Jump to content

רשמים מהניצחון בדרבי בית | עוד ניצחון על הפועל, הרצף נמשך. סיום מתוק לעונה קשוחה

Sawyer

Recommended Posts

עונה לא קלה מאחורינו, הרבה דברים הצלחנו לאבד (אליפות, מקום שני, הרצף מול חיפה ועוד) אבל נשארה עוד מטרה אחת והיא לא להפסיד דרבי, רצף של 8 שנים ועוד במשחק האחרון של העונה, אסור שזה יעצר היום. ואם מסתכלים על העונה הזאת נשמח גם לניצחון לצאת עם טעם מתקתק מהעונה הזאת.

קרסטאיץ' ממשיך ב4-3-3 הפעם ללא פריצה ועם אמצע קצת רך אבל מול הפועל אפשר לעשות את זה ולהביא את הניצחון.

שופט: רע- (התחמק ממכור רק כי לא המציא שריקה משנה משחק משומקום, שפט נורא נגדנו, פשוט המציא הכל נגדנו כדי לא לתת לנו לפתח משחק, צהובים בושה וחרפה פשוט שופט זבל שבא נגדנו לעשות הכל שלא ננצח - כפני העונה הזאת)

שחקנים: פרץ הביא הצלה אחת מדהימה ולקח עוד כדור לא קל, היה במשחק לא מושלם אבל נתן עונת בכורה טובה לגילו, יש על מי לסמוך בשער. דוידזאדה לא הבריק היום אבל הראה עליונות בהתקפה על חבור באגף ימין, סבוריט הטוב בליגה, לא יאמן הפער שלו מכולם, הגנתית וגם בניהול המשחק. מושלם. פיבן היה במשחק די סביר, לא הבלם שאני רוצה לראות ב3 הראשונים שלי עונה הבאה. ג'ראלדס סגר עוד משחק לא מספיק טוב עם תרומה התקפית מעטה ביותר. גלזר ממשיך בכושר של התקופה האחרונה, די טוב בהגנה ולא קיים בהתקפה. גבי גם גבי סוגר את העונה בצורה לא טובה, נחלש לסיום וכך היה נראה גם היום. גלוך משחק מעניין של אוסקר שאיים על השער, נתן כדור גדול (בגול), עבר שחקנים ועשה לא מעט צרות להפועל, עדיין חסר שם קצת קצת תכלס (מתקבל מאוד לגילו). אלמוג רצה, ניסה, עשה כמה מהלכים לא רעים של כדורגל אבל בסה"כ שחקן לא אינטילגנטי שאשמח לגזור עליו קופון כבר. באיה לקח לו זמן להכנס למשחק, מתקבל בהתחשב בגילו ובמעמד, לפני שהוחלף הראה קצת ניצוצות. יובא היה צריך לסיים עם גול והיה לו כמה נגיעות לא טובות אבל בסה"כ שחקן מעולה שהראה גם היום שהוא קטלני.

ריקן ופריצה, כל אחד מהם כבש שער כל אחד מהם מרגש מבחינתו, מקווה איכשהו לראות את שניהם איתנו גם בהמשך.

פיקנטריה:

- בכורה לאוראל באיה בהרכב

- עומרררררררר (בכריזה) + הגול בדרבי זהבי במסכים

- מופע פירוטכני מרשים דו צדדי

- המשחק נדחה ב17(!) דק (של תוספת זמן)

- הרצף הבלתי יאמן נמשך ויחצה את ה3000 ימים.

- לראשונה מזה כעשור שאנחנו לא מקום 1-2.

- איזה כיף שיש הפועל + 8 זה בדם.

- מסיימים את עונת 21/22

קהל:

הייתי היום רחוק מהגוש אז זה היה נשמע קצת חלש אבל באמת שזה כבר לא מעניין עכשיו, היה כיף לחגוג בסיום על הזונות שלנו ובסה"כ איזה כיף שיש הפועל. באמת שרק בזכותם (וקצת חיפה) הצלחתי לצאת מהעונה הזאת לא שבור ועם כמה רגעים של שמחה. בכל מקרה העונה עצמה הייתה באמת קשוחה מאוד ועכשיו נותר לנו קצת להנות מהדרבי הזה ולקוות לקיץ שלא חווינו כבר הרבה זמן וקבוצה חדשה לעונה הבאה, להתחרות שוב על כל התארים.

גרינפלד זה בושה שהוא נחשב לשופט לאומי 

גראלדש+סה+קוואס+טבח+חוזז+בלטקסה+קנדיל צריכים כבר לקבל הודעה לעזוב

חייבים להתחיל לעבוד על עונה הבאה

דרבי צהובב:wubyellow3:

פיבן, בניגוד לנחמיאס הוא שחקן כדורגל. זה למרות כמה טעויות שעשה היום. יודע להניע כדור בצורה טובה, תוקף את הכדור. יכול להיות פה בלם 3-4 עונה הבאה אחרי הבלם הזר, ניר ביטון וסבוריט לעת הצורך.

2 דקות לפני, itanar said:

פיבן, בניגוד לנחמיאס הוא שחקן כדורגל. זה למרות כמה טעויות שעשה היום. יודע להניע כדור בצורה טובה, תוקף את הכדור. יכול להיות פה בלם 3-4 עונה הבאה אחרי הבלם הזר, ניר ביטון וסבוריט לעת הצורך.

מסכים

יש לו הרבה סגירות של כתובת אחרונה שבמשחקים שנחמיאס פותח מתווספות הצלות לפרץ

7 דקות לפני, EranZeAvi said:

פיקנטריה: 

שפיגלר משדר את השערים הפעם בצורה מוגזמת מהרגיל, בדוק שהעירו לו על הדרבי הקודם 

ענקקק

בדיוק חשבתי על זה

16 דקות לפני, EranZeAvi said:

פיקנטריה: 

שפיגלר משדר את השערים הפעם בצורה מוגזמת מהרגיל, בדוק שהעירו לו על הדרבי הקודם 

או שזה בגלל שהוא אוהד נתניה

כמה נקודות קצרות: 7 שחקני בית בהרכב. סיום מתוק לעונה בה ניצחנו פעמיים גם את חיפה (לעומת סוויפ של 4/4 שאנחנו אלופים). אופטימיות להמשך. 

וואו סוף סוף הסיוט הזה נגמר. איזו עונה מסריחה ואיזה כיף שיש את הפועל לשפר את הרגשה.

התחלנו את המשחק טוב עם מצבים יפים, אבל אז נחלשנו. המחצית השנייה הייתה חלשה יותר מהראשונה ובכל זאת הצלחנו להבקיע בה. 

דניאל הציל אותנו, כמה שאני אתגעגע לסאבוריט, פיבן היה דווקא אחלה, זאדה + ג׳ראדלש חלש, קניקובסקי חלש, גלוך גדול, אלמוג ילד טמבל, באייה לא בשל.

איזה הבדל ענק בין הכניסה של פריצה וריקן לכניסה של בן חיים. הבן אדם לא זז על המגרש. כל פעם שהכדור הגיע אליו הוא העיף אותו במקום לרוץ איתו. מקווה מאוד שזה המשחק האחרון שלו ושל חוזז. 

הלוואי ויהיה קיץ טוב…

עונה על הפנים עם כמה רגעים קטנים של אושר. 

הסגל הזה היה צריך לקחת את האליפות בהליכה. 

נצא לפגרה, ננוח, נעשה מקצה שיפורים, ונחזור חזקים מתמיד להחזיר הביתה את צלחת האליפות במקומה הטבעי בקרית שלום. 

מישהו יכול להסביר לי מה בדקו בשער הראשון של פריצה? עברתי על זה כמה פעמים ולא הבנתי מה הייתה הבעיה עם השער

ואגב, יובאנוביץ' הרס לגלוך אסיסט, ורשם אסיסט שני בעצמו חח

3 דקות לפני, Krishi said:

מישהו יכול להסביר לי מה בדקו בשער הראשון של פריצה? עברתי על זה כמה פעמים ולא הבנתי מה הייתה הבעיה עם השער

אולי גולסה עשה עבירה במהלך שהוביל לשער חחחח

חיפשו משהו בכוח ולא מצאו אז נאלצו לאשר את זה. 

9 דקות לפני, Krishi said:

בדקו נבדל של פריצה, היה שם ממש קו אחד בכדור הארוך

אוסקר גלוך נקודת האור בעונה הזו, אני חושב שהוא מעבר לציפיות עד כה ומתחיל לתפוס ביטחון, האיבודים ימשיכו כי הוא תמיד ינסה לעשות את המהלך, קונה את זה גם קדימה.

יחד עם יובאנוביץ ופריצה. אי אפשר להתעלם מהמספרים של שניהם ועוד עם חוסר האיכות שלנו בקישור ובעמדות המגנים.