Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקיץ 2022/23 - יתר הליגה ע"ש סטיפה פריצה

Recommended Posts

אבו פאני אומר שהוא מרגיש שהוא בשל להתקדם. חתיכת מטומטם היית שחקן חופשי לפני פחות משנה. עכשיו לך תמצא קבוצה שתסכים לשלם את הסכום שהנשיא יבקש. נטע לביא 2.0.

48 דקות לפני, קובי השועל said:

האמת שלא היו לא הצעות אז היה חייב לחתום שם בחוזה דרקוני. לא מאמין שהנשיא ישחרר.

לחתום בחיפה זה להיכנס לכלא.

1 hour ago, קובי השועל said:

האמת שלא היו לא הצעות אז היה חייב לחתום שם בחוזה דרקוני. לא מאמין שהנשיא ישחרר.

דודו דהאן סידר חוזים בחו״ל לשחקנים שאמא שלהם לא מכירה אותם, אז לאבו פאני לא יכל לסדר? 

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דודו דהאן סידר חוזים בחו״ל לשחקנים שאמא שלהם לא מכירה אותם, אז לאבו פאני לא יכל לסדר? 

מסתבר שלא, אחרת מה דחף אותו להכנס לחוזה כזה?

11 דקות לפני, Krishi said:

בכר התחיל עם הריג'נים... ינון אליהו חחח

היה מהטובים של פ"ת בעונה שעברה, הצטיין בעיקר בנייחים, אבל בינוני מאוד ולא צעיר. לדעתי, כבר בן 27.

הוא מגן התקפי טוב, הגנתי מאוד שנוי במחלוקת. לא סתם פתח תקווה שיחקה בקו 4 בעונה האחרונה ומצאה את עצמה בלאומית ובעונה לפני זה בקו 5 הוא היה אחד המצטיינים שלהם. אז ככה שהוא יחסית הימור, הימור זול בטח אבל הימור.

רשמית ינון אליהו. תאמינו לי הלוואי מכבי הייתה מבינה איזה נכס גדול זה המחלקת נוער שלנו וכמה גיא מזרחי, נידם, שחר בר כהן שכבר עברו טבילה בליגת העל זה כמו רכש. לפחות אפילו שלושה מהם שיקבלו חלק מהסגל בעונה הבאה.

35 דקות לפני, Emmanuel said:

אם גיא מזרחי לא מגן פותח במכבי עונה הבאה ונידם ושחר לא ברוטציה זה השיא באמת

למה? בגלל אחלה עונה בק״ש הוא צריך להיות כבר מגן פותח? יש לו מקום בסגל, אבל אם המאמן יחליט שזה לא מספיק כמגן פותח זה הגיוני.

לגבי נידם ושחר, נכון להיום יש לנו את גלזר, גולסה, ואן אובריים, קניקובסקי, גלוך וביטון. יש מצב שגם ריקן יאריך חוזה. לא חושב שעם כל כך הרבה שחקנים יהיה מקום לשניהם. הייתי נותן למי שנראה יותר טוב מהם להמשיך ואת השני הייתי משאיל. 

בנושא אחר, איך יכול להיות שחיפה הביאו את מה שמו הזה בחינם? מה קרה לוזון משחרר פתאום?

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה? בגלל אחלה עונה בק״ש הוא צריך להיות כבר מגן פותח? יש לו מקום בסגל, אבל אם המאמן יחליט שזה לא מספיק כמגן פותח זה הגיוני.

לגבי נידם ושחר, נכון להיום יש לנו את גלזר, גולסה, ואן אובריים, קניקובסקי, גלוך וביטון. יש מצב שגם ריקן יאריך חוזה. לא חושב שעם כל כך הרבה שחקנים יהיה מקום לשניהם. הייתי נותן למי שנראה יותר טוב מהם להמשיך ואת השני הייתי משאיל. 

בנושא אחר, איך יכול להיות שחיפה הביאו את מה שמו הזה בחינם? מה קרה לוזון משחרר פתאום?

ציר הרשע זה מה שקרה(למרות שהריג'ן הזה בינוני לחלוטין).