Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקיץ 2022/23 - יתר הליגה ע"ש סטיפה פריצה

Recommended Posts

שמעו יאמר לזכות חיפה שהם לקחו את התלמיד היותר טוב של ג'ורדי, גל אלברמן ומצאו מגן ימני עם אופציה לאזרחות, זה טריקים שג'ורדי הביא לארץ 

לפני1 שעה , אקיטה said:

בסדר...מבין שהרצון להחדיר פסימיות בכולם נהיה הספורט הלאומי. מעדיף שלא להצטרף.

כשאתה אומר "סגירת הבלמים מוקדם", 2 בלמים? עד איזה תאריך בערך אתה מגדיר מוקדם?

14 דקות לפני, snufkin said:

כשאתה אומר "סגירת הבלמים מוקדם", 2 בלמים? עד איזה תאריך בערך אתה מגדיר מוקדם?

2 בלמים. תסריט חלומי זה שניהם השבוע (ביטון וזר), תסריט סבבה זה אחד עד המחנה אימון או תוך כדי, ואחד גג עד אמצע יולי כזה.

6 דקות לפני, erantheking21 said:

גם ככה ביטון פצוע אז מכבי לוקחים את הזמן ובודקים כנראה את המצב שלו עד הסוף אז הוא גם ככה לא רלוונטי לפתיחת האימונים עכשיו

אם יש בעיה של כשירות (לא נקודתית עכשיו אלא מזהים בעיה שעלולה להיות לטווח ארוך) אצל ביטון אז הבלם השני צריך להיות זר, אין ברירה לדעתי. אני כבר עכשיו לא כזה רגוע זה שאם ביטון/הזר נפצע/לא טוב מי שיקום מהספסל זה פיבן או נחמיאס. 

37 דקות לפני, אקיטה said:

אם יש בעיה של כשירות (לא נקודתית עכשיו אלא מזהים בעיה שעלולה להיות לטווח ארוך) אצל ביטון אז הבלם השני צריך להיות זר, אין ברירה לדעתי. אני כבר עכשיו לא כזה רגוע זה שאם ביטון/הזר נפצע/לא טוב מי שיקום מהספסל זה פיבן או נחמיאס. 

צודק אבל נראה מה יהיה

48 דקות לפני, אקיטה said:

לא יהיו שני בלמים זרים חדשים בשום קונסטלציה. גם ככה אנחנו בברוך זרים אז 4 זרים בהגנה? המקסימום זו העברת סבוריט לבלם ומשחק עם אופיר מגן.

לגבי לוחות זמנים, אני חושב שביטון עד המחנה וזר עד סוף יולי זה תסריט די ריאלי. מקווה שלא יקח יותר זמן

לפני6 שעות , ClinteastwoodFan said:

חזיזה לא רוצה לעזוב , אבו פאני כן אבל חו"ל לא רוצה אותו

הוא התראיין בסוף העונה ואמר בעצמו שהוא רוצה להתקדם, גם לקבוצה מבלגיה. אפילו לא ניסה להגיד רק לליגה בכירה או משהו כזה.

ואיזה מזל יש להם עם המגן הימני, נראה לי הוא נחת וגילה להם על אשתו וזה בא להם בהפתעה

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה תהליך ארוך עם אשתו. יכול להיות שלכבוד הנשיא יזדרזו, אבל לא אמור לקרות בחלון הזה. 

תמורת הוולבו הנכון וכרטיס לVIP הכל יכול להיות מהר אצל הדון 

לפני9 שעות , תמיר8 said:

ואיזה מזל יש להם עם המגן הימני, נראה לי הוא נחת וגילה להם על אשתו וזה בא להם בהפתעה

"בהפתעה"

בסוף נתניה יקחו אליפות. הסגל שלהם כמעט סגור לעונה הבאה. כל שאר הקבוצות שבאירופה הביאו שחקן או שניים. 

מביא: אלמוג כהן

משחרר: ברק יצחקי

צטט

הקשר הבלגי סמי בורארד על סף חתימה בחדרה

פרסום ראשון: הקשר ההתקפי שגדל באנדרלכט ושיחק בעונה האחרונה בדן האג ההולנדית, בה כבש 8 שערים, יחתום לשנתיים ויהפוך לרכש היקר בתולדות המועדון

מאיפה היכולת להביא שחקנים כאלה לקבוצה כזאת

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאיפה היכולת להביא שחקנים כאלה לקבוצה כזאת

120 אלף דולר בעונה מוצהר ועוד 300 אלף במזומן מתחת לשולחן סטייל ליגה לאומית (הכל השערות היפותטיות לחלוטין והמספרים אינם אמיתיים או קיימים בכלל).

לפני3 שעות , אורלנדו בלוף said:

נתניה עם שני זרים שעל הנייר לא רעים, חדרה מצליחה להחתים זר טוב לליגה ובטח רמה מעל הקליבר הרגיל שלהם... ואצלנו צרצריטיס.

שחורציאניטיס

נתקלתי בסרטון של יוני סטויאנוב שבאר שבע החתימה, פעם ראשונה שאני שומע עליו, כישרון פסיכי. מהירות, טכניקה, משחק בנגיעה, חכם. איך לעזעזל לא שמנו עליו יד?!

במיוחד כשהוא ישראלי בגיל כזה ובמחיר כזה.

לפני3 שעות , אורלנדו בלוף said:

נתניה עם שני זרים שעל הנייר לא רעים, חדרה מצליחה להחתים זר טוב לליגה ובטח רמה מעל הקליבר הרגיל שלהם... ואצלנו צרצריטיס.

רשימת הזרים שלך כרגע(כולל פארפה וג'ראלדש), היא לא מאסופות הזרים הטובות שהיו לנו בהיסטוריה?