Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני8 שעות , erantheking21 said:

אורוש חתם בקבוצה סרבית וזה עבר מהרדאר?

הסמל שלנו רוצה ללבוש צהוב ולא נותנים לו ללבוש צהוב

1 hour ago, erantheking21 said:

אם דסה באמת קיבל הצעה נוספת לאחר שכבר אמר מה שאמר זה אומר שבקנדה מאוד רוצים אותו וגם נענים לדרישות של איביץ' בכל מחיר , מכבי עושים את שלהם ויותר מכך

לדעתי הוא סגור במועדון אחר באירופה.

לפני3 שעות , הילד בן 30 said:

אני חושב שאתם נסחפים. חיפה לקחו בצדק אבל לא בפער רמות משמעותי. למעשה אני חושב שמכבי של קרסטאיץ הציגה רמה רק מעט נמוכה מה"קטר הירוק".

הסגל שלנו עדיין סוחב בדיוק את אותן בעיות אבל אני חושב שההבאה של איביץ די מחקה את הפער המקצועי מב"ש וחיפה.

עכשי ובואו נראה מי ישלים את הסגל טוב יותר, אבל מכאן ועד- איביץ, ואן אובריים, פגיעה בשני זרים, ניר ביטון ורק אז, אולי נוכל להתמודד זאת הגזמה פרועה לטעמי.

אני חושב שיש לנו סגל לא טוב ואיביץ' זה לא פתרון קסם (לדעתי גם איתו לא היינו לוקחים בעונה החולפת). יש לנו בעיה גדולה במרכז הגנה וקישור אחורי שאפשר לפתור עם הבאת 2 שחקנים ועבודת אימון של ולדאן. מה שכן אין לו שחקני אגף, 0. אז גם אם נפגע שם עם זר צריך איזשהי הברקה עם אחד המושאלים ושיפור מטורף של אילון, המון המון עבודה.

14 דקות לפני, דקסטר said:

אני חושב שיש לנו סגל לא טוב ואיביץ' זה לא פתרון קסם (לדעתי גם איתו לא היינו לוקחים בעונה החולפת). יש לנו בעיה גדולה במרכז הגנה וקישור אחורי שאפשר לפתור עם הבאת 2 שחקנים ועבודת אימון של ולדאן. מה שכן אין לו שחקני אגף, 0. אז גם אם נפגע שם עם זר צריך איזשהי הברקה עם אחד המושאלים ושיפור מטורף של אילון, המון המון עבודה.

לא יודע איזה עונה ראית...

אני ראיתי עונה חולפת עם אלופה גרועה, שלא רק שאיביץ' היה לוקח בה אליפות, אלא שאפילו אם קרסטאיץ' היה מתחיל בה ולא מגיע באמצע, היינו לוקחים אליפות

להזכירך וואן לוון שרף לנו חצי עונה, משם זה רק ניסים, והם לא קורים בדרך כלל

אבל הקבוצה של קרסטאיץ' הייתה מספיק טובה לקחת אליפות אם זה היה למשך עונה שלמה עם מחנה אימונים איכותי לפני

אף מכבי בתקופת גולדאהר לא היתה מספיק טובה להדביק פערים

אבל כל אלה שהיו טובות מתחילת העונה לקחו את הליגה הזאת בהליכה(אולי להוציא את העונה ששיחקנו באלופות, ששם גם אני נותן למכבי הנחה בגלל שאף קבוצה עד היום לא הצליחה לקחת אליפות בזמן שהיא באלופות, המאמץ כנראה סוחט מדי את השחקנים למשך העונה)

לפני2 שעות , דקסטר said:

הבאנו את ואן אובריים לקישור. עכשיו נשאר לפגוע בבלם זר ובשני שחקני אגף ואם אפשר להביא גם את ביטון.

52 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה עם הודעת פרידה ממתן חוזז, טל בן חיים, מתן בלטקסה וניק בלקמן?

לדעתי אם אין הודעת פרידה זה אומר שהציעו להם חוזה חדש ורק החתימה נשארה. 

חוץ מבלטקסה שמחכים להודעה רשמית של המועדון שלו.

14 דקות לפני, snufkin said:

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=404817

בלם שמקושר לחיפה בדיווח זר, מה הם צריכים עוד בלם זר? אולי התבלבלו וזה אלינו?

ההגנה שלהם לא נראתה טוב בעונה שעברה. הם כנראה בונים על זה שמוחמד לא ייחשב כזר ואז יהיה להם מקום נוסף. 

אנשי מכבי חייבים להיות בקשר עם ג׳ורדי קרוייף,

מנהל מקצועי בברצלונה.
יש מאות שחקנים בקבוצות ברצלונה השונות, נוער/ברצלונה ב׳, מושאלים ועוד..

תמיד טוב לשמור על קשר טוב, בכל שנה הוא יכול להמליץ למכבי על 2-3 שחקנים, שלפחות 1 מהם יתאים מאד ויצבור דקות בליגה וגם בזירה האירופית,ועם שיתוף פעולה מבחינת השבחת השחקן,

שיתפרסם עם ההופעות באירופה, ויוכל להימכר בהרבה יותר, 

והרווח יהיה של מכבי וברצלונה במשותף.

ווין-ווין

16 דקות לפני, BODIROGA10 said:

אנשי מכבי חייבים להיות בקשר עם ג׳ורדי קרוייף,

מנהל מקצועי בברצלונה.
יש מאות שחקנים בקבוצות ברצלונה השונות, נוער/ברצלונה ב׳, מושאלים ועוד..

תמיד טוב לשמור על קשר טוב, בכל שנה הוא יכול להמליץ למכבי על 2-3 שחקנים, שלפחות 1 מהם יתאים מאד ויצבור דקות בליגה וגם בזירה האירופית,ועם שיתוף פעולה מבחינת השבחת השחקן,

שיתפרסם עם ההופעות באירופה, ויוכל להימכר בהרבה יותר, 

והרווח יהיה של מכבי וברצלונה במשותף.

ווין-ווין

צריך להיות מוגדר כמשימה אסטרטגית בקרב אנשי מכבי.