Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בבלומפילד | משחק רע נוסף, תוצאה רעה ובאמת שבלי סיבה

Sawyer

Recommended Posts

ההזייה מחיפה כבר מאחורינו (הם כבר בהזייה החדשה שלהם) שתי משימות נשארו, לא להפסיד דרבי ולהגיע למקום השני. ואם רוצים להגיע למקום השני צריך לנצח היום. ב"ש נראת לא טוב ובבית זאת משימה שצריך להשלים.

קרסטאיץ' מעלה הרכב דומה לחיפה אך מחזיר את גלזר להרכב וגם את גלוך.

שופט: סביר (הפועל ב"ש באו להגעיל הכל והוא נתן להם רק חלק מהדברים, היה רע במיוחד בנושא תוספת הזמן ולתת להם לבזבז אבל לפחות לא קנה המון חארטות שלהם שזה משהו)

שחקנים: פרץ לא יכל לעשות כלום בגול, תכלס לא נגע בכדור. בלטקסה דווקא נראה חיובי עד שרוקאביצה קצר אותו, פיבן במקומו היה בסדר לא היה קשה להיות בסדר נגד בש היום. סבוריט הכי טוב במכבי כרגיל, לא נדרש להרבה אבל הצליח בהתקפה כמעט גם לכבוש. נחמיאס גם במשחק כזה שלא תקפו אותנו הצליח לעצבן אותי לא פעם. קשוח מאוד וההחטאה ואוו.. ג'ראלדס דווקא תקף היום לא רע את ב"ש החסרה והחלשה, לא מאיזה משהו לרשום עליו הביתה. גלזר עשה את העבודה שלו, לא הרשים במיוחד. גולסה משחק לא רע בסה"כ, היה דינמי הרוויח קצת כדורים ואפילו תקף את השער. גלוך ניסה לאיים על השער, דחף קצת כדורים פנימה אבל לא הבריק היום. קובאס מעט הפעולות הטובות שרשם לא עולות על הפעולות הרעות, חבל. אלמוג עלייה גדולה ושער נפלא, חוצמזה אולי רצה וקצת ניסה אבל לא היה טוב. פריצה היה חייב לכבוש היום ולתת לנו את הניצחון, היה בסדר אבל חייב לכבוש.

פיקנטריה:

- אין שער 11

- אין ארגון > אין עידוד

- אני יושב ב13 :\

- גלוך מנסה להוציא חוץ עם הרגל מאמצע המגרש

- כמות החמצות בלתי נתפסת מקו השער

- משחק בית אחרון לעונה המגעילה הזאת

חייב למות:

כל ההתאחדות מנהלת שופטים דיינים טפר (במיוחד), כל הזבל שהורס את הכדורגל ומזיין אותנו ללא רחמים. שאלוהים ישלם לכם כבר.

קהל:

לא היה כזה, לא לנו לפחות בקטע מוזר גם להם. לא מבין איך הצלחנו לא לנצח את המשחק הזה. עוד כתם בעונה המגעילה הזאת וכל מה שנשאר הוא לסיים אותה ללא הפסד בדרבי, אם אפשר עוד ניצחון כדי לצאת עם קצת קצת טעם מתוק לחלון העברות הקרוב. 

שבת, 20:30, בלומפילד. נתראה שם.

נחמיאס צריך לקבל נכות מביטוח לאומי

והמאמן האפס הזה צריך לשבת בכלא על זה שהוא העלה את טבח במקומו של באייה.

בשבת דרבי העשור..

חייבים לנצח.

43 דקות לפני, ת"א שלנו said:

סוייר למה הגעת למשחק? 

מבין את הכעס על מכבי שלא עושים מספיק, והם לא עושים מספיק. אבל העונש והאשמה היא של ההתאחדות/מנהלת/טפר/אחרים. ועליהם הכעס שלי ולא לבוא לא מעניש אותם

להבנתי החרם היה על קניית כרטיס, לצערי בעקבות העונה היה לי שפע כרטיסים לשער 13, אז זאת לא הייתה הבעיה...

כל מה שעבר לי בראש זה כמה שחקן כמו זהבי היה חסר היום,

היה מנער את חבורת השאננים הזאת מהתרדמת שהם היו בה...

הבאסה הגדולה מבחינתי זה שגלוך מתחיל להידבק בזה

הכל זה אשמתי. שני משחקים בבלומפילד החדש - הפסד לבאר שבע בחצי גמר הגביע ותיקו היום.

מה שכן, אני לא זוכר מכבי חלשה ונרפה כל כך מבחינה הגנתית. היה ברור שכל ההחמצות המחרידות האלה מהקו יעלו לנו בשיוויון מרגיז ומיותר. 

באר שבע ויתרו על המשחק. פיגור, עשרה שחקנים מדקה 14, כל שחקני ההרכב שלהם בחלק הקדמי ובקישור הוחלפו כדי לשמור אותם לגמר הגביע, ועדיין איכשהו הצלחנו לא לנצח. באמת בלתי נתפס.

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מישהו אמר מה הפציעה של בלטקסה? כי לפי התגובות של אנשים בטוויטר הפגיעה חמורה מאוד, אבל לא ראיתי שום כתבה על זה

בדיוק באתי לשאול

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

מישהו אמר מה הפציעה של בלטקסה? כי לפי התגובות של אנשים בטוויטר הפגיעה חמורה מאוד, אבל לא ראיתי שום כתבה על זה

הוא מסיים חוזה במילא, הוא לא רוצה להאריך, אז תכלס לא מעניין, סתם שחקן לדעתי, לא אוהב אותו בכלל.

אין מה לעשות, קבוצה שלא יודעת לשחק נגד בונקרים וחוטפת שערים קלים מהצד השני. כל כך מעצבן.

תוך כדי המשחק אמרתי שכבר עדיף היה שרוקביצה לא היה מורחק כי זה רק יקשה עלינו. וכמובן שחטפנו את השוויון בנוהל מקבוצה שלא עשתה כלום על המגרש. 

כל כך מעצבן ומכעיס אבל באמת מראה מצוינת לכל העונה המתישה הזאת.

נשאר רק דרבי, ואני עדיין מקווה שסכנין יבואו להלחם על מקומם. ב"ש יחשבו על הגביע וינסו להימנע מפציעות ואולי זה ישפיע גם על הסגל אז יש בי עוד תקווה קטנה שנסיים את העונה עם טעם טוב.