Jump to content

המאמן הבא הוא היא הן.ם.....

Recommended Posts

אני חושב שהמצב הוא פשוט. הבני זונות חירטטו אותנו שאיביץ׳ סגור (לא יודע אם זה כי יצחקי דחף להם את זה או שהם המציאו את זה) ועכשיו הם מבינים שיש מאמן אחר אז הם מנסים לרדת מהעץ. בטח אחרי שאותו מאמן יחתום יגידו שאיביץ׳ גם היה סגור, אבל בגלל איזה תירוץ העדיפו את המאמן השני. 

בתקשורת הבטיחו לנו זהבי והבטיחו לנו ועכשיו הם צריכים לרדת מהעץ. 

בנינו? זה היה צפוי… 

גולדהאר מתלבט?!

בטיימניג קטלני לפני שעה @תמיר8 העלה ציטוט חד משמעי של גולדהאר בעד איביץ׳ מלפני 4 שנים.

ועכשיו אחרי שנתיים כושלות עם מאמנים הוא מתלבט אם להחזיר את איביץ׳

משהו פה מוזר. או שעכשיו רז אמיר מחרטט או שעד עכשיו חריטטו אותו ואת טוכמן שאיביץ׳ חוזר 

אף אחד לא יודע כלום

רק מכבי ואיביץ' בדיוק כמו בספרד שכולם היו בטוחים שאמבפה סגור בריאל ואז הוא בכלל שבוע אחרי זה החליט שהוא נשאר

עזבו אתכם

יהיו עוד עליות ומורדות בתקשורת רק הודעות רשמיות זה הקייס

בכל אופן עדיף איביץ' מכל מאמן אחר, אנחנו צריכים יותר ממאמן, מכבי לא צריכה בן אדם שמעמיד מערכים ומעביר אימונים, היא צריכה מישהו שיגרום לשחקנים להקיא דם ושכל אחד יחשוב שהוא מסתכל רק עליו 

גם וואלה מצטרפים:

מכבי תל אביב קרובה להחלטה על זהות מאמנה בעונה הבאה והיא צפויה להכריע על כך בימים הקרובים. ולדאן איביץ' הוא עדיין המועמד המוביל, אבל בשבוע החולף הצטרפו למירוץ עוד שני מאמנים איתם מכבי תל אביב מדברת. במועדון עדיין לא החליטו סופית במי לבחור וקיימת התלבטות גדולה בין איביץ', שכבר הוכיח את עצמו כשהוביל את המועדון לשתי אליפויות, לבין מאמן חדש שיגיע לראשונה לישראל.

גורם המקורב למכבי תל אביב טען הערב: "מדובר בהחלטה שצריכה להתקבל עד תחילת השבוע הבא. יש סיבות בגללן קיימת התלבטות. בנקודת הזמן הזו אי אפשר עוד לקבוע מי יאמן את מכבי תל אביב בעונה הבאה".

בקיצור, איביץ' לא יחתום, זהבי יחתום בבוטאפוגו, דסה בחו"ל, פרץ בוונציה / קבוצה אחרת באירופה, ביטון בחיפה, יונתן כהן יישאר בפיזה, חמודי כנעאן בב"ש.

אנחנו נסתפק באיזה מרוואן גנטוס בהשאלה פלוס אופציה בסוף אוגוסט. חרא על הראש שלנו.

פפ מיצה את סיטי אז מתלבטים אם להביא אותו או את איביץ׳. מעניין אותי אם זה חרטא שיצחקי דחף לשני הליצנים או ששניהם סתם זרקו שאיביץ׳ קרוב, הבינו שיש מאמן אחר ומנסים לרדת מהעץ עם סיפור שלם.

אין לי בעיה עם הסיטואציה העקרונית של "במכבי מתלבטים".

העניין הוא שאני כל כך לא סומך על הדמויות שצריכות להביא מאמן עכשיו (להזכירכם ליטו היה יבוא אישי של גולדהאר), אנחנו לא בתקופת שבה ג'ורדי בוחר מאמנים לצערי.

מה שקשה הוא שמי שממנה עכשיו זה בדיוק מי שאחראים להבאה של קרסטאיץ, דוניס, מינוי של פטריק וג'ורדי למאמנים.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

בקיצור, איביץ' לא יחתום, זהבי יחתום בבוטאפוגו, דסה בחו"ל, פרץ בוונציה / קבוצה אחרת באירופה, ביטון בחיפה, יונתן כהן יישאר בפיזה, חמודי כנעאן בב"ש.

אנחנו נסתפק באיזה מרוואן גנטוס בהשאלה פלוס אופציה בסוף אוגוסט. חרא על הראש שלנו.

חחחח תכלס זה לא נשמע מופרך

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

העניין הוא שאני כל כך לא סומך על הדמויות שצריכות להביא מאמן עכשיו (להזכירכם ליטו היה יבוא אישי של גולדהאר), אנחנו לא בתקופת שבה ג'ורדי בוחר מאמנים לצערי.

מה שקשה הוא שמי שממנה עכשיו זה בדיוק מי שאחראים להבאה של קרסטאיץ, דוניס, מינוי של פטריק וג'ורדי למאמנים.

באמת נראה לך שאיביץ׳ אמר שהוא מוכן לבוא וסגרו איתו הכל, אבל יש עוד מועמד שמתלבטים אם הוא עדיף? אין סיכוי שזה המצב.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בהנחה סבירה שמיטש בוחן אותם כפרסונות ולא כאנשי מקצוע (כי הוא לא מבין בכדורגל), אנחנו בבעיה רצינית.

אומנם פטריק אפילו לא היה בן אדם טוב, אבל מילא...

לא סתם הייתי סקפטי לגבי החזרה של איביץ׳.

לא יודע אבל זה הרגיש לי קל מידי ומהר מידי, ומתי במכבי דברים הולכים מהר ובקלות.

באמת שזה הרגיש לי שזה לא שם 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

באמת נראה לך שאיביץ׳ אמר שהוא מוכן לבוא וסגרו איתו הכל, אבל יש עוד מועמד שמתלבטים אם הוא עדיף? אין סיכוי שזה המצב.

הרבה דברים בהדלפה הזאת לא נראים לי הגיוניים.
אולי הדרישות של איביץ לא מקובלות על מיטש? אולי השכר שהוא דורש גבוה? אין לנו מושג. אנחנו הרי יודעים שאיביץ אמר במפורש שחלק מהסיבה שלא מימשו את האופציה היא שהוא לא הגיע להסכמות עם מכבי בעבר.

הדבר היחיד שאני יודע שמכבי הדליפו את זה לכתבים. השאלה היא למה? ואני לא אוהב את התשובות

6 דקות לפני, erantheking21 said:

האקס היה המועמד המרכזי אך לפי גורמים, במועדון ראיינו מאמנים אחרים ורוצים לסגור עד השבוע הבא

לא עד סוף החודש?

הנה נו זה רק מראה את מה שאני אומר. איביץ׳ אמר למכבי לא לחכות לו או שהוא פשוט סירב ומכבי סגרה עם מאמן אחר. אף אחד לא מתלבט ולא שום דבר. יצחקי החרטטן בטח מנסה לגרום לזה להראות כאילו זאת החלטה שבאה מהצד שלנו. 

כמו שזה נראה גם איביץ׳ וגם זהבי לא יהיו במכבי למרות שהבובות של יצחקי בתקשורת אמרו שהם סגורים. אם שניהם יודיעו שהם לא מגיעים שבוע הבא ומכבי תוציא פוש על הארכת חוזה לבן חיים ופרידה מייני יהיה בלאגן בקריית שלום והכל בגלל ההדלפות. אם לא היו מפעילים את הבובות שיפרסמו על זהבי ואיביץ׳ אף אחד לא היה מתעצבן. 

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

הרבה דברים בהדלפה הזאת לא נראים לי הגיוניים.
אולי הדרישות של איביץ לא מקובלות על מיטש? אולי השכר שהוא דורש גבוה? אין לנו מושג. אנחנו הרי יודעים שאיביץ אמר במפורש שחלק מהסיבה שלא מימשו את האופציה היא שהוא לא הגיע להסכמות עם מכבי בעבר.

הדבר היחיד שאני יודע שמכבי הדליפו את זה לכתבים. השאלה היא למה? ואני לא אוהב את התשובות

לדעתי מה שרשמתי למעלה זה מה שקרה. לא חושב שלמיטש הייתה בעיה לשלם משכורת גבוה, הוא הוציא כל כך הרבה על פיטורי מאמנים בשנתיים האחרונות שהוא יעדיף להשקיע במניה בטוחה.

2 דקות לפני, BODIROGA10 said:

ציפור בגודל חסידה ארסית לחשה לי 

שהמועמד השני הוא מוראט יאקין 

הוא לא מאמן את נבחרת שווייץ?