Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

10 דקות לפני, yuri said:

ומה איתנו? מיטשששש

איזה כיף זה שמועדון מנוהל כמו שצריך, עם תוכניות מסודרות, וגיבוי לכל סיטואציה.

רק לראות איך הם נפרדו יפה משחקנים שכבר לא ברמה, כמו מרסלו, ונתנו חוזה חדש למודריץ', שהוא עדיין נותן בראש.

ואנחנו אשכרה לא מסוגלים להגיד לריקן תודה על כל השנים, ולא להשאיר אותו בסימן שאלה.

או להיפרד מכאלה שתרמו בעבר, אבל היום כבר לא מסוגלים, כמו בן חיים, ולהמשיך הלאה ולהתקדם, רק כי הוא "חשוב" לחדר הלבשה.

51 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

איזה כיף זה שמועדון מנוהל כמו שצריך, עם תוכניות מסודרות, וגיבוי לכל סיטואציה.

רק לראות איך הם נפרדו יפה משחקנים שכבר לא ברמה, כמו מרסלו, ונתנו חוזה חדש למודריץ', שהוא עדיין נותן בראש.

ואנחנו אשכרה לא מסוגלים להגיד לריקן תודה על כל השנים, ולא להשאיר אותו בסימן שאלה.

או להיפרד מכאלה שתרמו בעבר, אבל היום כבר לא מסוגלים, כמו בן חיים, ולהמשיך הלאה ולהתקדם, רק כי הוא "חשוב" לחדר הלבשה.

שמע אתה טרול אתה לא מבין שאתה לא רצוי פה??

1 hour ago, קובי השועל said:

שמע אתה טרול אתה לא מבין שאתה לא רצוי פה??

שמע, אין לי בעיה עם ביקורת ועם זה שאתה לא מסכים עם מה שאני כותב.

אבל בשנתיים האחרונות, ואולי גם השלישית, ההתנהלות שלנו דיי אילתור על אילתור.

זו המציאות, לא משנה איך תקרא לי, אין יותר תירוצים של פיירפליי/קורונה וכאלה.

תראה מה עשה כאן מנספורד עם כל ההגבלות שהיו לו, אבל בסדר, אתה כנראה מרוצה מיצחקי ושרון תמם.

90 אחוז מהדעות שאני קורא כאן דיי באותו ראש כמו שלי.

אתה צריך להבין שכבר היינו מנוהלים ברמה הכי גבוהה, ופתאום הפועל נראת יותר נורמלית ממך, עם כל הבעיות שלהם הם מחתימים שחקנים, זה קשוח.

Just now, antonio_margheriti2 said:

שמע, אין לי בעיה עם ביקורת ועם זה שאתה לא מסכים עם מה שאני כותב.

אבל בשנתיים האחרונות, ואולי גם השלישית, ההתנהלות שלנו דיי אילתור על אילתור.

זו המציאות, לא משנה איך תקרא לי, אין יותר תירוצים של פיירפליי/קורונה וכאלה.

תראה מה עשה כאן נספורד עם כל ההגבלות שהיו לו, אבל בסדר, אתה כנראה מרוצה מיצחקי ושרון תמם.

90 אחוז מהדעות שאני קורא כאן דיי באותו ראש כמו שלי.

אתה צריך להבין שכבר היינו מנוהלים ברמה הכי גבוהה, פתאום הפועל נראת יותר נורמלית ממך, עם כל הבעיות שלהם הם מחתימים שחקנים.

איך הישאם לאיוס חמק לנו בין האצבעות, יצחקי הביתה

4 דקות לפני, Dalembert said:

איך הישאם לאיוס חמק לנו בין האצבעות, יצחקי הביתה

חחחחח זה לא משנה מי השחקן, לפחות הם מוציאים דברים לפועל.

משהו במכבי תקוע, כל משא ומתן לוקח תקופה וחצי, אנחנו מכבי, לא עוד איזה סתם מועדון.

בחייאת, כמה זמן היה ליצחקי להתכונן לקראת העונה הבאה?

לחכות למאמן חדש בשביל שיחליט על שחקנים? אז התפקיד שלך כמנג'ר הוא בדיחה אם זה ככה.

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

דיווח בסרביה: ולדימיר איביץ' ומכבי תל אביב הגיעו לסיכום. הסרבי ימונה למאמן הצהובים

זה הרכש הכי טוב !!!

מקור

לא מביא אף שחקן התקפה חוץ מערן עד שלבים הרבה יותר מתקדמים בקיץ ונותן לצעירים שלנו הזדמנות.

בלמים צריך להיות הנושא הבוער* מעכשיו.

*אם איביץ' אכן סגור כמובן שהכי דחוף זה זה.

6 דקות לפני, אקיטה said:

לא מביא אף שחקן התקפה חוץ מערן עד שלבים הרבה יותר מתקדמים בקיץ ונותן לצעירים שלנו הזדמנות.

היינו רחוקים הרבה יותר מהחלפת מאמן וכמה ילדים בני 19 מלהתמודד על התואר העונה, זה לא יעבוד בלי חיזוק משמעותי.

8 דקות לפני, אקיטה said:

עם כל הכבוד לבאיה ורויזמן (הצעירים שלנו בכנפיים), אתה חייב לפחות שחקן כנף איכותי אחד לסטנדרט של מכבי. 

4 דקות לפני, אקיטה said:

אוי ואבוי אם זה יקרה. ניפול על איזה קבוצה עם מגרש מסריח ולא נצליח לפרוץ את הבונקר שלה עם אגפים של אלמוג ובן חיים.

חייבים להביא שני זרים לאגפים אם רוצים לתת עונה טובה. אין לנו שם אפילו צעירים למעט רויזמן שלא כל כך מהר יעשה דאבל דאבל.  

כמובן שגם בלם וניר ביטון זה חובה. שיתחילו ליצור ביניהם תיאום לקראת אירופה כבר מהמחנה אימונים. 

צריך לבדוק אם מזרחי מתאים כבר עכשיו להיות המגן הפותח ואז אפשר לוותר על ג׳ראדלש ולהישאר עם מצבת זרים של בלם זר, סאבוריט, שני שחקני אגף זרים והצמד המרגש.

אם מזרחי עדיין לא מספיק טוב אנחנו בבעיה רצינית מבחינת הזרים.

7 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

היינו רחוקים הרבה יותר מהחלפת מאמן וכמה ילדים בני 19 מלהתמודד על התואר העונה, זה לא יעבוד בלי חיזוק משמעותי.

לא אמרתי לרוץ עם זה כל העונה אלא לתת הזדמנות.

מאמין גדול מאוד שזה יהיה זה.

לרויזמן וחנציס למשל יש היום מקום בסגל - עדיפים בהרבה על חוזז, בן חיים וגם קובאס.

בכל אופן, מקווה לראות לפחות אחד מהם בסגל בעונה הקרובה

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אוי ואבוי אם זה יקרה. ניפול על איזה קבוצה עם מגרש מסריח ולא נצליח לפרוץ את הבונקר שלה עם אגפים של אלמוג ובן חיים.

חייבים להביא שני זרים לאגפים אם רוצים לתת עונה טובה. אין לנו שם אפילו צעירים למעט רויזמן שלא כל כך מהר יעשה דאבל דאבל.  

כמובן שגם בלם וניר ביטון זה חובה. שיתחילו ליצור ביניהם תיאום לקראת אירופה כבר מהמחנה אימונים. 

צריך לבדוק אם מזרחי מתאים כבר עכשיו להיות המגן הפותח ואז אפשר לוותר על ג׳ראדלש ולהישאר עם מצבת זרים של בלם זר, סאבוריט, שני שחקני אגף זרים והצמד המרגש.

אם מזרחי עדיין לא מספיק טוב אנחנו בבעיה רצינית מבחינת הזרים.

6 דקות לפני, snufkin said:

עם כל הכבוד לבאיה ורויזמן (הצעירים שלנו בכנפיים), אתה חייב לפחות שחקן כנף איכותי אחד לסטנדרט של מכבי. 

יהיה לנו התקפה שתכלול את פריצה, יובא, ביטון, גלוך, גבי, פארפה, ואם יקרה נס אז גם ערן.

אני מודע לבעייתיות על פניו באגף אני חושב שמאמן כמו איביץ' יוציא מהם יותר איכויות גם שם. וכן גם מאמין מאוד שמרויזמן, כהן, חנציס, באייה ותורג'מן ייצא לפחות שחקן שיתרום לא מעט גם באגף.

7 דקות לפני, אקיטה said:

לא אמרתי לרוץ עם זה כל העונה אלא לתת הזדמנות.

מאמין גדול מאוד שזה יהיה זה.

אם הם יוכיחו שהם יותר טובים, איביץ יתן להם לשחק לא משנה את מי נביא אבל אי אפשר מראש להוריד את הסטנדרט כדי לקדם אותם, זה לא תואם את השאיפות של מכבי

2 דקות לפני, snufkin said:

אם הם יוכיחו שהם יותר טובים, איביץ יתן להם לשחק לא משנה את מי נביא אבל אי אפשר מראש להוריד את הסטנדרט כדי לקדם אותם, זה לא תואם את השאיפות של מכבי

הסטנדרט שלנו בכנפיים אף פעם לא היה כזה גבוה.