Jump to content

המאמן הבא הוא היא הן.ם.....

Recommended Posts

3 דקות לפני, gilad-b said:

מה החלופות ? בדקת ? גולדהאר בדק ?

אתם קצת יותר מידי מקטינים את המותג של מכבי.

גולדהאר עד המוות אבל אך ורק במחוייבות מלאה ושאיפה למצויינות בסטנדרטים שהוא עצמו הכתיב.

לא בא לו יותר ? חצי כח ? נגיד תודה רבה ונשתחווה אבל שיבדוק אם יש מי שיקח את זה במקומו בפול פאוור כי עם כל הכבוד לחרדת רוני מאנה (המובנת) אסור לקבל מצב כזה.

זורם איתך. סומך רק עליו כשירצה למכור, הוא ימכור ורק הוא ימכור מתוך הבנה שזה חייב להיות מישהו טוב. אמירות אמורפיות על המותג לא מעניינות. סומך רק עליו גם במקרה של מכירה. 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

אחלה. מבין אותך. לי קשה לחיות ככה.

אם אין מתח תחרותי במכבי בגלל חוסר מעורבות\זמינות מספקת של הבעלים הוא צריך לשחרר. 

מצד שני, זה מיץ' וכבודו במקומו מונח. אבל עוד שנתיים כאלה ללא מתח מקצועי ותחרותי יצרו אסקלציה ברורה בתגובות ועדיף יהיה לו לשחרר במקום למשוך כדי למשוך.

מבין אותך גם. מבחינתי בכאוס הקיים, גב כלכלי ונטול חובות(כי מיטש) זה המצרך הנדיר ביותר. 

לפני5 שעות , המכבייה said:

מבין אותך גם. מבחינתי בכאוס הקיים, גב כלכלי ונטול חובות(כי מיטש) זה המצרך הנדיר ביותר. 

חייב להבין אם האלה שחושבים שיבוא מישהו טוב יותר חיים בארץ, לא ראיתם שרק זבובים נמשכים לחרא פה? לא אומר שאסור לבקר אבל בחייאת יש פה רק אברמובים חוגגים וג׳קים

יש כאן כמה הזויים שכנראה שכחו מה היה לפני ומה מגיע לארץ ובעיקר מה יושב בהתאחדות בודק אותם. עשו לי טובה, אם לשחרר ממישהו זה מכם. מקווה שגולדהאר לא יעזוב לעולם.בסוף הוא יחזיר אותנו לאן שאנחנו רוצים.

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

יש כאן כמה הזויים שכנראה שכחו מה היה לפני ומה מגיע לארץ ובעיקר מה יושב בהתאחדות בודק אותם. עשו לי טובה, אם לשחרר ממישהו זה מכם. מקווה שגולדהאר לא יעזוב לעולם.בסוף הוא יחזיר אותנו לאן שאנחנו רוצים.

שב שב בשקט. ילד טמבל.

קודם כל לשחרר מטמבלים כמוך שלא יודעים לקרוא הודעות.

אם יהיו עוד 2 עונות עם בניית קבוצה בספטמבר + עונות ללא תחרות אמיתית שלנו אז תהיה אסקלציה מהקהל. התארים זה לא רק מה שחשוב וזה בסדר שיש כמה עונות בלי תארים אבל יש עניין לכולנו להבין שיש כאן בעלים שרוצה לייצר קבוצה תחרותית ולא בא לו להישאר מתוקף כוח האינרציה. אפשר יותר מזה ואפשר פחות מזה. אבל מה שבטוח שאסור לנו להוריד את הרף של המועדון. בסטנדרט שלך נישאר עם ססמאות יפות אבל מהות בינונית. 

לפני3 שעות , Emmanuel said:

חייב להבין אם האלה שחושבים שיבוא מישהו טוב יותר חיים בארץ, לא ראיתם שרק זבובים נמשכים לחרא פה? לא אומר שאסור לבקר אבל בחייאת יש פה רק אברמובים חוגגים וג׳קים

לפני3 שעות , אליהו_הנביא said:

כל מילה. אנשים פה חיים בפנטזיות... 

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

שב שב בשקט. ילד טמבל.

קודם כל לשחרר מטמבלים כמוך שלא יודעים לקרוא הודעות.

אם יהיו עוד 2 עונות עם בניית קבוצה בספטמבר + עונות ללא תחרות אמיתית שלנו אז תהיה אסקלציה מהקהל. התארים זה לא רק מה שחשוב וזה בסדר שיש כמה עונות בלי תארים אבל יש עניין לכולנו להבין שיש כאן בעלים שרוצה לייצר קבוצה תחרותית ולא בא לו להישאר מתוקף כוח האינרציה. אפשר יותר מזה ואפשר פחות מזה. אבל מה שבטוח שאסור לנו להוריד את הרף של המועדון. בסטנדרט שלך נישאר עם ססמאות יפות אבל מהות בינונית. 

שמע גבר, לא מכיר אותך, מאוד קל לפתוח פה של ג'ורה מאחורי מקלדת, לא? אתה יודע מי אני? ילד אני לא (כנראה יותר גדול ממך) אז קודם כל תנשום לפני שאתה עונה. 
דבר שני, בכלל לא ראיתי את מה שכתבת ולא התייחסתי אליך ספציפית, כי לא חושב שמשהו חריג במה שכתבת, אלא אחרים שממהרים להגיד למיץ' שימכור. 

ואם אתייחס למה שכתבת עניינית, מה זה לא תחרותי? השנה היה על הפנים, עונה מחורבנת ובכל זה חירבנו את זה בפלייאוף והגענו עד חצי גמר. בעלים שנשאר מכוח האינרציה לא מביא חלוץ בשני מליון יורו באמצע העונה למאמן שהוא כנראה יודע שלא ישאר...

כולנו יושבים וקוססים ציפורניים לראות מתי איביץ יחתום ואם בכלל והאם סוף סוף מישהו מבין את כל החולאים שהיו כאן השנה ולא מתכוון להשאיר אותם (חוזז, בן חיים לדוגמה), אבל אני לא חושב שגולדהאר זורק זין, מה יהיה עוד שנתיים? אי אפשר לדעת . ואם הוא ישים השנה מליונים , יביא מלא שחקנים, ועדיין העונה תתחרבן, יכול לקרות, לא? 

לפני14 שעות , פנחס שוף said:

אם נבדוק באיזה ימים מינינו מאמן:

יום ראשון - יוקאנוביץ (8.33%)

יום שני - אוסקר 2, בוס, פטריק (25%)

יום שלישי - אוסקר 1, פאקו (16.67%)

יום רביעי - סוזה, קרויף, דוניס (25%)

יום חמישי - שוטא, איביץ' (16.67%)

יום שישי - 0%

יום שבת - וידיגל (8.33%)

image

בקיצור אם מחר אין מאמן נצטרך לחכות ליום שני לפחות לפי הסטטיסטיקה

באמת יפה מה שעשית רק חבל ששכחת את קרסטאיץ׳. לדעתי גם הודיעו עליו בחמישי לא?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

באמת יפה מה שעשית רק חבל ששכחת את קרסטאיץ׳. לדעתי גם הודיעו עליו בחמישי לא?

צודק, אכן מונה בחמישי

זה מחזק את זה שרוב הסיכויים למינוי מאמן הם בשני עד חמישי, אם לא היום אז מחכה לנו עוד סופש שומם

סתם לטובת הפנטזיה מה עדיף סוזה או איביץ׳? 

נראה לי השאלה הכי קשה. שני המאמנים הכי גדולים בעשור הקודם. 

תנסו להתעלם מזה שאם סוזה חוזר זה ישפיע על זהבי. 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איביץ בפער. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נראה לי עדיין איביץ', סוזה קצת אוברייטד, נכון שהוא עשה פה עונה גדולה אבל הוא בא בטיימינג מושלם אחרי הבניה של אוסקר וההבאה של זהבי. מאז חוץ מבאזל ששלטו בליגה גם ככה הוא נכשל בכל מקום. 

מיץ׳ חייב להישאר אבל כל עוד הוא ישאיר אותנו יתומים ממנכ"ל/מנהל מקצועי זה יראה כמו ב2010, קבוצה עשירה אך לא מנוהלת שתסיים מקצועית במקום 3.

היינו כבר בסרט הזה עם מיץ׳, הוא לא נמצא פה ואין לו מושג בכדורגל. אי אפשר ככה

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איביץ קל, סוזה מאמן מעולה, אבל אל תשכח שהיה לו את אחד הסגלים הכי טובים בהיסטוריה שלנו

לפני15 שעות , gilad-b said:

מיטש בחצי כח עדיף ? לא מקבל את זה.

מכבי זה לא תחביב בחצי משרה.

למה זה בסדר? כי הוא שם כסף? בחלק גדול מהשנים השחורות שקדמו למיטש לא היה לנו בעיות תקציביות אלא בעיות ניהוליות וכל היוצא מזה.

כמובן שלגולדהאר יש קרדיט של קילומטרים מכולנו  ובצדק אבל לנרמל את זה שמצד אחד הכל עובר דרכו אבל מצד שני רמת העניין שלו היא חצי כח זה לא מתקבל על הדעת .

כמה שאתה טועה. מה שאתה כותב זה ווישפול ט'ינקינג.

ביום שגולדהאר עוזב מכבי מתרסקת. בטח שביחס למה שאנחנו רגילים.

סוזה מאמן מצויין, בכלל לא אוברייטד, נהניתי מכל שנייה שלו על הקווים. במצב הנוכחי מעדיף את איביץ', איביץ' יותר פריק קונטרול, המאמן הבא צריך לא לקחת סגל מרשים ולשחק איתו כדורגל מטורף ויפה, אלא לקחת סגל בינוני, לשפר אותו, להפוך אותו ליעיל ולהוציא ממנו 200 אחוז. איביץ' הרבה יותר מתאים לזה ספיציפית. זה אמנם דיון סופר תיאורטי כי יכול להיות ששניהם לא יגיעו (סוזה בוודאות לא יחזור לפה), אבל זה נחמד.

43 דקות לפני, Davidna said:

אנשים פה חוזרים על זה שסוזה מאמן על רק שמאז מכבי הוא נכשל בכל מקום שדרך

שנה אחרי הוא לקח עם באזל אליפות והגיע לשמינית גמר ליגת אלופות.

גם עם פיורנטינה הוא היה בסדר. סין, וברזיל לא שמעתי על הצלחה למרות שאין לי מושג מה הולך שם בליגות. בנבחרת פולין הוא לא הצליח אבל נבחרת זה שונה מקבוצה