Jump to content

המלצות על אירלנד?

הנדון

Recommended Posts

טוב פורום תעזרו לי שבועיים טיול לבד באזור אוגוסט אירלנד או מקסיקו? מבחינת עלויות וטיול לבד מה כדאי? 

• הנדון changed the title to המלצות מקסיקו או אירלנד?
לפני12 שעות , הנדון said:

טוב פורום תעזרו לי שבועיים טיול לבד באזור אוגוסט אירלנד או מקסיקו? מבחינת עלויות וטיול לבד מה כדאי? 

אם זה לבד אז מקסיקו עדיף לפי דעתי.

מקום יותר שמח, חופים מסיבות ויש גם ישראלים שזה נחמד שטסים לבד(כמובן שלפעמים מעיק, אז צריך לדעת לאן ללכת אם לא רוצים ישראלידה).

מבחינת עלויות, אני דיי בטוח שמקסיקו יקרה יותר- שאלה גם עד כמה תרצה להשקיע.

לפני13 שעות , פנחס שוף said:

איך הגעת ממקסיקו לאירלנד?

מה דעתך על פורטוגל?

במקסיקו יש חבר שעבר לשם עם גסטהוס תאכלס קצת פחות מעניין אותי מקסיקו לעשות טיול אירלנד/סקוטלנד תמיד רציתי, פורטוגל גם יכולה להיות אופציה מעניינת. גם לא יודע מה יותר מתאים לחופש לבד זה לא סטייל המזרח. 

22 דקות לפני, הנדון said:

במקסיקו יש חבר שעבר לשם עם גסטהוס תאכלס קצת פחות מעניין אותי מקסיקו לעשות טיול אירלנד/סקוטלנד תמיד רציתי, פורטוגל גם יכולה להיות אופציה מעניינת. גם לא יודע מה יותר מתאים לחופש לבד זה לא סטייל המזרח. 

אם תרצה יש לי המלצות לשבוע בפורטוגל. בליסבון יש לך חיי חברה בערב. אבל זה טיול אירופאי כזה של להסתובב, למרות שיש לך גם לא מעט חופים אז אתה יכול למצוא קצת בטן גב אם אתה רוצה

והאוכל מדהים

אם תלך לכיוון הזה דבר איתי בפרטי אתן לך המלצות

27 דקות לפני, פנחס שוף said:

אם תרצה יש לי המלצות לשבוע בפורטוגל. בליסבון יש לך חיי חברה בערב. אבל זה טיול אירופאי כזה של להסתובב, למרות שיש לך גם לא מעט חופים אז אתה יכול למצוא קצת בטן גב אם אתה רוצה

והאוכל מדהים

אם תלך לכיוון הזה דבר איתי בפרטי אתן לך המלצות

יכולה להיות אופציה מעניינת דווקא יש לי חברים שטסים לבום אבל זה לא מעניין אותי פסטיבלים כאלה, השאלה אם טיול לבד סבבה שם מבחינת מקומות ווייב להכיר אנשים סטייל המזרח וגם שסבבה שם להסתדר לבד (אין לי בעיה עם אנגלית) 

1 דקה לפני, הנדון said:

יכולה להיות אופציה מעניינת דווקא יש לי חברים שטסים לבום אבל זה לא מעניין אותי פסטיבלים כאלה. 

טעים בפורטוגל מה יש לך להפסיד

• הנדון changed the title to המלצות על אירלנד?
  • 1 month later...