Jump to content

מכבי באירופה 2022/2023

forza

Recommended Posts

9 דקות לפני, Wade said:

זה היה יכול להיות רלוונטי אם שחקן הכנף שלך לא היה מתן חוזז ואם הבלם והמגן השמאלי שלך לא היו שניהם סבוריט

ב"ש של אבוקסיס לפני שנתיים היו בתקופה הזאת בליגה חזק בתחתית כן? 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה 50-50 איפה אתה חי אחי? 

מה שהיה אז לא רלוונטי כי הפעם אם איכשהו נעבור את אריס (שגם הם טובים מאיתנו) נקבל את ניס מרוכזים רק בקונפרנס כי הליגה שם עוד לא תתחיל או רק תתחיל. אם היינו פוגשים אותם באמצע הליגה הם היו מזלזלים ואז אולי היה סיכוי לנס.

אם נהיה מספיק טובים לעבור את אריס אז לא רואה סיבה שלא נעבור גם את ניס. תיזכר בחיפה - שטרסבורג הפערים לא כאלה ענקיים. עם כל הכבוד זאת לא קבוצת ליגת אלופות שתיתן לנו 3 בקלילות

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ההגרלה תספק דלק לתירוצים נוספים על האין רכש?

להיפך. אם עד עכשיו אמרו שמחכים לשחקנים "בפרופיל גבוה" עאלק... אז עכשיו אפשר כבר לשחרר מזה וללכת על שחקנים טובים וריאלים. לא חסר כאלו, רק צריך לפתוח את הראש ולדעת לסגור עסקה. בשניהם יצחקי גרוע

1 דקה לפני, אקיטה said:

כמות עיוותי המציאות והנדסת התודעה שאתה ודומיך מוכנים לעשות והכל בשביל לבשם את חוש הבכיינות המסריח שלכם יא חבורה של פטיש מגל.

וזה לא עניין של אופטימי פסימי אפילו, פשוט גישה מסריחה שאני מקווה בשבילכם שאתם לא מיישמים בחיים, גישה של לוותר לפני הכל ולהתספק בשאריות.

גועל נפש, מתבייש שאני אוהד אותה קבוצה.

בלה בלה בלה 

עוברים את ניס ועוברים גם את סיטי אנחנו מכבי מי הם בכלל. תרגע כבר אתה מביך. 

2 דקות לפני, Elirandani said:

עברנו הרבה עם מכבי ובעיקר עם זהבי כדי לדעת שאין דבר שהוא לא אפשרי.

לא לעניין מה שהולך פה

להגנתי ולהגנת רוב האנשים פה, עדיין לא התרגלנו לזה שהוא שוב פה... אם יש מישהו שיכול לנצח את זה זה הוא.

הגרלה לא נעימה, אבל מאמין שאם נצליח לעבור את אריס נוכל לעבור גם את ניס. לוותר מראש יותר מתאים לצד השני של הכביש.

יהיה בסדר, לעבור את אריס עם כל האווירה השלילית שאופפת כרגע את המועדון זה אתגר הרבה יותר גדול מניס בעיניי

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בלה בלה בלה 

עוברים את ניס ועוברים גם את סיטי אנחנו מכבי מי הם בכלל. תרגע כבר אתה מביך. 

אשכרה הגעת למצב שאתה יורד עליי כי אני לא רץ ערום ברחוב מהיסטריה ופאניקה כדומיך.

והמשכת עם הנדסת התודעה והזלזול באינטלגנציה בטיעונים שלך, אין יותר להיות מושפל מזה, מראה בהול.

לנגב טוב את השלשול.

זה הזמן של זהבי!!

במידה ונעבור את אריס,

ניס, הקבוצה של אלון מזרחי בעבר, תתמודד מולנו.

אלון מזרחי היה מהאנשים הכי אנטי-זהבי,
בשנים האחרונות, בגלל שזהבי עקף אותו,

וגם הכי קנאי, עד כדי כך שהוא טוען שבארץ זהבי עדיין לא עקף אותו…

אם קלינגר עלה לאלופות עם מסיקה וכהן, עשה תיקו בטורינו וניצח את אייקס (וגם פספס תיקו מול באיירן אם רק פנסטיל לא היה שולח רגיל לפנדל טיפשי), הכל אפשרי.  80-20 להם אבל אפשרי. בוא נראה קודם מה יהיה מול היוונים

1 דקה לפני, snufkin said:

אם קלינגר עלה לאלופות עם מסיקה וכהן, עשה תיקו בטורינו וניצח את אייקס (וגם פספס תיקו מול באיירן אם רק פנסטיל לא היה שולח רגיל לפנדל טיפשי), הכל אפשרי.  80-20 להם אבל אפשרי. בוא נראה קודם מה יהיה מול היוונים

עד יום מותי אתעקש שמכבי עלתה עם הסגל החלש בתולדות המפעל (שוקי נגר הובא כרכש אחרי שעלינו לבתים), לא נתפס שעמדנו בכבוד להוציא ההפסדים במינכן ובאמסטרדם.

Just now, Omer said:

עד יום מותי אתעקש שמכבי עלתה עם הסגל החלש בתולדות המפעל, לא נתפס שעמדנו בכבוד להוציא ההפסדים במינכן ובאמסטרדם.

מדהים. אני זוכר את הפנדל של פנסטיל ברמת גן כאילו זה היה אתמול. היינו קרובים להוציא נקודה מפאקינג באיירן במשחק הפתיחה.

Just now, snufkin said:

מדהים. אני זוכר את הפנדל של פנסטיל ברמת גן כאילו זה היה אתמול. היינו קרובים להוציא נקודה מפאקינג באיירן במשחק הפתיחה.

גם אתה הרגשת לא נעים מאמא? אני זוכר את המבט שלה כשהבינה שאבא שלי ואני חותכים מוקדם מארוחת החג.

1 דקה לפני, snufkin said:

שדד אותנו האנס. יש מצב שהנקודה הזו הייתה מסדרת לנו מקום 3 וירידה לאופ"א.

Just now, Omer said:

גם אתה הרגשת לא נעים מאמא? אני זוכר את המבט שלה כשהבינה שאבא שלי ואני חותכים מוקדם מארוחת החג.

חחח, ארוחת החג שלי הייתה בייגל'ה על גבול המקולקל באצטדיון.