Jump to content

Recommended Posts

משהו רע עובר על הבחור כבר עונה שניה ברציפות 

לי אישית יש משהו שהוא קצת קשה לצפייה כשהוא בהרכב 

אני לא מדבר כרגע על חוסר היכולת של שאר השחקנים אבל הוא הורס את שטף המשחק ולא יודע ליצור מצבים או לדחוף קדימה בעיקר נגד קבוצות מצופפות 

אין עוררין על היכולת שלו לבלום התקפות ולהיות מאין בלם שלישי בקישור אבל שחקן בעמדה שלו לא יכול להיות בלי משהו במשחק שיכול לגרום לקצת איום מבחינה התקפית (עזרה להתקפה ביצירת מצבים, יכולת בעיטה סבירה)

הרבה יותר נהנתי במשחק הקודם מול חיפה , אומנם היינו יותר חשופים אבל היה שטף למשחק והיה סוף סוף קצת משהו שאפשר לקרוא לו כדורגל 

העזיבה של דור פרץ פשוט חשפה את כל החולשות שלו

צריך לחשוב על זה לקראת העונה הבאה 

גלזר זה מסוג השחקנים שבלי מאמן טוב יראו רע. 

הליצנים האחרונים שאימנו פה לא ידעו להחביא את החסרונות של גלזר כמו שאיביץ׳ עשה ובגלל זה הוא נראה ככה. 

זה לא מקרי שיש לו 4 עונות במכבי והשתיים הטובות היו עם מאמן נורמלי. 

16 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא מבין איך החילוף היה של גולאסה ולא שלו, במיוחד אחרי שגולאסה שיחק את האחורי נגד חיפה והיה מצויין. 

גלזר לא היה צריך לחזור להרכב אחרי שנראינו כמו שנראינו מול חיפה 

טמטום אבל מה חדש

6 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

גלזר לא היה צריך לחזור להרכב אחרי שנראינו כמו שנראינו מול חיפה 

טמטום אבל מה חדש

איך נראינו בדיוק מול חיפה? מחצית ראשונה בנס לא קיבלנו 3. תבינו אם יש שחקן שהוא גם עושה הגנה ברמה של גלזר וגם טוב התקפית אז הוא תוך שנה לא פה.

משחק קבוע מתחילת העונה. בתחילת העונה סחב פציעה משמעותית, ואני בספק שהיום הוא כשיר במאה אחוזים.

חוץ מזה הוא עומד אחרון לפני הגנה רעה מאוד, שהשחקנים בה משתנים כל משחק, וברוב המשחקים העונה שיחק עם קשרים התקפיים מאוד ובלי שחקני כנף.

אזכיר שוב שכשקבוצה משחקת רע כמעט כל השחקנים בה יראו רע 

הציפייה הייתה שגלזר יילך וישתדרג, וזה לא קורה בלשון המעטה.

היתרון היחסי שלו נעלם ונשאר שחקן חד גוני שלעיתים יהיה טוב ולרוב יהיה בינוני.

הפציעה לא קשורה ליכולת שכותב האשכול מדבר עליה.

אפחד לא אמר שהוא נחלש בעצירת התקפות של היריבה, הכוונה שהוא ממש נחלש בהתקפה - יותר נכון לא התקדם בכלל. כל כדור אצלו ברגל 90 אחוז חוזר אחורה לבלם, וכל בעיטה שלו פעם פעמיים במשחק סתמית לגמרי וגומרת התקפה. אין שום שיפור ביכולת ההתקפית, ביצירת המשחק וההתקפות

לצערי זה שחקן שמתאים יותר לקבוצות מתגוננות, שים אותו לדוגמא בונציה לדעתי הוא מצליח שם יותר מדור.

גם פה אין בעיה לשחק איתו נגד קבוצות שמשחקות פתוח, אבל צריך מאמן שידע להוציא אותו במשחקים כמו אתמול שהוא לא עשה כלום על המגרש ברגע שהם קיבלו את האדום, ושידע לא לשחק איתו נגד קבוצות בונקר כמו סחנין.

במקום זה הוא משחק 90 דקות בכמעט כל המשחקים העונה אז כנראה שהעייפות גם פקטור.

סיכום הקריירה של גלזר:

הגנה -100.

התקפה - 0.

בעיטה מביכה, כמות שערים מביכה, לא זוכר מתי נתן מסירה מקדמת או מסירה לשער (או אפילו הוקי אסיסט). כל פעם שמקבל את הכדור קודם כל מוסר אחורה (לפעמים זה מלווה בסיבוב במקום לפני) במקום להרים את הראש ולזהות את השחקן הפנוי מקדימה (וכמובן רצוי לעשות את זה מהר ובנגיעה). 

באמת שאם היה נותן אפילו 50% יותר בהתקפה היו חוטפים אותו באירופה כבר. 

עדיין שומר אותו אצלנו כמובן כי.... הגנה - 100. היו העונה משחקים שהוא החזיק לנו בעצמו לבד לגמרי את האמצע. זה עד כמה הוא גדול הגנתית. חבל שהתקפית הוא חושך

לפני17 שעות , מנג'ר יונייטד said:

גלזר פשוט שחוק. לא מבין למה הוא לא קיבל מנוחה מהרגע שהפסדנו בגביע, או נניח אחרי הדרבי. 

זה סתם תירוץ בשקל.

גלזר לא משדרג את המשחק שלו מ 2018/19.

זו אחת העמדות הכי קריטיות בכדורגל המודרני, בתור קבוצה שצריכה ליזום מול 99% אם לא 100 מול כל הקבוצות בליגה, הוא פוגע אנושות במשחק המעבר מהגנה להתקפה. אין לו פס, אין לו דיוק, הוא לא רואה את המשחק כמו שקשר בעמדה שלו צריך, לכן 99% מהמסירות שלו חוזרות לבלם/מגן או החוצה. על איומים לשער אין מה לדבר בכלל, ברמה של איינבינדר. גם החלק החזק שלו כביכול מבחינת אחוזי ההצלחה בתיקולים ירד.

הוא כל הזמן צריך סביבו שחקנים שיחפו על הרבה חסרונות ואנחנו רואים את זה טוב מאוד בשנתיים האחרונות.

אם הוא היה גבוה יותר היה יכול להיות בלם אדיר.

לפני2 שעות , MTA For Ever said:

זה סתם תירוץ בשקל.

גלזר לא משדרג את המשחק שלו מ 2018/19.

זו אחת העמדות הכי קריטיות בכדורגל המודרני, בתור קבוצה שצריכה ליזום מול 99% אם לא 100 מול כל הקבוצות בליגה, הוא פוגע אנושות במשחק המעבר מהגנה להתקפה. אין לו פס, אין לו דיוק, הוא לא רואה את המשחק כמו שקשר בעמדה שלו צריך, לכן 99% מהמסירות שלו חוזרות לבלם/מגן או החוצה. על איומים לשער אין מה לדבר בכלל, ברמה של איינבינדר. גם החלק החזק שלו כביכול מבחינת אחוזי ההצלחה בתיקולים ירד.

הוא כל הזמן צריך סביבו שחקנים שיחפו על הרבה חסרונות ואנחנו רואים את זה טוב מאוד בשנתיים האחרונות.

אם הוא היה גבוה יותר היה יכול להיות בלם אדיר.

אני לא חושב שזה תירוץ וברור שיש ירידה ברמה ועוד הרבה גורמים שמשפיעים על היכולת שלו, אבל מעל לכל, אני מסתכל על גלזר ורואה שחקן שמבקשים ממנו לעשות דברים שהוא לא יודע או לא בולט בהם וכל זה תוך כדי שהוא מחזיק את ההגנה והחלק ההגנתי של הקישור לבד ומתמודד עם עומס ופציעות בלי דקה של מנוחה. 

קבלת ההחלטות הלא טובה שלו בחודש-חודשיים האחרונים היא לא מקרית בעיניי והיא זועקת לשמיים מבחינת עייפות. עכשיו יבוא מישהו ויטען שהכושר הגופני של כל הקבוצה ירוד, יכול להיות, אבל כאן זה אפילו מעבר לזה. עומס פסיכי ואפס מנוחה.

אין מה לתת לגלזר לנהל את המשחק על קו ה-16 בדקות הסיום של המשחק

כולם ראו שעדיף להוציא אותו ולא את גולסה ובכל זאת הוא הוציא את גולסה

מאמן עם קצת מעוף היה אומר לו תשאר בהגנה עם עוד איזה בלם ונותן לאיזה סבוריט להוביל את ההתקפות

מה אתם אומרים הוא מתאים להיות בלם?

אני רק חייב לציין שאני אמרתי שהוא הורס לנו את ההתקפה כולכם יצאתם עליי שאני לא מבין כדורגל והנה הגענו לסוף העונה ולצערי צדקתי..

9 דקות לפני, Liran Antebi said:

אני רק חייב לציין שאני אמרתי שהוא הורס לנו את ההתקפה כולכם יצאתם עליי שאני לא מבין כדורגל והנה הגענו לסוף העונה ולצערי צדקתי..

הכי רחוק מבלם. הוא בקושי יודע לתקל בלי לגלוש כל פעם.

31 דקות לפני, Barksdale said:

בעד למכור, הוא הגיע לתקרת היכולת שלו וכרגע הוא לא תורם כלום על המגרש.

נקבל מיליון אירו על גלזר?

לפני19 שעות , פנחס שוף said:

אין מה לתת לגלזר לנהל את המשחק על קו ה-16 בדקות הסיום של המשחק

כולם ראו שעדיף להוציא אותו ולא את גולסה ובכל זאת הוא הוציא את גולסה

מאמן עם קצת מעוף היה אומר לו תשאר בהגנה עם עוד איזה בלם ונותן לאיזה סבוריט להוביל את ההתקפות

בדיוק. גם אותי מבאס שגלזר לא משפר את היכולת ההתקפית שלו אבל אם הוא היה משפר אותה הוא כבר ממזמן לא היה משחק פה. הוא קשר אחורי דפנסיבי נהדר ולמרות עונה פחות טובה כמו כל הקבוצה בערב הוא הציל אותנו והראה עליונות הרבה פעמים העונה. את הבעיות שיש לו, היו לו גם אצל איביץ' אבל איביץ' ידע להעלים אותם ולהבליט את היתרונות שלו. קצת קשה לי ליפול עליו ולעלות אותו על הגריל שאנחנו בלי מאמן נורמלי שיודע להפיק ממנו את המיטב.

בגלל שהוא לא יודע לתקוף הוא בישראל ולא בחו''ל,העונה החיסרון הזה מורגש בגלל שכל הקבוצה הייתה חזקה ולא ידע ליצור התקפות וזה היה בולט לעין

שהוא לא יודע להתקיף עם הכדור,בתקופות שהוא היה משחק עם דור פרץ וגולסה החיסרון הזה היה נעלם והיתרונות שלו בתור קשר אחורי נטו היו בולטות והוא היה מפחיד הגנתית

לפני3 שעות , BRoi said:

בגלל שהוא לא יודע לתקוף הוא בישראל ולא בחו''ל,העונה החיסרון הזה מורגש בגלל שכל הקבוצה הייתה חזקה ולא ידע ליצור התקפות וזה היה בולט לעין

שהוא לא יודע להתקיף עם הכדור,בתקופות שהוא היה משחק עם דור פרץ וגולסה החיסרון הזה היה נעלם והיתרונות שלו בתור קשר אחורי נטו היו בולטות והוא היה מפחיד הגנתית

ב2 עונות האליפות, הקשרים הקדמיים עשו הגנה מדהימה אז היה עליו פחות לחץ ועומס 

העונה זה גלזר לבד, התקפה אחרי התקפה והוא לא יודע להתמודד עם זה. 

הוא נשאר אותו גלזר של איביץ' מבלי להשתדרג וכשאתה לא משתדרג אתה הולך אחורה. 

לפני23 שעות , Liran Antebi said:

יגרום ליותר פנדלים מייני. 

כפרה על שניהם שיישארו במכבי עד הפרישה

56 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

יגרום ליותר פנדלים מייני. 

כפרה על שניהם שיישארו במכבי עד הפרישה

מסכים איתך לגמרי.. זה שחקן שצריך להיות במכבי ללא קשר ליכולת שלו