Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דסה אמר על ההצעה ממכבי שהוא רוצה להמשיך בחו״ל לכל מי שחלם. נקסט.

השאלה אם חול תרצה אותו

אוטוטו בן 30, למגן זה כבר מבוגר. מאמין שהוא ירצה חוזה של לפחות שנתיים, לא פשוט.

23 דקות לפני, קובי השועל said:

השאלה אם חול תרצה אותו

אוטוטו בן 30, למגן זה כבר מבוגר. מאמין שהוא ירצה חוזה של לפחות שנתיים, לא פשוט.

המגן הימני הכי טוב בליגה ההולנדית. יהיה לו ביקוש.

הייתי מביא את סזנו מאשדוד שיתחרה עם מזרחי. חייבים לפנות מקום של זר לטובת הכנף

24 דקות לפני, snufkin said:

נו באמת תראה לי עוד מגן של קבוצה בטופ עם מגן ימין מעל גיל 30.. אולי רק קארבחל שהוא סמל בריאל.

25 דקות לפני, snufkin said:

לא חייבים כלום. לג'ראלדס יש חוזה ואם איביץ רוצה אותו, הוא ימצא פתרונות.

11 דקות לפני, קובי השועל said:

נו באמת תראה לי עוד מגן של קבוצה בטופ עם מגן ימין מעל גיל 30.. אולי רק קארבחל שהוא סמל בריאל.

מה קשור קבוצה בטופ? הוא רוצה להמשיך באירופה ואין לי ספק שזה מה שיקרה.

15 דקות לפני, דקסטר said:

מה קשור קבוצה בטופ? הוא רוצה להמשיך באירופה ואין לי ספק שזה מה שיקרה.

להמשיך באירופה בקבוצת מרכז טבלה בליגה ההולנדית/בלגית וכול' לא בהכרח עדיף על מכבי המתחדשת של איביץ' בשכר דומה כמובן.

מבחינתי צריך לקחת הכל בחשבון ולא העיקר להגיד אירופה.

לפני3 שעות , קובי השועל said:

להמשיך באירופה בקבוצת מרכז טבלה בליגה ההולנדית/בלגית וכול' לא בהכרח עדיף על מכבי המתחדשת של איביץ' בשכר דומה כמובן.

ומה עם המס על מה שהרוויח בחו"ל?

לפי איך שדסה דיבר, הוא קרוב לסיכום במועדון יותר גדול מהמועדון הנוכחי שלו

מצד שני דור פקץ לא פסל חזרה למכבי

זה בדיוק הפוך ממה שנמני אמר כמה וכמה פעמים לאחרונה.

48 דקות לפני, dvirtop said:

לפי איך שדסה דיבר, הוא קרוב לסיכום במועדון יותר גדול מהמועדון הנוכחי שלו

מצד שני דור פקץ לא פסל חזרה למכבי

זה בדיוק הפוך ממה שנמני אמר כמה וכמה פעמים לאחרונה.

מה אמר פרץ שגרם לך להבין שלא פוסל חזרה?

לפני5 שעות , קובי השועל said:

מבחינתך.. ובנתיים יוני ישחק שנתיים בליגה איטלקית שניה.

אתם יכולים לשים את דסה בהרכבים המשוערים שלכם אבל כבר יש לנו 2 מגנים ימנים ואני רואה שינוי בעמדה הזו (אולי מזרחי לא יושאל אם הם יוכלו לעשות משהו עם קנדיל)

3 דקות לפני, דקסטר said:

מבחינתך.. ובנתיים יוני ישחק שנתיים בליגה איטלקית שניה.

אתם יכולים לשים את דסה בהרכבים המשוערים שלכם אבל כבר יש לנו 2 מגנים ימנים ואני רואה שינוי בעמדה הזו (אולי מזרחי לא יושאל אם הם יוכלו לעשות משהו עם קנדיל)

בלי קשר לדסה, ג'ראלדש עשה את שלו וצריך לשחרר אותו, לא מספיק טוב למשבצת זר.

צריך גם לחשוב מחוץ לקופסא ולנסות הסבה של ישראלי טוב למשבצת מגן ימני, לדוגמא קניקובסקי

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

בלי קשר לדסה, ג'ראלדש עשה את שלו וצריך לשחרר אותו, לא מספיק טוב למשבצת זר.

צריך גם לחשוב מחוץ לקופסא ולנסות הסבה של ישראלי טוב למשבצת מגן ימני, לדוגמא קניקובסקי

אני כבר חודש מריץ את קניקובסקי למגן ימין כמו שהוסב ונדזינסקי האגדי

לפני7 שעות , המכבייה said:

לא חייבים כלום. לג'ראלדס יש חוזה ואם איביץ רוצה אותו, הוא ימצא פתרונות.

ברור שבסוף מה שאיביץ יחליט יקרה. כל הדיון בפורום הוא על מה נראה לנו שהמאמן יחליט או מה הייתי מחליט לו הייתי איביץ', זה הקונספט של דיון תיאורטי בפורום אוהדים ;)

לא מבין בגלל איך למצב שמדברים על חזרה של דסה, הוא נתן עונה מעולה בהולנד והוא גם תמיד דיבר שיעדיף להישאר באירופה ושבשלב הזה של הקריירה פחות מעניין אותו להיות קרוב לבית

אם חיפה לקחה אליפות עם רז מאיר וסאן מנחם ואנחנו לקחנו אליפות עם יואב זיו, אז אפשר לקחת אליפות גם עם גיא מזרחי

לא צריך לחפש בשדות זרים ולשלם סכומים מטורפים על זסנו, זה לא קארבחל

גיא מזרחי זה שחקן שגדל אצלנו, עשה את המסלול של ביתר רמלה-קרית שמונה וצריך לתת לו הזדמנות להוכיח את עצמו

2 דקות לפני, wddani said:

לא מבין בגלל איך למצב שמדברים על חזרה של דסה, הוא נתן עונה מעולה בהולנד והוא גם תמיד דיבר שיעדיף להישאר באירופה ושבשלב הזה של הקריירה פחות מעניין אותו להיות קרוב לבית

מנסים לפתות אותו בכסף גדול, בגלל הגיל שלו זה כנראה החוזה הגדול האחרון שהוא יוכל לעשות בקריירה

היה ציפיה שהוא לא ימצא קבוצה בגלל שאין לו אזרחות אירופאית וגם המשכורת שלו בהולנד היתה נמוכה ממה שהרוויח במכבי, הציעו לו הצעה יפה 

נראה שהוא מעדיף לא לחזור ויש לו כנראה הצעה ממשית נקווה שבסוף הוא כן יחזור למרות ש99 אחוז שלא לפי מה שאמר. 

53 דקות לפני, Adir12 said:

אם חיפה לקחה אליפות עם רז מאיר וסאן מנחם ואנחנו לקחנו אליפות עם יואב זיו, אז אפשר לקחת אליפות גם עם גיא מזרחי

לא צריך לחפש בשדות זרים ולשלם סכומים מטורפים על זסנו, זה לא קארבחל

גיא מזרחי זה שחקן שגדל אצלנו, עשה את המסלול של ביתר רמלה-קרית שמונה וצריך לתת לו הזדמנות להוכיח את עצמו

מזרחי מגן מצוין עם פוטנציאל גדול ואני מקווה שיבנו עליו. ועדין בגלל שהוא יחסית חסר ניסיון, אני חושב שצריך בסגל מגן איכותי נוסף (ותחרות על חולצת הרכב תמיד טובה, שניים טובים על כל עמדה). זסנו מגן צעיר שנתן עונה מצוינת עם נתונים סטטיסיים יפים מאוד. אני חושב שעכשיו זה דווקא הזמן לשים עליו את היד בכסף יחסית לא גבוה ושחקנים שאתה פחות בונה עליהם.

אגב זסנו? למה? לשלם סכומים מופרכים? כבר עדיף את מזרחי וקנדיל גיבוי...לפי מה שדסה אומר גם הוא יחזור שהוא יחזור, אז אני מעדיף לקדם את מזרחי וזה רק בהנחה שיהיה בעיה למצוא זר

לפני7 שעות , קובי השועל said:

זה ממש אירוני להגיד "צריך לקחת הכל בחשבון" כשאתה מדבר על החלטה של מישהו אחר עם עוד מיליארד שיקולים אישיים (וגם מקצועיים) שאין לך אפילו שמץ של מושג מה הם. קצת צניעות אחי.

21 דקות לפני, snufkin said:

מזרחי מגן מצוין עם פוטנציאל גדול ואני מקווה שיבנו עליו. ועדין בגלל שהוא יחסית חסר ניסיון, אני חושב שצריך בסגל מגן איכותי נוסף (ותחרות על חולצת הרכב תמיד טובה, שניים טובים על כל עמדה). סזנו מגן צעיר שנתן עונה מצוינת עם נתונים סטטיסיים יפים מאוד. אני חושב שעכשיו זה דווקא הזמן לשים עליו את היד בכסף יחסית לא גבוה ושחקנים שאתה פחות בונה עליהם.

אני אומר שאם כבר מביאים מגן ימני אז מישהו עם ניסיון כמו דסה\זר אחר עם ניסיון(למרות שדווקא בעמדה הזאת הייתי חוסך על זר)

זסנו אחלה מגן, אבל הניסיון שלו הוא בדיוק כמו של גיא מזרחי, לא רואה באיזה פרמטר הוא עולה עליו

כשאתה אומרת כסף יחסית לא גבוה למה אתה מתכוון?כי ג'קי לא פרייאר והוא יסחט לך את המיץ וזסנו פשוט לא שווה את הסכומים שישלמו עליו

32 דקות לפני, erantheking21 said:

היה ציפיה שהוא לא ימצא קבוצה בגלל שאין לו אזרחות אירופאית וגם המשכורת שלו בהולנד היתה נמוכה ממה שהרוויח במכבי, הציעו לו הצעה יפה 

נראה שהוא מעדיף לא לחזור ויש לו כנראה הצעה ממשית נקווה שבסוף הוא כן יחזור למרות ש99 אחוז שלא לפי מה שאמר. 

לדעתי דסה סגור בקבוצה אחרת בחו"ל ובקרוב נשמע על זה.

8 דקות לפני, Adir12 said:

אני אומר שאם כבר מביאים מגן ימני אז מישהו עם ניסיון כמו דסה\זר אחר עם ניסיון(למרות שדווקא בעמדה הזאת הייתי חוסך על זר)

זסנו אחלה מגן, אבל הניסיון שלו הוא בדיוק כמו של גיא מזרחי, לא רואה באיזה פרמטר הוא עולה עליו

כשאתה אומרת כסף יחסית לא גבוה למה אתה מתכוון?כי ג'קי לא פרייאר והוא יסחט לך את המיץ וזסנו פשוט לא שווה את הסכומים שישלמו עליו

מגן עם ניסיון אין בשוק ואני חושב שעדיף לשמור את משבצת הזר לכנף. זסנו לא עולה על מזרחי, הוא סוג מגן שונה, מאוד טכני ואתלט ותחרות על ההרכב תמיד טובה. אם ג'קי יסחוט, כמובן שלא צריך, לא בכוח. סביב ה 300-500 א' יורו ועוד איזה שחקן סטייל גררו שאתה לא בונה עליו (אגב, לפי תקנות הםייר פליי החדשות, כנראה שלדמי העברה לא תהיה משמעות אלא רק לשכר השחקנים)

1 דקה לפני, snufkin said:

מגן עם ניסיון אין בשוק ואני חושב שעדיף לשמור את משבצת הזר לכנף. סזנו לא עולה על מזרחי, הוא סוג מגן שונה, מאוד טכני ואתלט ותחרות על ההרכב תמיד טובה. אם ג'קי יסחוט, כמובן שלא צריך, לא בכוח. סביב ה 300-500 א' יורו ועוד איזה שחקן סטייל גררו שאתה לא בונה עליו (אגב, לפי תקנות הםייר פליי החדשות, כנראה שלדמי העברה לא תהיה משמעות אלא רק לשכר השחקנים)

קנדיל פצוע כרוני לשחרר לאלתר כי לא נקבל ממנו כלום חוץ מפתק מהרופא שהוא פצוע, די עם הפארסה הזאת.