Jump to content

המשחק מול באר שבע- מוחרם

Recommended Posts

לפני3 שעות , Krishi said:

זה הכל שטויות. 

לא משנה מתי החרם היה מוכרז במשחק כזה או אחר במצב כזה או אחר תמיד אנשים היו ממציאים לעצמם תירוצים למה לא לתמוך ולמה צריך כן להגיע וזין על הבבונים האלה בשער 11 מי הם בכלל לא צריך אותם וכו' וכו'..

כל אחד שאומר עכשיו למה לא צריך להצטרף לחרם ולמה כן להגיע סתם ממציא לעצמו ולאחרים תירוצים כי לא רוצה להחמיץ את המשחק.

אז אולי פעם אחת במקום להמציא תירוצים לעצמך פשוט להצטרף ולא להגיע. בכל החרמה מאורגנת של הארגון ואחים לסמל כל הקהל צריך להשתתף ולא להתחיל עכשיו לנתח מתי כן היה צריך לעשות את זה ומתי לא היה צריך לעשות את זה כן ישפיע לא ישפיע... הכל חרטא.

פשוט לא להגיע. 

אבל למי אכפת? זה לא אפקטיבי 

רוצים לעשות חרם? 

תעשו הקרנה ברחוב של התובע הזה ושכל מי שמחרים את המשחק יגיע לשם 

זה באמת יעשה משהו

47 דקות לפני, matis said:

אני לא מגיע למשחק (בטח לא בתשלום ולמרות שהיו לי כרטיסים בחינם ליציע אחר)

אבל מבין את התחושה של "הקהל הרחב" שלא חיי בשער 11 ויש לו תחושת "ניכור" מהארגון

מי שלא מעורב ולא "קרוב" מרגיש שהארגון שם לו אצבע בעין. ככה שאתה מתעקש על שירים ש95% ממי שלא נמצא ב11 (ויש מצב שגם הרוב ב11) סולד מהם

אנשים קושרים את המאבק בעונשים ההזוים האלה ובמאבק הסופר לגיטימי לזכויות האוהד בתחושת סלידה שיש להם לארגון האוהדים,

חבל מאוד אבל זה המצב 

בהיבט הזה צריך להזכיר שבמשחקים האחרונים שישבתי ליד הגוש או ב11, בית וחוץ, בכל פעם שהתחילו לשיר את "שיר האונס", הארגון די מנסה לעצור את זה ולא מתופף את השיר. כמובן שהקהל הרחב לא שם לב לזה אבל צריך לציין את זה. בנוגע לטועמה מחבל, פה הקהל הרחב צבוע, כמעט כל האצטדיון שר את זה, אין פה שריקות בוז מסיביות כמו ב"שיר האונס".

לפני2 שעות , car.garsia said:

בהיבט הזה צריך להזכיר שבמשחקים האחרונים שישבתי ליד הגוש או ב11, בית וחוץ, בכל פעם שהתחילו לשיר את "שיר האונס", הארגון די מנסה לעצור את זה ולא מתופף את השיר. כמובן שהקהל הרחב לא שם לב לזה אבל צריך לציין את זה. בנוגע לטועמה מחבל, פה הקהל הרחב צבוע, כמעט כל האצטדיון שר את זה, אין פה שריקות בוז מסיביות כמו ב"שיר האונס".

כבר תקופה ארוכה שאין בכלל שריקות בוז בטועמה מחבל.

7 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

כבר תקופה ארוכה שאין בכלל שריקות בוז בטועמה מחבל.

הקהל שלנו התבגר והבין שהוא באמת מחבל

לפני2 שעות , idan12 said:

הקהל שלנו התבגר והבין שהוא באמת מחבל

חחחחחחח גם הרבה יותר קל לוותר על "שיר האונס" שאני מאוד לא מסמפט מאשר על "אין אדומים אין פיגועים" ועל המורי הזקן שיש בהם את המילים טועמה מחבל והם שניים מהשירים היותר מרגשים שיש לנו. לא באמת אפשרי לוותר על המורי הזקן ביום של דרבי, העוצמות של השיר הזה הם חולניות לחלוטין ואני מת בימים של דרבי שיש הפרש של כמה שניות בין הגרסא שלנו לגרסא של הפועל.