Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

Just now, judymaccabi said:

זוכרת שגם על גזלר אמרו שלא רוצה לחזור למכבי ומעדיף להישאר בנתניה. סגל עושה מניפולציות על שחקנים שלנו ואוכל להם את הראש. תנשמו קצת, זה הכל משחקים של משא ומתן, מאמינה שבסוף הוא יחתום.

לפחות הוא משביח אותם על הדרך. 

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן, זהבי מונע ממך להביא שחקן אגף שאתה גם ככה צריך. זהבי גם מונע ממך להביא מאמן או להחתים את ניר ביטון. 

כן. כי אם זהבי יבוא ימכרו (לצערי) את אחד החלוצים הזרים, מה שפותח לך מקום של זר לאגף. אם זהבי לא יבוא, צריך ישראלי.

זה גם ישפיע על כמות הכסף שיוכלו לשים לעמדה הזו.

אני חושב שבקיץ הבא צריך לפתוח את נושא העברות רק ביולי או בהחתמה הראשונה, המוקדם מבינהם. כל קיץ זה אותו סיפור ואנשים מאבדים את זה וטוחנים כאן מים  למרות שהכל צפוי וידוע ולא הולך להשתנות.

כל הכתבות על פארפה זה סגל המוצץ בנוהל מפתח פנטזיות ועל הדרך הסמל שלנו כמובן מנצל את זה כסוכן בשביל לסחוט עוד קצת ממכבי.

היה ככה עם מושאלים קודמים שלנו ומזכיר לכם שגם בשנה שעברה זיינו לנו במוח על זה שפארפה עובר לשם קבוע.

17 דקות לפני, judymaccabi said:

זוכרת שגם על גזלר אמרו שלא רוצה לחזור למכבי ומעדיף להישאר בנתניה. סגל עושה מניפולציות על שחקנים שלנו ואוכל להם את הראש. תנשמו קצת, זה הכל משחקים של משא ומתן, מאמינה שבסוף הוא יחתום.

בול. סגל כבר מינואר עם זיוני המוח על פארפה, שימשיך לפנטז. אהבתי גם שאומרים שהוא רוצה ליגה צרפתית או נתניה. טוב שלא אמרו חלם לשחק בעיר היהלומים מילדות.

פארפה או פה או אירופה, אין אופציות אחרות.

2 דקות לפני, אקיטה said:

כל הכתבות על פארפה זה סגל המוצץ בנוהל מפתח פנטזיות ועל הדרך הסמל שלנו כמובן מנצל את זה כסוכן בשביל לסחוט עוד קצת ממכבי.

היה ככה עם מושאלים קודמים שלנו ומזכיר לכם שגם בשנה שעברה זיינו לנו במוח על זה שפארפה עובר לשם קבוע.

מדויק, לצורך העניין זה ציטוט מאתר הספורט אחרי עונה שגלזר שיחק שם: "גלזר לא רוצה לחזור למכבי. יפנה לבוררות?" 

11 דקות לפני, nirc2 said:

כן. כי אם זהבי יבוא ימכרו (לצערי) את אחד החלוצים הזרים, מה שפותח לך מקום של זר לאגף. אם זהבי לא יבוא, צריך ישראלי.

זה גם ישפיע על כמות הכסף שיוכלו לשים לעמדה הזו.

אין שחקני אגף ישראלים בשוק. תהיה חייב להביא לפחות זר אחד. 

גם בלם אנחנו יודעים שחייב להביא אז תתחיל להביא בלם ושחקן אגף. זהבי לא יבוא תשחרר את ג׳ראדלש, זהבי כן יבוא תמכור את פריצה. 

כנ״ל לגבי ביטון שבטוח נצטרך אותו. 

אלה דברים שנצטרך לעשות עם או בלי זהבי.

אם זהבי מודיע מחר על ההחלטה שלו פתאום נראה את הדברים זזים מהר? קשה לי להאמין.

33 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שבקיץ הבא צריך לפתוח את נושא העברות רק ביולי או בהחתמה הראשונה, המוקדם מבינהם. כל קיץ זה אותו סיפור ואנשים מאבדים את זה וטוחנים כאן מים  למרות שהכל צפוי וידוע ולא הולך להשתנות.

מדויק,

רשמתי עכשיו לחבר בפרטי ושווה לרשום גם כאן:

להבנתי איביץ' הניח למיץ' רשימת דרישות במידה ויגיע, לגבי ההתנהלות באופן כללי ולגבי הרכש.
שנית, למה כל שנה להיות מופתע מחדש, ככה מיץ' פועל אם נאהב ואם לא.

19 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מדויק,

רשמתי עכשיו לחבר בפרטי ושווה לרשום גם כאן:

להבנתי איביץ' הניח למיץ' רשימת דרישות במידה ויגיע, לגבי ההתנהלות באופן כללי ולגבי הרכש.
שנית, למה כל שנה להיות מופתע מחדש, ככה מיץ' פועל אם נאהב ואם לא.

אהבתי שזה הפך תוך רבע שעה מ-״מידיעה״ ל-״להבנתי״

יוצא מפגישה, רואה התראה על סרטון פייסבוק של מכבי, מתחיל להתרגש ולהתפלל, בסוף זה סרטון ביצועים של דוידזאדה העונה. שונאים אותנו בצורה קיצונית שם אה???

52 דקות לפני, turgi said:

אהבתי שזה הפך תוך רבע שעה מ-״מידיעה״ ל-״להבנתי״

אהבת למה?

ואין הבדל בכוונה. סורי אבל אין לי זמן להרצאת סמנטיקה. המשך יום טוב.

לפני2 שעות , אקיטה said:

בול. סגל כבר מינואר עם זיוני המוח על פארפה, שימשיך לפנטז. אהבתי גם שאומרים שהוא רוצה ליגה צרפתית או נתניה. טוב שלא אמרו חלם לשחק בעיר היהלומים מילדות.

פארפה או פה או אירופה, אין אופציות אחרות.

זה לא הוא זה נימני הנחש. הגיע הזמן לתת את החולצה מס. 8 

מאיפה נמני יודע שאיביץ׳, זהבי ודסה סגורים במכבי אם הוא לא הסוכן של אף אחד מהם? מעניין שהוא לא אמר אף מילה על השחקן שהוא מייצג אותו ולא מוכן להאריך חוזה…

34 דקות לפני, Double said:

האמת שאני לא מאמין לאף מילה שלו, לא חושב שאף אחד יודע על זהבי חוץ ממנו, קצב וההנהלה הבכירה במכבי, אם יש בכלל הצעה

33 דקות לפני, Double said:

אחלה אבי והכל אבל גם אם הוא אומר לי שהשמש תשקע במערב היום, אני מתקשר לשמש לברר אם הוא ערבב אותה כדי שהיא באמת תשקע במערב. הוא לא אמין בכל בעיניי.