Jump to content

המאמן הבא הוא היא הן.ם.....

Recommended Posts

אגב, בסרביה בכלל בטוחים שאיביץ' יהיה בצסקא או בדינמו

https://meridianbetsport-me.translate.goog/fudbal/ivic-na-meti-dinama-i-cska/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=iw&_x_tr_pto=wapp

אפשר להיות רגועים, יצחקי שיחרר הודעה לעיתונות על הקיר.

https://www.one.co.il/Article/412279.html

את האמת שיש לי הרגשה שזה באמת המצב, רק מצחיקה אותי שיטת ההרגעה דרך כתבים

23 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

דיבור והסבר לאוהדים על מה שקורה במועדון, 0 פעמים בשנה.

הדלפות לעיתונאים, לפחות 3 פעמים ביום עצוב.

איך יודעים שזה הדלפות ברגע שמתחילים בכתבה לדבר על קנדי ויווני כאילו שאין להם שמות. 

9 דקות לפני, הנדון said:

דיבור והסבר לאוהדים על מה שקורה במועדון 0 פעמים בשנה.

הדלפות לעיתונאים לפחות 3 פעמים ביום עצוב.

איך יודעים שזה הדלפות ברגע שמתחילים בכתבה לדבר על קנדי ויווני כאילו שאין להם שמות. 

עזוב את זה, בכל הכתבה מדברים על מישהו שלא יודע מה קורה בין קנדה ליוון כי הוא רוצה "להתחיל לעבוד"

בתאכלס  - שני האנשים היחידים שיכולים לשחרר כתבה שאומרת שהם רוצים להתחיל לעבוד במועדון זה המנכלית וברק יצחקי - תנו לי לנחש שלא מדובר במנכלית.

פשוט בושה כל ההודעות האלו לתקשורת, הוא מתחבא מאחורי העיכובים מקנדה כאילו הוא לא יכול להתחיל לעבוד, אתה המנהל המקצועי, אתה לא צריך מאמן בשביל להתחיל לעבוד, בכל העולם נהייתה מגמה שהמאמן לא קובע את כל הסגל, הוא מקבל את כל הכלים הכי טובים, אם הוא רואה חסרון פה ושם הוא יכול לבקש בהמשך מיצחקי להביא עוד דברים, אבל תתחיל כבר להחתים ולשחרר, המצב היה אמור להיות עכשיו כבר שחרור של 6-7 שחקנים ולפחות 3 החתמות טובות.

אבל שוב תהיה התחבאות מאחורי קנדה השנה רואים את זה בכל "הודעה" כזאת שמשוחררת לרז אמיר וטוכמן.

מה שיצחקי יבין לדעתי בסביבות נובמבר זה שהכתבים יגנו עליך בתמורה להדלפות עד גבול מסויים, כשהקהל יתחיל לרתוח והשנה זה רק עליו אין פטריק - אף אחד כבר לא יוכל לשמור עליו.

20 דקות לפני, הנדון said:

דיבור והסבר לאוהדים על מה שקורה במועדון, 0 פעמים בשנה.

הדלפות לעיתונאים, לפחות 3 פעמים ביום עצוב.

מה זאת אומרת הסבר על מה שקורה במועדון?

1 דקה לפני, העכבר הצהוב said:

מה זאת אומרת הסבר על מה שקורה במועדון?

מסיבת עיתונאים על האג'נדה של המועדון בנוגע לרכש, צעירים, דרך עבודה, הסבר מה כל אחד עושה, לא רק שצריכים למכור מנויים ופוראבר להיזכר שאנחנו קיימים. יש דו שיח עם הקהל בכל מועדון גדול באירופה אין סיבה שידברו דרך הדלפות זה הכי שפל. כבר שנים שיותר ויותר אוהדים לא מרגישים חלק מהמועדון בגלל ההתנהלות שלו ולא אני לא מדבר על ללכת לקרית שלום ולקבוע הרכבים. 

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

איזה אפס מי שמוציא לתקשורת דברים החוצה

מ-ONE 

"במכבי תל אביב ממתינים להודעה ממיץ’ גולדהאר וג’ק אנגלידיס בנוגע למינוי של ולדימיר איביץ’ למאמן הקבוצה לעונה הקרובה."

במכבי "ממתינים" לבעלים, מה זה ממתינים ?! אתה בעלים תגיד כן כן לא לא מה זה המשיכה הזאת לא ברור לי

לא יודע אם איביץ׳ סגור או שיש מאמן אחר או שאין כלום, אבל גם על פטריק הודיעו רק בסוף יוני ואנשים נלחצו שבסוף לא ממשיכים איתו. הוא היה סגור עוד לפני והחליטו לשחרר הודעה מאוחר. למה מכבי פועלת ככה? אולוהים יודע.

38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע אם איביץ׳ סגור או שיש מאמן אחר או שאין כלום, אבל גם על פטריק הודיעו רק בסוף יוני ואנשים נלחצו שבסוף לא ממשיכים איתו. הוא היה סגור עוד לפני והחליטו לשחרר הודעה מאוחר. למה מכבי פועלת ככה? אולוהים יודע.

כדי להוציא את המיץ'

56 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי מיץ' זה מיץ'

פדנט שיורד לפרטים לפני שמאשר, שלא מוכן ששום דבר יקרה בלי אישור שלו, ככה הוא גם מנהל את העסקים שלו וכנראנ שככה הגיע לאן שהגיע.

בנוסף, הוא רחוק ועסוק בטירוף בניהול העסקים שלו בלי שניה פנויה ומכבי מה לעשות בתחתית סדר העדיפויות שלו מבחינת לוז

6 דקות לפני, snufkin said:

כי מיץ' זה מיץ'

פדנט שיורד לפרטים לפני שמאשר, שלא מוכן ששום דבר יקרה בלי אישור שלו, ככה הוא גם מנהל את העסקים שלו וכנראנ שככה הגיע לאן שהגיע.

בנוסף, הוא רחוק ועסוק בטירוף בניהול העסקים שלו בלי שניה פנויה ומכבי מה לעשות בתחתית סדר העדיפויות שלו מבחינת לוז

בדיוק

34 דקות לפני, snufkin said:

כי מיץ' זה מיץ'

דווקא לא חושב שזה פדנטיות, הוא כנראה נותן לג'ק את רוב המשימות. יכול להיות שזו הדרך שלו לנהל מו"מ, לחכות עד הרגע האחרון כדי להביא את המחיר הכי טוב

יש עוד קבוצה בליגת העל שאין לה מאמן?? נראה שאנחנו היחידים.

קבוצות כבר נמצאות בסיום של תהליך חיזוק וסגירת הסגל.

אנחנו אפילו לא חושבים בכיוון !!! אפילו לא שחרור שחקנים, אפילו לא הודיעו למושאלים מי מהם חוזר.

עוד עונה הולכת לפח.

לצערי אנחנו היום עם הניהול בין הגרועים בליגה.

24 דקות לפני, הישראלי היפה said:

יש עוד קבוצה בליגת העל שאין לה מאמן?? נראה שאנחנו היחידים.

קבוצות כבר נמצאות בסיום של תהליך חיזוק וסגירת הסגל.

אנחנו אפילו לא חושבים בכיוון !!! אפילו לא שחרור שחקנים, אפילו לא הודיעו למושאלים מי מהם חוזר.

עוד עונה הולכת לפח.

לצערי אנחנו היום עם הניהול בין הגרועים בליגה.

ב״ש

לא ראיתי שחיפה או ב״ש בכיוון של סגירת סגלים, למעשה חיפה הביאה שחקן שירד ליגה בלי להודיע על שחרור של אף שחקן וב״ש לא הביאה אף שחקן.

לפני2 שעות , Keano said:

דווקא לא חושב שזה פדנטיות, הוא כנראה נותן לג'ק את רוב המשימות. יכול להיות שזו הדרך שלו לנהל מו"מ, לחכות עד הרגע האחרון כדי להביא את המחיר הכי טוב

אנשים שעבדו עם מכבי ובמכבי, העידו על הפדנטיות והירידה שלו לפרטי פרטים והנוהל שלו שכל דבר עובר לאישורו. אני לא חושב שאם ג'ק היה מקבל חבל ארוך ועצמאות דברים היו לוקחים כל כך הרבה זמן. יש מלא סיפורים על הטיימליין של מכבי בעידן מיץ', האחרון היה של רז אמיר בפודיום על עסקת טבח, ממליץ לך לשמוע. זה לא קשור בהכרח למחיר, גם אחרי שהכל נסגר לוקח המון זמן ואני מניח שאיביץ או החלון הזה בכלל לא יהיה שונה.

אולי היוצא מן הכלל היה אצל מנספורד וג'ורדי (למרות שגם אצל ג'ורדי היו מריחות, רק מזכיר את ראיונות התסכול של יוקאנוביץ המלך)

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ב״ש

תשמע, הוא מוגדר כמאמן זמני, אבל הוא מאמן. הוא לא שם מפתחות והלך.

באתר הרשמי שלהם ובאתר ההתאחדות, ברדה המאמן.

לנו גם את זה אין