Jump to content

לא לקנות כרטיסים לבש

amilov

Recommended Posts

מה עושים עם מי שכבר קנה כרטיס?

חבל לא אמרו לפני, מקווה שימצאו פתרון כי המצב בעייתי, מצד אחד משחק קריטי והקבוצה צריכה אותנו ומצד שני צריך לשים לזה סוף ולהראות שאין כדורגל בלי אוהדים.

רק עם שיתוף פעולה בין קהלים אחרים נצליח לעשות פה משהו אמיתי, לצערי חרם סוף עונה לא יעזור בכלום ושום דבר אלא אם ימשיכו אותו לכל שאר המשחקי רדיוס+כמו שאמרתי שיתוף פעולה נגד ההתאחדות עם שאר הקהלים הגדולים.

13 דקות לפני, netanel7 said:

מה עושים עם מי שכבר קנה כרטיס?

חבל לא אמרו לפני, מקווה שימצאו פתרון כי המצב בעייתי, מצד אחד משחק קריטי והקבוצה צריכה אותנו ומצד שני צריך לשים לזה סוף ולהראות שאין כדורגל בלי אוהדים.

מי שקנה כרטיס שינסה לבטל. 

אם החליטו על מחאה אז צריך שכל הקהל לא יגיע ולא רק שער 11. עם כל הכאב, בלי גוש עידוד מאולתר ובלי כלום. שבו בבית או שתבואו לצפייה משותפת. 

היום זה רק 11, בשבת זה היה כל המנויים שהיו צריכים לנסוע עד לחיפה ובעונה הבאה זה גם יהיה רדיוס ללא קהל. אסור לתת לזה יד.

55 דקות לפני, Krishi said:

הפועל התחכמו כמובן וכשהם קיבלו סגירת יציע 5 הם פשוט מכרו כרטיס משולב לשני משחקי בית בעלות של 110 שקל (נגד חיפה והפועל ירושלים), מי שירצה לקנות כרטיס רק נגד חיפה זה יעלה 100 שקל, וככה גם אוהדי חיפה חויבו לשלם 100 שקל (כאילו, הם יכלו לקנות את הכרטיס המשולב, אבל מה להם ולשאר משחקי הבית של הפועל חח). ואוהדי הפועל שילמו בעצם ל-2 משחקים 55 שקל לכרטיס.

בנוסף הפועל נתנה שובר של 40 שקל לרכישה בחנות המועדון ועוד 50 שקל הנחה ברכישת מנוי בעונה הבאה. 

בסוף בסוף נזק של 20 שקל סה"כ ובלי אובדן הכנסה מכרטיסי חוץ.

האמת גאוני.  

לא להאמין אבל אנחנו צריכים ללמוד מההנהלה של הפועל

סבבה, אז אי אפשר לתת כרטיס ב-10 שקל. בוא נגיד ככה במילא 50% מהאוהדים שהיה להם אופציה לקבל משהו לעונה הבאה היו לוקחים את זה ולא באים למשחק

כל מה שמכבי הייתה צריכה לעשות זה לתת איזה כרטיס חינם למשחק באירופה/הנחה בחנות/הנחה על חולצה. 

התנהלות מבאסת

בעקבות בקשתנו מהמועדון ניתן יהיה לבקש החזר כספי לאוהדים שרכשו כרטיס למשחק. 

נא לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-614-4555 עם הפרטים הבאים. 

שם מלא ומספר עסקה ויבטלו לכם את הכרטיס

מתוך העמוד של אחים לסמל. 

5 דקות לפני, spurs said:

מתוך העמוד של אחים לסמל. 

תודה רבה

12 דקות לפני, spurs said:

מתוך העמוד של אחים לסמל. 

לא היה עדיף לבקש מהמועדון מתווה דומה לשל הפועל?

• מנהלים ראשיים
2 דקות לפני, maccabi-king said:

לא היה עדיף לבקש מהמועדון מתווה דומה לשל הפועל?

אני חושב שהמועדון הוא זה שצריך לבוא עם הפתרונות, לא האוהדים

• מנהלים ראשיים
1 דקה לפני, maccabi-king said:

בחיים למדתי שעדיף להיות חכם מאשר להיות צודק

ואני למדתי שאין לי כבר כוח לבוא אליהם עם פתרונות. אנחנו כבר עושים את זה מעל לעשרים שנה

מדהים שהמועדון לא מוכן לדבר על איזה "דיל" בנוגע לכרטיסים אבל הוא כן מוכן לשמוע על החזר כספי לכרטיסים שנרכשו, רק מראה כמה על הזין שלו המחאה הזאת ובגלל זה אני חושב שהיא מאוד לא אפקטיבית.

מכבי ו (אין?) והנהלתה יוצאים שרמוטות כהרגלם. אבל ה״מחאה״ הזו על משחק גארבצטיים שווה לתחת. מי שלא רוצה שלא יבוא (בצדק) אבל  אפשר גם בשקט בלי לעשות רעש כאילו איזה מחאה עקרונית הורמה פה כשברור שאם היה עכשיו איזה 5 הפרש שיקרי כל הארגונים וכל השאר היו מסתערים על כל כרטיס

15 דקות לפני, gilad-b said:

מכבי ו (אין?) והנהלתה יוצאים שרמוטות כהרגלם. אבל ה״מחאה״ הזו על משחק גארבצטיים שווה לתחת. מי שלא רוצה שלא יבוא (בצדק) אבל  אפשר גם בשקט בלי לעשות רעש כאילו איזה מחאה עקרונית הורמה פה כשברור שאם היה עכשיו איזה 5 הפרש שיקרי כל הארגונים וכל השאר היו מסתערים על כל כרטיס

הכל נכון, אבל אני חושב שדווקא בגלל שזה משחק גארבג׳ זה הזמן למחאה שבוודאות לא הייתה מצליחה אם היה על מה להילחם.

לפני1 שעה , gilad-b said:

מודה שזה קצת קשה לי ובגלל זה אני בהתלבטות לגבי שני. מרגיש לי שאם זה היה דרבי או מכבי חיפה אף אחד לא היה מחרים אבל בגלל שזה משחק לפרוטוקול אז אפשר להפסיד אותו. מעצבן שלמחאה אין באמת אופק, אין באמת איזה איום ממשי על מכבי, איזה חרם מנויים, נראה כאילו עשו למכבי את השבוע עם ההחלטה הזאת.

10 דקות לפני, car.garsia said:

מודה שזה קצת קשה לי ובגלל זה אני בהתלבטות לגבי שני. מרגיש לי שאם זה היה דרבי או מכבי חיפה אף אחד לא היה מחרים אבל בגלל שזה משחק לפרוטוקול אז אפשר להפסיד אותו. מעצבן שלמחאה אין באמת אופק, אין באמת איזה איום ממשי על מכבי, איזה חרם מנויים, נראה כאילו עשו למכבי את השבוע עם ההחלטה הזאת.

אני חושב ברצינות אם לחדש. כמוני רוב השורה לידי, לרוב המשפחה שנמצאת במגרש מאז שאני זוכר את עצמי.

נמאס, באמת. 

מיטש נותן את כל הכספים ו"אני מאמין" מספיק מוצלח כדי שהעובדים שלו יקומו כל בוקר איך להשתפר ולתרום.

זה לא מורגש.

המועדון מעביר הכל למיקור חוץ(כרטיסים, קשרי לקוחות), מתרחק מארגון האוהדים והקהל הרחב כמו מאש, ולא עובד מספיק קשה.

18 דקות לפני, קמחי said:

אני חושב ברצינות אם לחדש. כמוני רוב השורה לידי, לרוב המשפחה שנמצאת במגרש מאז שאני זוכר את עצמי.

נמאס, באמת. 

מיטש נותן את כל הכספים ו"אני מאמין" מספיק מוצלח כדי שהעובדים שלו יקומו כל בוקר איך להשתפר ולתרום.

זה לא מורגש.

המועדון מעביר הכל למיקור חוץ(כרטיסים, קשרי לקוחות), מתרחק מארגון האוהדים והקהל הרחב כמו מאש, ולא עובד מספיק קשה.

תשמע אני מבין אותך, הניהול פשוט גרוע לגמריי. אבל לדעתי זה שאנחנו ממשיכים להגיע לכל משחק אמנם עושה אותנו קהל שבוי אבל מראה להנהלה באמת של מי הקבוצה, יש לנו באמת מספרים טובים השנה יחסית לעונה הזאת ואני מאוד מרוצה מאיך שהארגון מנהל את יציע העידוד שלנו בתקופה האחרונה. אני מרגיש שמכבי שלנו גם שזורקים עלינו זין.

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

הכל נכון, אבל אני חושב שדווקא בגלל שזה משחק גארבג׳ זה הזמן למחאה שבוודאות לא הייתה מצליחה אם היה על מה להילחם.

אתה מבין את הסתלבט בכלל בלצאת למחאה רק בגלל שזה משחק על כלום ? מיליון הזדמנויות רלוונטיות וענייניות למחאה כנגד ההתאחדות, המשטרה, ההנהלה, בתי הדין ומה לא היו רק העונה אז פתאום עכשיו שכבר אין עניין לקפוץ ולצעוק מחאה זה בין מצחיק למביך.

ושוב - הכי לגיטימי בעיני זה לבוא ולהגיד אני לא מתאים לי הכפל קנס הזה על משחק כלום אני נשאר בבית אבל המגילות בפייסבוק והזעקות כאן ׳לא לקנות כרטיס׳ זה מצחיק אותי מאוד.

50 דקות לפני, gilad-b said:

אתה מבין את הסתלבט בכלל בלצאת למחאה רק בגלל שזה משחק על כלום ? מיליון הזדמנויות רלוונטיות וענייניות למחאה כנגד ההתאחדות, המשטרה, ההנהלה, בתי הדין ומה לא היו רק העונה אז פתאום עכשיו שכבר אין עניין לקפוץ ולצעוק מחאה זה בין מצחיק למביך.

ושוב - הכי לגיטימי בעיני זה לבוא ולהגיד אני לא מתאים לי הכפל קנס הזה על משחק כלום אני נשאר בבית אבל המגילות בפייסבוק והזעקות כאן ׳לא לקנות כרטיס׳ זה מצחיק אותי מאוד.

לא הבנתי איפה הסתלבט. 

קודם כל זה ממש לא משחק על כלום, זה משחק על המקום השני. יש פה אפשרות לעקוף את ב"ש ולסיים עשור שלם שבו לא ירדנו מהמקום השני מה שאף קבוצה לא עשתה פה מעולם. 

לא להגיע למשחק לא צריך להיות אופציה ראשונה של המחאה, אפשר למחות במגרש, אפשר בערוצים אחרים מאחורי הקלעים, פה קרה מצב שההתעמרות באוהדים עברה באמת כל גבול אז הוחלט על הצעד הזה, אבל זה שהוא לא הוחלט בעבר זאת לא סיבה לגחך עליו.

אז פעם אחת במקום לחפש תירוצים למה לא להשתתף במחאה ורק לצחוק על זה טוב היו עושים אוהדים אם היו מפסיקים לחפש תירוצים ופשוט עושים ולא באים. וגם אם נראה לך שזה היה צריך להיות מוקדם יותר אז מה? עדיף שזה יקרה מתישהו מבכלל לא. 

ברגע שנתתם יד לניקוד כפול תמורת פרוטקשן (פורבר)

הבאתם את זה על עצמכם 

המודל זה מכבי כדורסל, ז"א רולקסים 

צעדים עושים לאט לאט ובזהירות 

כמו הטיפטופים של החמאס שראינו למה זה הפך להיות במלחמה האחרונה 

הייתי מעדיף לחזור לימים ששרן ייני היה מתקשר לאוהדים לבקש מהם לחדש מנוי, ולא להיות מועדון מוצלח שלוקח פרוטקשיין מהאוהדים שלו, אחר כך מתפלאים למה בדרבי חוץ אין עידוד? איך יהיה אם חצי מהכרטיסים זה צפונבונים ששילמו פרוטקשיין

אני אישית לא חושב שאני אעשה מנוי בעונה הבאה,

ובאופן כללי לדעתי תהיה ירידה משמעותית במנויים של הקהל הרחב, אז כן אפשר לרכב על זה ולנסות להביא הישגים 

42 דקות לפני, Krishi said:

לא הבנתי איפה הסתלבט. 

קודם כל זה ממש לא משחק על כלום, זה משחק על המקום השני. יש פה אפשרות לעקוף את ב"ש ולסיים עשור שלם שבו לא ירדנו מהמקום השני מה שאף קבוצה לא עשתה פה מעולם. 

לא להגיע למשחק לא צריך להיות אופציה ראשונה של המחאה, אפשר למחות במגרש, אפשר בערוצים אחרים מאחורי הקלעים, פה קרה מצב שההתעמרות באוהדים עברה באמת כל גבול אז הוחלט על הצעד הזה, אבל זה שהוא לא הוחלט בעבר זאת לא סיבה לגחך עליו.

אז פעם אחת במקום לחפש תירוצים למה לא להשתתף במחאה ורק לצחוק על זה טוב היו עושים אוהדים אם היו מפסיקים לחפש תירוצים ופשוט עושים ולא באים. וגם אם נראה לך שזה היה צריך להיות מוקדם יותר אז מה? עדיף שזה יקרה מתישהו מבכלל לא. 

מיציתי את עצמי בנושא הזה רק אגיד שאני לא מסכים עם שום דבר ממה שכתבת