Jump to content

המשחק מול באר שבע- מוחרם

Recommended Posts

אמל"ק: 
המשחק מול באר שבע *מוחרם*. 
אחים לסמל ומכבי פנאטיקס מבקשים מכל המנויים מכל שער באצטדיון שלא לנצל את הכרטיס למשחק. 

---------

לפני עשור הקמנו את עמותת אחים לסמל במטרה אחת - הגנה ושמירה על זכויות האוהדים תוך עשייה חברתית וערבות הדדית.

לצערנו, מעט לפני חגיגות העשור במקום להתרכז באירוע העשור, אנחנו עדיין צריכים להלחם על הבסיס שלנו, זכויות אוהדים.

בימים אלו ממש כולנו חווים שפל חדש במעמד האוהד. עליית מחירי הכרטיסים, אלימות משטרתית כלפי אוהדים חפים מפשע, עונשים קולקטיבים, רדיוסים, סגירות יציעים. 

הכדורגל שייך לאוהדים (כן, רק לאוהדים! ), אבל קברניטי הענף חושבים אחרת.
 במנהלת מספרים לנו על מוצר מצליח שמשחק בפועל מול יציעים ריקים  ובהתאחדות מתכנסים דיינים קונסים קבוצות וממלאים את קופות ההתאחדות על חשבוננו.

אנחנו קוראים לכם, כל אוהד ואוהדת, לא משנה באיזה יציע, אל תגיעו בשני.
פשוט לא להגיע. 
זה כואב לנו בלב, זה בוער לנו בעצמות, זה הפוך מכל מה שאנחנו רוצים, אבל בלי זה לא יהיה אחרת. 

בואו ותילחמו יחד איתנו למען הזכויות הבסיסיות שמגיעות לנו בתור אוהדים.

כוחנו באחדותנו.

מכבי פנאטיקס אחים לסמל.

IMG-20220514-WA0049.jpg

צעד מבורך.

חבל לי שיש אנשים בפייסבוק ובטוויטר שמנצלים את הנושא כדי להתנגח בשער 11. חבל לי שהשנאה ל11 כל כך גדולה עד שאנשים מצדיקים עונשים הזויים של עבריינים. אותם אנשים לא היו מגיעים נגד ב״ש במקרה רגיל כי כבר נגמרה העונה, אבל פתאום הם כן יגיעו כדי לעשות דווקא. 

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

קיצר לא באים?

:(

לא מבין את הניתוק של ההנהלה. היו יכולים לתת איזה משהו בשביל ההרגשה הטובה וזה היה נחסך.

בארגון יחסית מתוקתק או שמתיימר להיות כזה - אמור להיות איש קשר עם האוהדים. שמבין את הקהל. יכל לחסוך הרבה חיכוכים מיותרים. ולעשות אותנו חזקים יותר.

עדיין אני לא מצדיק התנהגות של חלק קטן מהקהל שלנו (זורקי החפצים). 

לפני5 שעות , קובי השועל said:

להפריש את ריקן במכבי ולשים אותו בקשרי אוהדים: קרן מכבי-ארגונים-קהל-הנהלה.

הייתי נותן את זה דווקא לשרן .

תגידו, מה הטעם בלהחרים משחק שגם ככה יגיעו אליו 15000-20000 אוהדים? איזה אפקט יהיה לזה? היציעים שהטלוויזיה מצלמת יהיו כמעט מלאים, 

למה לא להחרים את הדרבי? שם באמת ישימו לב אם לא יגיעו אוהדים שלנו (ויש לי ניקוד כמעט מלא אז כרטיס לדרבי אוכל לקנות, אבל הייתי שמח אם היינו מנסים להחרים

במשחק שבאמת אולי יתן משהו לעתיד) 

הקהל הרחב שלנו זה קהל של ביצים, החלטתם להחרים? יעשו בכוונה ויביאו גם את המשפחות לאיצטדיון.
מעולה להם בלי שער 11, יכולים לשבת ולהתמרמר כל המשחק, לפתוח את הפה רק במחצית כשהם תוקעים נקניקיה במזנון.

הלוואי ונצליח להרים או להזיז משהו אפילו במעט, לצערי אני פסימי ברמות בכל מה שנוגע לקהל העלוב שלנו.

15 דקות לפני, Barksdale said:

הקהל הרחב שלנו זה קהל של ביצים, החלטתם להחרים? יעשו בכוונה ויביאו גם את המשפחות לאיצטדיון.
מעולה להם בלי שער 11, יכולים לשבת ולהתמרמר כל המשחק, לפתוח את הפה רק במחצית כשהם תוקעים נקניקיה במזנון.

הלוואי ונצליח להרים או להזיז משהו אפילו במעט, לצערי אני פסימי ברמות בכל מה שנוגע לקהל העלוב שלנו.

חרם עכשיו עושה בדיוק את ההפך ואם לא תהיה לזה המשכיות (לא יהיה) אז זה לא שווה כלום אפילו יותר מזיק ממועיל. תחשוב רגע איך חרם כזה נראה לאוהד ממוצע שלא חבר בפורום או מסתובב בווצאפ עם החבר'ה.  אני כבר אמרתי אז שלא עשו חרם על מחירי הכרטיסים שכל אחד יחשוב בעצמו מה נכון לו, אני תמיד אתמוך בחברים לאצטדיון בדברים כאלה אבל אי אפשר לעשות חרמות מתי שזה נוח ולצפות שכולם יצטרפו.

אני בעד והכל סבבה, רק לא מבין למה החרם לא התחיל ברדיוס בחיפה, וזה גם משחק "קל" יותר להחרים ואז ממשיכים נגד ב"ש , היה לזה אפקט, לדעתי אפקט גדול יותר ברדיוס.

תראו את התגובות מחוץ לפורום. בפייסבוק של מכבי ובכל מיני קבוצות אוהדים וגם בפוסטים הרשמיים של הפאנטיקס ואחים לסמל. אוהדים קוקסינלים שמקללים את שער 11 בהכללה ורושמים כל מיני שטויות כמו מגיע לכם, בבונים, הורסים לכולם, דווקא נגיע, ועוד כל מיני שטויות בלי לנסות בכלל להבין מה עומד מאחורי ההחלטה הזו. מנותקים בדיוק כמו הטמבלים הגנבים שיושבים בכסאות של ההתאחדות ובית הדין.

לצערי זה מרגיש שמי שיחרים את המשחק זה במקרה הטוב 50:50 מסך הקהל שיכול להגיע.

20 דקות לפני, הנדון said:

חרם עכשיו עושה בדיוק את ההפך ואם לא תהיה לזה המשכיות (לא יהיה) אז זה לא שווה כלום אפילו יותר מזיק ממועיל. תחשוב רגע איך חרם כזה נראה לאוהד ממוצע שלא חבר בפורום או מסתובב בווצאפ עם החבר'ה.  אני כבר אמרתי אז שלא עשו חרם על מחירי הכרטיסים שכל אחד יחשוב בעצמו מה נכון לו, אני תמיד אתמוך בחברים לאצטדיון בדברים כאלה אבל אי אפשר לעשות חרמות מתי שזה נוח ולצפות שכולם יצטרפו.

אתה צודק

1 hour ago, הנדון said:

אני נאלץ להסכים איתך, אני לא רואה בחרם הזה איזה אופק להחרמה גם של הדרבי או לדוגמא חרם מנויים בעונה הבאה עד שהחוק החרא והקולקטיבי הזה ישתנה. לבינתיים זה נראה כאילו בחרם הזה מענישים רק את עצמנו כי למכבי לא אכפת, להפך, הרבה יותר סבבה שלה ששער 11 לא יהיה במשחק, חוסך לה ולמשטרה העצלנית בישראל עבודה. והכי הכי צורם לי, שאם זה היה מכבי חיפה או הפועל תל אביב או סתם משחק שאנחנו עדיין במאבק אליפות, אף אחד לא היה קורא לחרם אבל שזה ב"ש במשחק שולי זה סבבה. אי אפשר לאלתר חרמות כשנוח ולצפות שקהל יצטרף בקלות עם כל הערכה שלי לארגון ולאחים לסמל.

Just now, car.garsia said:

אני נאלץ להסכים איתך, אני לא רואה בחרם הזה איזה אופק להחרמה גם של הדרבי או לדוגמא חרם מנויים בעונה הבאה עד שהחרא הזה ישתנה. לבינתיים זה נראה כאילו בחרם הזה מענישים רק את עצמנו כי למכבי לא אכפת, להפך, הרבה יותר סבבה שלה ששער 11 לא יהיה במשחק, חוסך לה ולמשטרה העצלנית בישראל עבודה. והכי הכי צורם לי, שאם זה היה מכבי חיפה או הפועל תל אביב או סתם משחק שאנחנו עדיין במאבק אליפות, אף אחד לא היה קורא לחרם אבל שזה ב"ש במשחק שולי זה סבבה. אי אפשר לאלתר חרמות כשנוח ולצפות שקהל יצטרף בקלות עם כל הערכה שלי לארגון ולאחים לסמל.

זה הכל שטויות. 

לא משנה מתי החרם היה מוכרז במשחק כזה או אחר במצב כזה או אחר תמיד אנשים היו ממציאים לעצמם תירוצים למה לא לתמוך ולמה צריך כן להגיע וזין על הבבונים האלה בשער 11 מי הם בכלל לא צריך אותם וכו' וכו'..

כל אחד שאומר עכשיו למה לא צריך להצטרף לחרם ולמה כן להגיע סתם ממציא לעצמו ולאחרים תירוצים כי לא רוצה להחמיץ את המשחק.

אז אולי פעם אחת במקום להמציא תירוצים לעצמך פשוט להצטרף ולא להגיע. בכל החרמה מאורגנת של הארגון ואחים לסמל כל הקהל צריך להשתתף ולא להתחיל עכשיו לנתח מתי כן היה צריך לעשות את זה ומתי לא היה צריך לעשות את זה כן ישפיע לא ישפיע... הכל חרטא.

פשוט לא להגיע. 

7 דקות לפני, Krishi said:

זה הכל שטויות. 

לא משנה מתי החרם היה מוכרז במשחק כזה או אחר במצב כזה או אחר תמיד אנשים היו ממציאים לעצמם תירוצים למה לא לתמוך ולמה צריך כן להגיע וזין על הבבונים האלה בשער 11 מי הם בכלל לא צריך אותם וכו' וכו'..

כל אחד שאומר עכשיו למה לא צריך להצטרף לחרם ולמה כן להגיע סתם ממציא לעצמו ולאחרים תירוצים כי לא רוצה להחמיץ את המשחק.

אז אולי פעם אחת במקום להמציא תירוצים לעצמך פשוט להצטרף ולא להגיע. בכל החרמה מאורגנת של הארגון ואחים לסמל כל הקהל צריך להשתתף ולא להתחיל עכשיו לנתח מתי כן היה צריך לעשות את זה ומתי לא היה צריך לעשות את זה כן ישפיע לא ישפיע... הכל חרטא.

פשוט לא להגיע. 

אני חושב שהם צודקים, שזה חרא עונשים ושחלק מהקהל הרחב עושה להם דווקא כשהוא יגיע יום שני. אני לא יעשה להם דווקא, אני פשוט חושב שאין לזה אופק זה לא היה קורה במשחק אחר וזה לא אפקטיבי, להיפך זה די מזיק, מה לעשות. אני די בטוח גם שאני לא היחיד.

1 דקה לפני, car.garsia said:

אני חושב שהם צודקים, שזה חרא עונשים ושחלק מהקהל הרחב עושה להם דווקא כשהוא יגיע יום שני. אני לא יעשה להם דווקא, אני פשוט חושב שאין לזה אופק זה לא היה קורה במשחק אחר וזה לא אפקטיבי, להיפך זה די מזיק, מה לעשות. אני די בטוח גם שאני לא היחיד.

אני מקווה שהם ירחיבו את זה לכל המשחקים כל עוד 10-11 יהיה סגור (זה יהיה כנראה רק לעוד משחק טוטו וליגה אחד בעונה הבאה). 

וגם אני מקווה שיהיה לזה יותר אופק. 

זה לא משנה את העובדה שעדיין צריך לנקוט עמדה כלשהי. גם אם זה משחק אחד זה עדיף מכלום. 

לפני2 שעות , Krishi said:

אני מקווה שהם ירחיבו את זה לכל המשחקים כל עוד 10-11 יהיה סגור (זה יהיה כנראה רק לעוד משחק טוטו וליגה אחד בעונה הבאה). 

וגם אני מקווה שיהיה לזה יותר אופק. 

זה לא משנה את העובדה שעדיין צריך לנקוט עמדה כלשהי. גם אם זה משחק אחד זה עדיף מכלום. 

את גביע הטוטו צריך להחרים באופן כללי לדעתי.
מסוג המהלכים אגב שכל הקהלים יוכלו לקחת בו יד מבלי לצאת למחאה משותפת ברחובות (מה שלא יקרה בגלל אגו מנופח של כל הארגונים)

התחננו פה לאוהדים שיגיעו לאחד המשחקים הכי חשובים באירופה, משחק על עלייה לשמינית גמר הקונפרנס. בכל זאת בסוף הגיעו בקושי 10000 אוהדים והפסדנו. 

אבל מה? פתאום שיש מחאה דחוף לאנשים להגיע למשחק נגד ב״ש בגארבג׳. הם פשוט לא יכולים לפספס משחק.

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

העונש תופס למשחקי גביע הטוטו בתחילת העונה?

כן. אבל יהיה משחק אחד נראה לי (משחק האירופאיות או שקרכלשהו) ולא בטוח שאתה מארח 

אני לא מגיע למשחק (בטח לא בתשלום ולמרות שהיו לי כרטיסים בחינם ליציע אחר)

אבל מבין את התחושה של "הקהל הרחב" שלא חיי בשער 11 ויש לו תחושת "ניכור" מהארגון

מי שלא מעורב ולא "קרוב" מרגיש שהארגון שם לו אצבע בעין. ככה שאתה מתעקש על שירים ש95% ממי שלא נמצא ב11 (ויש מצב שגם הרוב ב11) סולד מהם

אנשים קושרים את המאבק בעונשים ההזוים האלה ובמאבק הסופר לגיטימי לזכויות האוהד בתחושת סלידה שיש להם לארגון האוהדים,

חבל מאוד אבל זה המצב 

16 דקות לפני, matis said:

כן. אבל יהיה משחק אחד נראה לי (משחק האירופאיות או שקרכלשהו) ולא בטוח שאתה מארח 

פירטתי לגבי זה, אם אנחנו באותו מתכונת כמו שהייתה העונה אז ככה: אם מסיימים שניים ובש לא זוכים בגביע אז מתארחים בחיפל"ה לאלוף האלופים, אם מנצחים אותם אז מארחים את החצי טוטו בבלומפילד ואם מפסידים אז משחקי דירוג בבלומפילד ככה יורד משחק אחד בוודאות וזהו. לעומת זאת, אם מסיימים שלישי או שב"ש זוכים בגביע אז אנחנן מארחים את "משחק האירופאיות" בבלומפילד נגד המקום הרביעי ואם מנצחים שם אז מארחים את הטוטו בבלומפילד וגם אם מפסידים מארחים משחקי דירוג בבלומפילד. זאת אומרת שבסיטואציה כזאת כל העונש יהיה על גביע הטוטו. מסקנתי - שב"ש ייקחו גביע ויחסכו לנו את הנסיעה המזדיינת לסמי עופר למשחק חוץ שאמור להיות נייטרלי וגם אז בוודאות כל העונש יהיה על גביע השוקו.

לפני4 שעות , שמש צהובה said:

תראו את התגובות מחוץ לפורום. בפייסבוק של מכבי ובכל מיני קבוצות אוהדים וגם בפוסטים הרשמיים של הפאנטיקס ואחים לסמל. אוהדים קוקסינלים שמקללים את שער 11 בהכללה ורושמים כל מיני שטויות כמו מגיע לכם, בבונים, הורסים לכולם, דווקא נגיע, ועוד כל מיני שטויות בלי לנסות בכלל להבין מה עומד מאחורי ההחלטה הזו. מנותקים בדיוק כמו הטמבלים הגנבים שיושבים בכסאות של ההתאחדות ובית הדין.

לצערי זה מרגיש שמי שיחרים את המשחק זה במקרה הטוב 50:50 מסך הקהל שיכול להגיע.

לדעתי רוב התגובות זה בוטים של אוהד חיפה