Jump to content

תחב''ץ ובקשות לעונה הבאה

Meron's

Recommended Posts

אני מעתיק שוב את ההודעה שלי מעמוד 2 כדי להקפיץ את המודעות. 

אין איזושהי מטרה להגיע לאלפי אוהדים שימלאו את השאלון. אנחנו כבר על 50 ומשהו כשנגיע ל100 זה יהיה מכובד(השאלון לא הוגן ע''י לכן אין לי מעקב קבוע עליו) 

טוב, כדי להראות רצינות מול מכבי אוהד יקר הכין שאלון קצר שעבר כמעט כבר בין כל יושבי שער 8(איפה שהגוש עידוד) 

אשמח לקבל פה מענה מכמה שיותר אוהדים. 

עם כל הכבוד לזהבי, איביץ' וחבריהם אנחנו ניהיה פה עוד עשרות שנים(עד המוות) ואפשר להתחיל משינויים קטנים. 

אנחנו מכבי, תודה לכל העוזרים. 

---- אתם מוזמנים להעתיק את ההודעה פה מתחת ולהעביר לחברים שלכם----

סקר למען שיפור השירות לאוהד

https://docs.google.com/forms/d/1gK3Aek7Bt2yDbUOWZ0OZeu5kJiKNwVdtyCQpnozQ4t0/

השאלון עוסק בנושאים הבאים: 

- רכישת כרטיסים למשחקים עי אתר לאן

- הגעה לבלומפילד

- חזרה מבלומפילד

- מזנונים - איכות/ניקיון/עומס/מחיר/יחס

- תורים בכניסה לבלומפילד

- עישון באיצטדיון

- אפסון למשך המשחק של נשק/קורקינט

- חנות - תור, זמינות, יחס, מחירים

- מוזיקה רועשת/לא מסונכרנת באיצטדיון

**השאלון לא עוסק בנושאים לגבי אמצעי עידוד, תופים ונושאים שקשורים ספציפית לקהל הרחב**

השאלון פונה לכל אוהדי מכבי 

נשמח שתמלא את השאלון

מקפיץ בפעם האחרונה

הגענו ל200 אוהדים שמילאו את הסקר, לדעתי זה מספר מכובד מאוד. אבל צריך עוד קצת. 

אם מישהו מהמנהלים יכול לשנות את הכותרת לזה:

-- סקר למען שיפור השירות לאוהד -- 

https://docs.google.com/forms/d/1gK3Aek7Bt2yDbUOWZ0OZeu5kJiKNwVdtyCQpnozQ4t0/

השאלון עוסק בנושאים הבאים: 

1. רכישת כרטיסים עי אתר לאן

2. הגעה לבלומפילד

3. חזרה מבלומפילד

4. מזנונים

5.תורים בכניסה

6. כל דבר שקשור בשירות לאוהד

7. עישון באיצטדיון

8. אפסון למשך המשחק של נשק/קורקינט

9. חנות: תור/זמינות/יחס/מחירים

10. מוזיקה באיצטדיון: רעש/איכות/סנכרון

11. אין מכירת בירה/אלכוהול כמו בחו"ל

**השאלון לא עוסק בנושאים לגבי אמצעי עידוד, תופים ונושאים שקשורים ספציפית לקהל הרחב**

השאלון פונה לכל אוהדי מכבי 

נשמח שתמלא את השאלון

• 4 weeks later...

--- עדכון ---

משחק גדול ראשון העונה ולמכבי אין שום עניין לעזור בנושא התחבורה הציבורית, חסימות הצמתים אחרי המשחק וגם לא עם הרכבת. 

- לגבי הרכבת: מצד הרכבת לא תיהיה בעיה להפעיל רכבות אחרי משחקים בתנאי שמכבי יארגנו הסעה לתחנת הרכבת בגלל המרחק הגדול מהאיצטדיון לתחנה הקרובה ביותר. 

- לגבי החסימות של הצמתים שחוסמות אוטובוסים ובזמן הזה מי שהגיע ברכב יכול לצאת הביתה: אני אלך לבדוק עם המשטרה מה אפשר לעשות, כי לא הגיוני לחכות 30-40 דקות לאוטובוס הראשון. 

- אם מישהו חושב שבגלל שלמכבי לא אכפת אני אעמוד בפקקים של יום חמישי שעה ומשהו נסיעה שברגיל לוקחת 20-25 דקות, אז אני לא אוותר הפעם 

אם למישהו יש בעיה בחזור מוזמן לכתוב פה, זה יעזור. 

23 דקות לפני, Meron's said:

--- עדכון ---

משחק גדול ראשון העונה ולמכבי אין שום עניין לעזור בנושא התחבורה הציבורית, חסימות הצמתים אחרי המשחק וגם לא עם הרכבת. 

- לגבי הרכבת: מצד הרכבת לא תיהיה בעיה להפעיל רכבות אחרי משחקים בתנאי שמכבי יארגנו הסעה לתחנת הרכבת בגלל המרחק הגדול מהאיצטדיון לתחנה הקרובה ביותר. 

- לגבי החסימות של הצמתים שחוסמות אוטובוסים ובזמן הזה מי שהגיע ברכב יכול לצאת הביתה: אני אלך לבדוק עם המשטרה מה אפשר לעשות, כי לא הגיוני לחכות 30-40 דקות לאוטובוס הראשון. 

- אם מישהו חושב שבגלל שלמכבי לא אכפת אני אעמוד בפקקים של יום חמישי שעה ומשהו נסיעה שברגיל לוקחת 20-25 דקות, אז אני לא אוותר הפעם 

אני חושב שעדיף לכם תושבי הדרום והצפון ללחוץ כבר עכשיו על רכבת ישראל שיאריכו את שעות הפעילות(מעבר ל-10 בלילה) מסוף נובמבר כשהרכבת הקלה תפעל ותהיה במרחק 10 דקות נסיעה מבלומפילד לתחנת סבידור מרכז.

זה באמת לא הגיוני שאוהדי חיפה מקבלים רכבת אחרי כל משחק לכיוון מרכז אבל בכיוון ההפוך אין שום התייחסות.

18 דקות לפני, Meron's said:

--- עדכון ---

מה שאתה מתאר פה זה המצב הקבוע שלי(בד"כ אני מאלתר פתרונות אבל זה מפחית משמעותית את כמות המשחקים שאני יכול להגיע אליה בגלל חוסר בפתרונות תחב"צ לאזור הדרום מת"א,בד"כ אני מגיע ל7-8 משחקי בית בעונה כי אין לי רשיון נהיגה בגלל סיבות רפואיות)

3 דקות לפני, Double said:

אני חושב שעדיף לכם תושבי הדרום והצפון ללחוץ כבר עכשיו על רכבת ישראל שיאריכו את שעות הפעילות(מעבר ל-10 בלילה) מסוף נובמבר כשהרכבת הקלה תפעל ותהיה במרחק 10 דקות נסיעה מבלומפילד לתחנת סבידור מרכז.

זה באמת לא הגיוני שאוהדי חיפה מקבלים רכבת אחרי כל משחק לכיוון מרכז אבל בכיוון ההפוך אין שום התייחסות.

נשמח שגם אוהדים מהמרכז יצטרפו ליוזמה של @Meron's בנוסף לאוהדים מהצפון והדרום כדי להראות שזו בעיה כללית ונוגעת לכל אוהדי מכבי(אם מתנהגים כגוש אחד אולי יקשיבו לנו ברצינות).

11 דקות לפני, Double said:

מהרכבת קיבלתי תשובה מהירה, בניגוד למכבי. 

הרכבת מוכנה להוציא רכבות מעבר לשעות הפעילות, בתנאי שמכבי יארגנו הסעות לתחנת הרכבת הקרובה. 

כשחיפה היו בבלומפילד זה היה. 

המרחק בין האיצטדיון לתחנת הרכבת גדול מדי כדי שהרכבת תחכה לתחב''ץ הרגיל(שגם ככה יש איתו בעיות)

מסתבר כשרוצים, עוזרים. 

ימי חמישי, חישמול רכבות, עבודות, הסעות, תחנת רכבת רחוקה... רק תירוצים בלי סוף. 

- תחנת רכבת נתניה-ספיר סגורה כל ערב במיוחד בימי חמישי עד ראשון בבוקר.

- תחנת רכבת ספיר לא קרובה לאיצטדיון נתניה, בדיוק כמו ההגנה או וולפסון מבלומפילד. 

- הרכבת לב''ש בקו המזרחי גם היא סגורה בשבועות האחרונים במשך הערב/לילה 

והנה עדיין, בלי היסוס ובלי בקשות מיוחדות יש 3 רכבות לאיצטדיון שקטן מבלומפילד בחצי. 

אין שום סיבה שאני אחזור משחק הבא כמו שחזרתי, היה סיוט מיותר גם בהלוך וגם בחזור ואני לא גר רחוק. 

בנוסף לאנשים שפנו אלי שהם לא מגיעים בגלל שאין להם איך לחזור הביתה. 

אנחנו פראיירים זה בטוח, השאלה אם יש פה מספיק אנשים שילכו איתי עם זה בכל הכוח?!?! 

לא מדובר רק ברכבות, אלא בגישה הכוללת של הנהלה מול עשרות אלפי מנויים. 

Screenshot_20220810-173144.png

בנוהל. אין פתרון למי שלא גר בגוש דן. 

מעניין אם אי פעם אחזור לבאר שבע ממשחק והשעה לא תהיה 2 בלילה. 

24 דקות לפני, מרגוליס said:

בנוהל. אין פתרון למי שלא גר בגוש דן. 

מעניין אם אי פעם אחזור לבאר שבע ממשחק והשעה לא תהיה 2 בלילה. 

לא.

1 hour ago, Meron's said:

מסתבר כשרוצים, עוזרים. 

- תחנת רכבת ספיר לא קרובה לאיצטדיון נתניה, בדיוק כמו ההגנה או וולפסון מבלומפילד. 

והנה עדיין, בלי היסוס ובלי בקשות מיוחדות יש 3 רכבות לאיצטדיון שקטן מבלומפילד בחצי. 

אין שום סיבה שאני אחזור משחק הבא כמו שחזרתי, היה סיוט מיותר גם בהלוך וגם בחזור ואני לא גר רחוק. 

אנחנו פראיירים זה בטוח, השאלה אם יש פה מספיק אנשים שילכו איתי עם זה בכל הכוח?!?! 

Screenshot_20220810-173144.png

תעזור לי לעזור לך.

On 17.5.2022 at 15:22, T.L MTA said:

רכבת חזור 25 דקות חצי שעה אחרי השריקה 

שלא תסיים את דרכה בתחנות המרכז 

אלא שתגיע עד באר שבע בדרום

וחיפה בצפון 

לדעתי אחת לכל כיון תעשה אחלה עבודה 

מ2017 יש עבודות חישמול כל לילה צפונית לתא. הרכבת האחרונה עד 22:00.

מחדל אחושרמוטה שדופק אותי רצח כל יום

לפני15 שעות , Meron's said:

מסתבר כשרוצים, עוזרים. 

בכבישים היה גם סיוט לחזור ביום חמישי עם כל הבלגן הזה של הרכבות בתוספת עבודות בכביש לקח לי כמעט שלוש שעות נסיעה משעת סיום המשחק להגיע הביתה, זה לא היה נורמלי בלילה ושוקל כמה הימי חמישי האלו שווים את הדבר הזה. באמת שזה היה לא נורמלי אחרי אריס, אף פעם בלילה זה לא היה ככה. 

On 17.5.2022 at 16:44, R24 said:

הווליום ברמקולים במשחקי גביע - ברמת נזק לצמיתות לעור התוף של אלפי אנשים (אולי אני סתם רגיש ומגזים אבל זה מרגיש ככה)

האמת שזו הנקודה הכי קלה אולי לביצוע. יש מכשירים לא יקרים בכלל שבודקים רמות דציבלים. יש רמות מותרות בחוק שעקיפה שלהן יכולה להביא לאישומים מנהליים (בתכלס פליליים). 

ברוב מועדוני הלילה זה הרבה מעל המותר אבל לא עושים עם זה כלום כי אנשים מגיעים לשם מבחירה למטרה הזו. 

מספיק כמה מדידות מתועדות בוידאו ואיום בתביעה ייצוגית ולא תצטרכו לדבר עם הנהלת מכבי כי עיריית תל אביב בעצמה תאסור את זה. השאלה אם זה באמת בדציבלים האלה. רצוי למדוד בכיסאות שהכי קרובים לרמקולין. יש מצב טוב שזה גם יעזור בעניין הצרחות של סידי

אגב נקודה שעלתה לי והתחדדה נגד אריס

קו 54 ביום משחק מתא ההגנה לבלומפילד, מה קשה לשים אוטובוס מפרקי??? סתם אנשים מצטופפים כמו סרדינים 

6 דקות לפני, yellowcake said:

אגב נקודה שעלתה לי והתחדדה נגד אריס

קו 54 ביום משחק מתא ההגנה לבלומפיחד, מה קשה לשים אוטובוס מפרקי??? סתם אנשים מצטופפים כמו סרדינים 

מעניין איזה סרדיניה תהיה ברכבת הקלה

רק שתבינו, ב''ש הביאו אולי 4 אלף אוהדים אם אני ממש מגזים וארגנו להם הסעות מתחנת הרכבת וחזרה ו3 רכבות חזור. זה 100% מתפוסת הקהל שיכול לחזור הביתה ברכבת. 

חייבים ללחוץ על ההנהלה החל ממחר וכל זמן שהם יכולים לתת מענה