שנידם ושחר, שני שחקנים טובים מהנוער שלנו אבל לא כשרונות על יוצאי דופן, טובים ממנו, זה חתיכת דבר לא סביר.

אנשים גומרים אותי פה. כן, שחקנים בני 20 שאחד מהם ירד ליגה והשני היה בקרנבל של איזי יותר טובים משחקן שבמשך כל הקריירה היה שחקן משמעותי בליגה ההולנדית. ליגה שהכשרונות הכי גדולים יוצאים ממנה. 

מאחל לשניהם להגיע אי פעם למעמד שלו בהולנד. 

לפני1 שעה , Rodrigoal_Goaldberg said:

דווח שנידם רוצה להיות מושאל השנה

אלא אם כן איביץ' יחליט שהוא רוצה שיישאר, לדעתי הוא חייב להישאר.

רביבו, מזרחי, נידם, שחר, פארפה, תורג'מן, אוסקר...פשוט מטורף מה שהאקדמיה ייצרה לנו, כל הרשימה הזאת צריכה להיות חלק מהסגל לעונה הבאה, אשכרה 7 שחקנים שכולם שייכים לנו ויהיו יותר טובים מכל רכש ישראלי שנביא (למעט דסה מגן ימני כמובן).

שמח שמכבי לא בכיוון של להסתכל על הטרלול המקומי. ינון אליהוים כאלה שחיפה וב"ש יבזבזו עליהם מליונים.

ויש עוד רשימה כמו שלאעטה, חנציס, רויזמן, בר כהן, גררו...

אני מתרגש מודה.

לפני3 שעות , סלבה said:

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אנשים גומרים אותי פה. כן, שחקנים בני 20 שאחד מהם ירד ליגה והשני היה בקרנבל של איזי יותר טובים משחקן שבמשך כל הקריירה היה שחקן משמעותי בליגה ההולנדית. ליגה שהכשרונות הכי גדולים יוצאים ממנה. 

מאחל לשניהם להגיע אי פעם למעמד שלו בהולנד. 

התכוונתי מבחינת פוטנציאל כמובן. לא כרגע.

בדיוק כמו שגם בלי להכיר אותו, אני יכול לומר בביטחון שדור פרץ או גולסה טובים ממנו.

מי יודע, ייתכן ושחר ונידם הם גלזר/פרץ/גולסה הבאים. הם נחשבים להבטחות ענק.

עם כל הכבוד לקשרים כמו שחר וכו כנראה שמכבי רוצה לבנות על משהו מוכח כדי ללכת בכל הכח, לא מבין מה אנשים יוצאים פה מדעתם.

במיוחד שגולי לצערנו לא הבן אדם הכי יציב מבחינת פציעות

1 דקה לפני, yellowcake said:

עם כל הכבוד לקשרים כמו שחר וכו כנראה שמכבי רוצה לבנות על משהו מוכח כדי ללכת בכל הכח, לא מבין מה אנשים יוצאים פה מדעתם.

במיוחד שגולי לצערנו לא הבן אדם הכי יציב מבחינת פציעות

לפעמים מועדון כדורגל צריך לחשוב גם אסטרטגית.

לפני 3 חודשים אף אחד גם לא חשב שאיזה גלוך אחד מהנוער יכול לשחק בבוגרים.

לפי הגישה הזאת אסור למכבי שיהיו לה צעירים בסגל.

אז לא, מכבי צריכה גם לחשוב על העתיד שלה. ויש לה יהלומים, אז כן, זה בסדר ללטש אותם.

20 דקות לפני, אקיטה said:

רביבו, מזרחי, נידם, שחר, פארפה, תורג'מן, אוסקר...פשוט מטורף מה שהאקדמיה ייצרה לנו, כל הרשימה הזאת צריכה להיות חלק מהסגל לעונה הבאה, אשכרה 7 שחקנים שכולם שייכים לנו ויהיו יותר טובים מכל רכש ישראלי שנביא (למעט דסה מגן ימני כמובן).

שמח שמכבי לא בכיוון של להסתכל על הטרלול המקומי. ינון אליהוים כאלה שחיפה וב"ש יבזבזו עליהם מליונים.

אני מתרגש מודה.

זאת בדיוק הייתה המטרה של גולדהאר מההתחלה. בלי קיצורי דרך. לא סתם הוא שפך שם הרבה כסף.

עם כל הביקורות לוואן לובן, יש לו חלק משמעותי בזה.

מתחילים לקצור את הפירות.

11 דקות לפני, קמאנן said:

זאת בדיוק הייתה המטרה של גולדהאר מההתחלה. בלי קיצורי דרך. לא סתם הוא שפך שם הרבה כסף.

עם כל הביקורות לוואן לובן, יש לו חלק משמעותי בזה.

מתחילים לקצור את הפירות.

הטעות הגדולה עם וואן ליוון הייתה שהמשיכו איתו כמאמן קבע אחרי סיום עונת 20/21 ולא החזירו אותו לתפקיד הקודם שלו. 

29 דקות לפני, וזה ברשת said:

התכוונתי מבחינת פוטנציאל כמובן. לא כרגע.

בדיוק כמו שגם בלי להכיר אותו, אני יכול לומר בביטחון שדור פרץ או גולסה טובים ממנו.

מי יודע, ייתכן ושחר ונידם הם גלזר/פרץ/גולסה הבאים. הם נחשבים להבטחות ענק.

אתה לא יכול לבנות רק על שחקנים עם פוטנציאל. גם לאילון אלמוג וחוזז היה פוטנציאל וראינו איפה הם…

צריך לחשוב על העתיד וצריך לשלב צעירים, אבל צריך גם לחשוב על ההווה. אנחנו עדיין מכבי ת״א ולא מכבי פ״ת. מי יקרב אותנו יותר לאליפות, שחקן מוכח מהליגה ההולנדית או צעירים שנתנו עונה בקבוצות תחתית (שאחת מהן ירדה ליגה)? 

לא יודע גם אם הפוטנציאל שלהם יותר זה יותר מהליגה ההולנדית. לא ראיתי שזאת ליגה שישראלים משתלבים בה בקלות. 

גם לא יודע איך אתה יכול להיות בטוח מה הרמה שלו מבלי שראית משחק אחד שלו. לא אופתע בכלל אם הוא יותר טוב מגולסה כיום. 

לגבי פרץ לא הרבה זוכרים, אבל הוא היה היהלום של מחלקת הנוער בזמנו כמו אוסקר היום. לא חושב שנידם או שחר יגיעו לרמה שלו בכזאת קלות. בכל זאת לא כל יום ישראלי מבשל נגד יובנטוס בסריה א.

44 דקות לפני, אקיטה said:

בגדול אני איתך אבל האמת היא שלא אופתע אם מכל הרשימה הזו רק פארפה ואולי תורג'מן ישארו בסגל בחודש ספטמבר.

55 דקות לפני, אקיטה said:

אני מתרגש מודה.

לגמרי

55 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה לא יכול לבנות רק על שחקנים עם פוטנציאל. גם לאילון אלמוג וחוזז היה פוטנציאל וראינו איפה הם…

צריך לחשוב על העתיד וצריך לשלב צעירים, אבל צריך גם לחשוב על ההווה. אנחנו עדיין מכבי ת״א ולא מכבי פ״ת. מי יקרב אותנו יותר לאליפות, שחקן מוכח מהליגה ההולנדית או צעירים שנתנו עונה בקבוצות תחתית (שאחת מהן ירדה ליגה)? 

לא יודע גם אם הפוטנציאל שלהם יותר זה יותר מהליגה ההולנדית. לא ראיתי שזאת ליגה שישראלים משתלבים בה בקלות. 

גם לא יודע איך אתה יכול להיות בטוח מה הרמה שלו מבלי שראית משחק אחד שלו. לא אופתע בכלל אם הוא יותר טוב מגולסה כיום. 

לגבי פרץ לא הרבה זוכרים, אבל הוא היה היהלום של מחלקת הנוער בזמנו כמו אוסקר היום. לא חושב שנידם או שחר יגיעו לרמה שלו בכזאת קלות. בכל זאת לא כל יום ישראלי מבשל נגד יובנטוס בסריה א.

בדיוק מה שאני אומר

אי אפשר לבנות קבוצה רק על פונטנציאלים

לפני11 שעות , itanar said:

שחר היה חלש עונה שעברה.

למה שיהיה טוב אצלנו?

כי הוא נתן מולנו משחק טוב עם הפועל חיפה לפני שתי עונות. מאז מתייחסים אליו פה כאל הדור פרץ הבא והוא בסהכ נראה כמו שחקן נחמד לליגת העל, איפשהו בין ברסקי לקארצב.

On 20.6.2022 at 19:39, הנדון said:

לפני14 שעות , liron981s said:

באגף שמאל הסיפור דומה. לאיביץ' יש שם את אנריק סבוריט, אבל הבאסקי עשוי לשחק גם בעונה הקרובה כבלם פותח

https://sports.walla.co.il/item/3514362

יש להם לפחות 2 טעויות במשפט הזה

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

רק עם פוטנציאלים? איך הגעת למסקנה הזאת?

יש לנו בעמדות האלה את גלזר, גולסה וגבי ורק אחרי זה אני מתייחס לשחר ונידם. ושוב, זה בהנחה שהעונה נשחק בעיקר עם שני קשרים אחוריים (מה לעשות שיש גם את ביטון, גלוך וגויאגון, והמון עומס בחלק הקדמי).

לגבי שאר מה שכתבת-

שוב, הם צריכים להיות בקשרים הרביעי והחמישי בהיררכיה ולא שחקני הרכב. ולגבי הרמה שלו אמרתי שאני לא בטוח. מדבר על סמך הרזומה ומה שקראתי עליו, שהוא שחקן סבבה אבל לא משהו מעבר ושברוב הדברים גולסה עולה עליו. אני זוכר היטב לגבי פרץ ודווקא זכור לי שהוא לא נחשב איזה עילוי גדול בנוער אלא שחקן הרכב אבל מבטיח ורגיל ולא מסומן באופן מיוחד. פאקו שילב אותו ומאז הוא נסק. בוא נגיד שהוא הגיע ליותר ממה שציפו ממנו.

לפני2 שעות , וזה ברשת said:

אני זוכר היטב לגבי פרץ ודווקא זכור לי שהוא לא נחשב איזה עילוי גדול בנוער אלא שחקן הרכב אבל מבטיח ורגיל ולא מסומן באופן מיוחד. פאקו שילב אותו ומאז הוא נסק. בוא נגיד שהוא הגיע ליותר ממה שציפו ממנו.

פרץ היה הכוכב 

וזה לא רק במחלקה אלא בכלל ברמה לאומית - תמיד בנבחרות הצעירות דיברו עליו כהדבר הבא (לפחות מגיל 16 שלו)

אני זוכר במשחק טוטו שלפני שאוסקר ברח הוא שיתף אותו ושרף לא הפסיק לשבח אותו ולהסביר שהוא הכוכב של השנתון ברמה הלאומית

היה גם עוד משחק נוער של הנבחרת שנעשתה עליו עבירה אגרסיבית ואיוניר התחיל לדאוג והסביר שהוא פוטנציאל על רק שלא ייפצע כמו אחיו

לפני3 שעות , וזה ברשת said:

רק עם פוטנציאלים? איך הגעת למסקנה הזאת?

יש לנו בעמדות האלה את גלזר, גולסה וגבי ורק אחרי זה אני מתייחס לשחר ונידם. ושוב, זה בהנחה שהעונה נשחק בעיקר עם שני קשרים אחוריים (מה לעשות שיש גם את ביטון, גלוך וגויאגון, והמון עומס בחלק הקדמי).

לגבי שאר מה שכתבת-

שוב, הם צריכים להיות בקשרים הרביעי והחמישי בהיררכיה ולא שחקני הרכב. ולגבי הרמה שלו אמרתי שאני לא בטוח. מדבר על סמך הרזומה ומה שקראתי עליו, שהוא שחקן סבבה אבל לא משהו מעבר ושברוב הדברים גולסה עולה עליו. אני זוכר היטב לגבי פרץ ודווקא זכור לי שהוא לא נחשב איזה עילוי גדול בנוער אלא שחקן הרכב אבל מבטיח ורגיל ולא מסומן באופן מיוחד. פאקו שילב אותו ומאז הוא נסק. בוא נגיד שהוא הגיע ליותר ממה שציפו ממנו.

לגבי פרץ ענו לך מעליי. 

לגבי השחקנים בעמדות האלה, בעיניי זה לא מספיק. גולסה פציע ואין לו את אותה יכולת של פעם, גלזר צריך רוטציה וגם ההולנדי וגם גולסה יוכלו לתת את זה ולא בטוח שקניקובסקי ישחק פה כ8. יכול להיות שאיביץ׳ יעדיף אותו כ10 או באגף. 

הקישור שלנו די הושפל בעונה שעברה גם נגד חיפה וגם נגד ב״ש. אפילו בשושלת של ב״ש זה לא קרה. היה צריך להביא חיזוק לשם.

לדעתי הבאה של שחקן שמשחק שנים בליגה טובה כמו הליגה ההולנדית ועוד נחשב ישראלי זאת החתמה מצוינת. יש לי הרבה ביקורות על יצחקי, אבל אם הוא אחראי על זה מגיע לו שאפו.