Jump to content

ליגת האומות 2022/2023 - נבחרת ישראל

Recommended Posts

8 דקות לפני, car.garsia said:

ברגע ששחקן מגיע לגיל 16 לפחות הוא כבר מתחיל להתקרב לשנת נוער והוא הופך להיות כבר מקצוען לכל דבר ועניין. מגיע לקבוצה שהשקיעה בו פיצוי על זה שהוא הולך לקבוצה אחרת. הרעיון של מה שאתה אומר הוא על הנייר נכון אבל כולנו יודעים ששחקנים והורים ינצלו את זה בצורה צינית בשביל קופון בקבוצה אחרת. זה מה שקורה שאנשים חסרי מושג בעליל מתעסקים בדברים כאלה וגם לא מתייעצים עם אנשים עם טיפה מושג בענף. בדיוק כמו שקורא בועדות האלימות בספורט שבכנסת, מחליטים ומגיעים למסקנות בלי שמץ של מושג.

ועל בוסמן אמרו שלקבוצות מגיע כסף והעברה חופשית היא רעיון הזוי. אם אתה רוצה להצדיק גביית קנס כספי מהורים לילדים בני 16 כרגע אז מצטער להגיד לך, אבל הטיעון שהשמעת כאן לא יעבוד. בטח לא כשמנוסח ככה. גם אם אתה חושב שיש לך קייס, הגיוני שהחוק יגיד שאתה צריך לדאוג להציג אותו ושברירת המחדל היא שאין שום תשלום קנס כזה. שוב, הגנה על האזרח, לא על הקבוצות.

16 דקות לפני, car.garsia said:

חוק הזוי, הופכים את הכדורגל לשכונה. ועוד עד גיל 18? גם בשנה ראשונה בנוער שחקן פשוט יכול ללכת בחינם, טירוף. איך תמיד כל דבר שקשור בספורט שמגיע לכנסת הוא מפגר.

פשוט יצורים ועוד מנסים לצייר את זה בסגנון המעצבן עם הלשון הפוליטיקאית שלהם 

10 דקות לפני, avi atias said:

אם אני לא טועה, צריך שההורים יעברו דירה לאיזור של הקבוצה אליה רוצה לעבור.

כאילו מכבי, הפועל, בני יהודה זה ערים שונות.

הוסיפו את זה בכתבה? לא ראיתי שם תזכורת למשהו כזה כי הם ככה זה (עדיין גרוע) אבל לפחות יש הגיון

4 דקות לפני, Omer said:

ועל בוסמן אמרו שלקבוצות מגיע כסף והעברה חופשית היא רעיון הזוי. אם אתה רוצה להצדיק גביית כסף מהורים לילדים בני 16 כרגע אז מצטער להגיד לך, אבל הטיעון שהשמעת כאן לא יעבוד. בטח לא כשמנוסח ככה.

בוא נתחיל אז עם תוספות לחוק 

נגיד שהילד עבר למקום מגורים רחוק יותר 

שהמשכורת שהוא מקבל מהקבוצה החדשה יעבור לקבוצה שעושה ודברים בסגנון הזה 

5 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא מסכים בכלל אחי

יותר לגיונרים בליגה של הגבלת זרים אומר שהרמה תהיה נמוכה יותר

זה שיהיה לקבוצות הרבה כסף לא יעזור- בדיוק כמו שהליגה הסינית לא טובה יותר מהלה ליגה 

שם אירופי נעשה טוב יותר ע''י הצלחה קבועה באירופה אם נמשיך לאבד כל שחקן טוב זה לא יקרה 

מה זה קבוצת דרג ב באירופה?! אנחנו מרחק שנות אור מזה והלוואי וגלוך יישאר כאן שנתיים הלוואי אפילו יישאר שנה 

גויאגון קנינו תינוק והשקענו בו כבר 3 שנים וג'ורג'ה זה כמו עם ראייקו בזכות מאמן שלא נשאר למעלה מחצי שנה הסוכן והשחקן ירקו לכאן - מתקשה לראות איך נביא שחקנים כאלה אפילו פעם בשנה 

ובינינו לא רואה איך גם עם כל התנאים האלה נצליח להעמיד קבוצה חזקה בלי בעלים ששופך כסף אז זכות קיום רחוק מאיתנו 

בקיצור מתנצל אבל היורו הזה עושה לנו רע ולא רק לנו אלא לכל הענף

אני לא חושב שהדור הזה מיוחד גם אם ההישג הזה מדהים. לתחושתי מחלקות הנוער בישראל בשיפור עצום והנטל הוא כבר לא רק עלינו ועל חיפה. זה לדעתי מבטיח שחקנים טובים גם אחרי שהשחקנים של הדור הנוכחי יימכרו לאירופה. התכוונתי למועדוני דרג b סטייל יאנג בויז, זאגרב ובאזל כאלה שהם חברות קבע במפעלים אירופאיים וקונים וגם מגדלים שחקנים צעירים, נהנים מהם ומוכרים אותם ביוקר אחר כך. ואחרי כל מה שאני אומר, לגבי הגבלת זרים ברור שאני בדעה שלך, אני חושב שצריך לבטל את ההגבלה או לכל הפחות להתיר יותר זרים בארץ (לבטל לגמריי אולי גם לא נכון בגלל עניין המיסוי וקבוצות יכולות להתחיל למלאות פה את הסגל בכל מיני פליטים זולים רק בגלל המיסוי, 8 זרים בכל קבוצה גם מקובל עליי).

1 דקה לפני, Dr. Caligari said:

בוא נתחיל אז עם תוספות לחוק 

נגיד שהילד עבר למקום מגורים רחוק יותר 

שהמשכורת שהוא מקבל מהקבוצה החדשה יעבור לקבוצה שעושה ודברים בסגנון הזה 

אתה קצת חושב בכיוון ההפוך לדעתי. כל הרציונל של החוק הוא לא לגבות, לכן אתה צריך לדעתי למצוא סיבות שבהן כן מותר לגבות, כשברירת המחדל היא שאין גבייה.

מצד שני מה אני באמת מבין.

החוק היום אומר ששחקן בגיל 17-18 שרוצה לעבור ללא הסכמת קבוצתו נדרש בהסגר(תקופת ללא פעילות שלא עולה על עונה).

התיקון מציע להכניס את הטווח 17-18 עם 15-17, שאומר ששחקן שרוצה לעבור ללא הסכמה יכול להודיע על כך בהתראה של 30 יום לפני סיום העונה או אמצעה ללא צורך בתקופת הסגר.

2 דקות לפני, car.garsia said:

אני לא חושב שהדור הזה מיוחד גם אם ההישג הזה מדהים. לתחושתי מחלקות הנוער בישראל בשיפור עצום והנטל הוא כבר לא רק עלינו ועל חיפה. זה לדעתי מבטיח שחקנים טובים גם אחרי שהשחקנים של הדור הנוכחי יימכרו לאירופה. התכוונתי למועדוני דרג b סטייל יאנג בויז, זאגרב ובאזל כאלה שהם חברות קבע במפעלים אירופאיים וקונים וגם מגדלים שחקנים צעירים, נהנים מהם ומוכרים אותם ביוקר אחר כך. ואחרי כל מה שאני אומר, לגבי הגבלת זרים ברור שאני בדעה שלך, אני חושב שצריך לבטל את ההגבלה או לכל הפחות להתיר יותר זרים בארץ (לבטל לגמריי אולי גם לא נכון בגלל עניין המיסוי וקבוצות יכולות להתחיל למלאות פה את הסגל בכל מיני פליטים זולים רק בגלל המיסוי, 8 זרים בכל קבוצה גם מקובל עליי).

לא יודע יכול להיות שאני סתם לא מבין אבל כבר כמה שנים אני שומע על השנתון הזה בכל מקרה מסכים איתך שגם שאר הקבוצות השתפרו בפיתוח הנוער 

הלוואי ונגיע לרמה של קבוצות כאלה אבל לא רואה את זה קורה בתנאים של ההגבלות כאן 

לגמרי מסכים עם הסדרת המיסוי בכלל צריך להוריד את המיסוי על ישראלים אבל לא מצפה מהרשויות כאן לכלום 

מה שכן במקום לדבר על הגבלה במספר הזרים הייתי מחייב 3 ישראלים בכל רגע נתון על המגרש נשמע לי יותר מאוזן וטוב גם לקבוצות וגם לשחקנים/עסקנים 

מה שכן אחרי כל הפסימיות בהודעות שלי אני אכניס טיפה אופטימיות שבזכות זה שאנחנו הכי עשירים אז ההגבלה עוזרת לנו לשלוט בליגה

9 דקות לפני, Omer said:

אתה קצת חושב בכיוון ההפוך לדעתי. כל הרציונל של החוק הוא לא לגבות, לכן אתה צריך לדעתי למצוא סיבות שבהן כן מותר לגבות, כשברירת המחדל היא שאין גבייה.

מצד שני מה אני באמת מבין.

גם אני לא מבין כלום בסהכ כתבה שריפרפתי בה והעלתי אותה כאן לדיון 

והתכוונתי שימשיכו לא לגבות רק שההפרש במשכורות יעבור לקבוצה שאיבדה אותו

1 hour ago, עמית ר said:

היה איזה מוקדמות או שישר בתים?

איפה נבחרות עם שמות יותר רציניים מאשר רומניה, סלובקיה וכו'?

נגיד גרמניה, בלגיה, הולנד ספרד וכו?

מישהו יודע להגיד?

12 דקות לפני, Saar said:

החוק היום אומר ששחקן בגיל 17-18 שרוצה לעבור ללא הסכמת קבוצתו נדרש בהסגר(תקופת ללא פעילות שלא עולה על עונה).

התיקון מציע להכניס את הטווח 17-18 עם 15-17, שאומר ששחקן שרוצה לעבור ללא הסכמה יכול להודיע על כך בהתראה של 30 יום לפני סיום העונה או אמצעה ללא צורך בתקופת הסגר.

לא הבנתי איפה גיל 17 נופל.

לפי מה שהבנתי ממך כל החוק המפוצץ הזה זה רק על גילאי 17, או שגם בגיל 18 ניתן להפר חוזה? 

עד עכשיו חשבתי שרק עד גיל 14 ניתן לעבור בלי הסגר קטין 

מה שכן זה שם באור מגוחך עוד יותר את כל המאות פניות שהפוליטיקאי מדבר עליהן שהגיעו רק מהורים של ילדים בני 17 שעברו דירה במהלך ה12 חודשים האלה ולא צפו לפני היום הולדת שלו את המעבר..? 

אם במקום הנבחרת שלנו זאת הייתה נבחרת אחרת

כמעט כל השחקנים שם כבר היו בפנקסים של המון מועדונים.

זה בכל זאת הישג משמעותי והלוואי שמהדור הזה יצמחו המון שחקנים

והנה הכתבות על הגבלת הזרים

תעשו הגבלה ל-3 זרים הם צועקים, כאילו זה מה ישפר את הכדורגל

ככה כל גדי קאניוק יעלה מיליון יורו והמקום של הישראלים יישאר מובטח

25 דקות לפני, פנחס שוף said:

והנה הכתבות על הגבלת הזרים

תעשו הגבלה ל-3 זרים הם צועקים, כאילו זה מה ישפר את הכדורגל

ככה כל גדי קאניוק יעלה מיליון יורו והמקום של הישראלים יישאר מובטח

חחח כאלו מפגרים לא ראיתי, הם רואים את כל התמרורים פעם אחרי פעם ומתעקשים להבין הפוך.

ביום שיתנו ל 7-8 זרים לשחק בקבוצה כאן והקבוצות לא יהיו בטירוף על כל ישראלי אולי ההתקדמות של הצעירים לא תיעצר כל הזמן, אולי במקום שנחפש למכור את גלוך ב 10 מיליון היינו פשוט מבסוטים למכור כל ישראלי סביר החוצה שינסה את מזלו ויקבל את האימון והמקצועיות שהוא ראוי לו בחו"ל.

במקום זה מה אומרים? בואו נשאיר את כל הצעירים בארץ, שיקברו פה תחת מעטה הבינוניות, הסקת מסקנות הכי גרועה שראיתי בחיים שלי, באמת. המודל צריך להיות מנור סולומון ועבדה שיצאו בגיל 17-19 ולא גולסה, דור פרץ ואבו פאני שהוחזקו בארץ בגיל שהם היו צריכים לקבל את מעטפת המקצועיות באירופה עם משטר אימונים קפדני. 

25 דקות לפני, ebibo said:

חחח כאלו מפגרים לא ראיתי, הם רואים את כל התמרורים פעם אחרי פעם ומתעקשים להבין הפוך.

ביום שיתנו ל 7-8 זרים לשחק בקבוצה כאן והקבוצות לא יהיו בטירוף על כל ישראלי אולי ההתקדמות של הצעירים לא תיעצר כל הזמן, אולי במקום שנחפש למכור את גלוך ב 10 מיליון היינו פשוט מבסוטים למכור כל ישראלי סביר החוצה שינסה את מזלו ויקבל את האימון והמקצועיות שהוא ראוי לו בחו"ל.

במקום זה מה אומרים? בואו נשאיר את כל הצעירים בארץ, שיקברו פה תחת מעטה הבינוניות, הסקת מסקנות הכי גרועה שראיתי בחיים שלי, באמת.

ביטול מכסת הזרים לצד השוואת מס זה הפתרון האידאלי בעיניי(גם מקדם תחרות וגם מונע הבאת זרים לשם הבאתם).

הבעיות האמיתיות מצויות אצל המועדונים, לא בחוקים. אין מאמנים עם עמוד שדרה, אין בעלי בתים שנותנים רוח גבית למאמנים.

אנשים כאן לא מחפשים ללמוד ולהחכים, לא מסתגלים לשינויים שרצים בעולם. במקום לפתח כאן פס ייצור לאירופה ולהכניס גם כסף גדול הם רק חושבים איך לנעול אותם בארץ. 

איזה טמבלים.

אם תהיה סנסציה מול אנגליה(לא שתקרה אבל תמיד כיף לחלום) אז יש מצב שנעשה קמפיין צ'מפיונס מבחינת כמות הכסף שתיכנס למכבי העונה.