Jump to content

אבי ריקן

Omer

Recommended Posts

תרומה לא מודדים בדקות משחק.

להגיד מעדיף לתת את ה800 דקות האלה לשחר זה נחמד. 

העניין הוא מהן ה800 דקות האלה ומה אתה מצפה לקבל בהן. אם אני מאמן אני משתמש בריקן ל800 דקות הכי קשות שלי. כשאני צריך להרוג זמן, כשאני צריך גול מהקישור, כשאני צריך מנהיג נוסף על המגרש, כשיש הארכה בגביע וכו'

איך אפשר להגיד שזאת אותה תרומה מקצועית? אחרי שלא מזמן ראיתם את ריקן בגביע נגד קרית שמונה? ריקן עם מעורבות בשער כל 60 דקות בפלייאוף וכיבוש כל 90 דקות. 

את שחר למשל הייתי מכניס ב2-0 דקה 70 שיצבור דקות וביטחון, או אם אני צריך מימד מסוים של פיזיות בעמדה 8. אבל בחיאת שחר עוד לא קרוב לתת למכבי מה שריקן נותן לה

לפני5 שעות , הילד בן 30 said:

תרומה לא מודדים בדקות משחק.

להגיד מעדיף לתת את ה800 דקות האלה לשחר זה נחמד. 

העניין הוא מהן ה800 דקות האלה ומה אתה מצפה לקבל בהן. אם אני מאמן אני משתמש בריקן ל800 דקות הכי קשות שלי. כשאני צריך להרוג זמן, כשאני צריך גול מהקישור, כשאני צריך מנהיג נוסף על המגרש, כשיש הארכה בגביע וכו'

איך אפשר להגיד שזאת אותה תרומה מקצועית? אחרי שלא מזמן ראיתם את ריקן בגביע נגד קרית שמונה? ריקן עם מעורבות בשער כל 60 דקות בפלייאוף וכיבוש כל 90 דקות. 

את שחר למשל הייתי מכניס ב2-0 דקה 70 שיצבור דקות וביטחון, או אם אני צריך מימד מסוים של פיזיות בעמדה 8. אבל בחיאת שחר עוד לא קרוב לתת למכבי מה שריקן נותן לה

הייתי משחק עם שחר כי אני צריך אנרגיה ולהזיז את הכדור מהר. ואני צריך את התכונות האלה- בכל משחק ליגה נתון. יש איביץ, הוא רואה אותם והכל קול. אני לא צריך את שחר כשאני מוביל, הוא מזמן מעבר לזה בעיני. אבל כן, יש לו תחרות מטורפת. אין בכלל נשימה ומרחב תימרון לטעויות. זה אולי נהדר לטווח הקצר, לא יודע בקשר לטווח הקצת יותר ארוך.

1 דקה לפני, המכבייה said:

הייתי משחק עם שחר כי אני צריך אנרגיה ולהזיז את הכדור מהר. ואני צריך את התכונות האלה- בכל משחק ליגה נתון. יש איביץ, הוא רואה אותם והכל קול. אני לא צריך את שחר כשאני מוביל, הוא מזמן מעבר לזה בעיני. אבל כן, יש לו תחרות מטורפת. אין בכלל נשימה ומרחב תימרון לטעויות. זה אולי נהדר לטווח הקצר, לא יודע בקשר לטווח הקצת יותר ארוך.

אני בתחושה שאתה עדיין מסונוור מהמשחק הבאמת טוב שלו נגדינו במדי הפועל חיפה.

בכל אופן מסכים שיש לשחר מה לתת, אבל זה לגמרי לא ריקן או שחר (אגב מעניין יהיה לראות איפה איביץ ישתמש בריקן אם בכלל, אני בכלל לא בטוח שזה יהיה בעמדות ששחר משחק בהן).

שחר יצטרך להוכיח שיש לו מקום, זה לא קל בקבוצה שיש בה את גולסה גבי וואן אובריים, ואני סומך על איביץ שיגיע נקי במקרה הזה

34 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני בתחושה שאתה עדיין מסונוור מהמשחק הבאמת טוב שלו נגדינו במדי הפועל חיפה.

בכל אופן מסכים שיש לשחר מה לתת, אבל זה לגמרי לא ריקן או שחר (אגב מעניין יהיה לראות איפה איביץ ישתמש בריקן אם בכלל, אני בכלל לא בטוח שזה יהיה בעמדות ששחר משחק בהן).

שחר יצטרך להוכיח שיש לו מקום, זה לא קל בקבוצה שיש בה את גולסה גבי וואן אובריים, ואני סומך על איביץ שיגיע נקי במקרה הזה

לא רק. אבל זה היה משחק סופר מרשים. חשבתי שיש שלוש עידו שחר על המגרש.  האמת היא שאני מסונוור מריקן מהיום הראשון שלו במכבי. הכי רציתי אותו אז ואני חושב שהקאריירה שלו טיפה פוספסה במכבי. יכול היה להיות לידר בלא מעט קבוצות צמרת אחרות בארץ כי אצלנו תמיד שיחק בסגלים מעולים ונלקח כמובן מאליו לעיתים. אוהב את ריקן מאד. אין הרבה קשרים עם עין לגול כמוהו. הוא ממש גיים צ'ינג'ר במובן מסויים. הוא מסיים ב16 טוב יותר מרוב החלוצים בליגה.  

כל החתמה יוצרת תחרות וצפיפות, זה לא בהכרח ריקן או שחר, כמו שזה לכאורה לא זהבי מול אוסקר אבל זה קיים שם באפשרויות התימרון האפשריות. טוב שלסגל מעניין ומורכב כזה התמנה איביץ. אני רק יכול לקוות ששחר ירוויח את ההזדמנות.  

לפני10 שעות , המכבייה said:

המסר של ההנהלה והצוות המקצועי, על סמך ההחתמות, הוא ששחר עדיין לא מוכן. מעבר לגלזר (העוגן בקישור האחורי), יש גולסה, ואן אובריים, ריקן וגם דביטון וקניקובסקי שיכולים לחלטר בקישור המרכזי. לא נשאר שם הרבה מקום ודקות לשחר. המזל היחיד הוא שאיביץ' לא רואה שמות אלא תפוקה. אם ייראה תפוקה משחר אז הוא יהיה בסגל. 

8 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

המסר של ההנהלה והצוות המקצועי, על סמך ההחתמות, הוא ששחר עדיין לא מוכן. מעבר לגלזר (העוגן בקישור האחורי), יש גולסה, ואן אובריים, ריקן וגם דביטון וקניקובסקי שיכולים לחלטר בקישור המרכזי. לא נשאר שם הרבה מקום ודקות לשחר. המזל היחיד הוא שאיביץ' לא רואה שמות אלא תפוקה. אם ייראה תפוקה משחר אז הוא יהיה בסגל. 

הימור שלי- גבי יהיה סוג של באנקר ליד גלזר.

1 דקה לפני, המכבייה said:

הימור שלי- גבי יהיה סוג של באנקר ליד גלזר.

קשה לי מאוד לראות את גבי כקשר המרכזי. זה לא היה מוצלח בפעמים שנוסה, ואם זאת התכנית, אין צורך להחזיק בנוסף גם בגולסה, ואן אובריים וריקן.

אם נשחק 4:3:3, אני מעריף שגבי ופארפה יהיו הבחירה הראשונה לכנפיים ולקשר ההתקפי (בהנחה שגלוך לא יישאר). אם נשחק 3-5-2 השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות.