Jump to content

איביץ חתם

liron981s

Recommended Posts

בדיוק הלכתי לשתות מים פתאום חבר שלי מתקשר אליי שואל אותי אם ראיתי. חשבתי הוא עובד עליי, אני מסתכל בהתראות ורואה וולקאם באק קואץ׳. 

אין מילים שיתארו את מה שעבר לי בגוף.

Just now, מכביסט לעד said:

בדיוק הלכתי לשתות מים פתאום חבר שלי מתקשר אליי שואל אותי אם ראיתי. חשבתי הוא עובד עליי, אני מסתכל בהתראות ורואה וולקאם באק קואץ׳. 

אין מילים שיתארו את מה שעבר לי בגוף.

דפקתי יש כאילו אני בדרבי פריצה וזהבי שם את השלישי

Just now, yuri said:

מאמן השוערים זה מי שאימן את ראיקו? 

אחרי ההודעה הרשמית של מכבי תל אביב על חזרתו של ולאדן איביץ’ לתפקיד מאמן הקבוצה אחרי שנתיים, נודע כי הוא יחזור עם מרבית הצוות שעבד איתו בפעם הקודמת בקריית שלום כאשר הבשורה המרכזית היא שובם של מילוש וסלינוביץ’, עוזרו המסור, ומאמן השוערים המוערך מאוד כריסטוס קלפקיס. מי שלא יחזור ארצה לקדנציה שנייה הוא מאמן הכושר, דרקו אוברדוביץ’, שחתם לאחרונה בצסק”א סופיה כחלק מהצוות של סשה איליץ’.

אל הצוות שלו יצטרפו שני אנשי מקצוע חדשים, סינישה גוגיץ' כעוזר מאמן שני ומאמן הכושר פבלוס גוציס. גוגיץ’ הוא שם מוכר לחובבי הכדורגל הישראלי, הסרבי-קפריסאי ייצג את נבחרת קפריסין ואף היה אחראי לאותו צמד מפורסם על הראש של הנבחרת בלימאסול בעשור הקודם. כמובן שהצוות הישראלי שכולל את מאמן הכושר יוסי זיגדון ומנהל הקבוצה, יואב זיו, ימשיכו עם איביץ’, והאנליסט יישאר ישראל קקון שזכה להערכה רבה מצידו של הסרבי. 

Just now, yuri said:

מאמן השוערים זה מי שאימן את ראיקו? 

כן. הוא מצוין לפי מה שאמרו. 

מביא איתו את הצוות הישן בתוספת מאמן כושר חדש ועוזר מאמן נוסף. היה לו מאמן כושר בקדנציה הקודמת לא?

Just now, מכביסט לעד said:

כן. הוא מצוין לפי מה שאמרו. 

מביא איתו את הצוות הישן בתוספת מאמן כושר חדש ועוזר מאמן נוסף. היה לו מאמן כושר בקדנציה הקודמת לא?

הוא חתם בצסקא 

החדש זה המחליף

איזה אושר כשראיתי את הפוש.

כאילו חוויתי שוב את המשפט האלמותי ״…אופואדו לבד… והנההההה ה-4-3!!!!!!!! הנה ה-4-3!!!!!! יונתן כהן מנצח את המשחק הזה!!!!!״.

דיווח ראשוני לאור חתימה ולאדן ריבית כמאמן מכבי ת״א - רעש מחריש אוזניים נשמע בחיפה והקריות, כאשר רבבת זוגות אשכים החלו לנוע מצד לצד באי נוחות מוגזמת…״

פוש חלומי כמה חיכינו כמה רצינו.

זריקת אדרנלין ואופטימיות מטורפת לעונה הקרובה, איביץ׳ לא היה חותם אם לא היו מבטיחים לו רכש ברמה גבוהה.