Jump to content

מכבי באירופה 2022/2023

forza

Recommended Posts

הגרלה רעה, צריך לעשות הכל כדי לעבור את אריס ואז לנסות לנצח את ניס ולהתמודד בכבוד. אני אשמח אם נעשה בתים אבל השנה אני מן הסתם לא יתאכזב יותר מידיי אם זה לא יקרה, באמת שקבוצה מצוינת תעמוד מולינו.

1 דקה לפני, Omer said:

גם אתה הרגשת לא נעים מאמא? אני זוכר את המבט שלה כשהבינה שאבא שלי ואני חותכים מוקדם מארוחת החג.

אצלנו לא חותכים מארוחת חג גם אם מכבי בגמר הצ'מפיונס:). הטלוויזיה היתה ברקע. ביאס את כל החג פנסטיל

9 דקות לפני, אקיטה said:

אשכרה הגעת למצב שאתה יורד עליי כי אני לא רץ ערום ברחוב מהיסטריה ופאניקה כדומיך.

והמשכת עם הנדסת התודעה והזלזול באינטלגנציה בטיעונים שלך, אין יותר להיות מושפל מזה, מראה בהול.

לנגב טוב את השלשול.

לא יורד עליך ולא כלום.

תחשוב מה שבא לך, על הזין שלי. לקלל אותי כי אני חושב שאין סיכוי שנעבור את מקום 5 בצרפת זה מביך. 

ואחר כך אתה מדבר על הנדסת תודעה…

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יורד עליך ולא כלום.

תחשוב מה שבא לך, על הזין שלי. לקלל אותי כי אני חושב שאין סיכוי שנעבור את מקום 5 בצרפת זה מביך. 

ואחר כך אתה מדבר על הנדסת תודעה…

קיללתי אותך בתגובה הקודמת שציטטת? לא. פאניקה גורמת להזיות.

22 דקות לפני, אקיטה said:

כמות עיוותי המציאות והנדסת התודעה שאתה ודומיך מוכנים לעשות והכל בשביל לבשם את חוש הבכיינות המסריח שלכם יא חבורה של פטיש מגל.

וזה לא עניין של אופטימי פסימי אפילו, פשוט גישה מסריחה שאני מקווה בשבילכם שאתם לא מיישמים בחיים, גישה של לוותר לפני הכל ולהתספק בשאריות.

גועל נפש, מתבייש שאני אוהד אותה קבוצה.

@אקיטה לא קיללת בכלל, סך הכל שפה ראויה ומכבדת. אני דמיינתי.

התבוסתנות פה בפורום שוברת שיאים. 

כאילו זה לא פורום של מכבי אלא של איזה הפועל ר"ג. 

למרות שאני מודע לזה זה עדיין מדהים אותי כל פעם מחדש. איפה המכביזם, איפה הבאים לנצח כל אחת ובכל מקום, איפה האמונה בקבוצה. 

פשוט הזיה. מרימים ידיים ואפילו לא התחל המשחק. עד השניה האחרונה עד שהשופט לא שרק הכל תמיד אפשרי. די כבר עם הלוזריות הזאת. 

1 דקה לפני, Krishi said:

למרות שאני מודע לזה זה עדיין מדהים אותי כל פעם מחדש. איפה המכביזם, איפה הבאים לנצח כל אחת ובכל מקום, איפה האמונה בקבוצה. 

פשוט הזיה. מרימים ידיים ואפילו לא התחל המשחק. עד השניה האחרונה עד שהשופט לא שרק הכל תמיד אפשרי. די כבר עם הלוזריות הזאת. 

אם היינו באים עם סגל מלא זה היה אחרת

קשה לשמור על המשפט לנצח כל משחק 

שאתה חסר בבלם מגן ושני שחקני כנף עוד מעונה שעברה ולמפגש פליאוף אירופה אתה עדיין חסר אותם

אנחנו נגד ניס עם חוזז נחמיאס וגרלדש…

1 דקה לפני, אקיטה said:

אני מת. איפה הקללה? תדגיש אותה בבקשה.

אתה משחק אותה ראש קטן כאילו הכל בסדר ודיברת בכבוד. שחרר אחי זה באמת ויכוח על כלום. תלמד לקבל דעות שונות ממך.

2 דקות לפני, דרור שווץ said:

אם היינו באים עם סגל מלא זה היה אחרת

קשה לשמור על המשפט לנצח כל משחק 

שאתה חסר בבלם מגן ושני שחקני כנף עוד מעונה שעברה ולמפגש פליאוף אירופה אתה עדיין חסר אותם

אנחנו נגד ניס עם חוזז נחמיאס וגרלדש…

זה לא משנה בכלל מה יש לך, גם אם הייתי עולה עם מישאלוף וז'אן נגד ריאל מדריד הייתי עדיין מאמין שיש סיכוי. במשחק נתון תמיד יש סיכוי. ממתי מכביסטים מוותרים כל כך בקלות מראש? אנחנו בפורום של מכבי או בפורום של הפועל? עזוב את זה שיש לנו אחלה סגל ומאמן מצוין ולא הכל באמת כזה גרוע כמו שמנסים לצייר פה. 

23 דקות לפני, Soul Boy said:

וטיסות שונות?

אפשר למצוא ב-600 דולר אבל זה עם קונקשנים ב-2 הכיוונים(קונקשן קצר וחברות שונות אז צריך לטוס עם טרולי)

וזה חברות לואו קוסט אי אפשר לבטל אז זה רלוונטי רק לעוד שבועיים אם נעפיל.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה משחק אותה ראש קטן כאילו הכל בסדר ודיברת בכבוד. שחרר אחי זה באמת ויכוח על כלום. תלמד לקבל דעות שונות ממך.

לא לא, לא אמרתי שאני מלא כבוד לגישה הזאת וגם לא אמרתי שהייתי עדין בתגובה. הפוך, וגם עומד מאחורי כל מילה. בעיניי הגישה שלך ושל דומיך תבוסתנית מגעילה וכאוהד מכבי אני מתבייש בה ולא יכול לסבול אותה.

רק טענת ש*קיללתי אותך* ועכשיו שאתה מבין שלא קיללתי אותך ודמיינת את זה אתה אומר שאני ראש קטן, קח עוד הזדמנות להדגיש את הקללה ואתנצל כמו גדול.

5 דקות לפני, Krishi said:

מאכזב מאוד

חשבתי בתמימותי שלפחות רוב האוהדים יהיו עם אופי מכביסטי כי זה בדנא של המועדון, לפי התגובות פה לפעמים מרגיש שהרוב לא מכביסטים, מקווה שזה לא מייצג.

גם הראיון של סבוריט שהוא אמר שהמנטליות פה היא שאי אפשר לעבור קבוצות חזקות או משהו בסגנון (לא זוכר בדיוק מה הוא אמר בראיון אבל זה היה מאכזב לשמוע)

8 דקות לפני, אקיטה said:

לא לא, לא אמרתי שאני מלא כבוד לגישה הזאת וגם לא אמרתי שהייתי עדין בתגובה. הפוך, וגם עומד מאחורי כל מילה. בעיניי הגישה שלך ושל דומיך תבוסתנית מגעילה וכאוהד מכבי אני מתבייש בה ולא יכול לסבול אותה.

רק טענת ש*קיללתי אותך* ועכשיו שאתה מבין שלא קיללתי אותך ודמיינת את זה אתה אומר שאני ראש קטן, קח עוד הזדמנות להדגיש את הקללה ואתנצל כמו גדול.

״חוש הבכיינות המסריח שלכם יא חבורה של מגל ופטיש״ מבחינתי זה קללה בתור אוהד מכבי. 

אתה יכול לקרוא לי בכיין, פסימי, קטן אמונה, אבל לקרוא לי מגל ופטיש כי אני לא מאמין שנעבור את ניס זאת הזייה. 

Just now, מכביסט לעד said:

״חוש הבכיינות המסריח שלכם יא חבורה של מגל ופטיש״ מבחינתי זה קללה בתור אוהד מכבי. 

אתה יכול לקרוא לי בכיין, פסימי, קטן אמונה, אבל לקרוא לי מגל ופטיש כי אני לא מאמין שנעבור את ניס זאת הזייה. 

הא קיללתי אותך כי אמרתי לך פטיש מגל, מחילה חחחחחחחחחחחח

11 דקות לפני, Krishi said:

זה לא משנה בכלל מה יש לך, גם אם הייתי עולה עם מישאלוף וז'אן נגד ריאל מדריד הייתי עדיין מאמין שיש סיכוי. במשחק נתון תמיד יש סיכוי. ממתי מכביסטים מוותרים כל כך בקלות מראש? אנחנו בפורום של מכבי או בפורום של הפועל? עזוב את זה שיש לנו אחלה סגל ומאמן מצוין ולא הכל באמת כזה גרוע כמו שמנסים לצייר פה. 

מזכיר לי שקרלוס גרסיה אמר פעם בראיון שגם אם נטוס לשחק בברנבאו, הוא יטוס כי הוא מאמין שננצח. בסוף כנראה ייגמר 5-0, אבל תמיד באים בגישה של הכל אפשרי כי ככה בדיוק דברים כאלה קורים בסוף.

איך חסרה לנו גישה כזאת עכשיו במועדון, בעיקר בקרב הקהל שמגיע בגישה של "באים לראות הפסד בחמישי" או "חיפה אלופה אפשר לקפל". גם הקהל שלנו צריך לעשות חושבים, אנחנו נכשלים בינתיים לא פחות ממה שיצחקי, ההנהלה וכו' נכשלים 

אני חושב שכל התגובות הקשות כאן בעקבות ההגרלה פחות נובעות מהנאחס שקיבלנו את ניס.

אנשים כאן פורקים תסכול על זה שהקבוצה עדיין לא מגובשת, שהסגל עוד לא הושלם והקיפאון הקבוע ברכש.

אם היינו קבוצה שלמה, עם סגל טוב, שרץ משנה שעברה ועם רכש שהגיע מוקדם והשלים את מה שהיה חסר, היינו רואים כאן תגובות אחרות, אופטימיות יותר ותגובות עם רעל בעיניים לקראת המשחקים.

איזה הגרלה הזויה איך ייתכן שקבוצה מדורגת מקבלת שתי הגרלות כאלה רצוף? 

מילא כשהיינו לא מדורגים וקיבלנו אולימפיאקוס ופסז אבל עם דירוג?!

3 דקות לפני, Dr. Caligari said:

איזה הגרלה הזויה איך ייתכן שקבוצה מדורגת מקבלת שתי הגרלות כאלה רצוף? 

מילא כשהיינו לא מדורגים וקיבלנו אולימפיאקוס ופסז אבל עם דירוג?!

בעמודים הראשונים הזהרתי שנוכל לקבל מוקש בפלייאוף, בשיטה הקלוקלת הזאת שנותנים לקבוצות מליגות חזקות להיות לא מדורגים(כי אין להם עבר אירופי) אז זאת התוצאה אנחנו מול קבוצה עם תקציב פי 10 מאיתנו שהעיפה את פ.ס.ז מהגביע עונה קודמת

36 דקות לפני, Krishi said:

אתה ושאר המגיבים בסגנון דומה לך צריכים לעשות הפרדה.

זה שבאים לתת את הכל ולנצח בכל משחק, מול כל קבוצה ובכל מגרש לא סותר את זה שאפשר לחשוב שלא נעבור. 

זאת לא הרמת ידיים. מי שיהיה על הדשא וביציע ייתן הכל בשביל ניצחון, אבל אפשר, והאמת היא שיש לא מעט סיבות, להעריך שרוב הסיכויים שנודח. 

אם מפריע לך שלאוהדים אין אמונה ביכולת של הקבוצה שלהם לעבור קבוצה עדיפה ומגובשת יותר, שתארח את הגומלין, זכותך. 

זה לא סותר את זה שאנשים באים בגישה מכביסטית לתת הכל ולנסות לנצח.