Jump to content

אבי ריקן

Omer

Recommended Posts

4 דקות לפני, עמית ר said:

בגדול יש מצב שהוא האריך כבר מהרגע שהעונה הסתיימה ומכבי סתם שומרת welcome והארכות חוזה בקנה כדי שיוכלו לשמר התלהבות במדיות

לא.. אין מצב כזה.

אחלה ריקן והכל, אבל רק השבוע קארצב התראיין ואמר שהוא הבין שהוא צריך לעזוב את מכבי כששמיר וביטון חתמו, ואני תוהה מה עובר לנידם ושחר בראש ברגעים אלה

9 דקות לפני, P.Maldini said:

אחלה ריקן והכל, אבל רק השבוע קארצב התראיין ואמר שהוא הבין שהוא צריך לעזוב את מכבי כששמיר וביטון חתמו, ואני תוהה מה עובר לנידם ושחר בראש ברגעים אלה

מאד אוהב את ריקן ממש מיומו הראשון כאן, אבל לא יכול שלא לתהות איזה סיכוי זה אכן משאיר לשחר. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

מאד אוהב את ריקן ממש מיומו הראשון כאן, אבל לא יכול שלא לתהות איזה סיכוי זה אכן משאיר לשחר. 

שחר במחנה אימון? אם כן זה מקומו להוכיח 

את איביץ' לא מענין שמות

אי אפשר בעונה אחת לתת לכל הצעירים שלך לשחק : גיא מזרחי,אוסקר גלוך,רביבו(לפחות עד ינואר)

וגם לצפות להחזיר את הצלחת

שחקן כמו אבי ריקן גם טוב לחדר הלבשה, השנה הבנו(או לפחות בראייה שלי) כמה זה חשוב (ראה דוגמא שכטר וטיבי) וגם נותן את התחת כל שנייה שלו על הדשא ולפעמים אפילו בא לידי ביטוי בגולים מכריעים.

אי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה,

מי שרוצה לעזוב את הקבוצה בשביל להיות איזה שחקן הרכב של הביצים במכבי נתניה מוזמן לעשות את זה ומי שלא יחכה להזדמנות שלו גם אם זה אומר להיות מושאל עונה או שתיים.

27 דקות לפני, P.Maldini said:

7 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

אי אפשר בעונה אחת לתת לכל הצעירים שלך לשחק : גיא מזרחי,אוסקר גלוך,רביבו(לפחות עד ינואר)

שחקן כמו אבי ריקן גם טוב לחדר הלבשה, השנה הבנו(או לפחות בראייה שלי) כמה זה חשוב (ראה דוגמא שכטר וטיבי) וגם נותן את התחת כל שנייה שלו על הדשא ולפעמים אפילו בא לידי ביטוי בגולים מכריעים.

מי שרוצה לעזוב את הקבוצה בשביל להיות איזה שחקן הרכב של הביצים במכבי נתניה מוזמן לעשות את זה ומי שלא יחכה להזדמנות שלו גם אם זה אומר להיות מושאל עונה או שתיים.

מסכים בגדול אבל ריקן בכל מקרה לא אמור להיות שחקן מוביל, ה800-1000 דקות שהוא יקבל היו יכולות ללכת בכיף לאחד מבין שחר/נידם שכבר הוכיחו שהם ברמת ליגת העל (אנדרסטייטמנט) 

5 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

מסכים שאי אפשר לבנות רק על צעירים, אבל לא חושב שריקן יתרום מבחינה מקצועית יותר ממה ששחר היה תורם ושחר הרבה יותר צעיר. אם אין הבדל ביכולת שלהם עדיף לקדם את הצעיר. 

לגבי התרומה של ריקן לחדר הלבשה זה נחמד והכל, אבל הבאנו את זהבי והוא כבר ידאג לחדר הלבשה. יש גם את שרן שהאריך חוזה ועוד שחקנים כמו גולסה, זאדה, סאבוריט וגלזר שיתרמו לזה. 

אוהב את ריקן, אבל בעיני זאת לא החלטה נכונה. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מסכים שאי אפשר לבנות רק על צעירים, אבל לא חושב שריקן יתרום מבחינה מקצועית יותר ממה ששחר היה תורם ושחר הרבה יותר צעיר. אם אין הבדל ביכולת שלהם עדיף לקדם את הצעיר. 

לגבי התרומה של ריקן לחדר הלבשה זה נחמד והכל, אבל הבאנו את זהבי והוא כבר ידאג לחדר הלבשה. יש גם את שרן שהאריך חוזה ועוד שחקנים כמו גולסה, זאדה, סאבוריט וגלזר שיתרמו לזה. 

אוהב את ריקן, אבל בעיני זאת לא החלטה נכונה. 

מסכים איתכם שיכול להיות שבשיטה שאני מאמין אנחנו נאבד צעירים טובים לאורך הדרך .

שאני בתור אוהד יושב ביציע ויש חילוף, 

אני הרבה יותר רגוע שעולה מהספסל אבי ריקן ולא נידם. 

אין זמן לטעויות ולו הכי קטנות גם אם זה אומר בסופו של דבר שדור העתיד שלי יושאל לעוד עונה בליגת העל.

אם אני טועה או לא כנראה נדע בעתיד.

אם ריקן יהיה במעמד של שרן בעונה שעברה, גם מבחינת הדקות - אין לי בעיה ואפילו מבורך. 

יותר מזה זאת סתם תקיעת מקל בגלגלים של הקשרים הצעירים. 

לפני2 שעות , P.Maldini said:

מאמין שנידם ושחר עשויים מחומר שונה משל קארצב האוברייטד והנפוח, מאמין שהם עשויים מהחומר של גלזר המכביסט הלוחם.

לפני2 שעות , המכבייה said:

עונה ארוכה, אירופה, ליגה, גביע, גביע הטוטו, פציעות, הרחקות. יש דקות לכולם לכולם, רק שיוכיחו את עצמם ולא יהיה אום אל פאחם 2.

אחלה אבילה

קישור אחורי: גלזר, נידם

קישור אמצע: ואן אובריים, גבי, גולסה, שחר

קישור קדמי: גלוך, פארפה, ביטון וריקן

10 שחקנים על 3 עמדות. מה איביץ' מתכנן לנו??

8 דקות לפני, קובי השועל said:

אחלה אבילה

קישור אחורי: גלזר, נידם

קישור אמצע: ואן אובריים, גבי, גולסה, שחר

קישור קדמי: גלוך, פארפה, ביטון וריקן

10 שחקנים על 3 עמדות. מה איביץ' מתכנן לנו??

אביל'ה יש רק אחד(: , עם כל האהבה והכבוד לאבי ריקן.