Jump to content

המאמן הבא הוא היא הן.ם.....

Recommended Posts

10 דקות לפני, דקסטר said:

וואו יש אנשים שעדיין חושבים שזהבי יהיה במכבי

מדהים בעיניי

מה מדהים? אתה תיפול מהרגליים אם יחליט לחזור?

22 דקות לפני, דקסטר said:

וואו יש אנשים שעדיין חושבים שזהבי יהיה במכבי

מדהים בעיניי

אני חושב שרוב הסיכויים שהוא לא יהיה אבל בהתחשב בזה שאפילו זהבי בעצמו לא יודע מה יהיה, אתה מאוד נחרץ..

47 דקות לפני, קובי השועל said:

מה מדהים? אתה תיפול מהרגליים אם יחליט לחזור?

כן.

35 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שרוב הסיכויים שהוא לא יהיה אבל בהתחשב בזה שאפילו זהבי בעצמו לא יודע מה יהיה, אתה מאוד נחרץ..

אני חושב שהוא כן יודע.

34 דקות לפני, snufkin said:

גם שרן בעצמו לא יודע(הבן שלי פגש אותו היום וקיבל ממנו חולצה). אגיד דבר כזה- הכתבה היום בוואן, בין עם היא מודלפת או לא, מספרת סיפור פשוט- ברק יצחקי ממודר מהחלטות גדולות. הוא באמת לא יודע מה קורה בין קנדה ליוון. גם שרן באמת לא יודע. אף אחד לא באמת יודע. אנחנו נובחים על העץ הלא נכון. ברק יצחקי שם כי הוא שורד ומתפרנס אבל הוא לא יכול לכפות כלום על קנדה. זה המצב. מיטש ריכוזי וככה היה תמיד. אולי הוא התקרר, אולי עסקיו גדלו, לא יודע. זה הכל קנדה. וזאת אפילו לא ביקורת על קנדה. זה נכתב מתוך אהבה גדולה למיטש ופועלו. גם מיטש בחצי כח עדיף בעיני על אלטרנטיבות שבכלל לא קיימות(30 מיליון בשנה כמו הוראת קבע מביטוח לאומי). משלמים פה משכורות, מכבדים חוזים ויש אבא כלכלי לדבר הזה. השקט בגזרה כזאת שווה זהב. זהו. זה המצב וזה מה שיש. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

גם שרן בעצמו לא יודע(הבן שלי פגש אותו היום וקיבל ממנו חולצה). אגיד דבר כזה- הכתבה היום בוואן, בין עם היא מודלפת או לא, מספרת סיפור פשוט- ברק יצחקי ממודר מהחלטות גדולות. הוא באמת לא יודע מה קורה בין קנדה ליוון. גם שרן באמת לא יודע. אף אחד לא באמת יודע. אנחנו נובחים על העץ הלא נכון. ברק יצחקי שם כי הוא שורד ומתפרנס אבל הוא לא יכול לכפות כלום על קנדה. זה המצב. מיטש ריכוזי וככה היה תמיד. אולי הוא התקרר, אולי עסקיו גדלו, לא יודע. זה הכל קנדה. וזאת אפילו לא ביקורת על קנדה. זה נכתב מתוך אהבה גדולה למיטש ופועלו. גם מיטש בחצי כח עדיף בעיני על אלטרנטיבות שבכלל לא קיימות(30 מיליון בשנה כמו הוראת קבע מביטוח לאומי). משלמים פה משכורות, מכבדים חוזים ויש אבא כלכלי לדבר הזה. השקט בגזרה כזאת שווה זהב. זהו. זה המצב וזה מה שיש. 

תשמע עם שכל הגיוני וישר אתה צודק אבל בוא, יש למכבי מעל 100 אלף אוהדים בין אם מגיעים או לא ורובם רוצים תשובות. עכשיו אפשר להמשיך ככה ובטווח הקרוב זה אולי יעבוד אבל לטווח הרחוק, אתה תאבד אוהדים, תאבד הכנסות, תאבד אמון בקהל שזה הדבר החשוב ביותר שלו כגוף עם צרכנים.

אם הוא לא חושב לטווח הרחוק זה בסדר, אבל אם כן חייבת להיות כאן אימרה ברורה. שלא תשמע לשני פנים, אנחנו עובדים לאט ובקצב שלנו.. זה מה יש וזה האני מאמין שלנו. מה גם שיושב לו בארץ אחד כמו יצחקי שלא מפסיק להדליף פה שטויות וזה פוגע קשות במותג. לא יודע אני מנסה להסתכל רחב יותר.. תעזור לי

27 דקות לפני, המכבייה said:

+1000.. מדוייק. זה מה שאני מברבר פה בלי סוף. מיץ' ישאר מיץ' לטוב ולרע. קל להוציא עצבים על יצחקי אבל זה כמו כלב שנובח על המקל ולא על האדם שמחזיק אותו

מיטש בחצי כח עדיף ? לא מקבל את זה.

מכבי זה לא תחביב בחצי משרה.

למה זה בסדר? כי הוא שם כסף? בחלק גדול מהשנים השחורות שקדמו למיטש לא היה לנו בעיות תקציביות אלא בעיות ניהוליות וכל היוצא מזה.

כמובן שלגולדהאר יש קרדיט של קילומטרים מכולנו  ובצדק אבל לנרמל את זה שמצד אחד הכל עובר דרכו אבל מצד שני רמת העניין שלו היא חצי כח זה לא מתקבל על הדעת .

2 דקות לפני, gilad-b said:

למה זה בסדר? כי הוא שם כסף? בחלק גדול מהשנים השחורות שקדמו למיטש לא היה לנו בעיות תקציביות אלא בעיות ניהוליות וכל היוצא מזה.

כמובן שלגולדהאר יש קרדיט של קילומטרים מכולנו  ובצדק אבל לנרמל את זה שמצד אחד הכל עובר דרכו אבל מצד שני רמת העניין שלו היא חצי כח זה לא מתקבל על הדעת .

בהתחשב בחלופות, מיץ' בחצי כוח זה ברזיל 1970 לעומת הפועל אשקלון

12 דקות לפני, קובי השועל said:

תשמע עם שכל הגיוני וישר אתה צודק אבל בוא, יש למכבי מעל 100 אלף אוהדים בין אם מגיעים או לא ורובם רוצים תשובות. עכשיו אפשר להמשיך ככה ובטווח הקרוב זה אולי יעבוד אבל לטווח הרחוק, אתה תאבד אוהדים, תאבד הכנסות, תאבד אמון בקהל שזה הדבר החשוב ביותר שלו כגוף עם צרכנים.

אם הוא לא חושב לטווח הרחוק זה בסדר, אבל אם כן חייבת להיות כאן אימרה ברורה. שלא תשמע לשני פנים, אנחנו עובדים לאט ובקצב שלנו.. זה מה יש וזה האני מאמין שלנו. מה גם שיושב לו בארץ אחד כמו יצחקי שלא מפסיק להדליף פה שטויות וזה פוגע קשות במותג. לא יודע אני מנסה להסתכל רחב יותר.. תעזור לי

אני לא פה כדי להגיד למיטש איך לנהל את עיניניו. על שלי אני בקושי שולט(:

זה המצב. 

14 דקות לפני, gilad-b said:

אלו החיים האמיתיים. פשרות. זה המצב. וכל עוד הוא האבא הכלכלי של זה על מלא, אני אקבל את זה. בטח בגלל שהוא שם כסף. אל יקל הדבר בעיניך. זה נדיר. 

כבר אמרתי את זה

כולנו חושבים שזה לחיצת כפתור , הלוואי וזה היה ככה

אין לנו סבלנות, אנחנו מאבדים את זה , לגיטימי אבל כדורגל זה לא עסק קל וזה שמיץ' נשאר עד הלום ומשקיע סכומי עתק זה מתנה משמיים

כמה שכולנו היינו רוצים להיות בעלים ולהביא רכש וכ'ו ולהרגיש את האדרנלין לא הייתי מתחלף עם מיץ' ויצחקי בשום פאן, להיות בעלים זה עסק מסובך, מלא בחוסר הערכה וחוסר רווח משווע..ההוצאות וכ'ו מכל מיני דברים כמו קנסות וכ'ו זה יכול להתיש.

נוכל לחיות עם הפשרות האלה לעוד עונה או שתיים. אם חוסר היציבות המקצועית תימשך כולנו נשים קו אדום. בינתיים המצב מעצבן מאוד אבל כן נסבל. לא התקופה הכי יפה שלנו אבל סה"כ בסדר גמור ויש עם מה לעבוד. מה שכן הסבלנות עומדת להיגמר ואם מיץ' לא יבין את זה הוא ירגיש את זה בעוד עונה או שתיים של אכזבות מקצועיות והתנהלות קלוקלת. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא נמאס לכם לקיים אותו דיון על מיטש כל יומיים וכל חלון?

לדעתי מכבי לא היו צריכים לשחרר את הפדופיל ומיכה עד לסיום החקירה 

19 דקות לפני, snufkin said:

בהתחשב בחלופות, מיץ' בחצי כוח זה ברזיל 1970 לעומת הפועל אשקלון

מה החלופות ? בדקת ? גולדהאר בדק ?

אתם קצת יותר מידי מקטינים את המותג של מכבי.

גולדהאר עד המוות אבל אך ורק במחוייבות מלאה ושאיפה למצויינות בסטנדרטים שהוא עצמו הכתיב.

לא בא לו יותר ? חצי כח ? נגיד תודה רבה ונשתחווה אבל שיבדוק אם יש מי שיקח את זה במקומו בפול פאוור כי עם כל הכבוד לחרדת רוני מאנה (המובנת) אסור לקבל מצב כזה.

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

נוכל לחיות עם הפשרות האלה לעוד עונה או שתיים. אם חוסר היציבות המקצועית תימשך כולנו נשים קו אדום. בינתיים המצב מעצבן מאוד אבל כן נסבל. לא התקופה הכי יפה שלנו אבל סה"כ בסדר גמור ויש עם מה לעבוד. מה שכן הסבלנות עומדת להיגמר ואם מיץ' לא יבין את זה הוא ירגיש את זה בעוד עונה או שתיים של אכזבות מקצועיות והתנהלות קלוקלת. 

אני יכול לחיות ככה. חייתי עם הרבה פחות יותר מידי שנים מחיי. שום דבר לא מובטח. 

1 דקה לפני, gilad-b said:

מה החלופות ? בדקת ? גולדהאר בדק ?

אתם קצת יותר מידי מקטינים את המותג של מכבי.

הכדורגל הישראלי מראה שאפשר ליפול על נוכלים, מכבי ללא מיטש זה פחד אלוהים

לפני1 שעה , אורלנדו בלוף said:

כמו הסיכוי של בני ריינה לקחת אליפות.

מדמיין איך כולם מקפיצים את ההודעה הזו אחרי האליפות ההיסטורית והפסיכית של בני ריינה

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני יכול לחיות ככה. חייתי עם הרבה פחות יותר מידי שנים מחיי. שום דבר לא מובטח. 

אחלה. מבין אותך. לי קשה לחיות ככה.

אם אין מתח תחרותי במכבי בגלל חוסר מעורבות\זמינות מספקת של הבעלים הוא צריך לשחרר. 

מצד שני, זה מיץ' וכבודו במקומו מונח. אבל עוד שנתיים כאלה ללא מתח מקצועי ותחרותי יצרו אסקלציה ברורה בתגובות ועדיף יהיה לו לשחרר במקום למשוך כדי למשוך.