Jump to content

תחב''ץ ובקשות לעונה הבאה

Meron's

Recommended Posts

למרות הניסיונות ליצור שינוי העונה בדברים חשובים מסביב למגרש, כלום לא התקדם לצערי. 

אשמח שתכתבו על בעיות שחוזרות על עצמם במשחקי הבית בלבד כרגע:

1. אם יש פה כאלו שנפגעו מחוסר בתחבורה ציבורית בדרך חזרה(או הגעה) הביתה מהמשחקים בין אם בגלל השבת/מוצ''ש או שעה מאוחרת ביום חול

- אין רכבת חזור 

- הבעיה שצומת פלאפל ג'ינה חסומה והם מחכים בתחנת אוטובוס מלא זמן לאוטובוס שיגיע(וכמובן עד אז הכל מפוצץ) 

- אין להם אוטובוס לחזור הביתה 

או כל בעיה בענייני תחב''צ שנראת לכם חשובה

כמובן בולט היעדר הסעות, כי כשהיו הביקוש היה גבוהה. 

2. מוזיקה במגרש (כולל שירים אחרי גולים) פעם היה אפשר לשמוע את העידוד בזמן חימום השחקנים, ככה לומדים שירים ונכנסים לאווירה. בפועל מרגיש כמו מועדון עם מוזיקה שאין לה שום קשר לכדורגל

3. מה עם הגג? לא ויתרנו על זה אני מקווה. 

4. האוכל בקיוסקים, לא אמרו שיהיו מסעדות מסביב למגרש? 

כל ענייני אוהדים/ארגון/תפאורה וכאלה,  זה לנושאים אחרים. 

אני מדבר נטו על המסביב

** הקיצר הבנתם את הכיוון. תרשמו הכל אבל מפורט כדי שיהיה באמת אפשר להתייחס לזה. 

רכבת חזור 25 דקות חצי שעה אחרי השריקה 

שלא תסיים את דרכה בתחנות המרכז 

אלא שתגיע עד באר שבע בדרום

וחיפה בצפון 

לדעתי אחת לכל כיון תעשה אחלה עבודה 

1. כמו ששמש כבר כתב- הביזיון הזה עם החרא של הסוסים מחוץ לבלומפילד. מצפה ממכבי להציף את זה בטונים גבוהים.

2. מוזיקה שלא רק מפריעה לעידוד, בד"כ קשה מאד לנהל שיחה סבירה עם חבר שיושב לידך. 

3. קיוסק- מחירים מוגזמים ומוצרים לא מגוונים בעליל. מי שהיה פעם במשחקים בחול יודע שהרבה פעמים אפשר לקנות אוכל של ממש (וגם טעים הרבה פעמים) בקיוסק באצטדיון. אפשר ורצוי לבצע מכרז כדי לגייס מישהו קצת פחות מביך מהשירות הביזיוני שמכבי מספקת כרגע במזנון. בנוסף על הכל, יותר מזנונים פתוחים לפני המשחק כשאין עומס מאשר במחצית כשיש! הזיה.

4. רעיון אולי מרחיק לכת (אולי). מפריע לתושבי השכונות שיש רעש? תעשו פאן-זון בגן כרוניגן לפני המשחק. ארבע שעות לשריקה, בירה ואוכל במחיר סביר, מוזיקה של מכבי, מאפרות לילדים וכל השיט. תיצרו תרבות כדורגל באפס מאמץ, הגן כבר נמצא ממש שם.

5. לא יודע אם זה הנושא, ובכל זאת. מכבי עובדים עם פילה שזה נחמד סהכ. על (כמעט) כל פריטי האופנה של מכבי, מלבד הצבע, אפשר לפספס שמדובר במרצ' של הקבוצה ולא בסתם פריט צהוב של פילה. אישית לא קניתי לילד שלי חליפת תינוק נטו כי היא לא 'מכבי' בעיני. בגדים צהובים וכחולים יש לו גם ככה מלא.

זהו. תודה יאח.

54 דקות לפני, T.L MTA said:

רכבת חזור 25 דקות חצי שעה אחרי השריקה 

שלא תסיים את דרכה בתחנות המרכז 

אלא שתגיע עד באר שבע בדרום

וחיפה בצפון 

לדעתי אחת לכל כיון תעשה אחלה עבודה 

מסכים במאת האחוזים.

התדירות של התחבורה הציבורית אחרי משחקים היא נוראית ומשאירה אותי בתור אחד שאין לו רישיון תלוי ברצון הטוב של רכבת ישראל בחזור(במשחקים בשבת אין לי פיתרון להלוך ולפעמים גם לחזור אם אין לי טרמפ כי לא הסתדר לאותו אדם שקבעתי מולו/לא הולך בכלל למשחק שהגעתי אליו).

צריך וחייב להגדיל את תדירות הקווים אל מחוץ למרכז אחרי משחקים כדי לאפשר לאנשים להגיע לרכבת באופן רגוע אחרי משחקים ולא לקוות שלא תהיה הארכה/תוספת זמן ארוכה כדי שאוכל להספיק לרכבת(כמו במשחק מול ב"ש בגביע,אז שלפחות במשחקים גדולים יוציאו תגבור של רכבות אחרי משחקים ובעולם אדיאלי זה יהיה בכל המשחקים).

והאמת שזה מנע ממני להגיע ללא מעט משחקים שרציתי להגיע אליהם.

@Meron's

29 דקות לפני, avich15 said:

1. כמו ששמש כבר כתב- הביזיון הזה עם החרא של הסוסים מחוץ לבלומפילד. מצפה ממכבי להציף את זה בטונים גבוהים.

2. מוזיקה שלא רק מפריעה לעידוד, בד"כ קשה מאד לנהל שיחה סבירה עם חבר שיושב לידך. 

3. קיוסק- מחירים מוגזמים ומוצרים לא מגוונים בעליל. מי שהיה פעם במשחקים בחול יודע שהרבה פעמים אפשר לקנות אוכל של ממש (וגם טעים הרבה פעמים) בקיוסק באצטדיון. אפשר ורצוי לבצע מכרז כדי לגייס מישהו קצת פחות מביך מהשירות הביזיוני שמכבי מספקת כרגע במזנון. בנוסף על הכל, יותר מזנונים פתוחים לפני המשחק כשאין עומס מאשר במחצית כשיש! הזיה.

4. רעיון אולי מרחיק לכת (אולי). מפריע לתושבי השכונות שיש רעש? תעשו פאן-זון בגן כרוניגן לפני המשחק. ארבע שעות לשריקה, בירה ואוכל במחיר סביר, מוזיקה של מכבי, מאפרות לילדים וכל השיט. תיצרו תרבות כדורגל באפס מאמץ, הגן כבר נמצא ממש שם.

5. לא יודע אם זה הנושא, ובכל זאת. מכבי עובדים עם פילה שזה נחמד סהכ. על (כמעט) כל פריטי האופנה של מכבי, מלבד הצבע, אפשר לפספס שמדובר במרצ' של הקבוצה ולא בסתם פריט צהוב של פילה. אישית לא קניתי לילד שלי חליפת תינוק נטו כי היא לא 'מכבי' בעיני. בגדים צהובים וכחולים יש לו גם ככה מלא.

זהו. תודה יאח.

אחלה נקודות

כל הסעיפים הם חשובים אבל הענייו של המוזיקה זה בגדר חובה.

מסיבת טכנו באומן עד 6 בבוקר זה הליכה בפארק לעומת המוזיקה בבלומפילד. בלתי אפשרי.

5 דקות לפני, Raumdeuter said:

מסכים במאת האחוזים.

התדירות של התחבורה הציבורית אחרי משחקים היא נוראית ומשאירה אותי בתור אחד שאין לו רישיון תלוי ברצון הטוב של רכבת ישראל בחזור(במשחקים בשבת אין לי פיתרון להלוך ולפעמים גם לחזור אם אין לי טרמפ כי לא הסתדר לאותו אדם שקבעתי מולו/לא הולך בכלל למשחק שהגעתי אליו).

צריך וחייב להגדיל את תדירות הקווים אל מחוץ למרכז אחרי משחקים כדי לאפשר לאנשים להגיע לרכבת באופן רגוע אחרי משחקים ולא לקוות שלא תהיה הארכה/תוספת זמן ארוכה כדי שאוכל להספיק לרכבת(כמו במשחק מול ב"ש בגביע,אז שלפחות במשחקים גדולים יוציאו תגבור של רכבות אחרי משחקים ובעולם אדיאלי זה יהיה בכל המשחקים).

והאמת שזה מנע ממני להגיע ללא מעט משחקים שרציתי להגיע אליהם.

@Meron's

אירוע של מעל 20 אלף איש לא מצריך לחכות לעוד כמה אלפים(מה שנקרא משחק גדול) 

לכן אני אוסף בקשות. 

לדוגמא במשחקים של חיפה לא משנה נגד מי יש רכבות חזור למרכז(משחק בית של חיפה בסמי עופר כן?!?) 

תרשמו הכל. תודה על השיתוף פעולה 

14 דקות לפני, Meron's said:

אירוע של מעל 20 אלף איש לא מצריך לחכות לעוד כמה אלפים(מה שנקרא משחק גדול) 

לכן אני אוסף בקשות. 

לדוגמא במשחקים של חיפה לא משנה נגד מי יש רכבות חזור למרכז(משחק בית של חיפה בסמי עופר כן?!?) 

תרשמו הכל. תודה על השיתוף פעולה 

אני בא מכיוון דרום(אשדוד-אשקלון) אז בגלל זה העלתי את הסוגייה(הדוגמא שנתת כאן מוכרת לי ופה אני מסכים איתך).

או שמכבי יארגנו שאטלים לכיוון דרום/צפון למי שצריך(כמו שיש שאטלים להלוך מדי פעם אז שיהיה משהו כזה גם לחזור).

הווליום ברמקולים במשחקי גביע - ברמת נזק לצמיתות לעור התוף של אלפי אנשים (אולי אני סתם רגיש ומגזים אבל זה מרגיש ככה)

Just now, R24 said:

הווליום ברמקולים במשחקי גביע - ברמת נזק לצמיתות לעור התוף של אלפי אנשים (אולי אני סתם רגיש ומגזים אבל זה מרגיש ככה)

אתה לא מגזים אי אפשר לדבר עם חבר שנמצא כיסא לידך.

21 דקות לפני, R24 said:

הרג אותי,עוד שנייה אשכרה דיממתי מהאוזניים.

אני גר ברמת גן ומגיע למגרש בתחבורה ציבורית, בימי שבת בשביל להגיע בשעה סבירה לבלומפילד צריך לקחת לפחות שני אוטובוסים של שבת (מבורך) ואם אני לא רוצה לשרוף שעתיים אז מונית שעולה לפחות 50 שקלים, זה דווקא מובן אבל גם בעיה שצריך לדבר עליה אבל מעבר לכך באמת הבעיה אחרי משחקים, מאז הדרבי 3-2 כל פעם מוצאים דרך טיפשית אחרת לחסום שם את ג'ינה, אם עד עכשיו היה בלאגן והייתה סיבה שלאוטובוס לוקח מלא זמן להגיע עכשיו זה פשוט מיטיב עם מי שחנה בין ג'ינה לקיבוץ גלויות.

לא יכול להיות שלא מצאו סידור עדיין, כל כך קשה להגיע להסדר ולהעמיד שלושה אוטובוסים עירוניים/לא עירוניים שעומדים בתחנה ויוצאים רבע שעה אחרי שריקת הסיום?

Just now, idan12 said:

אני גר ברמת גן ומגיע למגרש בתחבורה ציבורית, בימי שבת בשביל להגיע בשעה סבירה לבלומפילד צריך לקחת לפחות שני אוטובוסים של שבת (מבורך) ואם אני לא רוצה לשרוף שעתיים אז מונית שעולה לפחות 50 שקלים, זה דווקא מובן אבל גם בעיה שצריך לדבר עליה אבל מעבר לכך באמת הבעיה אחרי משחקים, מאז הדרבי 3-2 כל פעם מוצאים דרך טיפשית אחרת לחסום שם את ג'ינה, אם עד עכשיו היה בלאגן והייתה סיבה שלאוטובוס לוקח מלא זמן להגיע עכשיו זה פשוט מיטיב עם מי שחנה בין ג'ינה לקיבוץ גלויות.

לא יכול להיות שלא מצאו סידור עדיין, כל כך קשה להגיע להסדר ולהעמיד שלושה אוטובוסים עירוניים/לא עירוניים שעומדים בתחנה ויוצאים רבע שעה אחרי שריקת הסיום?

מאיפה אתה מגיע?

כי מאלוף שדה יש קו ישיר

וגם מהבורסה יש

וזה 2 קצוות של העיר

לפני1 שעה , שמש צהובה said:

שיעשו כבר משהו עם הסוסים של המשטרה כי נמאס לדלג בין גושי חרא.

שהמדרגות נעות יעבדו כלפי מעלה לפני המשחק וכלפי מטה בסיום המשחק.

איזה בקשה מוזרה - מדרגות נעות לכיוון הנכון.

14 דקות לפני, kutomer said:

איזה בקשה מוזרה - מדרגות נעות לכיוון הנכון.

למה מוזרה? אם אתה יוצא אחרי המשחק והיא נעה כלפי מעלה, איך תרד בה?

רק בחצי שנה הראשונה היא עבדה לשני הכיוונים בהתאם לתנועת הקהל. היום היא לא עובדת בכלל (לפחות ב-8 זה כך)

נושא מבורך, אני אתחייס רק למה שאני מאמין שאפשר לשנות ולא נגיד למחירים במזנונים שזה שוד שכנראה לא ישתנה כי אוהבים להשתין עלינו בקשת וגם לקחת לנו 10 שקלים לכוס על השתן. הדבר העיקרי שבעיניי הכי הכי חשוב זה כמו שאמרו פה רכבת מתמלאת דרומה עד באר שבע וצפונה עד נהריה דרך תל אביב וחיפה בסיום משחק בחזור. לא הגיוני שבסמי יש  כל משחק (גם לכיוון צפון וגם לכיוון תל אביב ודרומה עד ב"ש) ואצלנו שהתחנה של וולפסון, כמו חוף הכרמל בסמי היא מרחק הליכה אין רכבת. זה גם יוצר מלא פקקים הרכבים, גם זיהום אוויר וגם יש הרבה כמוני שתלויים בטרמפים כדי להגיע למשחקים וזה מבאס מאוד להיות תלוי בבן אדם אחר. זה הכי חשוב, ישפר את חווית ההגעה למשחק בעשרות מונים. ברור שאם אפשר לכבות לגמריי או להחליש לחלוטין את המוזיקה שהקבוצה עולה לחימום או להפסיק עם רכבת לילה לקהיר אחרי הגולים או לצמצם את סידי ולהגיד לו להפסיק לחרב לקהל את ההתפרצות אחרי גולים זה ישמח. אבל בעיקרון הרכבת הכי חשוב ואם במשרד התחבורה לא רוצים לתקן את העוול הזה אז שפשוט יגידו בפנים שהם זורקים עלינו זין וישנו את שם הרכבת מ"רכבת ישראל" ל"רכבת מכבי חיפה".

8 דקות לפני, שמש צהובה said:

למה מוזרה? אם אתה יוצא אחרי המשחק והיא נעה כלפי מעלה, איך תרד בה?

רק בחצי שנה הראשונה היא עבדה לשני הכיוונים בהתאם לתנועת הקהל. היום היא לא עובדת בכלל (לפחות ב-8 זה כך)

הייתי ציני :)