Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקיץ 2022/23 - יתר הליגה ע"ש סטיפה פריצה

Recommended Posts

8 דקות לפני, EranZeAvi said:

הליגה הצרפתית השנייה לא יותר טובה מהליגה פה, אני לא מבין את זה שאומרים את זה תמיד. 

בן בסט נתן בליגה הראשונה דו ספרתי 

לא יודע אם כליגה היא טובה יותר אבל ברמת הכשרונות היא משמעותית טובה מפה. בכמה רמות. 

אז לא ראיתי את פיירו הזה, אבל בהנחה והוא היה באמת אחד השחקנים הבולטים בליגה, זה הזוי שהוא כל כך גרוע. יש להביא שחקן ב-1.6 ששווה רבע מזה ויש להביא שחקן ב-1.6 שלא מתאים לליגת העל. זה שני דברים שונים וזה דיי הזוי אם זה יהיה המקרה. הלוואי.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא יודע אם כליגה היא טובה יותר אבל ברמת הכשרונות היא משמעותית טובה מפה. בכמה רמות. 

אז לא ראיתי את פיירו הזה, אבל בהנחה והוא היה באמת אחד השחקנים הבולטים בליגה, זה הזוי שהוא כל כך גרוע. יש להביא שחקן ב-1.6 ששווה רבע מזה ויש להביא שחקן ב-1.6 שלא מתאים לליגת העל. זה שני דברים שונים וזה דיי הזוי אם זה יהיה המקרה. הלוואי.

ההיגיון אומר שזו הופעה ראשונה ויש התרגשות ועדין לא הכל מחובר, אולי גם בעיה בכושר המשחק. אי אפשר לשפוט עדיו כמובן

אני לא ממהר לחרוץ גורלות לגבי זרים. ויטור ואלחמיד סגרו אותו מצוין היום והוא עדיין יכול להיות הברקה בעיניי. המגנים ששיחקו יותר דקות ממנו צריכים להדאיג את חיפה יותר בעיניי. יחזקאל, אנסה וחתואל עברו אותם יותר מידיי פעמים למשחק אחד. וגם בשבילם זה משחק רשמי ראשון אז צריך לקחת בפרופורציות.

לפני כמה עמודים כולם פה היו בבהלה כשאצילי שם את הראשון, עכשיו כולם חוגגים ובטוחים שחיפה נפלו עם הרכש. 

ראיתי את הפנדלים, צחקתי, כיף גדול. אבל כמו שאמרתי ביום חמישי זה משחק רשמי ראשון, גביע טוטו עם סגלים שעדיין לא התחברו ושחקנים שעוד לא בכושר. 

החלוץ של חיפה באמת נראה קצת מצחיק, אבל לא הייתי ממהר לקבוע לאן זה ילך כמו שאי אפשר לקבוע שואן אובריים זה נפילה אחרי משחק אחד. נהיה חכמים יותר עוד חודשיים שלושה. 

בינתיים הפדופיל מודיע שהוא יסיים את הקריירה בארץ כי הוא יודע שהוא יכשל שוב באירופה.

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

הפדופיל אמר שאשתו לא משחררת אותו לחו"ל והוא יסיים את הקריירה בארץ כנראה בבני יהודה או הפועל חיפה לאחר שיענקלה יזרוק אותו.

יחזור לבית״ר או שאלונה תעשה איחוד מרגש עם מיכה

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יסיימו שניהם אצל אברמוב בג׳אפניקה. מענק חתימה סושי.

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפני כמה עמודים כולם פה היו בבהלה כשאצילי שם את הראשון, עכשיו כולם חוגגים ובטוחים שחיפה נפלו עם הרכש. 

ראיתי את הפנדלים, צחקתי, כיף גדול. אבל כמו שאמרתי ביום חמישי זה משחק רשמי ראשון, גביע טוטו עם סגלים שעדיין לא התחברו ושחקנים שעוד לא בכושר. 

החלוץ של חיפה באמת נראה קצת מצחיק, אבל לא הייתי ממהר לקבוע לאן זה ילך כמו שאי אפשר לקבוע שואן אובריים זה נפילה אחרי משחק אחד. נהיה חכמים יותר עוד חודשיים שלושה. 

בינתיים הפדופיל מודיע שהוא יסיים את הקריירה בארץ כי הוא יודע שהוא יכשל שוב באירופה.

הכל שטויות. בסוף, חצי קבוצה שם זה אצילי. אם לא התקרית, אין להם שום אליפות והקהל עדיין בחרם על יענק'לך ויוצא דקה 60 כל משחק.

כל עוד הוא שם אי אפשר לזלזל בהם ולא משנה אם פיירו השחלה או לא.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חשבתי על זה, הנחתי שבית"ר תמחק עד כדי אי רלוונטיות והוא לא ירצה לחזור

על מיכה אשתו תטיל ווטו

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

דעה לא פופולרית, הייתי מחליף את חמד בפריצה, מפנה מקום של זר ומקבל חלוץ ישראלי מצויין.

דעה מאוד פופולרית רק שזה לא רלוונטי כרגע. 

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אצילי: כנראה שאסיים את הקריירה שלי בישראל

ממש חכם להגיד דבר כזה כשאתה בעיצומו של מו"מ על חוזה חדש

:doh:

יש לו מזל גדול שהוא כדורגלן כי אם הוא לא היה כזה הוא היה במקסימום בעל פיצוציה.

לפני7 שעות , הישראלי היפה said:

מקןןה שפלאניץ לא יעזוב, הוא כל  כך רע.

גם יקבלו סכום יפה, גם שחקן רע יעזוב.

הוא יקבל שדרוג ויישאר בחיפה.

לפני8 שעות , אלק נילאש said:

הכל שטויות. בסוף, חצי קבוצה שם זה אצילי. אם לא התקרית, אין להם שום אליפות והקהל עדיין בחרם על יענק'לך ויוצא דקה 60 כל משחק.

כל עוד הוא שם אי אפשר לזלזל בהם ולא משנה אם פיירו השחלה או לא.

החצי קבוצה הזה לא שם גול או בישל כמה חודשים טובים בחצי השני של העונה שעברה כן? ברור שהוא הכוכב שלהם, אבל יש להם שחקנים טובים מאוד חוץ ממנו ויש להם מאמן טוב ומוכח. שלהם להפסיד