Jump to content

רשמים מהניצחון בדרבי בית | עוד ניצחון על הפועל, הרצף נמשך. סיום מתוק לעונה קשוחה

Sawyer

Recommended Posts

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

המופע פירו היה מדהים מבחינת מראה, אבל אי אפשר לשיר אני מודה לאלהים כשעושים תצוגת פירו. זה היה גרוע. 

אכן בחירת שיר לא טובה לאבוקות, במיוחד שאתה נתקע עם הצהוב עולה עולה באמצע הטירוף. בכלל מחצית ראשונה בחירת שירים לא משהו, כאלה שרק הגוש שר. מחצית שנייה לעומת זאת היינו מעולים גם לפני הגולים, היו שירים יותר טובים ויותר אנרגיות. על אחרי הגולים אין צורך לדבר, אם יש משהו שאנחנו אלופים בלעשות זה לאמלל את הקהל של היריבה, אנחנו פשוט נוראיים וזה הכי כיף בעולם.

אני מוכרח לציין שאיפשהו סאגת הפירו קצת מיצתה את עצמה. זה כל כך ברור שזה יקרה, עדיין קורה ווואלה להפסיק לרבע שעה זה מוגזם (מה גם שברור שבמשטרה עשתה בכוונה ומשכה את הפנוי בצורה מוגנת). 

Just now, אליהו_הנביא said:

אני מוכרח לציין שאיפשהו סאגת הפירו קצת מיצתה את עצמה. זה כל כך ברור שזה יקרה, עדיין קורה ווואלה להפסיק לרבע שעה זה מוגזם (מה גם שברור שבמשטרה עשתה בכוונה ומשכה את הפנוי בצורה מוגנת). 

כשלא מאשרים דגלי פריסה ואתמול אפילו לא דגלים מה עוד אפשר לעשות? 

לפני5 שעות , סי הצהובה said:

לסבוריט יש עוד שנה בחוזה אחרי שהאריך בתחילת שנה לשנתיים, רק לא מובן למה מחכים ולא נותנים לו חוזה לכל החיים, הוא פשוט רמה אחרת ולא נורמלית בפני עצמו, פשע אם לא יסיים פה את הקריירה 

אני חושב שמדובר בענייני מס, כי אחרי שיסתיים החוזה הזה הוא יהיה 5 שנים מארץ, משמע מיסוי רגיל

13 דקות לפני, Adir12 said:

אני חושב שמדובר בענייני מס, כי אחרי שיסתיים החוזה הזה הוא יהיה 5 שנים מארץ, משמע מיסוי רגיל

לא מעניין. נותן לו כל שקל ומאזרח.

לפני1 שעה , Double said:

מכות חשמל

באו להגיד תודה למכבי שהיו קצת חלשים העונה ונתנו להם לנצח אותנו ולקחת אליפות

סה"כ אוהדי צומי שימסרו ד"ש לנועה קיריל

לפני3 שעות , car.garsia said:

אכן בחירת שיר לא טובה לאבוקות, במיוחד שאתה נתקע עם הצהוב עולה עולה באמצע הטירוף. בכלל מחצית ראשונה בחירת שירים לא משהו, כאלה שרק הגוש שר. מחצית שנייה לעומת זאת היינו מעולים גם לפני הגולים, היו שירים יותר טובים ויותר אנרגיות. על אחרי הגולים אין צורך לדבר, אם יש משהו שאנחנו אלופים בלעשות זה לאמלל את הקהל של היריבה, אנחנו פשוט נוראיים וזה הכי כיף בעולם.

אחרי האני מודה שרנו סתכלו לי בעיניים וזה היה טירוף,הפנאטיקס הרבה פעמים שוגה בבחירת שירים והחלפה שלהם.

Just now, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אחרי האני מודה שרנו סתכלו לי בעיניים וזה היה טירוף,הפנאטיקס הרבה פעמים שוגה בבחירת שירים והחלפה שלהם.

אין לנו מספיק להיטים. 

יש לנו הרבה שירים יפים, אבל בזמן מופע אבוקות צריך להיטים בלי יותר מדי מילים סטייל סתכלו לי בעיניים שכבר היה. אולי היו צריכים להתחיל בתמיד איתך בכל מקום. 

Just now, מכביסט לעד said:

אין לנו מספיק להיטים. 

יש לנו הרבה שירים יפים, אבל בזמן מופע אבוקות צריך להיטים בלי יותר מדי מילים סטייל סתכלו לי בעיניים שכבר היה. אולי היו צריכים להתחיל בתמיד איתך בכל מקום. 

צריך שיר שכולם באטרף איתו.

גם שער 11 שר בקול חזר חזק.

אחרי הרבה מאוד זמן ראיתי את במשחק בטלווזיה(בחו״ל) וחייב לציין פשוט שאפק ושפיגלר קשים מאוד לצפייה, כמה טרחנות באבוקות ושידור שונא מכבי במהלך המשחק 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אין לנו מספיק להיטים. 

אני לא מומחה גדול אבל הייתי פותח או ב"לא שכחתי" זכר ל5 משחק שעבר או "באומרים שהקומץ" שהתחיל להיות חזק לחלוטין. אני חושב שיש לנו מספיק להיטים אבל זה שיתוף פעולה בין קהל ב11 וגם הרחב שצריך לפתוח יותר את הפה וכן גם מומלץ לחדול משירים סטייל "אומרים שהנשמה תמיד מחפשת" שעם הכל הכבוד למילים אנשים לא מכירים ולא שרים והלחן מרדים לדוגמא.

On 22.5.2022 at 08:25, סי הצהובה said:

לסבוריט יש עוד שנה בחוזה אחרי שהאריך בתחילת שנה לשנתיים, רק לא מובן למה מחכים ולא נותנים לו חוזה לכל החיים, הוא פשוט רמה אחרת ולא נורמלית בפני עצמו, פשע אם לא יסיים פה את הקריירה 

סבוריט חתם לשנתיים עם אופציה

אנריק סבוריט חתם היום (שישי) על החוזה לשנתיים נוספות במכבי תל אביב עם אופציית הארכה בשנה נוספת, לאחר שעבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות במועדון. מנהל מחלקת הכדורגל, ברק יצחקי, אמר לאחר החתימה: "מהיום הראשון שאנריק הצטרף למכבי נוצר חיבור מיידי וטבעי עם השחקנים, המועדון והאוהדים.

On 22.5.2022 at 16:47, מכביסט לעד said:

אין לנו מספיק להיטים. 

אני צריך לדבר עם מישהו מהפנאטיקס. דחוף..

יודע שזה נשמע חרוש ולומר : "יש לי שיר חדש למכבי".. בטח מקבלים הרבה פניות.

למי שמכיר אותי לאורך השנים כאן בפורום,

יודע שיש לי המון ביקורות בונה כלפי הקבוצה, הקהל, השירים, רעיונות לתפאורה ועוד. 

אחרי עבודה של חודש, יכול לומר לגבי השיר - שאין לחן כזה באף מקום, שיר קליט,

מילים לעניין, ממכר,לחן שמח,

מבטיח שתתרשמו ברגע שזה יתפרסם.

תרשמו בהודעה פרטית.