Jump to content

ליגת האומות 2022/2023 - נבחרת ישראל

Recommended Posts

היה איזה מוקדמות או שישר בתים?

איפה נבחרות עם שמות יותר רציניים מאשר רומניה, סלובקיה וכו'?

נגיד גרמניה, בלגיה, הולנד ספרד וכו?

7 דקות לפני, Omer said:

הישג מדהים.

כמו כן - עכשיו גיליתי שתאי עבד היה אצלנו ועזב כי הפועל הבטיחה לשחרר אותו בחינם לאירופה, ואכן בהפועל לא הרוויחו עליו שקל כשעבר לאיינדהובן. מועדון של גאונים כלכליים.

https://m.ynet.co.il/Articles/61492420

פטריק לא הסכים לחתום איתו על חוזה עם סעיף שחרור, נכנס להסגר (בדומה לעוד המון שחקנים טובים בשנים האחרונות כמו נחמני, ליידנר וכו׳) ומשם הפועל ופסוו. בפועל גם אנחנו לא הרווחנו עליו שקל אז אולי כן היה שווה לדבר על סעיף בחוזה שלו.

1 דקה לפני, itanar said:

אפשר  לקרר קצת? מהנבחרת של בניון שסיימה מקום שלישי בזמנו (שנתון מתחת) לא יצא אף שחקן חוץ מבניון.

פה זה שנתון מעל אז יש יותר סיכוי.

עדיין חבר'ה צעירים שיש להם סיכוי לפתח קריירה טובה.

בניון היה הכוכב של הנבחרת והיה אפשר לראות בבירור שהוא הולך לעשות קריירה ענקית 

פה האמת לא ראיתי מישהו שבלט הרבה מעל כולם 

אבל כנבחרת הם מעולים 

16 דקות לפני, MTA For Ever said:

פטריק לא הסכים לחתום איתו על חוזה עם סעיף שחרור, נכנס להסגר (בדומה לעוד המון שחקנים טובים בשנים האחרונות כמו נחמני, ליידנר וכו׳) ומשם הפועל ופסוו. בפועל גם אנחנו לא הרווחנו עליו שקל אז אולי כן היה שווה לדבר על סעיף בחוזה שלו.

אין לך מה לעשות כשיש קבוצה מטומטמת שכל מה שאכפת לה זה להכניס למכבי ת"א. מרגע שהם מציעים לו את השטות הזאת, אין לך איך להילחם בזה. אם היינו נותנים לו את זה אז גם אותנו היה עוזב בחינם, ואז מה עוזר לי שנתן עוד שנתיים בנוער? לא היה לנו שום אינטרס להסכים לזה. עם כל הכבוד מכבי לא משקיעה בפיתוח של השחקנים האלה כדי שיעזבו ללא תמורה.

להפועל ת"א אכפת יותר להגיד לאוהדים שהיא משקיעה בנוער מאשר להשקיע בנוער, אז בעולם העקום שלה אני מבין איך משתלם להחתים ילד בן 15 על חוזה שאומר שהוא יהיה בסגר שנה, אז ישחק שנה אחת, ואז יעזוב בחינם - זאת הרי גם הזדמנות לשקר לאוהדים כאילו שבאמת יש לו עתיד אצלך (ולא חתם כדי להתאמן שנה ואז לעוף), וגם נראה כאילו הכניסו למכבי. בשבילנו להשוות את ההצעה לא היה הגיוני.

3 דקות לפני, Omer said:

אין לך מה לעשות כשיש קבוצה מטומטמת שכל מה שאכפת לה זה להכניס למכבי ת"א. מרגע שהם מציעים לו את השטות הזאת, אין לך איך להילחם בזה. אם היינו נותנים לו את זה אז גם אותנו היה עוזב בחינם, ואז מה עוזר לי שנתן עוד שנתיים בנוער? לא היה לנו שום אינטרס להסכים לזה.

נראה כאילו כל שחקן שני שלא שלנו נחטף בשיטה הזו. כמה כאלה באמת היו בשנים האחרונות?

14 דקות לפני, MTA For Ever said:

דמי השבחה לא קיבלו?

1 hour ago, הישראלי היפה said:

חצי נבחרת זה אנחנו והפועל

הפועל זה קבוצת בת שלנו

כל מה שטוב שם נגנב מאיתנו

32 דקות לפני, thunderbolt said:

מה פיספסתי שנבחרת הנוער של ישראל פתאום משחקת בקצב יותר גבוה מ90% קבוצות בליגת העל?

לקח 13 שנה לנייד לגדל את זה

12 דקות לפני, Saar said:

נראה כאילו כל שחקן שני שלא שלנו נחטף בשיטה הזו. כמה כאלה באמת היו בשנים האחרונות?

צטט

מליאת הכנסת אישרה היום (שלישי) בקריאה טרומית את הצעת החוק של יו"ר ועדת החינוך, התרבות והספורט, ח"כ שרן השכל וח״כ סימון דווידסון, המבקשת לאפשר לספורטאים עד גיל 18, לעבור בין קבוצות מבלי לשלם קנס כספי כפי שקורה היום. "אין סיבה שנער שהוריו מחליטים לעבור דירה, לא יוכל לעבור קבוצה בשל הנטל הכלכלי שמוטל על הוריו, עלינו לסייע ולהקל על הספורטאים שלנו", הסבירה השכל.  

כמובן שבהמשך אחרי המסר ההוליוודי פתאום הוא פלט: 

צטט

״אני שמח שלמרות המצב הפוליטי הנוכחי אנחנו מצליחים לקדם את החוק החשוב הזה. מטרת החוק היא להגן על הספורטאים הקטינים, אין סיבה שילד שכל שמבקש הוא להיות חלק מקבוצה מסוימת המתאימה לו מבחינה מקצועית יצטרך לשלם קנס כספי כתנאי למעבר. הילדים האלו הם דור העתיד שלנו דור העתיד של הספורט הישראלי. אני מודה לחברת הכנסת שרן השכל ששמה לנגד עיניה את קידום הנושא החשוב הזה״

19 דקות לפני, itanar said:

אפשר  לקרר קצת? מהנבחרת של בניון שסיימה מקום שלישי בזמנו (שנתון מתחת) לא יצא אף שחקן חוץ מבניון.

תקרר יותר אפילו כי אם תסתכל על סגלים של אליפויות קודמות תראה שבנבחרות הגדולות אולי 4 מהסגל בכל אליפות הפכו להיות שחקנים משמעותיים גם בבוגרת. גם הפערים נפתחים בגילאים יותר בוגרים בין השחקנים שלנו לנבחרות הגדולות. זה הישג מדהים וראוי להערכה אבל כל השאלה היא איך ימנפו אותו. איך יתנו לשחקנים האלה לשחק גם בגיל יותר מוקדם בליגת העל או בליגה הלאומית ויפסיקו עם השטויות של החריגי גיל. בסוף לא עשינו כלום אם לא יהיו 7-8 שחקנים מהסגל הזה בבוגרת בעתיד שמתוכם לפחות 3-4 ליגיונרים. הפחד הכי גדול שלי הוא שההתאחדות תחגוג על ההישג הזה (וזה יקרה) והכדורגל פה ימשיך להיתקע.

1 דקה לפני, car.garsia said:

תקרר יותר אפילו כי אם תסתכל על סגלים של אליפויות קודמות תראה שבנבחרות הגדולות אולי 4 מהסגל בכל אליפות הפך להיות שחקן משמעותי גם בבוגרת. גם הפערים נפתחים בגילאים יותר בוגרים בין השחקנים שלנו לנבחרות הגדולות. זה הישג מדהים וראוי להערכה אבל כל השאלה היא איך ימנפו אותו. איך יתנו לשחקנים האלה לשחק גם בגיל יותר מוקדם בליגת העל או בליגה הלאומית ויפסיקו עם השטויות של החריגי גיל. בסוף לא עשינו כלום אם לא יהיו 7-8 שחקנים מהסגל הזה בבוגרת בעתיד שמתוכם לפחות 3-4 ליגיונרים. הפחד הכי גדול שלי הוא שההתאחדות תחגוג על ההישג הזה (וזה יקרה) והכדורגל פה ימשיך להיתקע.

למי אכפת 

העיקר שהציגה תשתפר 

מקווה שלא יהיו לגיונרים בכלל

13 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

בניון היה הכוכב של הנבחרת והיה אפשר לראות בבירור שהוא הולך לעשות קריירה ענקית 

פה האמת לא ראיתי מישהו שבלט הרבה מעל כולם 

אבל כנבחרת הם מעולים 

אנחנו לא רגילים לראות משחקים של U19, כי זו רמה נמוכה בהרבה מ U21 שנמוכה בהרבה מנבחרות בוגרות.

אבל לדעתי גלוך ברמה גבוהה מאוד לגילו.

בניון בעונתו הראשונה בב"ש כבש 15 שערים בגיל 17

גלוך שנה הבאה יהיה בן 18 ויכול להיות שחקן הרכב בקבוצה הרבה יותר טובה ולדעתי גם לכבוש 10 שערים ולבשל לא מעט.

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

למי אכפת 

העיקר שהציגה תשתפר 

הליגה תשתפר אם יביאו יותר זרים ויותר ישראלים יצאו לחו"ל

10 דקות לפני, Dr. Caligari said:

הפועל זה קבוצת בת שלנו

כל מה שטוב שם נגנב מאיתנו

לקח 13 שנה לנייד לגדל את זה

כמובן שבהמשך אחרי המסר ההוליוודי פתאום הוא פלט: 

למה הדבר הזה עבר?

ככה בלי איזשהו סייג?

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

למי אכפת 

העיקר שהציגה תשתפר 

יותר ליגיונרים אומר יותר הצלחה לכדורגל, יותר כסף לקבוצות פה, יותר שם באירופה. בסוף המטרה שלנו היא להיות קבוצה דרג b באירופה כזאת שקונה שחקנים כמו יובאנוביץ וגויאגון ומגדלת שחקנים כמו רביבו וגלוך, רושמת איתם הצלחה 2-3 ואז משביחה אותם בסכום כסף רב. בלי זה אין לנו זכות קיום.

3 דקות לפני, Saar said:

למה הדבר הזה עבר?

ככה בלי איזשהו סייג?

אין לי מושג 

מקווה שישנה הגבלה כלשהי שלא מוזכרת בכתבה 

אחרת זה לא יפגע רק בנו אלא בכלל כי למה לקבוצות להשקיע בנוער אם בין רגע קבוצה אחרת יכולה להציע לילד חוזה ולגנוב לך אותו

חוק הזוי, הופכים את הכדורגל לשכונה. ועוד עד גיל 18? גם בשנה ראשונה בנוער שחקן פשוט יכול ללכת בחינם, טירוף. איך תמיד כל דבר שקשור בספורט שמגיע לכנסת הוא מפגר.

40 דקות לפני, itanar said:

מבין את הקירור אבל ההשוואה ל- 96 חסרת קשר.

א) עברו 26 שנים, המודעות למנטליות של הכדורגלן הצעיר השתנתה בישראל.

ב) המבנה עצמו של נבחרות צעירות השתנה.

ג) זו לא היתה אליפות נוער, אלא אליפות נערים (בני 15) המונדיאליטו באביב באינדונזיה יהיה לגיל 20.

נראה לי שאתה יודע להבחין בהבדל בין גיל 15 ל- 20 (אלא אם אתה אצילי)

9 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אין לי מושג 

אחרת זה לא יפגע רק בנו אלא בכלל כי למה לקבוצות להשקיע בנוער אם בין רגע קבוצה אחרת יכולה להציע לילד חוזה ולגנוב לך אותו

אם אני לא טועה, צריך שההורים יעברו דירה לאיזור של הקבוצה אליה רוצה לעבור.

כאילו מכבי, הפועל, בני יהודה זה ערים שונות.

8 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אין לי מושג 

אני רואה שזה רק עבר קריאה ראשונית וכבר גונבים לנו שחקנים לא מעט זמן.

מה אומר החוק היום? 

הפועל הציעה לתאי עבד לעבור בתום חוזה אצלנו או לפני שניתן היה להציע חוזה מקצועני?

16 דקות לפני, car.garsia said:

חוק הזוי, הופכים את הכדורגל לשכונה. ועוד עד גיל 18? גם בשנה ראשונה בנוער שחקן פשוט יכול ללכת בחינם, טירוף. איך תמיד כל דבר שקשור בספורט שמגיע לכנסת הוא מפגר.

מטרת החוק היא להגן על אזרחי ישראל, לא על הכדורגל הישראלי. אתם יכולים לא לאהוב את זה, אבל הטיעון "זה יפגע ברמת הקבוצות" פשוט לא רלוונטי לדיון בכנסת על גביית תשלום מהורים של שחקני כדורגל קטינים. איך זה ישפיע על רמת הכדורגל זה לא משהו שהייתי מעלה בכלל אם הייתי מנסה לטעון נגד החוק הזה (לא בטוח שאני נגדו).

אגב, גם על פסיקת בוסמן של האיחוד האירופי (שביטלה את כרטיס השחקן, ובנוסף את הגבלת הזרים הפנימית באירופה) אמרו שזאת שערורייה, אבל מה לעשות שחוקים ופסיקות לא נקבעים לפי מה שטוב לקבוצות, אלא לפי הקשר נרחב יותר?

5 דקות לפני, car.garsia said:

יותר ליגיונרים אומר יותר הצלחה לכדורגל, יותר כסף לקבוצות פה, יותר שם באירופה. בסוף המטרה שלנו היא להיות קבוצה דרג b באירופה כזאת שקונה שחקנים כמו יובאנוביץ וגויאגון ומגדלת שחקנים כמו רביבו וגלוך, רושמת איתם הצלחה 2-3 ואז משביחה אותם בסכום כסף רב. בלי זה אין לנו זכות קיום.

לא מסכים בכלל אחי

יותר לגיונרים בליגה של הגבלת זרים אומר שהרמה תהיה נמוכה יותר

זה שיהיה לקבוצות הרבה כסף לא יעזור- בדיוק כמו שהליגה הסינית לא טובה יותר מהלה ליגה 

שם אירופי נעשה טוב יותר ע''י הצלחה קבועה באירופה אם נמשיך לאבד כל שחקן טוב זה לא יקרה 

מה זה קבוצת דרג ב באירופה?! אנחנו מרחק שנות אור מזה והלוואי וגלוך יישאר כאן שנתיים הלוואי אפילו יישאר שנה 

גויאגון קנינו תינוק והשקענו בו כבר 3 שנים וג'ורג'ה זה כמו עם ראייקו בזכות מאמן שלא נשאר למעלה מחצי שנה הסוכן והשחקן ירקו לכאן - מתקשה לראות איך נביא שחקנים כאלה אפילו פעם בשנה 

ובינינו לא רואה איך גם עם כל התנאים האלה נצליח להעמיד קבוצה חזקה בלי בעלים ששופך כסף אז זכות קיום רחוק מאיתנו 

בקיצור מתנצל אבל היורו הזה עושה לנו רע ולא רק לנו אלא לכל הענף

4 דקות לפני, Omer said:

מטרת החוק היא להגן על אזרחי ישראל, לא על הכדורגל הישראלי. אתם יכולים לא לאהוב את זה, אבל הטיעון "זה יפגע ברמת הקבוצות" פשוט לא רלוונטי לדיון בכנסת על גביית תשלום מהורים של שחקני כדורגל קטינים. איך זה ישפיע על רמת הכדורגל זה לא משהו שהייתי מעלה בכלל אם הייתי מנסה לטעון נגד החוק הזה (לא בטוח שאני נגדו).

אגב, גם על חוק בוסמן (שביטל את כרטיס השחקן) אמרו שזאת שערורייה, אבל מה לעשות שחוקים לא נקבעים לפי מה שטוב לקבוצות?

ברגע ששחקן מגיע לגיל 16 לפחות הוא כבר מתחיל להתקרב לשנת נוער והוא הופך להיות כבר מקצוען לכל דבר ועניין. מגיע לקבוצה שהשקיעה בו פיצוי על זה שהוא הולך לקבוצה אחרת. הרעיון של מה שאתה אומר הוא על הנייר נכון אבל כולנו יודעים ששחקנים והורים ינצלו את זה בצורה צינית בשביל קופון בקבוצה אחרת. זה מה שקורה שאנשים חסרי מושג בעליל מתעסקים בדברים כאלה וגם לא מתייעצים עם אנשים עם טיפה מושג בענף. בדיוק כמו שקורא בועדות האלימות בספורט שבכנסת, מחליטים ומגיעים למסקנות בלי שמץ של מושג.