Jump to content

ליגת האומות 2022/2023 - נבחרת ישראל

Recommended Posts

15 דקות לפני, itanar said:

יותר מדי מכדרר תורג'מן. לא יעיל.

אני מסכים וקבלת החלטות די בעייתית אבל מאמן טוב יכול להוריד לו המניירות קצת.

38 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זה רק הוגן לאור העובדה שהם לא משלמים.

מה שקרה להם עם תאי עאבד די מגיע להם:

א. כי הם מטומטמים שהבטיחו לו שחרור בחינם.

ב. כי הם בעצמם גנבו אותו ממכבי, והגונב מגנב פטור. מי ישמע הם אלה שלימדו אותו כדורגל ולא אנחנו. בדיוק כמו ליידנר אגב, שאני בספק אם היה שחקן כזה טוב אם היה מתחיל בהפועל.

לפני2 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אם הוא עם דרכון זר הוא בברצלונה

מה המגבלות של שחקנים מחוץ לאיחוד במדינות האיחוד?

מה מונע מברצלונה למשל להחתים אותו?

18 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מה המגבלות של שחקנים מחוץ לאיחוד במדינות האיחוד?

מה מונע מברצלונה למשל להחתים אותו?

המגבלות הן לרוב הרבה יותר קשות מהגבלות הזרים בישראל, נגיד ככה. ספציפית: בספרד מותר רק לשלושה זרים להיות על הדשא באותו זמן.

בגלל זה אגב רביבו הוציא אזרחות ספרדית - החוק בספרד אומר שלאזרחי אמריקה הלטינית וליהודים ספרדים יש דרישה של משהו כמו שנתיים להתאזרחות (עוד לפני החוק החדש שעבר לתקופה זמנית שכבר נפסקה ונתן כביכול אזרחות אוטומטית ליהודים ספרדים). או שזה היה בניון. אולי שניהם. בגדול, לפחות בעבר הלא מאוד רחוק היו מאזרחים שם די בקלות - אם יש לך קשר תרבותי (ממדינה או קהילה שדוברת או דיברה ספרדית או פורטוגזית). ליוסי ולאבא של רוי היה את זה, אם לאוסקר אין זאת בהחלט יכולה להיות בעיה, כי זה אומר שהוא יתפוס להם משבצת על המגרש, ולא רק לשנתיים.

46 דקות לפני, פנחס שוף said:

מביא מהפועל: ליידנר, למקין וים אל קנצפולסקי

למכור את גלוך,להביא את קפולסקי ולמקין בחלק מהכסף והשאר להשאיר בקופה.

בהלם מכמות הכישרון שיש בנבחרת הזאת, 

לא רק גלוך, תורג'מן עשה שם דברים מדהימים, לוגסי, עבד, רביבו. רמה גבוהה מאוד של כדורגל

8 דקות לפני, Naor23 said:

כותב שוב שמאוד תמוה מבחינתי שבר לין לא זומן, יכל להיות אחד מהשחקנים הדומיננטיים בנבחרת

גם באייה כמעט לא שותף

54 דקות לפני, קובי השועל said:

גם באייה כמעט לא שותף

בדקות שבאייה שיחק הוא לא הרשים.

ההבדל באיכות בין ההרכב הראשון בנבחרת לשאר הסגל (בעיקר בחלק הקדמי, פרט לתורג'מן) הוא גדול מאוד, ובר לין יכל לתת עוד מימד של שחקן יוצר שיודע להחזיק בכדור. כמו סוג של עוד תאי עבד (כולל היכולת ההגנתית).

כנראה שכמו עם נבחרת העתודה בכדורסל. צריכים להתחיל קודם מהופעה בגמר, ואח"כ לקפוץ לזכייה בטורניר.

כל כך מבאס ההפסד הזה. במחצית הראשונה שלטנו כמו בוגרים נגד נוער.

החילופים של לוגסי ועבד הם מסוג הטעויות שיקח כמה שבועות להתאושש מהם. כשהם הוחלפו כבר לא היה לנו משחק התקפה ולא היינו מסוגלים להחזיק כדור.

הלוואי שיצאו לנו מהנבחרת המוכשרת הזו 3-4 שחקנים בליגה אירופית בכירה.

מבחינת גלוך עצמו השמיים הם הגבול. יכול להתפתח לשחקן מהטופ של הטופ.

רק עכשיו נפל לי האסימון שבעתיד של הנבחרת יש את ליאל עבדה, מנור סולומון ואוסקר גלוך. מתי אי פעם היתה לנו התקפה שהתקרבה לרמת הפוטנציאל הזה? אפילו ברקוביץ' ורביבו היו שניים, פה יש פוטנציאל לשלושה כוכבים ברמה של מעבר לישראל. תוסיפו לזה את האפשרות שמתאי עבד למשל תתפתח מפלצת, רוי רביבו, ליידנר, דסה, למקין, דניאל פרץ, קנצפולסקי, לוגסי, אולי אפילו תורג׳י החדש... יש הרגשה שדור זהב בפתח. מקווה שלא אתבדה, ואולי אני באופוריה אחרי ההופעה. אבל גם אם לא מכולם ייצאו שחקנים, מהשמות שרשמתי פה יכולה לצאת נבחרת בוגרת שאשכרה מגיעה למשהו.

8 דקות לפני, Omer said:

רק עכשיו נפל לי האסימון שבעתיד של הנבחרת יש את ליאל עבדה, מנור סולומון ואוסקר גלוך. מתי אי פעם היתה לנו התקפה שהתקרבה לרמת הפוטנציאל הזה?

וואו. פוטנציאל התקפי מפלצתי.

אפשר להוסיף גם את תאי עבד שאפשר להציב כסוג של קשר 50-50 (עובד ה-מ-ו-ן בהגנה, כושר פסיכי) שיש לו פוטנציאל מבטיח מאוד.

6 דקות לפני, Ambition said:

וואו. פוטנציאל התקפי מפלצתי.

אפשר להוסיף גם את תאי עבד שאפשר להציב כסוג של קשר 50-50 (עובד ה-מ-ו-ן בהגנה, כושר פסיכי) שיש לו פוטנציאל מבטיח מאוד.

כן, הוספתי בעריכה, וציינתי עוד כמה שחקנים, כולל כאלה שעכשיו בבוגרת.

לדעתי אגב הוא כבר הגיע גמור פיזית, משהו הרגיש שם פחות חד ממשחקים קודמים, וחבל, כי כשהוא בכושר מדובר במפלצת בפוטנציה.

אה, ועוד משהו - מקווה שנגיע למצב שבו בנבחרת יבינו שאנחנו אפילו לא צריכים את בועל הקטינות, שלא ראוי ללבוש את מדי הנבחרת ולייצג את המדינה בשום הקשר שהוא, בלי קשר לעובדה שהוא משחק בקבוצה שנואה. וכן - שמחתי מאוד שגולדהאר שחרר אותו. יש דברים יותר חשובים מכדורגל.

12 דקות לפני, Omer said:

יש הרגשה שדור זהב בפתח. מקווה שלא אתבדה, ואולי אני באופוריה אחרי ההופעה. אבל גם אם לא מכולם ייצאו שחקנים, מהשמות שרשמתי פה יכולה לצאת נבחרת בוגרת שאשכרה מגיעה למשהו.

זה יהיה בכייה לדורות אם מהדור הזה (אומרים שגם שנתון 2005 כישרוני מאוד) לא נביא את ההישג הגדול ביותר בהיסטוריה של הנבחרת הבוגרת.

גם לי יש תחושה שיש פה אפשרות לעשות משהו גדול עם השחקנים האלה. כבר היו לנו שחקנים כשרוניים בעבר, אבל הפעם מדובר גם בשחקנים עם המון אינטיליגנציית משחק.

שילוב של דברים שאני לא זוכר שהיה לנו בדורות הקודמים.

31 דקות לפני, Omer said:

רק עכשיו נפל לי האסימון שבעתיד של הנבחרת יש את ליאל עבדה, מנור סולומון ואוסקר גלוך. מתי אי פעם היתה לנו התקפה שהתקרבה לרמת הפוטנציאל הזה? אפילו ברקוביץ' ורביבו היו שניים, פה יש פוטנציאל לשלושה כוכבים ברמה של מעבר לישראל. תוסיפו לזה את האפשרות שמתאי עבד למשל תתפתח מפלצת, רוי רביבו, ליידנר, דסה, למקין, דניאל פרץ, קנצפולסקי, לוגסי, אולי אפילו תורג׳י החדש... יש הרגשה שדור זהב בפתח. מקווה שלא אתבדה, ואולי אני באופוריה אחרי ההופעה. אבל גם אם לא מכולם ייצאו שחקנים, מהשמות שרשמתי פה יכולה לצאת נבחרת בוגרת שאשכרה מגיעה למשהו.

מטורף, גם סוף סוף בעיניי יש הגנה טובה.. למקין וישראלוף איזה בלמים וואו, שיצאו לשחק בחוץ ככה באמת נגדל דור זהב.