Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקיץ 2022/23 - יתר הליגה ע"ש סטיפה פריצה

Recommended Posts

1 דקה לפני, Davidna said:

כרגע לא חושב שיש להם חוסרים. (במידה והזרים פגיעה) הם הביאו בדיוק מה שהיה חסר

אין ספק שהם התחזקו אבל הם רחוקים להיות קבוצה מושלמת לדעתי. עדיין מרכז הגנה בעייתי (ברמה שאם פלאניץ יימכר אני לא יודע אם זה לטובתינו או לרעתינו), עדיין תלות מאוד רחבה באצילי ושרי שלאחרון לדעתי למרות שהוא לא שיחק המחצית הזאת אין באמת תחליף (פראיירים בעיניי שלא הלכו על כנעאן).

Just now, car.garsia said:

אין ספק שהם התחזקו אבל הם רחוקים להיות קבוצה מושלמת לדעתי. עדיין מרכז הגנה בעייתי (ברמה שאם פלאניץ יימכר אני לא יודע אם זה לטובתינו או לרעתינו), עדיין תלות מאוד רחבה באצילי ושרי שלאחרון לדעתי למרות שהוא לא שיחק המחצית הזאת אין באמת תחליף (פראיירים בעיניי שלא הלכו על כנעאן).

אין להם תחליף אבל הם משחקים 99 אחוז מהמשחקים 

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

נכון אבל אליפות לא לוקחים רק במפגשים הישירים.

בדיוק, ואת מה שלא הצלחנו לעשות נגד שאר הקבוצות בעונות הקודמות אנחנו נעשה הפעם. אני לא מפחד חיפה ולא מהמפגשים נגדה. אנחנו קבוצה יותר טובה מהם בכל קרב נגדם והכחנו את זה. היריבה היחידה שלנו בליגה הזאת היא רק אנחנו עצמנו. 

1 דקה לפני, Davidna said:

אין להם תחליף אבל הם משחקים 99 אחוז מהמשחקים 

השנה זה לא יהיה כזה פשוט, הסגל רחב יצטרך לבצע תפקיד יותר משמעותי והבן של תומר לוי פותח בהרכב בקבוצה כמו מכבי חיפה מה שעלול לקרות בחלק מהמשחקים זה סיפור לא טוב בשבילם בכלל.

Just now, Krishi said:

בדיוק, ואת מה שלא הצלחנו לעשות נגד שאר הקבוצות בעונות הקודמות אנחנו נעשה הפעם. אני לא מפחד חיפה ולא מהמפגשים נגדה. אנחנו קבוצה יותר טובה מהם בכל קרב נגדם והכחנו את זה. היריבה היחידה שלנו בליגה הזאת היא רק אנחנו עצמנו. 

מפגשים ישירים זה פיקנטי אבל לא מה שקובע. כל הילדות שלי מכבי ניצחה במפגשים ישירים קבוצות שלקחו אליפות אבל סיימנו רחוק מהם.

הם יצברו נקודות בקצב וכדי להישאר במאבק נצטרך גם אנחנו לצבור נקודות בקצב, אין לנו את הכלים לזה נכון לעכשיו, בטח לא הגנתית. מקווה שנתחזק בהקדם כי לוקח זמן לדברים להתחבר

1 דקה לפני, snufkin said:

מפגשים ישירים זה פיקנטי אבל לא מה שקובע. כל הילדות שלי מכבי ניצחה במפגשים ישירים קבוצות שלקחו אליפות אבל סיימנו רחוק מהם.

הם יצברו נקודות בקצב וכדי להישאר במאבק נצטרך גם אנחנו לצבור נקודות בקצב, אין לנו את הכלים לזה נכון לעכשיו, בטח לא הגנתית. מקווה שנתחזק בהקדם כי לוקח זמן לדברים להתחבר

בדיוק.

8 דקות לפני, snufkin said:

אתה קראת מה שכתבתי או שאתה מגיב על אוטומט? 

12 דקות לפני, yellow&blue said:

לחיפה יש ספסל מפחיד.

למכבי לצערי חסרים לפחות 4 שחקני הרכב.

למה רק 4? צריך להחליף את כל הסגל

5 דקות לפני, המכבייה said:

ואם אפשר להחליף גם את המאמן- מומלץ(:

פשוט להרים טלפון לאלברמן ולשאול אותו מה הוא היה עושה, יש לו את כל התשובות. 

3 דקות לפני, דקסטר said:

שמע כולל הפצועים זה לא רחוק מלהיות נכון

המלך :king:

2 דקות לפני, Krishi said:

אתה קראת מה שכתבתי או שאתה מגיב על אוטומט? 

אמנם בלי ניקוד אבל קראתי. לא מסכים איתך לגבי תחזית ההצלחה שאתה צופה לנו מול שאר הקבוצות ועל זה הגבתי. הלוואי ואתה צודק

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מי זה הויקינגי הזה שהם הביאו? פעם ראשונה אני שומע עליו.

פעם ראיתי בארץ שחקן סקנדינבי שלא כינו אותו ויקינג

4 דקות לפני, snufkin said:

אמנם בלי ניקוד אבל קראתי. לא מסכים איתך לגבי תחזית ההצלחה שאתה צופה לנו מול שאר הקבוצות ועל זה הגבתי. הלוואי ואתה צודק

אני תמיד צודק ואם אני לא צודק זה כי העולם עקום :P

יהיה בסדר אל תדאג, העונה זה שלנו. 

6 דקות לפני, netanel7 said:

שום מילה על באר שבע החלשים?

קצת פורפורציות לגבי חיפה, זה לא שהם משחקים נגד קבוצה..

באר שבע יש לה בעייה אחת מרכזית, שאם אתה מחבר את אנסה, חתואל ויחזקאל ביחד יש לך אולי חצי מוח לשלושתם. יש שם כישרון רגעי, אבל תכלס יש להם מקום לעוד 3 זרים בהתקפה והגנה יציבה אז אני לא פוסל אותם.

אנשים אוהבים להקטין אותם, חיזקו יפה מאוד איפה שהיו צריכים, מתבססים על בסיס שהיה מצויין ורץ ביחד. יש להם אחלה עומק ואנחנו הולכים לעוד עונה בלי כנפיים (כרגע), אז נכון שצריך לחכות לסגל המלא אבל רק השם של זהבי ואיביץ לא יביא לנו אליפות.

2 דקות לפני, Krishi said:

אני תמיד צודק ואם אני לא צודק זה כי העולם עקום :P

יהיה בסדר אל תדאג, העונה זה שלנו. 

גם שנה שעברה אמרת את זה

1 דקה לפני, car.garsia said:

באר שבע יש לה בעייה אחת מרכזית, שאם אתה מחבר את אנסה, חתואל ויחזקאל ביחד יש לך אולי חצי מוח לשלושתם. יש שם כישרון רגעי, אבל תכלס יש להם מקום לעוד 3 זרים בהתקפה והגנה יציבה אז אני לא פוסל אותם.

בהחלט, לא יהיו קישוט בליגה .