Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקיץ 2022/23 - יתר הליגה ע"ש סטיפה פריצה

Recommended Posts

53 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה? בגלל אחלה עונה בק״ש הוא צריך להיות כבר מגן פותח? יש לו מקום בסגל, אבל אם המאמן יחליט שזה לא מספיק כמגן פותח זה הגיוני.

לגבי נידם ושחר, נכון להיום יש לנו את גלזר, גולסה, ואן אובריים, קניקובסקי, גלוך וביטון. יש מצב שגם ריקן יאריך חוזה. לא חושב שעם כל כך הרבה שחקנים יהיה מקום לשניהם. הייתי נותן למי שנראה יותר טוב מהם להמשיך ואת השני הייתי משאיל. 

בנושא אחר, איך יכול להיות שחיפה הביאו את מה שמו הזה בחינם? מה קרה לוזון משחרר פתאום?

ואן אוברייפ הזה סגור? 

אני זוכר שדיברו עליו בינואר אבל לא שמעתי עליו כלום מאז

זה לא נכון להסתכל ככה על הקישור. קודם כל נידם יכול להיות מחליף לגלזר ו-8 ושחר יכול לשחק בכל עמדות הקישור. אם מצאנו מקום העונה בקישור לשמיר אין סיבה שנידם לא יפתח פה את העונה

2 דקות לפני, YallaMaccabi said:

ואן אוברייפ הזה סגור? 

אני זוכר שדיברו עליו בינואר אבל לא שמעתי עליו כלום מאז

דיברו על זה שהוא סגור. מה עוד יש לדבר מעבר לזה? החוזה שלו מסתיים עוד חודש, מניח שרק אז יודיעו.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

זה לא נכון להסתכל ככה על הקישור. קודם כל נידם יכול להיות מחליף לגלזר ו-8 ושחר יכול לשחק בכל עמדות הקישור. אם מצאנו מקום העונה בקישור לשמיר אין סיבה שנידם לא יפתח פה את העונה

גם גולסה וואן אובריים יכולים להיות מחליפים לגלזר ו8. שחר יכול לשחק כ8 או כ10. ב10 יש לנו את גלוך, פארפה, ביטון וקניקובסקי ככה שאין לו מקום שם. צריך לבחור אם מעדיפים ששחר יהיה גיבוי לעמדת ה8 או שנידם יהיה גיבוי. 

במקום שמיר מגיע ואן אובריים ובמקום ריקן אפשר לצרף עוד אחד מבין המושאלים. להשאיר את שניהם זה מיותר ויעכב את ההתקדמות שלהם לדעתי.

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא חושב שההולנדי סגור פה בכלל. נחכה ונראה. היה אפשר להודיע מינואר על ההחתמה שלו

כאילו אתה לא מכיר את מכבי. הג׳נטלמנים אוהבים לא להודיע כלום ולחכות לרגע האחרון. חוץ מזה שלא היו ממציאים שחקן יהודי ואומרים שהוא סגור פה בכזאת נחרצות. גם היה רשום שחיפה התעניינו בו והבינו שהוא סגור כאן.

אגב, אשתו/חברה שלו כבר התחילה להתרגל לצבע הצהוב:

C07-AAA42-2-BED-4-E2-B-8-DC8-67-BF633-D2

דבר אחד נראה שאפשר לומר כמעט בוודאות.

התחושה הזאת שאנחנו עובדים על העונה הבאה כבר חודשיים, מאז הפרסום על וואן אובריים פחות או יותר ושהנה מיד עם סיום העונה נתחיל לראות שינוי משמעותי בגישה, התפוגג וקיבלנו את אותה התנהלות מוכרת.

לפני1 שעה , silentyogi said:

התחושה הזאת שאנחנו עובדים על העונה הבאה כבר חודשיים, מאז הפרסום על וואן אובריים פחות או יותר ושהנה מיד עם סיום העונה נתחיל לראות שינוי משמעותי בגישה, התפוגג וקיבלנו את אותה התנהלות מוכרת.

כנראה מקום 3 לא מרתיע מספיק.

אולי איזה שילוב אכזרי של מקום 6/7 + שום שלב בתים + שום תואר יבהירו שאי אפשר לעבוד ככה. מקווה שלא נגיע לשם.

לפני2 שעות , silentyogi said:

עוד שבוע מאמין שנוכל לתת דיעה.

ליגות הסתיימו רק עכשיו.

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

למה? בגלל אחלה עונה בק״ש הוא צריך להיות כבר מגן פותח? יש לו מקום בסגל, אבל אם המאמן יחליט שזה לא מספיק כמגן פותח זה הגיוני.

לגבי נידם ושחר, נכון להיום יש לנו את גלזר, גולסה, ואן אובריים, קניקובסקי, גלוך וביטון. יש מצב שגם ריקן יאריך חוזה. לא חושב שעם כל כך הרבה שחקנים יהיה מקום לשניהם. הייתי נותן למי שנראה יותר טוב מהם להמשיך ואת השני הייתי משאיל. 

בנושא אחר, איך יכול להיות שחיפה הביאו את מה שמו הזה בחינם? מה קרה לוזון משחרר פתאום?

תמשיך למרוח שחקנים בשלים (אני עקבתי אחרי נידם ומזרחי לפחות 15 משחקים העונה, פארפה בכולם) ואחרי זה תתפלא למה התהליך תקוע והם רוצים לעזוב אותך אחרי עונת השאלה טובה

צטט

ברק בכר מועמד לאמן את סטנדרד ליאז' הבלגית

יעבור לאירופה? מאמן מכבי חיפה, שמחזיק בחוזה לשנתיים נוספות בכרמל, מועמד לעבור לקבוצה הבלגית שסיימה 14 אשתקד. דודו דהאן: "לא מאשר ולא מכחיש"

#לך

אם בכר חכם (והוא חכם), הוא נשאר עוד מקסימום עונה אחת בחיפה. הוא כבר בתקרת הזכוכית שלו שם, השיג כמעט הכל. לליגת האלופות הם לא יעלו בפורמט הנוכחי, אם הוא למד ממה שהיה עם ב"ש אחרי 3 אליפויות צריך להתקדם לאירופה אחרת משם זה ילך וידרדר עד פיטורים..

Just now, snufkin said:

אם בכר חכם (והוא חכם), הוא נשאר עוד מקסימום עונה אחת בחיפה. הוא כבר בתקרת הזכוכית שלו שם, השיג כמעט הכל. לליגת האלופות הם לא יעלו בפורמט הנוכחי, אם הוא למד ממה שהיה עם ב"ש אחרי 3 אליפויות צריך להתקדם לאירופה אחרת משם זה ילך וידרדר עד פיטורים..

הוא חכם, אבל פחדן. הוא לא ילך לאירופה אלא אם כן תהיה הצעה ממש מטורפת. 

הוא ישאר בחיפה ויסחט את הלימון עד שלא תהיה ברירה. ברגע שזה יסתיים שם הוא יודע שיש לו מקום מובטח בנבחרת.

32 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני במקום בכר נשאר עד שאני שובר את שיא האליפויות בליגה. לפי איך שזה נראה כרגע הוא גם פייבוריט לעונה הבאה.

בעונה הבאה ברור שהוא לוקח קל, דיברתי על העונה שאחריה. 4 ברצף זה משהו מאוד קשה, לא סתם לא היה כזה מאז הפועל פת לפני עשרות שנים נראה לי

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

ברק בכר מועמד לאמן את סטנדרד ליאז' הבלגית

יעבור לאירופה? מאמן מכבי חיפה, שמחזיק בחוזה לשנתיים נוספות בכרמל, מועמד לעבור לקבוצה הבלגית שסיימה 14 אשתקד. דודו דהאן: "לא מאשר ולא מכחיש"

#לך

אם קבוצת החלומות של איביץ זהבי דסה יתממש אז יש מצב הוא יקבל רגליים קרות ויברח לחול. יש לו טראומה מאיך שאלונה זרקה אותו

2 דקות לפני, car.garsia said:

יחתום בחיפה כמגן שמאלי ביחד עם סאן

*יחתום כמגן שמאלי עד דקה 30/פיגור - המוקדם מביניהם אחרי זה כבר יעבור לקישור במהלך טקטי מבריק של בכר

9 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מה?

זה אולי נשמע הזוי, אבל הוא מתבגר ומבין שיש לו סיכוי גבוה מאוד לשחק בקבוצות גדולות ואולי אף בנבחרת אם יהיה טוב בעמדה הזו שחסרת כל אפשרויות ישראליות טובות. מזכיר רק שמשה גלאם גרייב ודדי בן דיין התחילו את הקריירה כשחקני התקפה והיו מגנים אדירים.