Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בבלומפילד | משחק רע נוסף, תוצאה רעה ובאמת שבלי סיבה

Sawyer

Recommended Posts

לפני17 שעות , Sawyer said:

מבין את הכעס על מכבי שלא עושים מספיק, והם לא עושים מספיק. אבל העונש והאשמה היא של ההתאחדות/מנהלת/טפר/אחרים. ועליהם הכעס שלי ולא לבוא לא מעניש אותם

להבנתי החרם היה על קניית כרטיס, לצערי בעקבות העונה היה לי שפע כרטיסים לשער 13, אז זאת לא הייתה הבעיה...

גל, בחייאת. 

לפני מכבי ולפני ההתאחדות, האשמה קודם כל היא על אותם אוהדים שפגעו בנו כקבוצה וזרקו דברים למגרש. קודם כל ולפני הכל.

שנית, ההתאחדות- ממנה אני לא מצפה כלום. מענישה באופן מטופש שוב ושוב וגומרת אותנו. 10 אוהדים זורקים חפצים ובמקום לאכוף את זה עם משטרה הם מחליטים בצורה שרירותית לפגוע באלפי אוהדים שלא קשורים לנושא ואף דואגים לייצר אקלים טוב ביציע. ועל זה צריך להילחם! ובכל הכוח.

מכבי יכלה לעשות הרבה מאד. הם מבינים שם את הניואנסים ויכלו ללכת לקראת אלפי האוהדים שיושבים בשער 11 ולא קשורים לזה! אבל הם החליטו לשתף פעולה עם העונש המגוחך של ההתאחדות ולא לחשוב יצירתי כדי להטיב עם האוהדים (99% משער 11) שלא קשורים לזה. ועל זה צריך להילחם בפעם השנייה. 

המחאה הצליחה. יחסית הגיעו הרבה פחות אוהדים ממה שהיו צפויים להיות. אם הגעת לשער 13 ואתה מתגאה בזה הייתי מציע לך לחשוב שוב פעם על ההחלטה שלך ללכת נגד הקהל ובעד עונשים אנטי כדורגל. אל תבוא בבקשה לקהל רק שצריך לעודד. תהיה לצד האנשים גם בזמנים שפוגעים בהם בלי שהם עשו משהו רע. 

לא לעניין.

17 דקות לפני, ת"א שלנו said:

גל, בחייאת. 

לפני מכבי ולפני ההתאחדות, האשמה קודם כל היא על אותם אוהדים שפגעו בנו כקבוצה וזרקו דברים למגרש. קודם כל ולפני הכל.

שנית, ההתאחדות- ממנה אני לא מצפה כלום. מענישה באופן מטופש שוב ושוב וגומרת אותנו. 10 אוהדים זורקים חפצים ובמקום לאכוף את זה עם משטרה הם מחליטים בצורה שרירותית לפגוע באלפי אוהדים שלא קשורים לנושא ואף דואגים לייצר אקלים טוב ביציע. ועל זה צריך להילחם! ובכל הכוח.

מכבי יכלה לעשות הרבה מאד. הם מבינים שם את הניואנסים ויכלו ללכת לקראת אלפי האוהדים שיושבים בשער 11 ולא קשורים לזה! אבל הם החליטו לשתף פעולה עם העונש המגוחך של ההתאחדות ולא לחשוב יצירתי כדי להטיב עם האוהדים (99% משער 11) שלא קשורים לזה. ועל זה צריך להילחם בפעם השנייה. 

המחאה הצליחה. יחסית הגיעו הרבה פחות אוהדים ממה שהיו צפויים להיות. אם הגעת לשער 13 ואתה מתגאה בזה הייתי מציע לך לחשוב שוב פעם על ההחלטה שלך ללכת נגד הקהל ובעד עונשים אנטי כדורגל. אל תבוא בבקשה לקהל רק שצריך לעודד. תהיה לצד האנשים גם בזמנים שפוגעים בהם בלי שהם עשו משהו רע. 

לא לעניין.

ברור שמי שזורק חפצים חייב למות + אם אני רואה מישהו ב11 באזור שלנו ישר מתנפלים עליו כולם וכ"ו. הם בבונים חסרי מוח שמבחינתי לתת להם עונש מוות, מיותר לציין את זה בכלל.

אני פשוט חושב שאין פה באמת "מחאה" שכן, זה העונש שקיבלת, הם רצו שהעובדים לא יגיעו, שאותם "פאנטים" ישלמו את המחיר וישבו בבית/ישלמו עוד כסף על כרטיס. לא חושב שזה נותן לאף אחד שום דבר לא להגיע. ובכלל המחאות האלו של לא להגיע למשחקים הם לא נכונות ובאמת לא פוגעות במי שמכוונים לפגוע (אלא אם כן הבלתי אפשרי יקרה וכמה קבוצות גדולות יחרימו ביחד במספרים משמעותיים מספר משחקים וזה לא יקרה לעולם)

כשהקהל שלנו באמת ירצה לעשות משהו הוא ילך להפגין בהתאחדות, הוא יפגין ליריב טפר מתחת לבית ולאשתו בעבודה ולילדים שלו בגן. זה יהיה פעולה אמיתית של מחאה. מצטער, אינני חבר ארגון ואני לא מחויב להחלטות שאני לא מסכים עם האפקטיביות שלהן.

בכל מקרה, ביננו - אף אחד לא יעשה על "המחאה" הזאת כלום. נמשיך לאכול את העונש שלנו כמו שרמוטות ומבטיח לך שאף אחד בהתאחדות/מנהלת/דיינים/עסקנים בכלל יודע שהייתה מחאה אז עזובותך שטויות. כשיהיו מחאות אמיתיות במטרה להשפיע אהיה שם בחזית ובכל הכוח.

23 דקות לפני, Sawyer said:

ברור שמי שזורק חפצים חייב למות + אם אני רואה מישהו ב11 באזור שלנו ישר מתנפלים עליו כולם וכ"ו. הם בבונים חסרי מוח שמבחינתי לתת להם עונש מוות, מיותר לציין את זה בכלל.

אני פשוט חושב שאין פה באמת "מחאה" שכן, זה העונש שקיבלת, הם רצו שהעובדים לא יגיעו, שאותם "פאנטים" ישלמו את המחיר וישבו בבית/ישלמו עוד כסף על כרטיס. לא חושב שזה נותן לאף אחד שום דבר לא להגיע. ובכלל המחאות האלו של לא להגיע למשחקים הם לא נכונות ובאמת לא פוגעות במי שמכוונים לפגוע (אלא אם כן הבלתי אפשרי יקרה וכמה קבוצות גדולות יחרימו ביחד במספרים משמעותיים מספר משחקים וזה לא יקרה לעולם)

כשהקהל שלנו באמת ירצה לעשות משהו הוא ילך להפגין בהתאחדות, הוא יפגין ליריב טפר מתחת לבית ולאשתו בעבודה ולילדים שלו בגן. זה יהיה פעולה אמיתית של מחאה. מצטער, אינני חבר ארגון ואני לא מחויב להחלטות שאני לא מסכים עם האפקטיביות שלהן.

בכל מקרה, ביננו - אף אחד לא יעשה על "המחאה" הזאת כלום. נמשיך לאכול את העונש שלנו כמו שרמוטות ומבטיח לך שאף אחד בהתאחדות/מנהלת/דיינים/עסקנים בכלל יודע שהייתה מחאה אז עזובותך שטויות. כשיהיו מחאות אמיתיות במטרה להשפיע אהיה שם בחזית ובכל הכוח.

ההתאחדות נתנה עונש. אבל שוב ממנה אני לא מצפה לכלום. מכבי יכלה לקחת את העונש ולעשות דברים יצירתיים כדי שהקהל הנורמטיבי ב11 לא יפגע. היא לא עשתה. בידיעה שאלפי אוהדים טובים יפגעו ועל זה אסור לשתוק. אין לך מושג כמה ההתרחשויות שהיו הזיזו למועדון. הזיז מאוד. 

ואין שום קשר למי שחבר ארגון או לא. מה זה שייך? הציפייה לגלות ערבות הדדית ורעות. בסוף שומרים לך על התחת שלא תיפגע בהמשך הדרך עם עוד גזרה כזאת על לא עוול בכפך. אז מה אם יש לך כרטיסים לשער 13. יש כאלה שאין להם. יש ילדים שלא יכולים לשלם סכומים נוספים. לא אכפת לך מהם?! 

אנחנו צריכים להימדד בשעות כאלה. וברור שלמחאה אמיתית אתה לא תגיע. אל תגיד סתם. לא היית איתנו בהתאחדות לפני 6 שנים ולא בפעמים האחרונות ועכשיו למען האמת זו מחאה אמיתית. שלום. לפחות אל תגיד סתם. אני מציע לך לחשוב על הדברים שוב. לא לעניין ההפקרות הזאת. בסוף אף אחד מאיתנו לא מגן על החארות שזורקים חפצים. אלא מבקש שיאכפו את זה בצורה אחרת. לא ייתכן שאלפי אוהדים מצוינים יפגעו ואנחנו נמשיך כרגיל. יש לנו אחריות.

לא הזיז להתאחדות ולמענישים, לא מכבי. אין שאלה בנושא. ולא הייתה שום משמעות על הבעיה עצמה 

לגבי האשמה המכוערת שאני לא בא למחאות, אין מה להגיב, קבל את זה כעובדה שהייתי ביותר מחאות של מכבי ממך ואם זה מה שאתה כותב, אז בהצלחה גבר. 

לפני7 שעות , Sawyer said:

לא הזיז להתאחדות ולמענישים, לא מכבי. אין שאלה בנושא. ולא הייתה שום משמעות על הבעיה עצמה 

לגבי האשמה המכוערת שאני לא בא למחאות, אין מה להגיב, קבל את זה כעובדה שהייתי ביותר מחאות של מכבי ממך ואם זה מה שאתה כותב, אז בהצלחה גבר. 

אין לי עניין להוכיח מי היה ביותר מחאות. הייתי במלא מחאות ואני לא מתגאה בזה אלא מתבייש שככה מתנהלים כלפי הקהל שלנו. אני רוצה אותך איתנו ולא לשים אותך במקום שבו אתה מתגונן, מתנצל או מראה לי למי יש גדול יותר. פייר, לא מעניין. תהיה איתנו. אתה ושאר האוהדים סופר חשובים במהלכים האלה. די עם טמינת הראש בחול. יש לנו אחריות כבדה על הכתפיים לגרום לדור הבא של האוהדים להמשיך להגיע ליציעים ושהיציע יהיה עם אקלים חיובי וטוב. הייתי שמח לראות אותך איתנו בפעם הבאה ולא בפוזיציה שמנסה להראות למה אין סיכוי לx או לy. 

מחאות בישראל צריכות לכאוב כלכלית למישהו. במקרה שלנו רצוי שיכאב למישהו שמסוגל להזיז דברים בהתאחדות (לוזון ובן זקן הם דוגמה טובה).

אם על כל עונש רדיוס\סגירת יציעים נחרים 3 משחקי חוץ יהיו כבר נשמות טובות שיפסידו את ההכנסה השנתית וידאגו לשינוי.

אבל הכי טוב להחרים את הקבוצה שלך ולא להגיע למשחק בית למרות שהקבוצה שלך נפגעה מהעונש הזה הכי הרבה.

במקום להחרים את הדרבי שמארחת הפועל מחרימים משחק שמכבי מארחים- לא הזיז לאף אחד שם למעלה ואם פגע במישהו זה רק במכבי.

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

מחאות בישראל צריכות לכאוב כלכלית למישהו. במקרה שלנו רצוי שיכאב למישהו שמסוגל להזיז דברים בהתאחדות (לוזון ובן זקן הם דוגמה טובה).

אם על כל עונש רדיוס\סגירת יציעים נחרים 3 משחקי חוץ

רעיון טוב

טופ2 הצעות כאן

לפני5 שעות , הילד בן 30 said:

אם על כל עונש רדיוס\סגירת יציעים נחרים 3 משחקי חוץ יהיו כבר נשמות טובות שיפסידו את ההכנסה השנתית וידאגו לשינוי.

אבל הכי טוב להחרים את הקבוצה שלך ולא להגיע למשחק בית למרות שהקבוצה שלך נפגעה מהעונש הזה הכי הרבה.

במקום להחרים את הדרבי שמארחת הפועל מחרימים משחק שמכבי מארחים- לא הזיז לאף אחד שם למעלה ואם פגע במישהו זה רק במכבי.

כתבת יפה, אבל זה לא נכון. אתה מציג את המהלך כאילו מכבי נפגעה והיא לא הייתה הכתובת. ואז לטענתך היא נפגעה פעמיים - בפעם הראשונה מההחלטה של ההתאחדות ובפעם השנייה מההחלטה לצאת למחאה.

אבל אתה שוכח לציין שמכבי יכלה לפעול בצורה יצירתית וחכמה ומחד לקבל את העונש של ההתאחדות ומאידך לוודא ש-4,990 האוהדים שיושבים בשער 11 לא יפגעו בגלל 10 אוהדים שהחליטו לזרוק דברים למגרש. 

מכבי החליטה לשתף פעולה עם העונש למרות שהיא אמורה וצריכה להיות גוף הרבה יותר גמיש, קשוב ומבין עניין מאשר דיין ההתאחדות או הגוף הרקוב כמו ההתאחדות. מכבי מכירה את הקהל שלה. היא יודעת שיש גורמים בעייתיים בקהל וזה מיעוט שבמיעוט. אז מה פשר ההסכמה הבזויה של המועדון להשלים עם עונש רדיוס ארור?!

הייתה ציפייה ממכבי לבוא האוהדים הנורמטיים של שער 11. הם לא אשמים ב10 טיפשים שהחליטו לחרב לנו את האווירה ביציעים. בשביל זה יש גורמי אכיפה. מה הם רוצים מאיתנו?! 

איפה מכבי שמזכה אותנו בשובר לחנות כפיצוי? איפה המקום של מכבי להתגבר על העונש הלא הוגן הזה עם כניסה למשחק גביע וליגה בעונה הבאה במחיר של משחק אחד. 

אפשר היה למצוא פתרונות. אבל לא היה להם מספיק חשוב. 

ובגלל שלא היה להם מספיק חשוב לתת גיבוי לקהל הנורמטיבי של 11 הם איבדו הכנסה משמעותית של 300 אלף ש"ח של אוהדים שהצביעו ברגליים ולא קנו כרטיסים. 

מיותר לציין שזה הזיז ועוד איך למכבי.

הזיז מאוד.

אסור לנו לתת למועדון היקר שלנו לחשוב שאנחנו מובנים מאליהם. יציע של 5 אלף אוהדים לא צריך להיענש בגלל 10 אוהדים שמחליטים לעשות מה שבראש שלהם. אנחנו לא ניתן לזה יד והיה מצופה שתצטרף גם אתה.

לפני18 שעות , ת"א שלנו said:

אין לי עניין להוכיח מי היה ביותר מחאות. הייתי במלא מחאות ואני לא מתגאה בזה אלא מתבייש שככה מתנהלים כלפי הקהל שלנו. אני רוצה אותך איתנו ולא לשים אותך במקום שבו אתה מתגונן, מתנצל או מראה לי למי יש גדול יותר. פייר, לא מעניין. תהיה איתנו. אתה ושאר האוהדים סופר חשובים במהלכים האלה. די עם טמינת הראש בחול. יש לנו אחריות כבדה על הכתפיים לגרום לדור הבא של האוהדים להמשיך להגיע ליציעים ושהיציע יהיה עם אקלים חיובי וטוב. הייתי שמח לראות אותך איתנו בפעם הבאה ולא בפוזיציה שמנסה להראות למה אין סיכוי לx או לy. 

אם אתה רוצה אותי איתך אל תציג שקרים כעובדות (ובטח כאלו שמוציאים אותך משהו שאתה לא ואותי משהו שאני לא) ואז אולי יהיה אפשר לדבר, זאת בטח לא דרך ואיך שאתה מדבר לא מייצג את מה שאתה טוען שאתה רוצה לעשות

18 דקות לפני, Sawyer said:

אם אתה רוצה אותי איתך אל תציג שקרים כעובדות (ובטח כאלו שמוציאים אותך משהו שאתה לא ואותי משהו שאני לא) ואז אולי יהיה אפשר לדבר, זאת בטח לא דרך ואיך שאתה מדבר לא מייצג את מה שאתה טוען שאתה רוצה לעשות

אני לא רוצה אותך איתי. אני רוצה אותך עם האוהדים הנורמטיבים. ולא נגדם. את כל שאר השטויות אשים כרגע בצד.

33 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני לא רוצה אותך איתי. אני רוצה אותך עם האוהדים הנורמטיבים. ולא נגדם. את כל שאר השטויות אשים כרגע בצד.

מעולה, תקים ארגון שלא שנוא על ידי רוב הקהל ולא יקבל אנטי לכל פעולה שלו ותרכז פעולות לטובת מכבי ונגד שונאינו ותראה שבתוך שנה מהיום שתעשה את זה אתה תגיד לעצמך ואוו איך סוייר הזין הזה תרם ככ הרבה וישב לאשתו של טפר על הראש כל הלילה עד שהיא שכנעה את בעלה להתפטר/להתאבד

לצערי הרב זה לא יקרה ואין לי אמונה באף התארגנות קיימת כיום שתעשה לטובת מכבי. 

מאמין בך מאוד. מקווה שתקח את זה קדימה. 

לפני12 שעות , הילד בן 30 said:

או פשוט מה שהוא כתב..

52 דקות לפני, Sawyer said:

מעולה, תקים ארגון שלא שנוא על ידי רוב הקהל ולא יקבל אנטי לכל פעולה שלו ותרכז פעולות לטובת מכבי ונגד שונאינו ותראה שבתוך שנה מהיום שתעשה את זה אתה תגיד לעצמך ואוו איך סוייר הזין הזה תרם ככ הרבה וישב לאשתו של טפר על הראש כל הלילה עד שהיא שכנעה את בעלה להתפטר/להתאבד

לצערי הרב זה לא יקרה ואין לי אמונה באף התארגנות קיימת כיום שתעשה לטובת מכבי. 

מאמין בך מאוד. מקווה שתקח את זה קדימה. 

אני לא אכתוב יותר מידי חוץ מזה שזו ההודעה הכי מנותקת והזויה שיכלת לכתוב בהקשר אליי ולהקמת ארגון שלא שנוא על ידי רוב הקהל ומרכז פעולות לטובת מכבי. מזל טוב. שברת שיא של מבוכה.